Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Mario Nh 29.07.2011 15:16

Cytat:

Ponadto ukarani zostali: Sergiusz Wiechowski oraz Artur Sarnat w związku z czynami korupcyjnymi w klubie MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
onet.pl
10 znaków.

wiertar 29.07.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1136203)
Nie widziałam się z Clebim od tego czasu nadal, ale ciagle jestem zaskoczona :)
Ale juz jakiś czas temu, wchodząc na stronke klubową i widząc sponsora "szubryt" wieeele się rozjaśniło :) Już jeszcze przynajmniej pkt. zaczepienia między R22 a Limanovią :) pozostaje życzyć powodzenia i ZDROWIA! I modlić się, żeby nic mu się nie stało ...

ja tez bym w to nie uwierzył, ale dostałem info z pewnego źródła więc poniekąd zaufać musiałem:) zresztą nie bawił bym się w proroka bez pokrycia jak co poniektórzy. mam tylko nadzieje że Clebi pogra tam i nie na bawi się jakiejś kontuzji. ale gdyby coś było nie tak to na pewno nie ryzykował by swojego zdrowia.

mitmichael 30.07.2011 10:53

Piotrek Brozek kontuzjowany - dopiero przed startem ligi tureckiej powinien wrocic do zdrowia - to dlatego nie było go nawet na ławce rezerwowych w meczu z Benficą

HEDu 30.07.2011 14:16

I Kosowski ława w 1 meczu.

Titto 30.07.2011 16:22

Druga żółta w konsekwencji czerwona kartka w 85 minucie dla Kosowskiego.

filemon 30.07.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1136977)
I Kosowski ława w 1 meczu.

Wszedł w drugiej i w 35 minut czerwona za dwie żółte.

BRTS39 30.07.2011 23:26

Dziś ma urodziny Erik Cikos . 100!

Marcinnno 01.08.2011 14:04

Są jakieś nowe informacje na temat Maćka Żurawskiego gdzie zagra ? Czy jednak oldboye Wisły ?

Bąbel 01.08.2011 14:10

w oldbojach jak coś to dopiero od września może grać, bo chyba trzeba mieć skończone 35 lat.

iiYama 01.08.2011 18:31

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...e4da573,1,3,60

Cleber będzie grać w... Limanovii?


Szukał dla Limanovii piłkarzy, może w niej zagrać sam. Temat Brazylijczyka Clebera, trzykrotnego mistrza Polski z Wisłą Kraków w trzecioligowej Limanovii jest. - Jeśli Cleber pojawi się na czwartkowym treningu to znaczy, że zagra dla nas - mówi wiceperezes klubu Zbigniew Szubryt. - Rozmawiamy z nim, ale jeszcze najważniejsze decyzje nie zapadły. Jak do nas trafił? Moja firma związana jest sponsorsko od dwóch lat z Wisłą Kraków, więc znałem człowieka.

- Jeśli Cleber pojawi się na czwartkowym treningu to znaczy, że zagra dla nas - mówi wiceperezes klubu Zbigniew Szubryt. - Rozmawiamy z nim, ale jeszcze najważniejsze decyzje nie zapadły. Jak do nas trafił? Moja firma związana jest sponsorsko od dwóch lat z Wisłą Kraków, więc znałem człowieka.

Cleber nie jest już związany w żaden sposób z krakowskim klubem. Po zakończeniu kariery próbował pracować jako skaut dla Wisły. Teraz jest samodzielnym menadżerem piłkarskim.

- Potrzebowaliśmy wzmocnień, a Cleber chciał zaproponować nam kilku młodych Brazyliczyczków. - kontynuuje wiceprezes Limanovii. - Było jednak za późno, by kogoś sprowadzić. Zaczął się więc sam zastanawiać, czy nie wrócić na boisko. Grając w Limanovii mógłby prowadzić przy okazji swoje menedżerskie interesy.

Jak z gażą piłkarza, który w swoim debiutanckim sezonie w koszulce "Białej Gwiazdy" na boiskach ekstraklasy (2006/07) został wybrany najlepszym obcokrajowcem całej ligi ?

- Jemu nie chodzi o pieniądze - podkreśla Zbigniew Szubryt. - Oficjalnie zakończył karierę piłkarską, ale jak się okazuje ciągnie wilka do lasu i chciałby jeszcze najzwyczajniej w świecie pobiegać po boisku.

Dzimi 04.08.2011 12:50

Transfer Uche?

http://wislaportal.pl/news.php?id=20696

KoPer 04.08.2011 13:48

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html


Paweł czekamy ;)

sevenheaven 04.08.2011 14:18

wątpliwe, żeby chciał siedzieć na ławce, a na 1 skład raczej nie miałby szans .. strzelałby tylko fochy

co do powrotów to wolałbym już Błaszczykowskiego, w Borussi już chyba sobie nie pogra

baro1995 04.08.2011 14:22

Błaszczykowski niestety może sobie podac rękę z Jeleniem,a w Borussii nie pogra sobie właśnie z tego względu,że lepiej żeby grał młody niemiec,niż polak który 30 min będzie szarpał i fajnie grał a po 31 będzie wzywał fizjoterapeutę.

wściekłe pięści węża 04.08.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1140085)

Bój się Boga. Teraz, kiedy w końcu w szatni panuje jako taka atmosfera wprowadzić do niej gościa z muchami w nosie, to samobójstwo. Doceniam Pawła i jego lata gry dla Wisły, ale jeśli nie spokornieje, to lepiej, żeby do Wisły nie wracał.

rafkur 04.08.2011 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1140085)


A miałby do nas wrócić w charakterze jakim, bo jakoś nie ogarniam ?
Paweł co miał zrobić w Wiśle to już zrobił i za to szacunek. Natomiast na ta chwilę co miałby konkretnie robić w Wiśle?
Minęły czasy wiatraków w polu karnym. Nie ma gwiazd ( chociaż są tak na prawdę dużo większe) - jest drużyna.

Brzeszczot 04.08.2011 17:49

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

beda jakies pieniadze z tego transferu??

KoPer 04.08.2011 17:50

Po pierwsze ";)" - czyli z przymróżeniem oka bo wiadomo, że to nierealne a poza tym wiadomo jak impulsywni są w Turcji i jak źle kopniesz piłkę to już będziesz tam zjechany na maksa.

Ale jeśli już tak to takim samym charakterze co Kosowski czy Żurawski. Oczywiście z nadzieją, że z lepszym skutkiem. Paweł był jaki był. Ale wiadomo też, że nie bez znaczenia na to miała obecność bliźniaka.

coonta 04.08.2011 19:24

Clebi niestety już nie pogra.
Postawa gościa z klasą.

http://sportowetempo.pl/wiadomosci_p...ainteresowanie

pawel20 04.08.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brzeszczot (Post 1140222)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

beda jakies pieniadze z tego transferu??

coś koło 30% od następnego transferu mielismy miec...

kacpaw91 04.08.2011 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coonta (Post 1140265)
Clebi niestety już nie pogra.
Postawa gościa z klasą.

http://sportowetempo.pl/wiadomosci_p...ainteresowanie

Mogliby spróbować go jeszcze raz przekonać do pracy w naszym klubie. Na przykład żeby trenował grupy młodzieżowe, albo nadzorował w nich rozwój obrońców.

szprotson 04.08.2011 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1140278)
Mogliby spróbować go jeszcze raz przekonać do pracy w naszym klubie. Na przykład żeby trenował grupy młodzieżowe, albo nadzorował w nich rozwój obrońców.

po co skoro on robi co innego ?

BoBaSbK 04.08.2011 23:12

W czwartek około godz 18 widziałem na spacerku w Parku Delcjusza A. Głowackiego z rodzinką - trzeba odreagować po porażce z Sportingiem.

HEDu 04.08.2011 23:55

z Benfiką.

Mateusz91 05.08.2011 08:33

Błaszczykowski niestety może sobie podac rękę z Jeleniem,a w Borussii nie pogra sobie właśnie z tego względu,że lepiej żeby grał młody niemiec,niż polak który 30 min będzie szarpał i fajnie grał a po 31 będzie wzywał fizjoterapeutę.

Kto Ci tak skrzywił kąt myślenia? Sorry, ale za dużo chyba czasu spędzasz w wirtualnym świecie, połykając wyimaginowane teorie zakompleksionych pismaków.
Czy Twoim zdaniem piłkarz, który w jednym sezonie zagrał 29 meczów w Bundeslidze, 7 w europejskich pucharach, 1 w Pucharze Niemiec, do tego kilka w kadrze Polski jest piłkarzem kontuzjogennym i fizyczne słabym (bo tak mozna odczytać Twoją wypowiedź)?
Kuba ma się dobrze, ostatni uraz został już wyleczony. Pewnie po raz kolejny "podejmie rękawicę" w rywalizacji z kimś, kogo za spore pieniądze w wieku 19 lat chciał już Real Madryt, czyli z Goetze, więc ...
A jeśli miałby mało grać, to pewnie w zimie odejdzie, bo jest człowiekiem ambitnym, do tego z mocnym kręgosłupem moralnym, więc za pkt honoru postawi sobie pewnie i na pierwszym miejscu najlepszy z możliwych występ z Polską na Euro.

Pozdro dla wszystkich, którzy stoją murem za Błaszczem.

dynek.pl 05.08.2011 08:35

Nowy klub Kalu Uche lekko szokuje - to juz lepiej jakby do nas wrocil :)

Cichy 05.08.2011 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1140646)
Nowy klub Kalu Uche lekko szokuje - to juz lepiej jakby do nas wrocil :)

Tam śpią na pieniądzach i borą kogo chcą (w granicach rozsądku oczywiście) bo nowym właścicielem jest Bułat Czagajew. Ten sam, który chciał budować potęgę Tereka Grozny.

poczytaj ==> http://www.weszlo.com/news/7181-%E2%...atemu_zabroni_

mr_kwolf 05.08.2011 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1140646)
Nowy klub Kalu Uche lekko szokuje - to juz lepiej jakby do nas wrocil :)


Xamax ma nowego właściciela, który inwestuje tam dużo kasy. Chce w możliwe jak najszybszym czasie zrobić mistrza Szwajcarii, a potem zamieszać w LM. Problem, że podobno ma strasznie gorącą głowe, zdążył już wywalić trenera mimo że ten nie zdążył jeszcze ani jednego meczu... rozegrać.

grzesiek9000 05.08.2011 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1140650)
Xamax ma nowego właściciela, który inwestuje tam dużo kasy. Chce w możliwe jak najszybszym czasie zrobić mistrza Szwajcarii, a potem zamieszać w LM. Problem, że podobno ma strasznie gorącą głowe, zdążył już wywalić trenera mimo że ten nie zdążył jeszcze ani jednego meczu... rozegrać.

Toż to kopia Wojciechowskiego

licoo 05.08.2011 09:08

Kiedyś na R22 były rozgrywane mecze charytatywne, szkoda że już tego nie ma. A fajnie by było zagrać np. drugi skład Wisły vs. dawna Wisła. Dużo zawodników przecież wróciło do Polski, część którzy zakończyli kariery dalej są związani z Wisłą, przychodzą na jej mecze. Przykładowy skład mógłby tak wyglądać

-------Sarnat ( Majdan ) ----------
Baszczyński----Cleber----Zając----Stolarczyk
Gorawski-----Szymkowiak----Cantoro---Kosowski
-----Frankowski-----Żurawski ( Kuźba )-------

P.S. Oglądaliście ostatni mecz Wisły w C+? Miałem wrażenie, że Szymek jest cały czas za Wisłą ( komentator z płyty boiska za to za Widzewem ). Zresztą nie pierwszy raz odniosłem to wrażenie, często o nas pozytywnie się odnosi. W przeciwieństwie niestety do Iwana. Np. przy karnym dla nas, zamiast się cieszyć to on mówi że nie było karnego i w kółko to powtarza. Tak samo przy pierwszej bramce, zamiast chwalić naszych to mówi na obrońcę że trzeba go ,,zganić" bo źle się zachował:P Takie moje luźne spostrzeżenia;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl