Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Bronowianin 18.12.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 831520)

Natomiast warto by się zainteresować kwestią koloru krzesełek bo budowa stadionu jest najbardziej zaawansowana a nikt nie przedstawił jakichkolwiek projektów. W Gdańsku i Warszawie już wiedzą, we Wrocławiu się o to kłócą, w Pyrlandii nie wiem co robią ale u nas cicho sza. Nikt nic w tej sprawie nie robi ani

Ale widzisz chyba różnicę w tym jak do sprawy budowy stadionów podchodzi się w tamtych miastach, a jak u nas... Na Legii, w Gdańsku, czy we Wrocławiu budowa stadionu to priorytety i wszystko jest tam dopięte na ostatni guzik, w Krakowie mamy amatorszczyznę i dodatkowo musimy drżeć o to czy kiedykolwiek stadion na R 22 zostanie ukończony, więc krzesełka to sprawa drugorzędna...

Zakładając jednak, że kiedyś budowa naszego stadionu będzie się miała ku szczęśliwemu końcowi, to warto by się zająć sprawą krzesełek. Miejmy tylko nadzieję, że nie zrealizują np. zwycięskiej koncepcji z konkursu przeprowadzonego jakiś czas temu na oficjalnej stronie Wisły, ani niczego podobnego do tamtej wersji... Najlepszym rozwiązaniem byłyby po prostu jednolite niebieskie krzesełka na całej trybunie wschodniej, tak samo oczywiście na przeciwległej zachodniej. Ewentualnie można by jakoś estetycznie wkomponować na trybunie wschodniej napis "WISŁA" bądź "WISŁA KRAKÓW" z białych krzesełek. Ale absolutnie nie dawać tam innych kompozycji, bo każde "przeładowanie" wzorami na małym, 30 tys., stadionie tylko pomniejszy go optycznie od wewnątrz. Dlaczego kolor tylko i wyłącznie niebieski? Z prostej przyczyny. Po pierwsze na istniejących już trybunach taki dominuje i gdyby walnąć nagle np. czerwone, czy niebiesko-biało-czerwone krzesełka na nowo budowanych sektorach, to tylko pogłębiłoby to wrażenie niespójności stadionu od wewnątrz (wiadomo że nikt nie będzie na Wiśle wymieniał krzesełek na trybunach D i E). Po drugie do niebieskich siedzisk na naszym stadionie chyba wszyscy się już przyzwyczaili i estetycznie to wygląda.

Dlatego nie kombinujcie z tymi wzorami na trybunach z krzesełek, bo w przypadku naszego stadionu najlepiej w tej sytuacji prezentowałyby się po prostu niebieskie krzesełka (dopuszczalny byłby estetyczny biały napis, tak jak wspomniałem wyżej). Więcej "wiślackich akcentów" już nie trzeba - Biała Gwiazda z krzesełek na młynie to najlepszy z takich akcentów. Jedynym właściwym i estetycznym jego ewentualnym dopełnieniem byłby napis o jakim mówiłem. Ale napewno nic więcej...

QBAS 19.12.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 831617)
Tzn, że uważasz, że kolorystyka trybuny może być zjebana, bo za mało osób o niej wie?

Na obecną chwilę nic oficjalnie nie wiadomo na temat kolorystyki. Chyba że się mylę..? Gdy sprawa zostałaby nagłośniona możliwe, że presja mediów mogła powodować by, że do budowlańców dotrze, że w tym wypadku kolor to nie tylko kwestia gustu..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 831617)
I tym dział marketingu ma się zająć? Zauważ, że to nie klub buduje stadion. Jeśli już, to prezes/ rzecznik prasowy powinien się sprawą zająć, ale im to na 99% nie przyjdzie do głowy. Dlatego cała nadzieja w SKWK.

Wiem, że miasto buduje stadion. Niemniej jednak w głównej mierze dla Wisły, więc powinno nam zależeć by był maksymalnie idealny. Nam kibicom zależy. Pracownikom Wisły SSA.. no nie wiem. Przynajmniej nie widać tego czasami.

Może właśnie SKWK pochyli się nad tą sprawą. W końcu im na pewno zależy, żeby Reymonta 22 wyglądała "wiślacko"

P.S. Rzecznik prasowy to najczęściej dział marketingu właśnie, bo chyba nie podejrzewasz aby zrobili osobny dział PR :)

P.S.2. Nasza dysputa też w jakimś stopniu może przyczynić się do zainteresowania wyżej postawionych osób sprawą koloru krzesełek - patrz post p.Darka Olszówki ;) Bardzo dobrze, właśnie o to chodzi.


Co do samego wzoru to wydaje mi się, że chyba w prostocie piękno. Dlatego tak na szybko to wg mnie najlepiej byłoby zrobić zwykły napis WISŁA. Czerwone krzesełka i biały napis. Ewentualnie na II piętrze dodać 1906. Ale nie wiem czy nie będzie to mało czytelne..


Ktoś się orientuje jak temperatury rzędu - 15 stopni może wpłynąć na tempo prac w najbliższych dniach? Gdzieś słyszałem że do - 15 stopni się pracuje bez problemów. Prawda to?

Gwiaździsty 19.12.2009 09:14

Odnośnie prezentacji z placu budowy to nawet u parchów leci co jakiś czas filmik z postępów na budowie, gdzie przedstawiciel firmy wykonującej prace w białym kasku opowiada co zostało, co obecnie jest i kiedy co będzie zrobione. A kamerzysta pokazuje nam co się zrobiło i co zrobi. Nie wierzę, że u nas się nie da poprosić kierownika budowy o taki występ przed kamerami. Chyba, ze u nas te informacje podlegają ochronie ze wzgledu na bezpieczeństwo państwa. Na Legii już wiedzą np. jak będą wyglądały nawet bramki wejściowe. Ciekawe czy u nas wiadomo, czy dopiero się wymyśli ?

QBAS 19.12.2009 11:51

U nas "jakoś to będzie.." Gwiaździsty :)

stawski 19.12.2009 18:39

U nas oddadzą stadion, ale trybuny C i AB będą jeszcze przez pół roku zamknięte, bo nie będzie wiadomo gdzie mają być drogi ewakuacji i kto ma za nie zpłacić :P

Bronowianin 19.12.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 832058)
U nas oddadzą stadion, ale trybuny C i AB będą jeszcze przez pół roku zamknięte, bo nie będzie wiadomo gdzie mają być drogi ewakuacji i kto ma za nie zpłacić :P

D też prędko nie otworzą, bo z wykończeniem zaplecza jak się nic nie działo, tak się dalej nic nie dzieje i raczej nie zanosi się na to że wykończą je na czas... Krótko mówiąc takie jaja to tylko w Krakowie ;)

Chociaż żeby nie było, że stale tu każdy tylko krytykuje i nawala na miasto, to muszę przyznać że jestem zaskoczony tym jak sprawnie i dość profesjonalnie jak na warunki krakowskie idzie budowa stadionu Cracovii. Trwa już od paru miesięcy, a tu żadnych opóźnień, problemów z czymkolwiek itp. Ciekaw jestem kiedy wreszcie np. przerwą budowę stadionu przy ul. Kałuży i kiedy pojawią się jakieś problemy... Chociaż z drugiej strony jakby mieli mieć problemy z budową obiektu na 15 tys. miejsc to byłaby to już naprawdę tragedia... Czegoś takiego to chyba nawet w naszym mieście nie da się spieprzyć ;)

ciacho 19.12.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronowianin (Post 832120)
D też prędko nie otworzą, bo z wykończeniem zaplecza jak się nic nie działo, tak się dalej nic nie dzieje i raczej nie zanosi się na to że wykończą je na czas... Krótko mówiąc takie jaja to tylko w Krakowie ;)

Chociaż żeby nie było, że stale tu każdy tylko krytykuje i nawala na miasto, to muszę przyznać że jestem zaskoczony tym jak sprawnie i dość profesjonalnie jak na warunki krakowskie idzie budowa stadionu Cracovii. Trwa już od paru miesięcy, a tu żadnych opóźnień, problemów z czymkolwiek itp. Ciekaw jestem kiedy wreszcie np. przerwą budowę stadionu przy ul. Kałuży i kiedy pojawią się jakieś problemy... Chociaż z drugiej strony jakby mieli mieć problemy z budową obiektu na 15 tys. miejsc to byłaby to już naprawdę tragedia... Czegoś takiego to chyba nawet w naszym mieście nie da się spieprzyć ;)

Stadion Cracovii to zupełnie inna sprawa, bo tam budują to od zera, na podstawie jednego, spójnego projektu, przygotowanego przez profesjonalną firmę, a nie sztukują jak u nas i robią 150 przetargów na każdą pierdołę wchodzącą w cały kompleks stadionu.

Arapaho 19.12.2009 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 832163)
Stadion Cracovii to zupełnie inna sprawa, bo tam budują to od zera, na podstawie jednego, spójnego projektu, przygotowanego przez profesjonalną firmę, a nie sztukują jak u nas i robią 150 przetargów na każdą pierdołę wchodzącą w cały kompleks stadionu.

A żebyś wiedział że Cracovia to zupełnie inna sprawa. Oni , martyrologicznie umęczeni , wiecznie oszukiwani przez cały świat a w szczególności przez rządy(nawet przez ich honorowego prezesa Cyrankiewicza) i Wisłę , po cichutku ( tak jak z ligę od ŁKS) dostają nawet za duży dla nich stadion (może z halą) na podstawie profesjonalnego projektu, jednego przetargu i jeszcze ich klub interesuje się stadionem i jego budową, no ba nawet kolor krzesełek jest jakoś w barwach klubowych sic!!!kto o tym pomyślał! i jedyny ich problem kiedy skończy się budowa .

1q2 20.12.2009 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 832215)
A żebyś wiedział że Cracovia to zupełnie inna sprawa. Oni , martyrologicznie umęczeni , wiecznie oszukiwani przez cały świat a w szczególności przez rządy(nawet przez ich honorowego prezesa Cyrankiewicza) i Wisłę , po cichutku ( tak jak z ligę od ŁKS) dostają nawet za duży dla nich stadion (może z halą) na podstawie profesjonalnego projektu, jednego przetargu i jeszcze ich klub interesuje się stadionem i jego budową, no ba nawet kolor krzesełek jest jakoś w barwach klubowych sic!!!kto o tym pomyślał! i jedyny ich problem kiedy skończy się budowa .

No ale Ty piszesz o ich etosie, którego monty python by się nie powstydzili , natomiast jeśli chodzi o sam stadion, to wydaje się że są w o wiele lepszej sytuacji.

Ja się boje o nasz stadion bo generalnie jest tak że im bliżej końca, tym więcej problemów i to nawet jak nie ma bałaganu a u nas to nie wygląda najlepiej.

Najbardziej to się boje o ten cały projekt, czy to się w ogóle domknie, jeśli tak czy będzie w miarę funkcjonalne ,pozostaje kwestia wykończenia tego wszystkiego by nie wyglądało to tragicznie , a jak pojawią się jakieś błędy konstrukcyjne, niedoróbki, których przy projektancie amatorze, wykluczyć nie można.Aż strach pomyśleć.

ciacho 20.12.2009 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 832215)
A żebyś wiedział że Cracovia to zupełnie inna sprawa. Oni , martyrologicznie umęczeni , wiecznie oszukiwani przez cały świat a w szczególności przez rządy(nawet przez ich honorowego prezesa Cyrankiewicza) i Wisłę , po cichutku ( tak jak z ligę od ŁKS) dostają nawet za duży dla nich stadion (może z halą) na podstawie profesjonalnego projektu, jednego przetargu i jeszcze ich klub interesuje się stadionem i jego budową, no ba nawet kolor krzesełek jest jakoś w barwach klubowych sic!!!kto o tym pomyślał! i jedyny ich problem kiedy skończy się budowa .

I po co ta ironia? Ulżyło Ci?

runner 20.12.2009 13:28

Zastanawiam się dlaczego u Nasz Architekt Wojciech O. wraz ze swa horda Konstruktorów nie spróbował mimo wszystko na trybunach D,E zaprojektować dachu bez tych ukośnych odciągów.
Jeżeli dobrze pamiętać w pierwotnym projekcie C i A,B również wmawiano, ze muszą one być bo inaczej się nie da...dopóki miasto nie zakwestionowało ich zastosowania z uwagi na ul. Reymana
(wchodziły do Parku Jordana).

Czapki z głowy dla konstruktora stadionu (dachu) naszych sąsiadów:

http://i49.tinypic.com/1zxax.jpg

http://i49.tinypic.com/vzuavm.jpg
http://pl.tinypic.com/r/1zxax/6 http://pl.tinypic.com/r/vzuavm/6


Przy okazji zwróćcie uwagę na oświetlenie, forma wysięgników nie jest zbyt ładna...proste elementy, troszkę szpetne, ciekawe jak u nas będzie to wyglądać...

element 20.12.2009 13:33

http://www.wikipasy.pl/images/9/97/2...ebudowa_34.jpg

Korona stadionu będzie ponoć niedostępna, mimo to komicznie to wygląda (tym bardziej że jest szansa na to że jakaś wysoka osoba siedząca w pierwszym rzędzie od góry może zawadzić łbem podczas skakania)

poza tym trudno porównywać konstrukcję obydwu dachów, przecież ta trybuna Cracovii wygląda jak mrówka przy naszej

mariusz92abg 20.12.2009 13:34

a porownaj sobie wielkosc dachu na Kaluzy,a wielkosc naszego dachu na D i E :)

radekogi 20.12.2009 13:35

Runner: Wez pod uwage długość dachu na stadionie przy Kałuży, a teraz popatrz na długość naszego. Jest ponad 2-krotna różnica dlatego nie ma możliwości żeby dach utrzymał się bez odciągników. Daloby sie to zrobić gdybysmy mieli wszystkie trybuny jednej wysokości, tak jak jest to na nowym stadionie Hoffenheim, ale z całym szacunkiem dla naszego architekta on by w życiu czegoś takiego nie zaprojektował. ;)

P.S. napewno fajny dach do wykorzystania przy oprawach, pytanie tylko ilu kibiców bedzie sie próbowało wspinać na konstrukcje skoro jest on prawie że na wyciągniecie ręki. :P

Gwiaździsty 20.12.2009 13:57

Nie ma co porównywać obu stadionów, bo wagowo chodzą w innych konkurencjach. Najśmieszniejsze są porównywania obu stadionów przez słabo zorientowanych kibiców z innych miast zachłystujących się szybkością budowy na Kałuży. Otóż różnica jest zasadnicza co się buduje. I nie chodzi tu o to że my mamy mieć stadion na 33,6 tys., a oni zaledwie 15 tys., tylko to że u nas pod 2 trybunami będą poziomy podziemne z wjazdami np. dla autobusów i pod samymi powierzchniami obu trybun będą pomieszczenia o kubaturze daleko większej niż u nich na całym stadionie. Ktoś kto tego nie rozumie nie powinien zaczynać nawet rozmowy na ten temat. U nas ogromne kilkunastometrowe wykopy podziemne, a tam stadion budowany ( tzn. składany) od poziomu zero. Z trybunkami na 13 rzędów. I z adekwatnym daszkiem nad nimi.

Arapaho 20.12.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 832316)
I po co ta ironia? Ulżyło Ci?

Zgadnij po co ironia.
A ulżyłoby mi jakby ktoś władny to przeczytał i się zdenerwował na ten burdel i zorganizował budowę do końca z wszelkimi jej aspektami.

Arapaho 20.12.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 832384)
Nie ma co porównywać obu stadionów, bo wagowo chodzą w innych konkurencjach. Najśmieszniejsze są porównywania obu stadionów przez słabo zorientowanych kibiców z innych miast zachłystujących się szybkością budowy na Kałuży. Otóż różnica jest zasadnicza co się buduje. I nie chodzi tu o to że my mamy mieć stadion na 33,6 tys., a oni zaledwie 15 tys., tylko to że u nas pod 2 trybunami będą poziomy podziemne z wjazdami np. dla autobusów i pod samymi powierzchniami obu trybun będą pomieszczenia o kubaturze daleko większej niż u nich na całym stadionie. Ktoś kto tego nie rozumie nie powinien zaczynać nawet rozmowy na ten temat. U nas ogromne kilkunastometrowe wykopy podziemne, a tam stadion budowany ( tzn. składany) od poziomu zero. Z trybunkami na 13 rzędów. I z adekwatnym daszkiem nad nimi.

Z wszystkim pełna zgoda Gwiazdzisty chodzi tylko o to że ból jest bo u nich jest lepianka ale zaprojektowana i wykonywana bez jakiś wielkich przeszkód- nie ma gadki o braku murawy, źle zaprojektowanym dachu, braku sieci, IT, kołowrotków itd. Nikt mi nie powie że u nas to wina etapowania projektu.Jeśli jest komórka w ZDiK która prowadzi inwestycje miejską pt.Stadion Wisły to odpowiada za to ktoś swoim tyłkiem i ma kontrolować co jest a czego nie ma i kiedy będzie.Jak się nie zna na stadionach to nie ma prawa się tym zajmować.Proste jak budowa cepa tylko że nie u nas.
A tak poza tym : "W Krakowie na stadionie Wisły prace zostały wstrzymane z uwagi na warunki atmosferyczne, co pozwala sądzić, że podobne decyzje mogą być podjęte również na innych obiektach" - za www.11.pl

Bronowianin 20.12.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 832361)

Korona stadionu będzie ponoć niedostępna, mimo to komicznie to wygląda (tym bardziej że jest szansa na to że jakaś wysoka osoba siedząca w pierwszym rzędzie od góry może zawadzić łbem podczas skakania)

No wiesz, w Krakowie jest tendencja żeby wszystko było jak najniższe ;) Od kilkunastu lat się kłócą czy podwyższyć "szkieletora" o 0,5 m w końcu ;)

saklak1906 20.12.2009 17:12

Wczoraj bylem na meczu Arsenal-Hall City( bilety dostalem od Fabianskiego). Bylem w sektorze B w rogu u gory i widok byl fansastyczny. Jezeli u nas bedzie tak samo z bocznych to nie ma sie co przejmowac odlegloscia.
Stadion od zaplecza jest fantastycznie przygotowany pod kibicow, idziesz kupic cos do picia czy jedzenia masz 50 calowa plasme i nic ci nie ucieknie, idziesz na fajke to samo.
Wyjscie ze stadionu zajelo mi 5 minut a dojscie specjalna droga do metra 15 min z wsiadnieciem do metra.
Piwa nie mozna wniesc na trybune ale mozesz sobie wypic ile chcesz w poczekalni przed wejsciem na sektor, kupno hot doga i piwa zajelo mi 5 min w przerwie.

Stadioion z zewnatrz wyglada fajnie ale w srodku to jest sam szary beton ale na to nikt nie zwraca uwagi bo myli o meczu.
Oby u nas byla taka organizacja

A i mitem jest to ze Anglicy na meczu caly czas siedza i tylko patrza, tego nie pokazuja kamery bo sa skupione na zawodnikach ale ludzie sie az gotuja i stoja przez wieksza czesc meczu.
Z dopingiem tez nie jest zle w telewizji tego nie slychac ale robi wrazenie na stadionie jak i po za nim.

Tak wiec nie byl bym az tak krytyczny w stosunku do naszego stadionu.

picasso 20.12.2009 17:30

saklak1906
i zdaje się,że te 5 metrowe odległości trybun od boiska to też mit

rav 20.12.2009 23:57

Picasso, to prawda, mit. Na Emirates odległość od głównych trybun to ok 10 m., te za bramkami są nieco dalej.
Saklak1906 wspomniał o istotnej rzeczy - monitory w przestrzeniach pod trybuną, gdzie mógł sobie oglądać mecz podczas zakupu czegoś do picia. Piszę z pamięci, ale z tego co pamiętam system IT na Emirates kosztował ok 6% całej inwestycji (360-390 mln funtów - różnie podają), czyli ponad 20 mln funtów = ok. 100 mln zł. Pewnie nikogo nie zdziwi, jeśli przypomnę, że u nas jeszcze nie zrobiono przetargu, ani nigdzie nie ujęto w pracach tzw. systemu IT (m.in. monitoring, nagłośnienie, system sprzedaży biletów, kontroli przy wejściach nie tylko na stadion ale i wewn. obiektu /specjalne strefy/, telebimy, monitory).

stawski 21.12.2009 09:36

Coraz czarniej to widzę.... Chyba już by lepiej było gdyby p. Cupiał przejął teren, zbudował stadion jak się patrzy, a obok niechby nawet i fabrykę kabli wystawił, albo inny supermarket. Ja nie wiem, w tym mieście się nic nie da zrobić porządnie. Może by tak pożyczyć radnych z Brzeska. Tutaj cały czas jakąś kasę z Unii wyciągają na bóg wie co, i nieważne kto jest "u koryta". No, ale w małym mieście to rajcy wiedzą że wyborcy ich znają z widzenia i nie będą mieli oporów żeby na ulicy im nawciskać :)
Czy prace przerwano tylko na A/B czy wewnątrz C też? W sumie i tak mieliśmy szczęście że mróz dopiero teraz chwycił.

jaszczur90 21.12.2009 14:48

Cytat:

Filipiak poinformował też, że firma Comarch, której też jest prezesem, dokapitalizuje klub w wysokości 30 mln złotych. Pieniądze te będą przeznaczone na transfery (3 mln), spłatę długu klubowego (7 mln zł) oraz na realizację inwestycji przy al. 3 Maja. Na wspomnianych terenach klubowych - obecnie zaniedbanych - do jesieni 2010 roku mają powstać korty tenisowe, pełnowymiarowe boisko piłkarskie, hala na 1500 osób i hotelik klubowy.

Jest to wypowiedź Filpiaka na dzisiejszej konferencji prasowej w m.in o transferach. Też wspomniał o inwestycjach.

Tak więc widać, że inwestuje w infrastukturę obok nas .. jestem ciekaw jaka to hala będzie i hotelik .

PS. A pan Cupiał będzie kiedyś tak wspaniałomyślny ? :D

Czarny 21.12.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 832831)
Jest to wypowiedź Filpiaka na dzisiejszej konferencji prasowej w m.in o transferach. Też wspomniał o inwestycjach.

Tak więc widać, że inwestuje w infrastukturę obok nas .. jestem ciekaw jaka to hala będzie i hotelik .

PS. A pan Cupiał będzie kiedyś tak wspaniałomyślny ? :D


Na inwestycje w drużynę czy w infrastrukturę z prywatnych pieniędzy Telefoniki, czy Bogusława Cupiała nie ma co liczyć. Wisła jest winna 75 dużych baniek Cupiałowi, a sama nie jest warta połowy tej kwoty. Inwestowałbyś w infrastrukturę dłużnej spółki w takim wypadku? Jedyna nadzieja w nowobudowanym miejskim stadionie, że przyniesie większe zyski i w drużynie, że osiągnie sukces sportowy w najbliższych dwóch sezonach. Inaczej klapa. Czy wznowiono prace na stadionie? Temperatura jest już znośna do prac chyba.

P.S. chyba, że to gorzka ironia była.

Arapaho 21.12.2009 17:06

Skoro w 1999 r. Cupiał wydał prywatne pieniądze na inwestycje klubowe ( co prawda w zawodników) to tylko od jego dobrej woli zależy czy coś jeszcze wyda.
Niestety zaczynam mieć dziwne wrażenie że role w Krakowie za 2-3 lata mogą się odwrócić- bo Filipiakowi trafił się trener który mu pasuje, a sam Filipiak daje duuuuży kredyt zaufania trenerom.Przy hojniejszej ręce na transfery przeczuwam przynajmniej pierwsze trójkę w lidze dla parchów- w przyszłym sezonie

Gwiaździsty 21.12.2009 17:19

No toś się zagalopował. Pierwszą trójkę powiadasz ? No to kto wypada z podium My, Legia czy Amica. Faktycznie te 3 mln. zł. na transfery robia duuuuże wrażenie :) Żeby wskoczyc na podium to trzeba znacznie więcej i w dodatku wymienić to drewno, ktore jest obecnie. Niektórzy jak widzę biorą na poważnie wynurzenia tego chłopka spod Bydgoszczy.

bravelukas 21.12.2009 17:28

u was tez kamerki nie działaja????

zbymak 21.12.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 832909)
u was tez kamerki nie działaja????

No nie działaja ale na c pracują montuja jakieś elementy na tych wspornikach od dachu

Konrad. 21.12.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 832831)
Jest to wypowiedź Filpiaka na dzisiejszej konferencji prasowej w m.in o transferach. Też wspomniał o inwestycjach.

Tak więc widać, że inwestuje w infrastukturę obok nas .. jestem ciekaw jaka to hala będzie i hotelik .

http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6212&x=0
Cytat:

PS. A pan Cupiał będzie kiedyś tak wspaniałomyślny ? :D
Dziwie się czemu Cupiał nie inwestuje w ogóle w te tereny przy 3 maja... Przecież ładną kasę by można było na tym robić, właśnie tak jak planuje to zrobić Filipiak... Szkoda...

zbymak 21.12.2009 18:09

Dlaczego u nas nie można zrobić tak jak na Lechu tzw dzień otwarty na stadionie gdzie kibice mogą wejsc zobaczyć jak wyglada postep prac na budowie porozmawiać z kierownictwem co zostało zrobione co bedzie robione w najblizszym czasie .Czy u nas takie coś to wielki problem? Na stronkach Legii zdjecia sa średnio 2-3 dni a u nas ? szkoda gadać chyba ,ze u nas nic sie nie dzieje i niema co pokazywac ? ale wiemy ze tak nie jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl