![]() |
Cytat:
10 znaków. |
Cytat:
|
Piotrek Brozek kontuzjowany - dopiero przed startem ligi tureckiej powinien wrocic do zdrowia - to dlatego nie było go nawet na ławce rezerwowych w meczu z Benficą
|
I Kosowski ława w 1 meczu.
|
Druga żółta w konsekwencji czerwona kartka w 85 minucie dla Kosowskiego.
|
Cytat:
|
Dziś ma urodziny Erik Cikos . 100!
|
Są jakieś nowe informacje na temat Maćka Żurawskiego gdzie zagra ? Czy jednak oldboye Wisły ?
|
w oldbojach jak coś to dopiero od września może grać, bo chyba trzeba mieć skończone 35 lat.
|
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...e4da573,1,3,60
Cleber będzie grać w... Limanovii? Szukał dla Limanovii piłkarzy, może w niej zagrać sam. Temat Brazylijczyka Clebera, trzykrotnego mistrza Polski z Wisłą Kraków w trzecioligowej Limanovii jest. - Jeśli Cleber pojawi się na czwartkowym treningu to znaczy, że zagra dla nas - mówi wiceperezes klubu Zbigniew Szubryt. - Rozmawiamy z nim, ale jeszcze najważniejsze decyzje nie zapadły. Jak do nas trafił? Moja firma związana jest sponsorsko od dwóch lat z Wisłą Kraków, więc znałem człowieka. - Jeśli Cleber pojawi się na czwartkowym treningu to znaczy, że zagra dla nas - mówi wiceperezes klubu Zbigniew Szubryt. - Rozmawiamy z nim, ale jeszcze najważniejsze decyzje nie zapadły. Jak do nas trafił? Moja firma związana jest sponsorsko od dwóch lat z Wisłą Kraków, więc znałem człowieka. Cleber nie jest już związany w żaden sposób z krakowskim klubem. Po zakończeniu kariery próbował pracować jako skaut dla Wisły. Teraz jest samodzielnym menadżerem piłkarskim. - Potrzebowaliśmy wzmocnień, a Cleber chciał zaproponować nam kilku młodych Brazyliczyczków. - kontynuuje wiceprezes Limanovii. - Było jednak za późno, by kogoś sprowadzić. Zaczął się więc sam zastanawiać, czy nie wrócić na boisko. Grając w Limanovii mógłby prowadzić przy okazji swoje menedżerskie interesy. Jak z gażą piłkarza, który w swoim debiutanckim sezonie w koszulce "Białej Gwiazdy" na boiskach ekstraklasy (2006/07) został wybrany najlepszym obcokrajowcem całej ligi ? - Jemu nie chodzi o pieniądze - podkreśla Zbigniew Szubryt. - Oficjalnie zakończył karierę piłkarską, ale jak się okazuje ciągnie wilka do lasu i chciałby jeszcze najzwyczajniej w świecie pobiegać po boisku. |
|
|
wątpliwe, żeby chciał siedzieć na ławce, a na 1 skład raczej nie miałby szans .. strzelałby tylko fochy
co do powrotów to wolałbym już Błaszczykowskiego, w Borussi już chyba sobie nie pogra |
Błaszczykowski niestety może sobie podac rękę z Jeleniem,a w Borussii nie pogra sobie właśnie z tego względu,że lepiej żeby grał młody niemiec,niż polak który 30 min będzie szarpał i fajnie grał a po 31 będzie wzywał fizjoterapeutę.
|
Cytat:
|
Cytat:
A miałby do nas wrócić w charakterze jakim, bo jakoś nie ogarniam ? Paweł co miał zrobić w Wiśle to już zrobił i za to szacunek. Natomiast na ta chwilę co miałby konkretnie robić w Wiśle? Minęły czasy wiatraków w polu karnym. Nie ma gwiazd ( chociaż są tak na prawdę dużo większe) - jest drużyna. |
|
Po pierwsze ";)" - czyli z przymróżeniem oka bo wiadomo, że to nierealne a poza tym wiadomo jak impulsywni są w Turcji i jak źle kopniesz piłkę to już będziesz tam zjechany na maksa.
Ale jeśli już tak to takim samym charakterze co Kosowski czy Żurawski. Oczywiście z nadzieją, że z lepszym skutkiem. Paweł był jaki był. Ale wiadomo też, że nie bez znaczenia na to miała obecność bliźniaka. |
Clebi niestety już nie pogra.
Postawa gościa z klasą. http://sportowetempo.pl/wiadomosci_p...ainteresowanie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W czwartek około godz 18 widziałem na spacerku w Parku Delcjusza A. Głowackiego z rodzinką - trzeba odreagować po porażce z Sportingiem.
|
z Benfiką.
|
Błaszczykowski niestety może sobie podac rękę z Jeleniem,a w Borussii nie pogra sobie właśnie z tego względu,że lepiej żeby grał młody niemiec,niż polak który 30 min będzie szarpał i fajnie grał a po 31 będzie wzywał fizjoterapeutę.
Kto Ci tak skrzywił kąt myślenia? Sorry, ale za dużo chyba czasu spędzasz w wirtualnym świecie, połykając wyimaginowane teorie zakompleksionych pismaków. Czy Twoim zdaniem piłkarz, który w jednym sezonie zagrał 29 meczów w Bundeslidze, 7 w europejskich pucharach, 1 w Pucharze Niemiec, do tego kilka w kadrze Polski jest piłkarzem kontuzjogennym i fizyczne słabym (bo tak mozna odczytać Twoją wypowiedź)? Kuba ma się dobrze, ostatni uraz został już wyleczony. Pewnie po raz kolejny "podejmie rękawicę" w rywalizacji z kimś, kogo za spore pieniądze w wieku 19 lat chciał już Real Madryt, czyli z Goetze, więc ... A jeśli miałby mało grać, to pewnie w zimie odejdzie, bo jest człowiekiem ambitnym, do tego z mocnym kręgosłupem moralnym, więc za pkt honoru postawi sobie pewnie i na pierwszym miejscu najlepszy z możliwych występ z Polską na Euro. Pozdro dla wszystkich, którzy stoją murem za Błaszczem. |
Nowy klub Kalu Uche lekko szokuje - to juz lepiej jakby do nas wrocil :)
|
Cytat:
poczytaj ==> http://www.weszlo.com/news/7181-%E2%...atemu_zabroni_ |
Cytat:
Xamax ma nowego właściciela, który inwestuje tam dużo kasy. Chce w możliwe jak najszybszym czasie zrobić mistrza Szwajcarii, a potem zamieszać w LM. Problem, że podobno ma strasznie gorącą głowe, zdążył już wywalić trenera mimo że ten nie zdążył jeszcze ani jednego meczu... rozegrać. |
Cytat:
|
Kiedyś na R22 były rozgrywane mecze charytatywne, szkoda że już tego nie ma. A fajnie by było zagrać np. drugi skład Wisły vs. dawna Wisła. Dużo zawodników przecież wróciło do Polski, część którzy zakończyli kariery dalej są związani z Wisłą, przychodzą na jej mecze. Przykładowy skład mógłby tak wyglądać
-------Sarnat ( Majdan ) ---------- Baszczyński----Cleber----Zając----Stolarczyk Gorawski-----Szymkowiak----Cantoro---Kosowski -----Frankowski-----Żurawski ( Kuźba )------- P.S. Oglądaliście ostatni mecz Wisły w C+? Miałem wrażenie, że Szymek jest cały czas za Wisłą ( komentator z płyty boiska za to za Widzewem ). Zresztą nie pierwszy raz odniosłem to wrażenie, często o nas pozytywnie się odnosi. W przeciwieństwie niestety do Iwana. Np. przy karnym dla nas, zamiast się cieszyć to on mówi że nie było karnego i w kółko to powtarza. Tak samo przy pierwszej bramce, zamiast chwalić naszych to mówi na obrońcę że trzeba go ,,zganić" bo źle się zachował:P Takie moje luźne spostrzeżenia;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl