![]() |
2:0 dla Lecha, Lech gra wreszcie jak u nas w ekstraklasie, czy wielką kichę.
Mam nadzieje, że dostaną z 5 i odechce im się już tych pucharów |
co oni tam odprawiali za tańce pogo?
|
Z tego co pamiętam to ten temat na czas meczów Lecha miał być zamykany...
Czyżby to zależało od ich postawy na boisku? Jak grają dobrze to zamykamy, jak źle to zostawiamy, żeby dowalić rywalom. Dla mnie śmieszne podejście. |
No ja właśnie sobie tak po części tłumaczę słabą dyspozycję Lecha w lidze. Powiedzmy sobie, że oni póki co żyją głównie tym, że remisują z Juve, wygrywają z Salzburgiem i liczą na dalsze powodzenia. A patrząc na tabelę ligową są co prawda bardzo nisko, lecz z drugiej strony tak za wiele to póki co nie tracą bo tak jak i Legia gra co najmniej przeciętnie tak i my coś nie możemy się ogarnąć. Jestem ciekaw jak będą grali w lidze po przygodzie w LE.
|
Cytat:
|
Ale Ci pilkarze Machesteru zapierdalaja :shock: Wyobrażacie sobie Brożka w ich lidze ?:rotfl:
|
Cytat:
|
Co to znaczy odpuszczają ligę? Znaczy się celowo nie trafiają w bramkę?
Odpuszczać ligę czy dany mecz może zespół, który wystawia rezerwy, a tak nie jest. To tylko takie tłumaczenie na siłę. Słabi są i tyle, strzał na pałę Rudvensa czy mecz ze słabiutkim Salzburgiem o niczym jeszcze nie świadczy. City na luzie, bez pośpiechu ale przez tą pogardę dla Lecha popełniają za dużo błędów z czego wychodzą niepotrzebne akcje Lecha. Tevez na boisko i niech dobije Kołtonia, w końcu zamknął mordę, na to czekałem :) Co nie zmienia faktu że mogą wyjść z grupy bo Salzburg i Juve są bardzo słabiutkie, mogliby mieć problem ze zdobyciem MP przy dzisiejszej formie. Ale Panowie z City, pilnować się, bo Lech może coś na pałę ustrzelić. |
Salzburg na razie wygrywa z Juventusem 1:0 !!!
|
Man.City pokazuje polskim kibicom, gdzie jest liga angielska, a gdzie liga polska. To jest kosmos przy Lechu. Szybkość, precyzja podań, pressing, po prostu inny świat. I nie chodzi o to, aby Lecha wykpić, bo oni i tak zdobyli już więcej, niż ktokolwiek obstawiał. Co ciekawe prawdopodobnie i tak nie spadną na 3.miejsce dzisiaj, bo Juve dostaje 1-0 od RB. Kolejne dwa mecze Lech gra u siebie i jeśli nie z City, to z Juve, które jest jak widać żenujące i z Salzburgiem w Austrii mogą jeszcze powalczyć...
|
Lech bez szans widac jednak różnice klas coś tam Peszko dostawiał noge ale ogólnie :rotfl:
Tradycyjnie jak zawsze tak i teraz w pucharach kibicuję swojskim drużynom więc Lech do boju k....:-D. |
To było do przewidzenia przecież, że ich będzie City jechać. Tak w ogóle to Amica momentami nie grała najgorzej
Natomiast w lidze polskiej Lech sobie nie radzi bo tak samo jak Wisła(jak wszyscy) nie umie grać ataku pozycyjnego, a wszyscy się murują z nimi. |
Cytat:
Dziś ma powody by mieć dobry humor :D |
Cytat:
|
No i dobrze. sessegnon, Ty się nie musisz martwić o moderowanie forum.
|
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
|
Pisałem! Pilnować się a nie usypiać! Stoją jak kołki i czekają na złote gody, teraz mi będzie Kołtoń pieprzył do ucha :rotfl:
|
I już Romek się zaczyna spuszczać..kurna..
|
Bramka jest ,może powalczą o remis.
|
Szacunek dla Lecha za to co robi w Manchesterze, naprawdę :shock:
|
Jak zwykle w meczach międzypaństwowych najlepsi są kibice.
Jakby ci nasi piłkarze byli jak kibice. |
Ej Panowie bo nam Lech Ligę Europejską zawojuje i co my biedni zrobimy? :lol:
|
Podoba mi się to ze Zieliński już w 56 minucie potrafił wprowadzić 2 ofensywnych zawodników. U nas przy takim wyniku zmiany wprowdziali by dopiero w 80. Zresztą nasz trener nawet z słabymi Polskimi drużynami boi się zaryzykować.
|
Adebayor x3
|
Johnson pokazał jak można uderzyć i z jakiej pozycji..
|
Jak to jest ze Bosacki i Arboleda razem pilnuja Adebayora a mimo to ten wali hattricka?
|
Co by nie mówić Cibamba jest drewniany:) Cieszy zaangażowanie "potatoes". Będą odpoczywać w lidze.
|
Nie no różnica w umiejętnościach, wybieganiu, szybkości, technice jest niesamowita. W 2 połowie jak MC nie chcieło się już tak biegać to dopiero Lech coś mógł pograć, ale i tak jak się widzi jakie oni robią akcje to śmiało mogę powiedzieć że taki Lewandowski z Błaszczykowskim to taka liga podwórkowa do tych gości.
Widać że w tym nie ma przypadku że oni grają w Angli i zarabiają takie pieniądze. Paradoksalnie jak by Tshimamba miał dzień to i mogło by być 3-3 i to pokazuje całe piękno piłki. Jak dla mnie świetny mecz Krivca. Facet powinien wyjechać w zimie lub lecie bo się zmarnuje w tej polskiej lidze. Lechowi mimo przegranej i tak gratuluje tego meczu. Zagrali naprawde dobrze. |
"Wstydu dzisiaj nie było" no ku...a :lol: by Romuś :*
|
Jaja sobie będą robić, i przez te jaja mogli stracić głupie bramki. Zbyt pogardliwie i z dużą nonszalancją podeszli do Lecha, szczególnie w 2 połowie. Pogrywają tą piłką i poruszają jak słonie niczym na treningu na osiedlu, zgoda, mogą z takim Lechem ale zawsze wyjdzie głupia strata i wpadnie przypadkowy gol jak na 2-1, wrrr, na szczęście koniec, ale do pełni szczęścia nie starczyło, Juve 1-1 Salzburg :(
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl