Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Cinek1906 21.10.2010 20:33

2:0 dla Lecha, Lech gra wreszcie jak u nas w ekstraklasie, czy wielką kichę.
Mam nadzieje, że dostaną z 5 i odechce im się już tych pucharów

derr 21.10.2010 20:33

co oni tam odprawiali za tańce pogo?

sessegnon 21.10.2010 20:33

Z tego co pamiętam to ten temat na czas meczów Lecha miał być zamykany...
Czyżby to zależało od ich postawy na boisku? Jak grają dobrze to zamykamy, jak źle to zostawiamy, żeby dowalić rywalom.
Dla mnie śmieszne podejście.

Kandzior 21.10.2010 20:43

No ja właśnie sobie tak po części tłumaczę słabą dyspozycję Lecha w lidze. Powiedzmy sobie, że oni póki co żyją głównie tym, że remisują z Juve, wygrywają z Salzburgiem i liczą na dalsze powodzenia. A patrząc na tabelę ligową są co prawda bardzo nisko, lecz z drugiej strony tak za wiele to póki co nie tracą bo tak jak i Legia gra co najmniej przeciętnie tak i my coś nie możemy się ogarnąć. Jestem ciekaw jak będą grali w lidze po przygodzie w LE.

Elendil 21.10.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut
no to krótką masz pamięć- tej jesieni u siebie z.. Inter Baku?

ale oni ten Inter pokonali...

FajQ 21.10.2010 20:54

Ale Ci pilkarze Machesteru zapierdalaja :shock: Wyobrażacie sobie Brożka w ich lidze ?:rotfl:

orzeu 21.10.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 996930)
Z tego co pamiętam to ten temat na czas meczów Lecha miał być zamykany...
Czyżby to zależało od ich postawy na boisku? Jak grają dobrze to zamykamy, jak źle to zostawiamy, żeby dowalić rywalom.
Dla mnie śmieszne podejście.

Zachowaj domysly dla siebie bo kiepsko ci z tym idzie :lol:

aNouc 21.10.2010 20:57

Co to znaczy odpuszczają ligę? Znaczy się celowo nie trafiają w bramkę?
Odpuszczać ligę czy dany mecz może zespół, który wystawia rezerwy, a tak nie jest. To tylko takie tłumaczenie na siłę. Słabi są i tyle, strzał na pałę Rudvensa czy mecz ze słabiutkim Salzburgiem o niczym jeszcze nie świadczy. City na luzie, bez pośpiechu ale przez tą pogardę dla Lecha popełniają za dużo błędów z czego wychodzą niepotrzebne akcje Lecha. Tevez na boisko i niech dobije Kołtonia, w końcu zamknął mordę, na to czekałem :) Co nie zmienia faktu że mogą wyjść z grupy bo Salzburg i Juve są bardzo słabiutkie, mogliby mieć problem ze zdobyciem MP przy dzisiejszej formie. Ale Panowie z City, pilnować się, bo Lech może coś na pałę ustrzelić.

Zbychu 21.10.2010 20:57

Salzburg na razie wygrywa z Juventusem 1:0 !!!

!!IRIVER!! 21.10.2010 20:58

Man.City pokazuje polskim kibicom, gdzie jest liga angielska, a gdzie liga polska. To jest kosmos przy Lechu. Szybkość, precyzja podań, pressing, po prostu inny świat. I nie chodzi o to, aby Lecha wykpić, bo oni i tak zdobyli już więcej, niż ktokolwiek obstawiał. Co ciekawe prawdopodobnie i tak nie spadną na 3.miejsce dzisiaj, bo Juve dostaje 1-0 od RB. Kolejne dwa mecze Lech gra u siebie i jeśli nie z City, to z Juve, które jest jak widać żenujące i z Salzburgiem w Austrii mogą jeszcze powalczyć...

philips kr 21.10.2010 21:00

Lech bez szans widac jednak różnice klas coś tam Peszko dostawiał noge ale ogólnie :rotfl:
Tradycyjnie jak zawsze tak i teraz w pucharach kibicuję swojskim drużynom więc Lech do boju k....:-D.

tofik 21.10.2010 21:01

To było do przewidzenia przecież, że ich będzie City jechać. Tak w ogóle to Amica momentami nie grała najgorzej

Natomiast w lidze polskiej Lech sobie nie radzi bo tak samo jak Wisła(jak wszyscy) nie umie grać ataku pozycyjnego, a wszyscy się murują z nimi.

sq 21.10.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 996930)
Z tego co pamiętam to ten temat na czas meczów Lecha miał być zamykany...
Czyżby to zależało od ich postawy na boisku? Jak grają dobrze to zamykamy, jak źle to zostawiamy, żeby dowalić rywalom.
Dla mnie śmieszne podejście.

To zależy od humoru moderatora zamykającego ;)
Dziś ma powody by mieć dobry humor :D

sessegnon 21.10.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 996946)
To zależy od humoru moderatora zamykającego ;)
Dziś ma powody by mieć dobry humor :D

No ja wiem, ale trochę więcej konsekwencji by się przydało:)

johny96 21.10.2010 21:11

No i dobrze. sessegnon, Ty się nie musisz martwić o moderowanie forum.

brylant17 21.10.2010 21:11

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

aNouc 21.10.2010 21:11

Pisałem! Pilnować się a nie usypiać! Stoją jak kołki i czekają na złote gody, teraz mi będzie Kołtoń pieprzył do ucha :rotfl:

rafalek 21.10.2010 21:11

I już Romek się zaczyna spuszczać..kurna..

philips kr 21.10.2010 21:19

Bramka jest ,może powalczą o remis.

felipe 21.10.2010 21:25

Szacunek dla Lecha za to co robi w Manchesterze, naprawdę :shock:

wwf 21.10.2010 21:29

Jak zwykle w meczach międzypaństwowych najlepsi są kibice.

Jakby ci nasi piłkarze byli jak kibice.

Kandzior 21.10.2010 21:30

Ej Panowie bo nam Lech Ligę Europejską zawojuje i co my biedni zrobimy? :lol:

ABG-TSW 21.10.2010 21:31

Podoba mi się to ze Zieliński już w 56 minucie potrafił wprowadzić 2 ofensywnych zawodników. U nas przy takim wyniku zmiany wprowdziali by dopiero w 80. Zresztą nasz trener nawet z słabymi Polskimi drużynami boi się zaryzykować.

rafil 21.10.2010 21:35

Adebayor x3

Kluvi 21.10.2010 21:42

Johnson pokazał jak można uderzyć i z jakiej pozycji..

Maciuś 21.10.2010 21:43

Jak to jest ze Bosacki i Arboleda razem pilnuja Adebayora a mimo to ten wali hattricka?

Devonisch 21.10.2010 21:45

Co by nie mówić Cibamba jest drewniany:) Cieszy zaangażowanie "potatoes". Będą odpoczywać w lidze.

wwf 21.10.2010 21:54

Nie no różnica w umiejętnościach, wybieganiu, szybkości, technice jest niesamowita. W 2 połowie jak MC nie chcieło się już tak biegać to dopiero Lech coś mógł pograć, ale i tak jak się widzi jakie oni robią akcje to śmiało mogę powiedzieć że taki Lewandowski z Błaszczykowskim to taka liga podwórkowa do tych gości.

Widać że w tym nie ma przypadku że oni grają w Angli i zarabiają takie pieniądze.

Paradoksalnie jak by Tshimamba miał dzień to i mogło by być 3-3 i to pokazuje całe piękno piłki.

Jak dla mnie świetny mecz Krivca. Facet powinien wyjechać w zimie lub lecie bo się zmarnuje w tej polskiej lidze.

Lechowi mimo przegranej i tak gratuluje tego meczu. Zagrali naprawde dobrze.

brylant17 21.10.2010 21:55

"Wstydu dzisiaj nie było" no ku...a :lol: by Romuś :*

aNouc 21.10.2010 22:00

Jaja sobie będą robić, i przez te jaja mogli stracić głupie bramki. Zbyt pogardliwie i z dużą nonszalancją podeszli do Lecha, szczególnie w 2 połowie. Pogrywają tą piłką i poruszają jak słonie niczym na treningu na osiedlu, zgoda, mogą z takim Lechem ale zawsze wyjdzie głupia strata i wpadnie przypadkowy gol jak na 2-1, wrrr, na szczęście koniec, ale do pełni szczęścia nie starczyło, Juve 1-1 Salzburg :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl