![]() |
Jak to jest z nasza klasą? Chodzi mi o powiadomienia kto z kim nawiązał znajomość. Jeżeli pisze, że osoba X nawiązała znajomość z osobą Y, to kto kogo zaprosił X czy Y?
|
Gdzie można zrobić nadruk na koszulce z ksywką i numerem ;> ?
I w jakich granicach by wyniósł koszt ? |
Nadruki robia na pewno w decathlonie. Kosztu nie znam.
Robia tez na stoisku kibicowskim w M1/ Carrefourze w Czyzynach- taka wyspa na srodku- z kosztami j.w. |
Panowie macie może jakieś linki do wczorajszego spotkania z Lechią?Chciałbym sobie po prostu skrót tego meczu albo bramki wrzucić na kompa z góry dziękuje
|
Cytat:
http://www.shareplace.com/?6BFF48F613 Skrót meczu :P |
Ktoś wie ile by kosztowało zrobienie pieczątki (najlepiej automat np. wagraf) z napisem "Gwarancja Bolka"?
Tak mniej wiecej jakie koszty i gdzie najszybciej i najtaniej w Hucie da sie zrobic? |
Cytat:
bramki - najwyzsza jakosc. Jak ktos posiada internet Aster, to zapraszam na priv,mam kilka pytan, wazne. Z gory dzieki |
mam takie pytanie, czy w Mozilli można coś zrobić żeby w pasku gdzie wpisuje adresy nie było historii adresów w które wchodziłem np. www.wislakrakow.comsprzedam, kupię zamienię- nie chce żeby szczegóły mi w adresie wyskakiwały, tylko konkretne adresy np. www.wislakrakow.com
*w starszych wersjach mozilli tak nie ma :] |
Czy to prawda że prawo jazdy można zdawać będąc 3 miesiące przed osiemnastką?
|
Cytat:
|
do usunięcia
|
Od końca sesji (czyli koniec czerwca) do końca września.
Ewentualnie dochodzą wrześniowe dogrywki egzaminów. |
Wakacje w teorii trwaja najczesciej od poczatku lipca do pazdziernika.
W praktyce- mozesz zdac wszystko w terminach zerowych i pierwszych (czego zycze, czasem nawet jest to mozliwe;)) i miec wakacje juz od polowy czerwca, mozesz tez miec pecha i cos Ci spadnie/przelozysz na sesje poprawkowa i wtedy klania sie tzw kampania wrzesniowa- na roznych uczelniach jest roznie- niektore egzaminy maja juz na poczatku wrzesnia, niektore pod koniec. Wakacje wiec formalnie trwaja trzy miesiace, ale z doswiadczenia- wiekszosc w tym czasie pracuje/robi praktyki. |
Cytat:
a tak naprawde to masz mase wolnego od lipca do konca wrzesnia do tego 2 tyg. wolnego w lutym Oczywiscie jak zdajesz wszystko za 1 razem, to nawet od 1 czerwca mozesz miec wolne do 1 pazdziernika |
Nie mogę w DOSBoxie wklepać backslasha. Wpisuje mi się nawias kwadratowy zamykający, a z Shiftem nawias klamrowy zamiast b.slasha. Ktoś ma jakieś rady?
|
Mam napisy do filmu ale sa one nieodokladne o jakies 5sek. Jak moge je "przesunac" zeby wszystko sie dobrze nalozylo czasowo? Z gory mowie ze mam tak mniej wiecej z 4 wersjami napisow wiec znalezienie innej nic nie da.
|
Mam pytanie nie cierpiące zwłoki ;) dotyczące wypracowania; "na jakie negatywne zjawisko w funkcjonowaniu polskiego parlamentu zwrócił uwagę autor tej satyry?" - link poniżej. Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł bardzo proszę o odp. na PRIV, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam.
Satyra: http://img30.imageshack.us/img30/680/bez.png |
Jak jest otwarty Sanepid na Makuszyńskego? Kiedy można przynieść do badań "materiał" na książeczkę?
A i jeszcze czy mogę iść tak od razu z materiałem, z pojemnika z apteki? Czy trzeba coś wcześniej? Sorry za taki "gówniany" temat :P |
Cytat:
pią 7.30-13 |
Cytat:
|
Troche glupie pytanie;/ Do ktorej tak mniejwiecej trwa feta po mistrzostwie i do ktorej bedzie trwała w sobote o ile zdobedziemy mistrza?
|
Cytat:
|
Dopóki nie padniesz. ;)
|
Ostatnio na rynku była chyba do 23-24. Przynajmniej taka oficjalna z piłkarzami.
|
http://www.youtube.com/watch?v=BChkT...eature=related znacie tytul piosenki co leci w tle ?
|
Ktoś się orientuje czy w tym roku jest w I Programie PR "Maj polskiej piosenki" jak w latach ubiegłych?? I czy całą dobę rzeczywiście puszczają tylko polskie piosenki??
E: Dzięki Kobieto_Wislak (jak to się do diaska odmienia:P), btw szkoda, że tylko tydzień został... E2: tak by było gdybyś używała pseudonimu "Kobieta_Wiślaczka":P ("doniePedro23" - padłem:rotfl:) |
doniePedro23 ---> jest :-)
E: Kobieto_Wiślaczko..? może...? ;P żaluj, żałuj - cudne piosnki lecą takie oto lecą :D |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=AxfJ6...eature=related Nie jest to dokładnie tamta wersja, ale podobna. http://www.youtube.com/watch?v=cXNApZ2ALiQ Tu masz orgynał z filmu. |
chcę jechać podbić książeczkę wojskową na rezerwowego odroczony jestem do września 2009 i teraz pytanie czy oprócz książeczki jest mi potrzebne coś więcej jakiś papier ze szkoły czy co ?
|
Cytat:
1. Proszę przynieść dowód osobisty 2. Proszę przynieść dwoód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły. Na co zwracać największą uwage przy kupnie aparatu cyfrowego? Na ilość megapixeli? |
Cytat:
4MPIX ci wystarczą.. |
Cytat:
|
Cytat:
zdecydowanie wazniejsze sa inne parametry jak np. ogniskowa oznaczana f, jesli zamierzasz robic zdjecia w roznych warunkach to wazna bedzie tez tzw czulosc iso. plus standardowo- zalezne od preferencji- rodzaj zasilania, wielkosc, programy tematyczne. to uwagi glownie do tzw cyfrowek kompaktowych, sprecyzuj co potrzebujesz, do jakiej kwoty etc. |
czy istnieje program, albo jakas dobra metoda na ukladanie terminarzu ligi na przyklad 8 zespolowej?
rozpisac kazdego z kazdym to nie problem, ale potrzebuje dobrej selekcji na kolejki by kazdy zespol gral najpierw u siebie, a kolejną kolejke na wyjezdzie ktos cos zna? albo podzieli sie sprawdzoną metodą? z gory dzieki |
Czy za odpalenie rac w miejscu publicznym (Park Jordana) w czasie meczu Wisła - Śląsk, kaski mogą sie o coś dowalić?
|
O której jest dzisiaj trening Wisły, ewentualnie jutro?
|
Są na forum przedstawiciele wiślackich fanklubów? Potrzebuje się skontaktować. Piszcie PW lub dajcie linki do storn fanclubowych.
Druga rzecz. Potrzebuje dobrego torrenta do fify 2009 |
Cytat:
do uchwały Nr LXX/694/97 Rady Miasta Krakowa z dnia 29 stycznia 1997 r. REGULAMIN PARKU im. dr H. Jordana Rada Miasta Krakowa ustanowiła Park im. dr H. Jordana Parkiem Miejskim w trosce o zdrowie mieszkańców Krakowa oraz dla ochrony zieleni i walorów krajobrazowych miasta. Uwadze odwiedzających poleca zasady regulaminu korzystania z parku, aby te szczytne cele mogły być spełnione. 1. Teren parku służy do wypoczynku oraz aktywnej rekreacji w miejscach do tego przeznaczonych. 2. Park jest otwarty: w sezonie wiosenno-letnim od 1 kwietnia do 31 października w godz. 6.00 - 22.00 w sezonie jesienno-zimowym od 1 listopada do 31 marca w godz. 6.00 - 20.00. 3. Na obszarze parku obowiązuje zakaz: 1/ zaśmiecania terenu, 2/ niszczenia i uszkadzania roślinności oraz rozkopywania gruntu, 3/ niszczenia i uszkadzania urządzeń, budynków i budowli parkowych, 4/ spożywania napojów alkoholowych, 5/ palenia tytoniu, 6/ pozostawiania palących się przedmiotów oraz palenia ognisk bez zgody administratora, 7/ jazdy na rowerach poza wyznaczonymi trasami, 8/ powodowania hałasu, a także używania sprzętu nagłaśniającego bez zgody administratora, 9/ wnoszenia i używania materiałów pirotechnicznych, wybuchowych i szkodliwych substancji chemicznych, 10/ wjazdu wszelkich pojazdów (oprócz rowerów) bez zgody administratora, 11/ prowadzenia psów bez smyczy i bez kagańca, 12/ handlu i usług bez zezwolenia administratora parku,, 13/ umieszczania bez zgody administratora tablic, napisów oraz ogłoszeń, 14/ organizowania imprez bez zgody administratora. 4. Naruszenie postanowień regulaminu podlega karze przewidzianej w kodeksie wykroczeń. 5. Obowiązki administratora terenu pełni Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa tel. 44-03-33 w. 260, 261. http://www.krakow.pl/samorzad/straz_...ocs/2k0694.pdf |
Poszukuję pilnie zdjęć szalików Wisły z różnych szkół.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl