Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 26.02.2010 12:02

powiem CI ze po ćwierćfinałach szlag mnie trafił;/ dzisiaj jesli bede stawiac to dam koncowe zwyciestwo na USA,a drugiego meczu nie gram bo 3mam kciuki za wtope Kanady :D myslalem jeszxze o zagraniu Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec ale PLH zrobila sie totalnie nieprzewidywalna(chocby wyniki wczorajsze) wiec to jeszcze kwestia do glebszej analizy:)


EDIT:hahah:D dałeś zajebiste porównanie,ale jakże celne przy tym:D no ale to niech sie juz ligowcy wstydzą:P

LuKaS TSW 26.02.2010 12:15

Wczoraj można powiedzieć ze w obu meczach były niespodzianki w naszej lidze,bo Podhala wygrana to dla mnie niespodziewany wynik,a i męczarnia Cracovii tak samo.Tobie też się tak skojarzyło oglądając olimpiadę że nasi hokeiści mają podobne tempo gry do średniaków w turnieju kobiet?:D

Adamek21 26.02.2010 13:11

Ja osobiście chyba postawę 1 na Cracovie oni Legi zaszkodzić mogą ,a co do Odry to moim zdaniem będzie remis .

Adamek21 26.02.2010 14:11

COŚ TAKIEGO NA WEEKEND

Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 2
GKS Belchatow - Wisla Krakow 2

Stoke - Arsenal 2

Bayer Leverkusen - FC Köln
Monako- Boulogne 1
Tenerife - Real Madrid 2

Ajax - Utrecht 1
Xerez - Espanyol 2


PS. Najbardziej obawiam się Jagi i Wisły reszta powinna siąść.

pan Dudi 26.02.2010 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 859736)
Ja osobiście chyba postawę 1 na Cracovie oni Legi zaszkodzić mogą ,a co do Odry to moim zdaniem będzie remis .

No, moim zdaniem gra jak najbardziej warta świeczki, bo kurs na żydów ponad 3. Warto zaryzykować, ale jednak zostanę przy swoim underze ;)

mileniumm 26.02.2010 14:58

Graafschap - Excelsior 1
NK Zagreb - Rijeka 1
Mattersburg - Austria W. 2
Duisburg - Oberhausen 1
kurs ogólny: 8,34

Odra - Lechia 1 (przepraszam :D)
Brest - Sedan 1
Omn. Almere - Eindhoven 1
Cracovia - Legia under 2,5
kurs ogólny: 11,84

Tamten drugi kupon raczej dla zabawy, ale liczę bardzo na pierwszy, bo przydałoby się trochę kasy po ostatnich niepowodzeniach. :)

LuKaS TSW 26.02.2010 16:01

też zrobiłem kupon z tych typów co podawaliście wcześniej ale babka mi się pomyliła i dała Mattersburg-Austria na 1 a sprawdziłem dopiero w domu,ale może się to okaże szczęśliwą pomyłką:)

edit.Jakby kogoś interesowało to dziś na węgierskiej Duna Tv jest mecz Debrecen-Diosgyor

pan Dudi 26.02.2010 16:16

Oby nie. :lol: :P

lukas(z)1906 26.02.2010 18:12

na dzis:
FC Omniworld – FC Eindhoven 1
Schalke-Dortmund 1
za 100 do wygrania 370

Adamek21 26.02.2010 18:36

Myślę też że warto by zaryzykować w meczu Totenham-Everton i dać 2 ostatnio Everton się nieźle spisuje,a i ciekawi mnie mecz Atl. Madrid -Valencia co o tym sądzicie.

Kamson 26.02.2010 18:45

Schalke - Borussia D. 1
Cean - Strasbourg 1
Debrecen - Diosgyor 1

za 20 do wygrania 73

Fuks 26.02.2010 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 860028)
Myślę też że warto by zaryzykować w meczu Totenham-Everton i dać 2 ostatnio Everton się nieźle spisuje,a i ciekawi mnie mecz Atl. Madrid -Valencia co o tym sądzicie.

Everton przegral ze Sportingiem 3:0 na wyjezdzie, wiec raczej watpie zeby byl w stanie pokonac Tottenham.

zidanemarcin 26.02.2010 20:50

Moja analiza na jutro. Polecam.

Piłka nożna; Hiszpanska Primera Division; Godz. 20.00
Tenerife - Real Madrid
Typ: Cristiano Ronaldo over 1.5 bramki
Kurs: 4,50
Bukmacher: betsson

W sobotni wieczór mecz, w którym zwycięska może być tylko jedna drużyna. I z pewnościa nie chodzi tu o gospodarzy tego spotkania. Goście z Madrytu wreszcie zbliżyli się do Dumy Katalonii na 2 oczka, więc o żadnym potknięciu nie może być mowy, jeśli mają zamiar liczyć na końcowe zwycięstwo w lidze. W Madrycie niemal wszyscy są w pełni sił, prócz Gutiego, Benzemy i Drenthe, którzy z pewnościa i tak nie wybiegli by w podstawowym składzie. Oczywiście nie można zapomniec o kontuzji Pepe, lecz ten na boisko nie wybiegl juz od kilku miesiecy po zerwaniu wiezadel. Nieobecny będzie również Arbeloa, który pauzuje po obejrzeniu piątej żóltej kartki. Lecz czym są te braki, gdy w "11" zobaczymy takich piłkarzy jak Casillas, Ramos, Albiol, Alonso, Kaka, Higuain i oczywiście Cristiano Ronaldo. Ten ostatni jest w rewelacyjnej formie co potwiedził w ostatnim meczu z Villarealem (Real wygrał 6:2) zdobywając piękna bramkę z wolnego, zyskując rzut karny i zaliczając 2 asysty ?
Z klasyfikacji strzelców moze sie wydawać, iż nie jest on w swietnej dyspozycji, w koncu zajmuja on tam "dopiero" czwarte miejsce z 12 golami na koncie, jednak rozegral on jak dotad tylko 14 spotkan ligowych. Dla przykładu prowadzący David Villa na zdobycie 17 bramek potrzebował 22 meczy, zas Leo Messi w 20 spotkaniach zdobyl 16 bramek. Widać więc, że to Portugalczyk jest najskuteczniejszym zawodnikiem na hiszpańskim podwórku.
Dlatego tez odnoszę iż strzelenie Teneryfie dwóch bramek przez Cristiano jest wielce prawdopodobne.

BRTS39 27.02.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 858637)
Ja na wekkend : Legia i Wisła

Co myślicie?

No jeszcze Wisełka i cos tam wpadnie.

Adamek21 27.02.2010 10:47

Chelsea - Manchester City 12
Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda 1

Stoke - Arsenal 2
Lyon - Nice 1
Tenerife - Real Madrid 2

AC Milan - Atalanta 1
SSC Napoli - AS Roma 12
Atletico Madrid - Valencia 12

Adamek21 27.02.2010 10:54

Kurczę mam chęć puścić 2 na Deportivo w meczu Villarreal - Dep La Coruña duża stawka bo aż 4.05,a trzeba dodać, że ostatnio Villarreal nie gra znakomicie przegrana z Realem 6-2 z Wolfsburgiem 4-0,a Deportivo trzeba przyznać,że radzi sobie wyśmienicie w tym sezonie.

$iWu$ 27.02.2010 11:17

Barca, Real, Bayer - high...

btw. Dostał ktoś na maila bona 5zł od bet-at-home? :> Czytałem, że rozdają, a ja mam 4 maila i nic nie dostałem... :(

rocco_1906 27.02.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 860486)
Barca, Real, Bayer - high...

btw. Dostał ktoś na maila bona 5zł od bet-at-home? :> Czytałem, że rozdają, a ja mam 4 maila i nic nie dostałem... :(

dzisiejszego poranka tj 20minut temu dostalem:D i aktywowałem:D przyjdzie pora to tez dostaniesz hehe;)

edit: ja do tych Twoich typow dorzucilbym Benfice z Leixoes.

LuKaS TSW 27.02.2010 11:41

ja na dziś hokejowo(to najlepiej niech Rocco oceni):
Jokipojat-Sport 1
Brynas-Frolunda 1
Stjernen - Frisk Asker 1

i piłkarsko:
Burnley-Portsmouth 1
Monaco-Boulogne 1
Hibernian-St Johnston 1

i myślałem nad Bośnia Sarajevo-Iskra Kielce 1X w ręczną:)

zidanemarcin 27.02.2010 12:23

Ostatecznie na dzis:

Stoke - Arsenal (1:0) 2 [3,05]
Tenerife - Real Madryt (1:0) 2 [1,73]
Belchatow - W.Krakow 2 [2,20]
Leixoes - Benfica (1:0) 2 [2,15]
Watford - Newcastle 2 [1,85]

AKO: 42,84
Stawka: 10 zł
PWK: 401,84 zł

Maxior 27.02.2010 12:35

Ja na dzisiaj
Belchatow - Wisla 2
Borussia M'gladbach - Freiburg 1x
Bayern - koln 1
Stoke - Arsenal 2
Chelsea - MC 1
Burnley - Portsmouth 1
Stuggart - Frankfurt 1x
Tenerife - Real 2
Stawka 10zł e.w 230

Kamson 27.02.2010 12:44

Ten kurs na Man City mnie dziś skusił... :D Może uda sie pokonać Chelsea.

Bełchatów - Wisła 2 2.15
Chelsea - Man City 2 6.4

za 25 do wygrania 302,70

kupon francusko hiszpański
Monaco - Bolougne 1
Nancy - Grenoble 1
Getafe - Saragossa 1
Barcelona - Malaga 1

za 25 do wygrania 117,5

maro olTSkul 27.02.2010 15:23

w złym nastroju jestem ,bo poszło na Chelsea, ale nie wiedziałem że patałach Hilario bronić będzie, stąd prośba Panowie o podanie linka do jakiejś dobrej strony, gdzie prezentują przewidywalne składy przed rozpoczeciem meczu ....

pnikonion 27.02.2010 15:26

kamson,gratuluje :D

pnikonion 27.02.2010 15:28

a chcialem dac na MC wieksza kase to kumel w pracy odradzał... :/

Fuks 27.02.2010 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 860628)
w złym nastroju jestem ,bo poszło na Chelsea, ale nie wiedziałem że patałach Hilario bronić będzie, stąd prośba Panowie o podanie linka do jakiejś dobrej strony, gdzie prezentują przewidywalne składy przed rozpoczeciem meczu ....

anglia.goal.pl , czech mial kontuzje w meczu LM to musiales przespac ostatnie kilka dni skoro nie wiedziales :P

kamson, oby ci ten kupon wszedl :D

Adamek21 27.02.2010 19:40

Dziś klapa ja się powiem szczerze spodziewałem wygranej Jagi i Wisły a tu lipa.

Kamson 27.02.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 860543)
Ten kurs na Man City mnie dziś skusił... :D Może uda sie pokonać Chelsea.

Bełchatów - Wisła 2 2.15
Chelsea - Man City 2 6.4

za 25 do wygrania 302,70

Jak już ktoś miał mnie zawieść, to liczyłem, że bedzie to Manchester... :(

Maxior 27.02.2010 20:44

Kamson szkoda, że nie dałeś na samo MC, bo kurs faktycznie ładny był:( Dajesz, coś na niedziele może?W zeszłą nam ładnie taśma siadła:)

Kamson 27.02.2010 21:22

Na jutro tylko
Genoa - Bologna 1
Sevilla - Bilbao 1
i do tego poniedziałkowe Nacional - Belenenses 1

Może puszcze coś jeszcze ale narazie uspokojam sie po porażce z Bełchatowem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl