Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

krzycho90tswns 08.01.2013 14:00

Moze by tak zrobic jakis protest . Bogus wiesz co masz Bednarza SK.....NA z Wisly dyscyplinarnie Wypi......ć!!!!!!
Co mecz do skutku

cfa 08.01.2013 14:02

Albo, że łańcuch mu za mocno poluźnił :)

panowie 08.01.2013 14:38

O Probierzu - ostatnim sprawiedliwym na Weszło:

"O Probierzu nie napisałem jakiś czas, a to najczęściej zmieniający robotę trener w Europie. Za to w jednym jest konsekwentny. Bierze zawodników bądź zgłasza potrzebę zakupu graczy wyłącznie z jednego miejsca w Polsce, od jednego gościa.

Takich zawodników ktoś ostatnio naliczył 26.


Kiedyś dam szczegóły o całej tej grupie, dziś mi się nie chce."

http://www.weszlo.com/news/13325-Jak...AWEL_ZARZECZNY

Kurz 08.01.2013 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1293875)
Panowie nie ma co bronić skurczysyna tylko trzeba go na taczkach wywiesc nawet jeśli ma przykaz "oszcedzac".

Nie chodzi o obronę Bednarza. Zastanawiam się po prostu kto jest większym "skurczy.....". Czy ten kto go zatrudnił, czy on sam. Wiadomo, że nienawiść skupiają ci, którzy są na świeczniku, ale przecież to tylko figurant i czy to będzie on, czy ktokolwiek inny, nie ma w obecnej sytuacji najmniejszego znaczenia.

dostuffca 08.01.2013 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1293865)
Oczywiście, przecież właściciel też często nie każe swojemu psu gryźć innych psów. Narzekanie na Bednarza mija się jednak z celem, bo jest tutaj, na życzenie Cupiała i prowadzi różne działania za jego milczącym przyzwoleniem. Sprawa zwolnienia nie jest również niczym nadzwyczajnym, we współczesnych korporacjach nie ma miejsca na sentymenty. Jednego dnia cię potrzebują, następnego mówią, że już nie. I naprawdę nie ma znaczenia czy jesteś inwalidą, czy też nie. To część życia, które chyba większość z nas zdążyła już poznać.

Czyli nasza korporacja będzie sobie radziła teraz bez trenera bramkarzy? Czy jego obowiązki przejmie ktoś inny? Bo tak to działa w korporacjach. Opierają się na zysku i logice. A logiki to nasz klub nie widział już dłuższą chwilę.

Reserve 08.01.2013 16:56

Dobra, skoro jesteśmy już przy trenerach:

Z ciekawości wszedłem sobie dziś w zakładkę "Pierwsza drużyna" i popatrzyłem na trenerów. I tu moje pytanie - Czy "Trener przygotowania fizycznego" którym był p. Andrzej Bahr i "Trener kontroli motorycznej" aktualnie p. Daniel Michalczyk to 2 te same funkcje? :) Bo jeśli nie to wychodzi na to że nie mamy trenera przygotowania fizycznego :P

riv 08.01.2013 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1293911)
Dobra, skoro jesteśmy już przy trenerach:

Z ciekawości wszedłem sobie dziś w zakładkę "Pierwsza drużyna" i popatrzyłem na trenerów. I tu moje pytanie - Czy "Trener przygotowania fizycznego" którym był p. Andrzej Bahr i "Trener kontroli motorycznej" aktualnie p. Daniel Michalczyk to 2 te same funkcje? :) Bo jeśli nie to wychodzi na to że nie mamy trenera przygotowania fizycznego :P

Ano nie mamy. Bahra zwolnił Jacuś (chyba na prośbę Probierza, który chciał, żeby zajmował się tym Musiał) a Michalczyk jest od doprowadzenia zawodników do formy po kontuzjach/przerwach w grze (praca indywidualna z zawodnikiem).

Nehiar 08.01.2013 23:39

Ale był przecież ten trener od Probierza ... Jarzębowski ? czy jakoś tak nie pamiętam, co się z nim stało ? odszedł razem z Probierzem ?

muerte 08.01.2013 23:55

Jastrzębski.
Tak, jak odszedł Probierz to wraz z nim i ten koleś.

KoPer 09.01.2013 11:44

ale Jastrzębski był tylko na zgrupowaniach i to nie jestem pewien czy zawsze. A Bahr był z drużyną codziennie...

Watts 09.01.2013 17:38

J. Basałaj: Stańcie murem za Cupiałem

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz Basałaj
Jestem zdania, że dziś przede wszystkim trzeba pomóc Bogusławowi Cupiałowi. Ten człowiek był z Wisłą, kiedy na stadion przychodziło pięć tysięcy ludzi, pomagał temu klubowi, on przed piętnastoma laty po prostu uratował!. Teraz nadszedł czas, by kibice pomogli Cupiałowi, bo to człowiek o wielkim sercu. Jako były prezes „Białej Gwiazdy” mogę zaapelować do wszystkich sympatyków Wisły Kraków: stańcie murem za Cupiałem i pomóżcie mu odbudować wielką Wisłę.

http://wislalive.pl/polecamy/janusz_...cupialem-1318/

----

Facet trochę szybko zmienia zdanie, nie tak dawno krytykował poczynania Cupiała, może na fali zmian w zarządzie znowu będzie chciał się załapać na jakiś stołek?

Nehiar 09.01.2013 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1294044)
J. Basałaj: Stańcie murem za Cupiałem



http://wislalive.pl/polecamy/janusz_...cupialem-1318/

----

Facet trochę szybko zmienia zdanie, nie tak dawno krytykował poczynania Cupiała, może na fali zmian w zarządzie znowu będzie chciał się załapać na jakiś stołek?

To akurat nie jest argument, ma ciepłą posadę w PZPN, więc wątpię by o to chodziło.

cfa 09.01.2013 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1294002)
ale Jastrzębski był tylko na zgrupowaniach i to nie jestem pewien czy zawsze. A Bahr był z drużyną codziennie...

Tak czy siak zgrupowanie zapowiada się ciekawie, przygotowanie fizyczne również :)

orm 10.01.2013 09:22

Ciekawsza jest inna wypowiedź B w w tym wywwiadzie:
"- Kiedyś bym powiedział, że zewrze szeregi, wstanie, podniesie głowę i zbuduje wielką Wisłę, by pokazać wszystkim, że on nigdy się nie poddaje. Natomiast dziś dociera do nas dużo sygnałów, że Cupiał jest zniechęcony. Nie wiem czy to prawda. Fakty są jednak takie, że wielu zawodników odchodzi, a klub nie zamierza przeprowadzać dużych transferów. Zatem można zaryzykować tezę, że Cupiał nie patrzy już na Wisłę z takim entuzjazmem."

arti 10.01.2013 09:40

Z kolei w PN wywiad z naszym byłym i niedoszłym(?) Smudą, który m.in. twierdzi, że w Jahn jest na razie na pół roku, a potem to on zdecyduje co dalej. Nawet jak spadną to może zechce zostać aby walczyć o powrót do 1 ligi. Ogólnie zabawny wywiad, a odpowiedzi Franka w starym dobrym stylu..:D

gypsy 11.01.2013 14:12

Nikt chyba tutaj o tym nie pisał. Marcin Baszczyński jest już oficjalnie zawodnikiem Ruchu Chorzów
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
Kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok.

WislaFan123 11.01.2013 15:29

Wlasnie jade w pociagu do Krakowa z Mariuszem Jopem... Zeby przypadkien mu sie nie chcialo wznawiac kariery..

szprotson 11.01.2013 15:52

nie boj zaby, on gra w lidze biznesu na com comie (razem z Kuźbą i Gołosiem bodajze)

GAMBOS 12.01.2013 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1294270)
Wlasnie jade w pociagu do Krakowa z Mariuszem Jopem... Zeby przypadkien mu sie nie chcialo wznawiac kariery..

kariery jako zawodnik raczej nie ale trenerska rozpoczoł jest trenerem dzieci w AP21 u franka :)

Dariook 12.01.2013 11:16

Szkoda dzieciaków...

leyzer87 12.01.2013 13:09

http://www.weszlo.com/news/13385-Mar..._jako_spawacz_

Przyznam się szczerze, że ja jakoś nigdy go nie uważałem za wielki talent.

bódyń 12.01.2013 21:43

Dzieje sie na meczach Masskanta:)
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=lWyvZWQIv3s

cfa 12.01.2013 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1294351)
http://www.weszlo.com/news/13385-Mar..._jako_spawacz_

Przyznam się szczerze, że ja jakoś nigdy go nie uważałem za wielki talent.

Ja słyszałem tylko od chłopków z LSPM'u, że na mistrzostwach polski juniorów 2001 obu Brożków nakrywał czapką. Ponoć miał super technikę i pamiętam kawałek jego meczu przeciwko Hajdukowi, miałby jakieś sytuacje, gdyby ktoś chciał mu podać piłkę :)

wolfy 13.01.2013 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1294451)

Aż mu się dziwie że porzucił ligę holenderską dla burak ekstraklasy...

LAW 15.01.2013 16:00

Widuję czasem Dawidowskiego i korci mnie aby powiedzieć o jego wspaniałym okresie gry w Wiśle. Ale humorek mu dopisuje.

serek.c2 15.01.2013 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1294459)
Ja słyszałem tylko od chłopków z LSPM'u, że na mistrzostwach polski juniorów 2001 obu Brożków nakrywał czapką. Ponoć miał super technikę i pamiętam kawałek jego meczu przeciwko Hajdukowi, miałby jakieś sytuacje, gdyby ktoś chciał mu podać piłkę :)

A ja widziałem ich w tamtym okresie na boisku i powiem Ci, że chłopaki z LSPM'u sobie trochę pofantazjowali... Fajnie się chłop prezentował, ale do Brożków to mu trochę brakowało...

K4millo 16.01.2013 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1294459)
Ja słyszałem tylko od chłopków z LSPM'u, że na mistrzostwach polski juniorów 2001 obu Brożków nakrywał czapką.

Wszystko fajnie, tylko że Wisła nie awansowała na MP juniorów w 2001, więc nakrywać tam czapką Brożków nie mógł.

Ventigo 16.01.2013 18:52

http://www.weszlo.com/news/13436-A_z...%E2%80%A6_

mistico 17.01.2013 12:12

orientuje się ktoś czy jest szansa na debiut Maora w najbliższej kolejce z Ajaccio ?

piter116 17.01.2013 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1295065)
orientuje się ktoś czy jest szansa na debiut Maora w najbliższej kolejce z Ajaccio ?

Podobno ma zagrać w I składzie.

Watts 18.01.2013 15:38

Umowa z Frederiksenem rozwiązana

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisla.krakow.pl
Wisła Kraków rozwiązała za porozumieniem stron umowę z duńskim obrońcą, Janem Frederiksenem. Kontrakt zawodnika pierwotnie miał obowiązywać do końca sezonu 2012/2013.

Janowi dziękujemy za reprezentowanie barw Białej Gwiazdy i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...em_rozwiazana/

--------

Ogromne rozczarowanie, bez wątpienia jeden z najgorszych piłkarzy którzy reprezentowali Wisłę w ostatnich czasach. Według duńskiego regionalnego dziennika "Jydske Vestkysten", nasz były lewy obrońca nie ma w tym momencie żadnych konkretnych ofert.

http://www.jv.dk/artikel/1515239:Spo...hjem-fra-Polen

FraMat 18.01.2013 21:15

Odejście Maora przyniosło jeden dodatkowy efekt.
Maor wspominał we Francji o atmosferze na meczach Wisły.
Kibice Valenciennes zaczęli oglądać materiały na youtube z dopingu.
I teraz twierdzą, że będą wołali : VA-AAA-AAA żeby to Maorowi przypominało WISŁAAAAAA

pierdek18 18.01.2013 23:21

Do Wisły z nim!!

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...unieto_go.html

Reserve 18.01.2013 23:48

Jakby był minimum 10 lat starszy, nie grał w podstawie/nie miał klubu min. rok to Bednarz już zacierałby ręce :)

fresh.cie 18.01.2013 23:54

Jestem ciekaw czy pieniądze z transferu Meliksona zostaną przeznaczone chociaż w części na jakiegoś piłkarza, czy może "znikną"...

Wojtas 18.01.2013 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1295231)
Odejście Maora przyniosło jeden dodatkowy efekt.
Maor wspominał we Francji o atmosferze na meczach Wisły.
Kibice Valenciennes zaczęli oglądać materiały na youtube z dopingu.
I teraz twierdzą, że będą wołali : VA-AAA-AAA żeby to Maorowi przypominało WISŁAAAAAA




:D niezła rozkmina :D

mozna to gdzies zobaczyc,przeczytac ?

Rob_Zombie 19.01.2013 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pierdek18 (Post 1295257)
Do Wisły z nim!! [/URL]

Biton? Ten któremu się zupełnie odechciało grać jak usłyszał że Wisła go nie wykupi? Dla mnie to gość bez ambicji i charakteru! Przez całą rundę zbijał bąki!

Reserve 19.01.2013 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1295268)
Biton? Ten któremu się zupełnie odechciało grać jak usłyszał że Wisła go nie wykupi? Dla mnie to gość bez ambicji i charakteru! Przez całą rundę zbijał bąki!

Ale bramek nastrzelał sam o 3 mniej niż nasz zespół w tej rundzie :D

siara 19.01.2013 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pierdek18 (Post 1295257)

Nawoływanie do zbrodni jest karalne. Ekstraklasy nie zawojował, ale to nie powód by go od razu topić...

Blaszczu16 19.01.2013 09:56

Bitona bym z otwartymi rękami przyjął. Znakomity napastnik. Niech wymienią Sikorskiego na Bitona :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl