![]() |
Moze by tak zrobic jakis protest . Bogus wiesz co masz Bednarza SK.....NA z Wisly dyscyplinarnie Wypi......ć!!!!!!
Co mecz do skutku |
Albo, że łańcuch mu za mocno poluźnił :)
|
O Probierzu - ostatnim sprawiedliwym na Weszło:
"O Probierzu nie napisałem jakiś czas, a to najczęściej zmieniający robotę trener w Europie. Za to w jednym jest konsekwentny. Bierze zawodników bądź zgłasza potrzebę zakupu graczy wyłącznie z jednego miejsca w Polsce, od jednego gościa. Takich zawodników ktoś ostatnio naliczył 26. Kiedyś dam szczegóły o całej tej grupie, dziś mi się nie chce." http://www.weszlo.com/news/13325-Jak...AWEL_ZARZECZNY |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobra, skoro jesteśmy już przy trenerach:
Z ciekawości wszedłem sobie dziś w zakładkę "Pierwsza drużyna" i popatrzyłem na trenerów. I tu moje pytanie - Czy "Trener przygotowania fizycznego" którym był p. Andrzej Bahr i "Trener kontroli motorycznej" aktualnie p. Daniel Michalczyk to 2 te same funkcje? :) Bo jeśli nie to wychodzi na to że nie mamy trenera przygotowania fizycznego :P |
Cytat:
|
Ale był przecież ten trener od Probierza ... Jarzębowski ? czy jakoś tak nie pamiętam, co się z nim stało ? odszedł razem z Probierzem ?
|
Jastrzębski.
Tak, jak odszedł Probierz to wraz z nim i ten koleś. |
ale Jastrzębski był tylko na zgrupowaniach i to nie jestem pewien czy zawsze. A Bahr był z drużyną codziennie...
|
J. Basałaj: Stańcie murem za Cupiałem
Cytat:
---- Facet trochę szybko zmienia zdanie, nie tak dawno krytykował poczynania Cupiała, może na fali zmian w zarządzie znowu będzie chciał się załapać na jakiś stołek? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawsza jest inna wypowiedź B w w tym wywwiadzie:
"- Kiedyś bym powiedział, że zewrze szeregi, wstanie, podniesie głowę i zbuduje wielką Wisłę, by pokazać wszystkim, że on nigdy się nie poddaje. Natomiast dziś dociera do nas dużo sygnałów, że Cupiał jest zniechęcony. Nie wiem czy to prawda. Fakty są jednak takie, że wielu zawodników odchodzi, a klub nie zamierza przeprowadzać dużych transferów. Zatem można zaryzykować tezę, że Cupiał nie patrzy już na Wisłę z takim entuzjazmem." |
Z kolei w PN wywiad z naszym byłym i niedoszłym(?) Smudą, który m.in. twierdzi, że w Jahn jest na razie na pół roku, a potem to on zdecyduje co dalej. Nawet jak spadną to może zechce zostać aby walczyć o powrót do 1 ligi. Ogólnie zabawny wywiad, a odpowiedzi Franka w starym dobrym stylu..:D
|
Nikt chyba tutaj o tym nie pisał. Marcin Baszczyński jest już oficjalnie zawodnikiem Ruchu Chorzów
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html Kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok. |
Wlasnie jade w pociagu do Krakowa z Mariuszem Jopem... Zeby przypadkien mu sie nie chcialo wznawiac kariery..
|
nie boj zaby, on gra w lidze biznesu na com comie (razem z Kuźbą i Gołosiem bodajze)
|
Cytat:
|
Szkoda dzieciaków...
|
http://www.weszlo.com/news/13385-Mar..._jako_spawacz_
Przyznam się szczerze, że ja jakoś nigdy go nie uważałem za wielki talent. |
Dzieje sie na meczach Masskanta:)
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=lWyvZWQIv3s |
Cytat:
|
Cytat:
|
Widuję czasem Dawidowskiego i korci mnie aby powiedzieć o jego wspaniałym okresie gry w Wiśle. Ale humorek mu dopisuje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
orientuje się ktoś czy jest szansa na debiut Maora w najbliższej kolejce z Ajaccio ?
|
Cytat:
|
Umowa z Frederiksenem rozwiązana
Cytat:
-------- Ogromne rozczarowanie, bez wątpienia jeden z najgorszych piłkarzy którzy reprezentowali Wisłę w ostatnich czasach. Według duńskiego regionalnego dziennika "Jydske Vestkysten", nasz były lewy obrońca nie ma w tym momencie żadnych konkretnych ofert. http://www.jv.dk/artikel/1515239:Spo...hjem-fra-Polen |
Odejście Maora przyniosło jeden dodatkowy efekt.
Maor wspominał we Francji o atmosferze na meczach Wisły. Kibice Valenciennes zaczęli oglądać materiały na youtube z dopingu. I teraz twierdzą, że będą wołali : VA-AAA-AAA żeby to Maorowi przypominało WISŁAAAAAA |
|
Jakby był minimum 10 lat starszy, nie grał w podstawie/nie miał klubu min. rok to Bednarz już zacierałby ręce :)
|
Jestem ciekaw czy pieniądze z transferu Meliksona zostaną przeznaczone chociaż w części na jakiegoś piłkarza, czy może "znikną"...
|
Cytat:
:D niezła rozkmina :D mozna to gdzies zobaczyc,przeczytac ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bitona bym z otwartymi rękami przyjął. Znakomity napastnik. Niech wymienią Sikorskiego na Bitona :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl