![]() |
Cytat:
|
Franek Franek łowca bramek - najlepszy piłkarz w historii występów w Wiśle szkoda, że niedoceniany przez myślących inaczej....
|
Nie chcę znów zaczynać tutaj dyskusji na temat Franka, ale kim w takim razie dla przeciwników Franka jest teraz Baszczu? Jak dla mnie gorzej się Marci zachował, mowił że nie pójdzie do żadnego polskiego klubu prócz Wisły, a tu przechodzi i to jeszcze do naszego wroga, gdzie śpiewają na nas k... i że Cracovia rządzi w Krakowie.
Dodam od siebie, że gdy Franek odchodził oczywiście smutno mi się zrobiło, ale już w następnym meczu bez Franka pomyślałem, że z wszystkich zawodników Wisły ( którzy wcześniej już odeszli ) to jemu najbardziej należało się odejście i dobrze że odszedł. Gdyby Frankowski był zdrajcą to nie tłumaczyłby się z własnych wyborów, bo miałby to wszystko gdzieś, a widocznie nie miał. Wyjaśniał nawet sprawę tutaj na forum. Dlatego pytam, skoro dla Was Frankowski jest zdrajcą, to kim jest teraz Baszczyński? Dla mnie i jeden i drugi jest legendą. |
Cytat:
Gdyby poszedł do kauflandu..jasne, ale Polonia, klub jak każdy inny a że ma niby zgodę z parchami...bez przesady. |
Legendą to jest Reyman.
|
No i co z tego, że Frankowski był dobrym piłkarzem, jak jest patologicznym frimonem i fletem. Płaczkiem, zakładającym tematy na forum i szlochającym do dziennikarzy, bo dzieczynce zachciało się nagle odejść, zaczął szantażować klub i właściciela, a Ci wszyscy radykałowie nagle stali się tacy źli i wredni ... bo Tomuś tylko 160 000 euro zarabiał mając wokół siebie reprezentację Polski na boisku... itp, itd
Czytajac to forum można dojść do wniosku, że gdyby koszulke Wisły załozyli liderzy Jude Gangu i strzelili bramki w eLM to zostaliby bogami trybun. Znacie chociaz tego Frankowskiego, że tak mu dupę liżecie? |
Borek w Cafe futbol pyta Kosowskiego o słabe strony APOELu - Kosowski odpowiada coś w deseń " nie będę za darmo ułatwiał sprawy Wiśle. Wisła ma mój numer niech zadzwoni" oczywiście nie cytuje go słowo w słowo ale takich był wydźwięk tej wypowiedzi.
Komentarz zbędny.. |
A co do Baszcza.
Chciał wrócić do Wisły i podobno zaakceptował go trener holenderski, ale powrót zastopował ktoś u góry.Być może jest to związane z widoczną polityką pozbywania się ze składu Polaków, którzy przez tyle lat LM nie potrafili zdobyć (wyjątek potwierdzający regułę to Sobol). Baszczu nigdy nie szantażował właściciela, Wisły i nigdy nie grał preciwko zagorzałym fanom, jak robił to Frankowski. Zresztą Baszczyński to charakterny facet, a Frankowski to dobry napastnik o psychice nawt nie kobiety (płaczek, focher, skarżypyta, w dodatku uważający się za pępek świata) |
Mateusz91 co Ty w ogóle wypisujesz o Franku chyba w innym świecie żyjesz.. A Ty znasz Frankowskiego tak dobrze ?? 91 w nicku to Twój rok ur?
|
Cytat:
|
Może ledwo co mu starcza na pampersy, dlatego chcę sobie dorobić :)
|
Znam i jestem pewien swoich racji.
I kiedyś z całego serca wrzeszczałem "Franek, Franek łowca bramek" i po każdej bramce dołaczałem do tych co uzmysławiali janasowi, że to błąd, że nie powoływał go do kadry. I nagle w 2005 roku zwariowałem, że ten mój idol okazał się takim szmaciarzem i byłem na Odrze w Wodzisławiu jako malolat i widziałem jak jako jedyny Frankowski ma w dupie to, że te 300 osób mimo tej klęski w Atenachjechało na tą wiochę, by pokazać że nadal mimo wszystko jesteśmy z Wisła (obraził się na cały świat i nie podszedł pod sektor jako jedyny). A potem szlag mnie trafił, że pupil Cupiała szantażuje mój ulubiony klub i to jeszcze jako ktoś, kto zawsze miał u właściciela fory i miał pchane do dupy. I bylem dumny, że ktoś wywiesił transparent może mocny w słowach, ale jednak prawdziwy. Byłem dumny, że ktoś z ruchu kibicowskiego pokazuje, że zawsze na pierwszym miejscu powinno być dobro i interes Wisły a nie rozkapryszonego grajka. A potem te jego płacze, szlochy, logowania się na forach i obwinianie przez niego wszystkich, tylko nie samego siebie. I zdania mimo wieku nigdy nie zmienie, bo zawsze będę walczył o dobro Wisły. I wkur... mnie, że zamiast przekładać potencjał ABG na wygrywanie rywalizacji z Żydami w realu, to niektórzy wyspecjalizowali się w mędrkowaniu na internecie. Srama na konfidenta Stachowiaka, gdyby miał trafić do Wisły, bo jest konfidentem, sram na Frankowskiego bo jest judaszem i zdrajcą. Liżcie mu dupę dalej i beczcie na takich jak ja w wirtualnym świecie, a my na to mamy wyjeb... bo damskie się nie liczy. Bez odbioru |
Cytat:
|
Cytat:
Niemniej jednak Małecki to zazwyczaj puszcza takie balony jak Alvarez swego czasu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
też usłyszałem ten komentarz Kosy i w ogóle nie brzmiało to jako żart... może zbiera na pampersy tudzież inne waciki?
|
Przecież potem powiedział żę jak by co to jego telefon jest czynny przez 24h dla Maskaanta
|
Cytat:
A może to raczej telefon Maaskanta powinien być czynny dla Kosowskiego ?? Chyba się komuś pop ... kto do kogo ma przyjść i prosić o grę |
Cytat:
|
Borek zapytał Kosowskiego o słabe punkty APOEL-u. Kamil nie za bardzo wiedział jak odpowiedzieć, bo on jest od grania, a nie od rozpracowywania rywali, to zażartował, że za takie coś trzeba płacić. Po chwili oczywiście powiedział, że jego telefon jest czynny 24 godziny na dobę i śmiało może do niego dzwonić Maaskant to mu wszystko powie. Jak zwykle robi się z igły widły...
|
Z igły widły wiadomka żyjemy przecież w polsce tu się zawsze wszystko wyolbrzymia i tyle.
|
fcb4- możliwe ale jeżeli to był żart Kosy to naprawdę słaby
a brzmiało to tak " nie będę za darmo ułatwiał sprawy Wiśle. Wisła ma mój numer niech zadzwoni" |
Niedzielana czeka lakierowanie całego Cayenne'a...ktos mu zrobil czerwoniutki napis JŹS przez caly bok.
|
ach Ci chuliganie... :bandyta:
PS: HAHAHAHAHAHA! |
baszczu to co najwyzej moglby zalatwic wisle wyjebanie maaskanta jakby za ciezko bylo na treningu , niech ten pupilek rogali trzyma sie od wisly jak najdalej
|
W meczu II Rundy Pucharu Polski Podokręgu Krakowskiego nasi Oldboje pokonali na wyjeździe Proszowiankę Proszowice 4-1. Po dwa gole strzelili Gołoś i Szymkowiak.
Wisła Oldboje: Artur Sarnat - Marcin Jałocha (46. Robert Włodarz), Cléber, Janusz Nawrocki, Marek Koźmiński - Kazimierz Moskal (80. Kazimierz Kmiecik), Mirosław Szymkowiak, Konrad Gołoś, Zdzisław Janik, Tomasz Kulawik (60. Krzysztof Bukalski) - Marcin Kuźba (30. Ryszard Czerwiec ) Jeszcze nie wiadomo z kim zagrają w III Rundzie. Jak widać mimo tego ,że Proszowianka gra w okręgówce czyli dwa poziomy wyżej niż pierwszy rywal naszych Odboi to mecz był łatwiejszy. |
34 letni Kuźba nie jest za młody na oldboyow? :)
ile jest rund tego pucharu polski? |
Tak z ciekawości: co się dzieje z Żurawiem ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl