![]() |
Kolton cos strasznie za Amiką byl,on sie deklarowal komu kibicicuje czy cos ,bo czuc ze jest za Kuchennymi.
Co do meczu to dla City to jak dla nas mecz z Piastem Gliwice ,ale co by nie mówic w piereszej piolowie MC zagralo dobrze. maja fajnie bo graja tez rewanze,mysmy ich nie mieli. |
Cytat:
|
W sumie co mają mówić nasze "komentatory",jak gra repra jest podobnie .Ogólnie kupa straszliwa,o LM nie mamy co mażyć przez następne kilka lat pozostają ochłapy jak zasze .
|
Juve na remis z Salzburgiem i Lech na drugim miejscu z punktem przewagi nad Włochami.Szczęscie ich nie opuszcza,nawet jak przegrają w poznaniu za 2 tygodnie to o awans jeszcze powalczą.
|
Cytat:
Ja myślę że to bardziej było jak mecz Wisła kraków vs Pracownicy Multikina. |
Manchester zagrał słabo jak na swoje możliwości, ale i tak przykro sie patrzy na poziom wyszkolenia piłkarzy grających w naszej lidze.
|
Kołtoń mial racje, w sumie wstydu nie było, przewidywalny wynik i tyle. :D
|
Szkoda amiki, Cóż więcej tu napisać? mimo tego że poznaniacy zawsze kibicują zagranicznym zespołom jak Wisła gra w pucharach.. to Ja życzę kuchenką jak najlepiej :)
Co Polskie... to Najlepsze... Tylko kopacze.. tacy średni |
Cytat:
|
Biorąc pod uwagę, że grał drugi skład MC, który w dodatku podszedł do tego jak do sparingu ( 20 min gry na wysokich obrotach) to ja nie wiem jak to z tym wstydem jest ? Inna sprawa, że właśnie w takim miejscu jest nasza piłka. To że RBS zremisował z Juve jak dla mnie świadczy tylko o tym, że Lech wyląduje na 4 miejscu bo Austriacy nie odpuszczają. Pytanie kto będzie drugi Włosi czy Austriacy. Obstawiam wygrana Juve w Poznaniu i RBS w Austrii. Wynik z MC też wydaje mi się przewidywalny. Szkoda bo w sumie gdyby Lechoamica pograła sobie jeszcze w pucharach trochę dłużej to byłaby może szansa na mecz przyjaźni na zapleczu ekstraklasy "wiecznie krzywdzeni" vs "pekniety balon". Hmmm fajna wizja ale chyba mało realna.
|
Cytat:
Jedyne na co ja mogę liczyć to na 1 pkt w meczu z Juve i 1 pkt w meczu z RBS... i na to że Juve przegra u siebie z ManC i zremisuje z RBC...C Choć najbardziej realne jest remis z Juve u siebie.. i to wszystko. No i wątpię by RBS wywiózł punkt(y) z Turynu. |
Wg Angoli Lecha bylo 2,5 tys z Polski i 3,5 tys z Anglii Wypowiadali sie bardzo cieplo o dopingu i atmosferze ktora stworzyli spiewem i zachowaniem Jednakze przestrzegali tez ze z takimi latwo by przegieli pale
|
Amica mimo wyraznej porazki zagrala calkiem dobry mecz. Nawet jesli nie zagral podstawowy sklad MC to i tak gralo kilku swietnych grajkow i az milo bylo patrzec co robia. W Austrii sie ulozylo pod pyry wiec nie jest powiedziane, ze jeszcze w tej grupie nie powalcza. Jak dla mnie korzystnym dla polskiej pilki bedzie ich wyjscie z grupy, a dla nas rowniez, gdyz w lidze juz pogrzebia sie na amen - spadek to by bylo dopiero piekne :]. Zebysmy tylko my zaczeli wreszcie to wykorzystywac i gonic czolowke, bo Jaga punktowac na wyjezdzie na pewno nie bedzie.
|
co do kołtuna, to jest za amiką ewidentnie. Jak wygrali
karnych z baku to darł morde jakby Polska w finale Euro rozgromiła szwabów. Szkoda remisu Juve. No nie spodziewałem się, że moje Juve będzie walczyć do ostatniej chwili z ziemniakowymi majstrami ;/ Można przeboleć porażkę Wisełki z interem, ale Juve z amicą?? |
Co by nie mówić, ale Amica zaprezentowała się X razy lepiej niż my z Karabachem. Co ciekawe widać było, że "nasi" gracze wcale nie ustępują jakoś mega tym z Anglii. Kolosalna różnica owszem jest jednak w wytrzymałości, sile fizycznej i umiejętności gry w pewnych schematach. Oczywiście widać też że Manchester grał na luzie, tu dało znać o sobie doświadczenie i potykanie się co tydzień z drużynami bijącymi na łeb takie Arki, Cracovie, czy inne Polonie Bytom.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
:shock::shock::shock:... ale co tu sie dziwic jak na stadionie znajdą się wynalazki a co dopiero na forum ogólnodostepnym. Ale wk....a mnie jak kibice Wisły jarają się takimi meczami kuchenek. Może i lepiej by było zamykanie tego tematu na czas meczów! |
Popieram przedmówce :)
|
A tam zamykać od razu temat. Po prostu termin "kibic" mocno się zdewaluował w ostatnich latach i mamy "kibiców" FC Barcelona, czy "kibiców" Realu Madryt, którzy nie widzieli meczu swojej drużyny na oczy, kibiców polskiej piłki, których jedynym rekwizytem są pilot od telewizora i paczka chipsów, a także kibiców reprezentacji... Argentyny, Hiszpanii, czy Niemiec, którzy nie byli ani w Argentynie, anie w Hiszpanii, ani w Niemczech. Ba, nie wyjechali jest na zieloną szkołę poza granicę naszego kraju :D
O "kibicach" Lieonela Messsi, czy Krzysi nie wspominam. |
Zamknąć temat, bo my nie mamy prawa wypowidac sie o grze Lecha w pucharach po naszych ostatnich wojażach.
|
Cytat:
|
jacy "nasi gracze"??
K...., to jest forum najlepszej krakowskiej drużyny, wielokrotnego mistrza kraju czy poznańskiej Amici? |
Cytat:
|
Dobrze że pyry dostały w dupala, szkoda że tak mało, ogólnie liczyłem na 5,6 - 0 :-/
|
Jeżeli o mnie chodzi, to dylemat, czy stonowanie życzyć zwycięstwa Amice (bo jednak polski zespół), czy jednak liczyć na ich potknięcia (bo to Amica), rozwiały same Kuchenki swoją grą w ekstraklasie. Jeżeli o mnie chodzi, to niech sobie wygrywają, wychodzą z grupy, wygrywają te milijony ojro. Będzie im łatwiej walczyć o powrót do ekstraklasy w sezonie 2011/12 ;)
Wam też powinno na tym zależeć, bo mocny i bogaty Lech w I lidze, to mniejsza szansa na powrót do niej parchów. Jeden sezon w I lidze to by profesor może jeszcze wytrzymał, z dwoma będzie już ciężej ;) A co do samej gry - ja tam uważam, że jakoś strasznie Lech się nie skompromitował. To jednak jest City, które w Premiership daje radę i które łapie się do grupy najlepszych zespołów na świecie. Tam Adebayor jest rezerwowym, tam ładują w ten zespół taką kasę, że samo City mogłoby kupić całą ekstraklasę, jakby miało taką fantazję i jeszcze i tak mieli by $$$ na kupienie sobie Rooneya. To było oczywiste, że będą lepsi pod każdym względem, że każdy z piłkarzy City włącznie z głębokimi rezerwami będzie lepszy od dowolnego piłkarza Lecha. A jednak Kuchenkorz coś tam potrafił się odgryźć. Dla mnie to, co napisał Marszałek jest sporym nadużyciem. Na tle drużyny pod wszelkimi możliwymi względami lepszej (za co można mieć pretensję do całej polskiej piłki nożnej, ale akurat wina Amiki jest w tym proporcjonalna do winy każdego innego klubu) szanse na to, że się dobrze wypadnie, są minimalne. Grali bardzo defensywnie, mocno cofnięci i trudno było oczekiwać składnych, pozycyjnych akcji. To była gra na miarę możliwości, jakie może zaoferować ekstraklasa przeciwko premiership. I tyle. |
Jak ktoś się spodziewa z takim rywalem jak MC na wyjeździe dobrej, poukładanej gry taktycznej to chyba sam nie wie o czym mówi...I jeszcze teksty że to drugi zespół...Jaki 2? Adebayor, niedawna gwiazda Arsenalu to zawodnik 2 rzutu :) dobre. Najpierw wszyscy płaczą jaka liga żałosna, że już poziom dna a potem w starciu z MC wszyscy wymagają gry jak równy z równym...Na pewno się tam nie zbłaźnili ale znów pokazali że liga a puchary to 2 różne drużyny. Jestem niemal pewny, że teraz z Górnikiem stracą punkty :) Dziwiło mnia jak to się stało że pod koniec meczu dalej mieli siłle biegać i nawet nie ustępowali pod względem szybkościowym. Widać jak się chce to się da...
|
Ma ktoś bramki z tego meczu ?
juz nie trzeba |
Smianie sie z Amiki jest bardzo niesmaczne(patrzac na nasze dokonania i innych polskich klubow w ostatnich latach). Rozegrali dobre spotkanie z klasowym przeciwnikiem i sa w dalszym ciagu na 2 miejscu w grupie. Cudem bylo ugranie 2 pkt w takim ukladzie(patrzac, jaki mamy poziom w Polsce), wiec mamy cudx2...a to jeszcze nie koniec. Widac, ze Juventus i RBS sa w ogromnym kryzysie(Amika tez, ale bardziej sie mobilizuje), dlatego mozna smialo powalczyc o awans, a to bedzie naprawde cos niesamowitego. Narazie wstydu absolutnie nie przynosza, a wrecz przeciwnie...3 sezon z rzedu graja na rownym poziomie(oczywiscie kosztem ligi w tym roku). Godne pozazdroszczenia.
Jeszcze dwa slowa o dokonaniach indywidualnych. To co wyprawial Bosacki z Henriquezem wola o pomste do nieba. Czesiu sie troche zagalopowal z tym powolaniem dla Bartosza, bo to nigdy nie byl reprezentacyjny rozmiar kapelusza. |
Cytat:
Co do dalszych szans, najwazniejszy bedzie mecz z Juve, pokonanie ich u nas jest mozliwe, jest mozliwe pokonanie tez RB u nich. Bardzo waznym meczem bedzie Juve-Man City,oby tylko tam wlosi 3pkt nie zainkasowali to jest spora szansa na wyjscie z grupy. |
Jestem zniesmaczony, niezlą postawą Lecha wczoraj.
W sumie, nie mają sie czego wstydzić, zagrali naprawde fajny mecz. |
Cytat:
Nota bene jakoś rok później nikt (poza awangardowym Weszło) nie obnosił się z tezą, że to nie Lech zdobył mistrza, tylko Jop wpakował samobója (a sędziowie nie uznali bramki Głowy). Że w polskim dziennikarstwie sportowym są specyficznie ukierunkowane sympatie wiadomo nie od dziś. A co do wczorajszego meczu: Widać było różnicę klas, ale Amica na pewno się nie skompromitowała. Potrafili jakoś odpowiedzieć gigantowi z Premiership, nawiązać walkę, nierówną co prawda, w której skazani byli na pożarcie, ale jednak. Gdzie jest w kontekście tego meczu teraz Wisła aż boję się myśleć. My byśmy tam pewnie dostali z piątkę do zera. Pocieszam się jedynie tym, że jesteśmy zespołem absolutnie w budowie. I że będzie lepiej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl