![]() |
Nie żałuję ich, mam to w dupie, logiczne że zycze im wszystkiego najgorszego, ale niech to sie odbywa na zasadach sportowych. Zasady, to ogolnie slowo klucz w tej dyskusji. Kara finansowa by spokojnie wystarczyla. A, że polskie kluby = kibice, oprawy i wszystko to, czego
Legia mnie ani ziębi, ani grzeje, są 400 km stąd, nie mam na nich zbyt wielkiego ciśnienia w przeciwienstwie do 99% forum. Nienawidzę szczerze jebanej Uefy i tego co robią z futbolem po prostu. Prawo powinno byc stanowione w taki sposób, żeby było adekwatne do wykroczenia. Bo wpuszczenie zawodnika na 6 min przy rozstrzygniętym wyniku i w konsekwencji wypad z pucharow to gruba przesada w porownaniu do skali "przewinienia". PS. Skoro wstąpiły w was nowe siły, po odpadnięciu 'najwiekszego wroga' z LM, dziękując za dyskusję, uprzejmie przypominam, że żydy grają dziś o 18, można spożytkować nadmiar energii ;) |
Cytat:
W sumie dobrze że nie gramy w pucharach bo nie zdziwiłbym się jakby naraz na boisko wbiegło 12 zawodników ;) |
Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
Po 2gie Legia jest sama sobie winna; to nie uefa dala dupy tylko legia. uefa mogla ta sytuacje odpowiednio zinterpretowac, ale zinterpretowali przepisy- a wg. nich w takiej sytuacji decyzja moze byc jedna-walkower. I oczywiwscie tez uwazam, ze to nie idzie z duchem sportu, ale coz, taki mamy klimat. My tez pare raze dostalismy od uefy w dupe i warszawiacy nas nie zalowali, wiec i ja ich nie zaluje. A po 3- za pyche i nastawienie legionistow w nasza strone wypada mi tylko napisac: HAHAHA. Tyle w temacie. |
Frajerstwo dekady, może hejtować należy się nam.
Awans Lechii do LM w przyszłym roku to chyba większy śmiech niż nasz walkower. |
Cytat:
P.S - A potem taki prosi, jak to kibole Legii dzisiaj: "Proszę, zignorujcie przepisy, przepuście nas dalej" :D. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie przesadzaj.. od dziesiatek lat jest takie przepis: gra nieuprawnionego zawodnika = walkower i nie wązne czy to c klasa czy LM, zagrał 5 minut czy 90. w tym przypadku popieram Uefa. c klasowi "działacze muszą o tym wiedziec bo inaczej dostaną - 3 pkt i w dodatku kare finansową która stanowi nie raz 1/10 budżetu klubu, więc dlaczego kluby z "poważniejszej" pólki miały by być traktowane inaczej? przepis jest przepis i nic tutaj do rzeczy nie ma AMF i inne anty fifa/uefa |
Cytat:
Bierzecie ? (Wiem, Miklasa nie znacie, więc pewnie powiecie: a i owszem) |
Cytat:
Gdyby ten działacz zamknął Wam trybunę, stadion albo wydał 1000 zakazów to też byłbym z Wami solidarny. Jednak jeśli Wasz działacz lub działaczka popełnia błąd raczej w sferze piłkarskiej niż kibicowskiej, który jest w dodatku błędem 0-1, to mam Was w dupie. To tak jakby Wasz piłkarz nie strzelił karnego (albo 2 ) :haha::lol: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Prawo UEFA to jeden wielki burdel, z tym masz rację. |
Jakim klubem jest Legia każdy widzi. Wszyscy ich szczerze nie lubimy. Na grę w pucharach trzeba popatrzeć całościowo. Tutaj każdy element drużyny musi być w pełni profesjonalny i swoją lekcję odrobić. Cóż z tego ,że 6-1 w dwumeczu, jak ktoś inny przysnął i Legia straciła 13,5 mln złotych ot tak. Za 2 minuty gry nieuprawnionego piłkarza taka strata. UEFA ma takie przepisy i tyle. Teraz wyobraźcie sobie ,ze taki czyn karzą finansowo. Groteska. Każdy klub by te kary olewał i płacił haracz.
|
Cytat:
Nie wiedzieli? Zapomnieli? Pomyłka? No sorry, ale czy to Uefa się pomyliła, czy Legia? Właśnie bardzo dobrze, że wykluczają. Jaką kare finansową preferujesz? 15 tys? 50? 100 000? I co zaraz każdy bezkarnie sobie będzie zawieszonych zawodników wstawiał, bo stwierdzi, że sam awans do LM się na tyle opłaca, że .... tam z karą. Walkower jest ewidentnie adekwatną karą. Nie wolno grać w 12 na 11. Nie wolno nie przyjechać na mecz i nie wolno aby zawieszony piłkarz grał. To są zasady sportowe. Ty chcesz, żeby Legia była uprzywilejowana. To nie są zasady sportowe. Po drugie nie mieszałbym spraw kibicowskich do zasad gry w piłkę. Sorry, ale takie denne nadużycie, że śmierdzi mi takich ślepym, fanatycznym podejściem. Też UEFĘ nie trawię, ale trochę obiektywizmu trzeba zachować. Legia została ukarana walkowerem, my mamy radochę, ale obiektywnie trzeba przyznać, że winę ponoszą oni i pretensje mogą mieć tylko do siebie. "Miałeś chamie złoty róg..." I tyle |
Teorie spiskowe. .......enie. Kretyni nie potrafią czytać przepisów. Tak to jest jak gość w złotym łańcuchu i rozpiętej do pasa koszuli na spółę z idiotką chcą wchodzić na salony. Dalej ziemniaki sadzić albo wziąć się za żniwa bo ulewy idą a nie udawać "wielki świat".
PS Na kolejnym meczu radzę pokazać jeszcze większego wała Uefie, z pewnością spojrzą przychylnym okiem. Kiedyś ich były idol użył w odniesieniu do naszego meczu z Barceloną określenia "walka gołej dupy z batem" - idealnie pasuje do dzisiejszej sytuacji. W relacjach kibice Legii vs Uefa aktualnie po rewanżu mamy wynik 1:3. Czekamy na ciąg dalszy. |
1 Załącznik(ów)
Ciekawe podejscie do tematu na ponizszym zdjeciu...hahaha
|
Cytat:
A Bułgarom nie dali walkowera tylko kare finansową bo tam zagrał gościu nie wpisany na listę a nie zawieszony za kartki. Coś jak złapią faceta w samochodzie co nie miał nigdy prawka, a jak złapią takiego co ma zakaz prowadzenia pojazdów. Cytat:
|
Hahahaha a jednak walkower, beka jak jasny pieron :rotfl: bo jakis idiota nie potrafi liczyc do trzech :lol: Ktos za to beknie, nie ma chuja :D Celtic załosny bo wystapi do UEFY o walkower ale Legia załosna jeszcze bardziej
|
Cytat:
Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem :-/ |
Dobra, było o Legii kilka stron, olać.
Ruch ma ciekawy wyjazd : Cytat:
|
Cytat:
Co jest złego w tym, że laska rucha się z facetem? Po to mają piczki, żeby to robić. Co innego, gdyby w miejsce kobiety był koleś, lub odwrotnie był ustawiony, wtedy można uznać to za ciekawe podejście... |
Cytat:
|
Cytat:
Mnie to np smieszy hahaha, i nikt mi tego nie odbierze... Moglibyscie wygrac nawet 20:0 ale koniec koncow to to oni graja dalej. |
Cytat:
Nie lepiej, aby w lidze Wam oddali sędziowie ? |
Cytat:
|
Trzech winnych całego zamieszania - klub, prezes, Vrdoljak za 2 niewykorzystane karne. I jeszcze nieuprawniony Bereszynski w Lechu maja pewnie teraz niezła polewke Legia zabrała im Beresia a teraz po zamieszaniu z jego osoba nie bedzie LM.
A co do Ruchu jeszcze moze sie skonczyc tak jak z Pilznem bo Metalist to dobra druzyna. Bedzie ciezko o awans ale jakies szanse zawsze sa |
Metalist Charków nie będzie grął u siebie.
Najprawdopodobniej we Lwowie. |
W Amice Poznań to wszyscy dziękuję za taki obrót sprawy. Zresztą nie dziwię im się. Legia podjebała zawodnika Amice, to teraz niebiosa się na nich zemściły ;-)
|
Cytat:
|
Jak znam życie to Celtic jeszcze awansuje do Ligi mistrzów. Dla nich to będzie dar od losu i do meczy z Mariborem pewnie podejdą troszkę inaczej niż do Legii. A jak tak jeszcze wyjdą z grupy to dopiero będzie płacz w Warszawie.
|
Cytat:
"Przypadek kiedy gra zawodnik niezgłoszony jest trochę inna – obecnie reguluje ją art. 21 ust. 3 Regulaminu dyscyplinarnego UEFA. Zgodnie z nim walkower może zostać orzeczony, (ale nie musi – tu jest różnica) o ile drużyna przeciwna zgłosi protest." Natomiast w przypadku Legii i piłkarza zawieszonego za kartki: "Art. 21 ust. 2 Regulaminu dyscyplinarnego UEFA (wersja na 2014 rok) stanowi, że jeśli zawodnik, na którego nałożona została kara dyscyplinarna, wystąpi w meczu (po angielsku „participates in the match”), to jest bezwarunkowo orzekany walkower. Art. 21 ust. 4 lit a. stanowi, że walkower wynosi 3-0 na niekorzyść drużyny, która dopuściła się przewinienia." |
i bardzo dobrze :)
nie spodziewałem sie takiej radości w tym roku z pucharów |
Cytat:
Zapraszamy UEFA na finał do Warszawy w 2015 :) |
Cytat:
|
Cytat:
Chęć odwetu ? Za co ? Wasi włodarze dali dupska i tyle :) |
Smokowski właśnie powiedział, że jeśli Legia odpadnie z Aktobe to jej budżet nie będzie się domykał na kwotę 13mln zł.
|
Chyba to oczywista oczywistość. Chodzi o kasę za awans do grupy LE.
|
Sprzedać Bereszyńskiego do Benfiki i budżet się zbilansuje ;)
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie sądzę, aby było wpisane to w budżecie na ten rok, ale zawsze finał LE będzie finałem pocieszenia ;)
|
"11 października 2014 roku reprezentacja Polski rozegra mecz eliminacji Euro 2016 z Niemcami. Trzy dni później, 14 października, Polacy podejmą Szkotów. Oba mecze odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie."
Ta historia ze szkotami, może mieć jeszcze kolejną odsłonę....będzie gorąco coś czuje, mimo że to październik :) |
Teraz mozemy doceniac czesty brak zmian podczas meczow w wykonaniu naszego Smudzinio... :D
Naturalnie kibicowalem Celtikowi w tym dwumeczu ale decyzje uefa uwazam za sqrwys***o... wynik rzecz swieta!!! 5 minut kopacza w skali 186minut calego dwumeczu jest niczym.NIe mozna przystawac na uklady w mafijnej federacji.. |
Co gorsze, przepis który za zwykłą pierdołowatą pomyłkę jednej osoby, może pozbawić klub kilkadziesiąt mln zł, czy kierownik drużyny który wykłada się na przepisie który powinna mieć w jednym palcu?
Jeden plus dla kibiców, jeśli przejdą tubylców, w LE zazwyczaj lepsi kibicowsko rywale, tańsze bilety, no i szansa żeby nie dostać w.......u w każdym meczu;) Swoją drogą dużo tu gdybania i za szybko się tą Legię w LM widziało Na dziś jedyna realna strata to kasa za wejście do 4 rundy ,dzień meczowy w 4 rundzie i punkty do rankingu.Reszta to teoria i melodia przyszłości. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl