![]() |
powiem CI ze po ćwierćfinałach szlag mnie trafił;/ dzisiaj jesli bede stawiac to dam koncowe zwyciestwo na USA,a drugiego meczu nie gram bo 3mam kciuki za wtope Kanady :D myslalem jeszxze o zagraniu Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec ale PLH zrobila sie totalnie nieprzewidywalna(chocby wyniki wczorajsze) wiec to jeszcze kwestia do glebszej analizy:)
EDIT:hahah:D dałeś zajebiste porównanie,ale jakże celne przy tym:D no ale to niech sie juz ligowcy wstydzą:P |
Wczoraj można powiedzieć ze w obu meczach były niespodzianki w naszej lidze,bo Podhala wygrana to dla mnie niespodziewany wynik,a i męczarnia Cracovii tak samo.Tobie też się tak skojarzyło oglądając olimpiadę że nasi hokeiści mają podobne tempo gry do średniaków w turnieju kobiet?:D
|
Ja osobiście chyba postawę 1 na Cracovie oni Legi zaszkodzić mogą ,a co do Odry to moim zdaniem będzie remis .
|
COŚ TAKIEGO NA WEEKEND
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 2 GKS Belchatow - Wisla Krakow 2 Stoke - Arsenal 2 Bayer Leverkusen - FC Köln Monako- Boulogne 1 Tenerife - Real Madrid 2 Ajax - Utrecht 1 Xerez - Espanyol 2 PS. Najbardziej obawiam się Jagi i Wisły reszta powinna siąść. |
Cytat:
|
Graafschap - Excelsior 1
NK Zagreb - Rijeka 1 Mattersburg - Austria W. 2 Duisburg - Oberhausen 1 kurs ogólny: 8,34 Odra - Lechia 1 (przepraszam :D) Brest - Sedan 1 Omn. Almere - Eindhoven 1 Cracovia - Legia under 2,5 kurs ogólny: 11,84 Tamten drugi kupon raczej dla zabawy, ale liczę bardzo na pierwszy, bo przydałoby się trochę kasy po ostatnich niepowodzeniach. :) |
też zrobiłem kupon z tych typów co podawaliście wcześniej ale babka mi się pomyliła i dała Mattersburg-Austria na 1 a sprawdziłem dopiero w domu,ale może się to okaże szczęśliwą pomyłką:)
edit.Jakby kogoś interesowało to dziś na węgierskiej Duna Tv jest mecz Debrecen-Diosgyor |
Oby nie. :lol: :P
|
na dzis:
FC Omniworld – FC Eindhoven 1 Schalke-Dortmund 1 za 100 do wygrania 370 |
Myślę też że warto by zaryzykować w meczu Totenham-Everton i dać 2 ostatnio Everton się nieźle spisuje,a i ciekawi mnie mecz Atl. Madrid -Valencia co o tym sądzicie.
|
Schalke - Borussia D. 1
Cean - Strasbourg 1 Debrecen - Diosgyor 1 za 20 do wygrania 73 |
Cytat:
|
Moja analiza na jutro. Polecam.
Piłka nożna; Hiszpanska Primera Division; Godz. 20.00 Tenerife - Real Madrid Typ: Cristiano Ronaldo over 1.5 bramki Kurs: 4,50 Bukmacher: betsson W sobotni wieczór mecz, w którym zwycięska może być tylko jedna drużyna. I z pewnościa nie chodzi tu o gospodarzy tego spotkania. Goście z Madrytu wreszcie zbliżyli się do Dumy Katalonii na 2 oczka, więc o żadnym potknięciu nie może być mowy, jeśli mają zamiar liczyć na końcowe zwycięstwo w lidze. W Madrycie niemal wszyscy są w pełni sił, prócz Gutiego, Benzemy i Drenthe, którzy z pewnościa i tak nie wybiegli by w podstawowym składzie. Oczywiście nie można zapomniec o kontuzji Pepe, lecz ten na boisko nie wybiegl juz od kilku miesiecy po zerwaniu wiezadel. Nieobecny będzie również Arbeloa, który pauzuje po obejrzeniu piątej żóltej kartki. Lecz czym są te braki, gdy w "11" zobaczymy takich piłkarzy jak Casillas, Ramos, Albiol, Alonso, Kaka, Higuain i oczywiście Cristiano Ronaldo. Ten ostatni jest w rewelacyjnej formie co potwiedził w ostatnim meczu z Villarealem (Real wygrał 6:2) zdobywając piękna bramkę z wolnego, zyskując rzut karny i zaliczając 2 asysty ? Z klasyfikacji strzelców moze sie wydawać, iż nie jest on w swietnej dyspozycji, w koncu zajmuja on tam "dopiero" czwarte miejsce z 12 golami na koncie, jednak rozegral on jak dotad tylko 14 spotkan ligowych. Dla przykładu prowadzący David Villa na zdobycie 17 bramek potrzebował 22 meczy, zas Leo Messi w 20 spotkaniach zdobyl 16 bramek. Widać więc, że to Portugalczyk jest najskuteczniejszym zawodnikiem na hiszpańskim podwórku. Dlatego tez odnoszę iż strzelenie Teneryfie dwóch bramek przez Cristiano jest wielce prawdopodobne. |
Cytat:
|
Chelsea - Manchester City 12
Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda 1 Stoke - Arsenal 2 Lyon - Nice 1 Tenerife - Real Madrid 2 AC Milan - Atalanta 1 SSC Napoli - AS Roma 12 Atletico Madrid - Valencia 12 |
Kurczę mam chęć puścić 2 na Deportivo w meczu Villarreal - Dep La Coruña duża stawka bo aż 4.05,a trzeba dodać, że ostatnio Villarreal nie gra znakomicie przegrana z Realem 6-2 z Wolfsburgiem 4-0,a Deportivo trzeba przyznać,że radzi sobie wyśmienicie w tym sezonie.
|
Barca, Real, Bayer - high...
btw. Dostał ktoś na maila bona 5zł od bet-at-home? :> Czytałem, że rozdają, a ja mam 4 maila i nic nie dostałem... :( |
Cytat:
edit: ja do tych Twoich typow dorzucilbym Benfice z Leixoes. |
ja na dziś hokejowo(to najlepiej niech Rocco oceni):
Jokipojat-Sport 1 Brynas-Frolunda 1 Stjernen - Frisk Asker 1 i piłkarsko: Burnley-Portsmouth 1 Monaco-Boulogne 1 Hibernian-St Johnston 1 i myślałem nad Bośnia Sarajevo-Iskra Kielce 1X w ręczną:) |
Ostatecznie na dzis:
Stoke - Arsenal (1:0) 2 [3,05] Tenerife - Real Madryt (1:0) 2 [1,73] Belchatow - W.Krakow 2 [2,20] Leixoes - Benfica (1:0) 2 [2,15] Watford - Newcastle 2 [1,85] AKO: 42,84 Stawka: 10 zł PWK: 401,84 zł |
Ja na dzisiaj
Belchatow - Wisla 2 Borussia M'gladbach - Freiburg 1x Bayern - koln 1 Stoke - Arsenal 2 Chelsea - MC 1 Burnley - Portsmouth 1 Stuggart - Frankfurt 1x Tenerife - Real 2 Stawka 10zł e.w 230 |
Ten kurs na Man City mnie dziś skusił... :D Może uda sie pokonać Chelsea.
Bełchatów - Wisła 2 2.15 Chelsea - Man City 2 6.4 za 25 do wygrania 302,70 kupon francusko hiszpański Monaco - Bolougne 1 Nancy - Grenoble 1 Getafe - Saragossa 1 Barcelona - Malaga 1 za 25 do wygrania 117,5 |
w złym nastroju jestem ,bo poszło na Chelsea, ale nie wiedziałem że patałach Hilario bronić będzie, stąd prośba Panowie o podanie linka do jakiejś dobrej strony, gdzie prezentują przewidywalne składy przed rozpoczeciem meczu ....
|
kamson,gratuluje :D
|
a chcialem dac na MC wieksza kase to kumel w pracy odradzał... :/
|
Cytat:
kamson, oby ci ten kupon wszedl :D |
Dziś klapa ja się powiem szczerze spodziewałem wygranej Jagi i Wisły a tu lipa.
|
Cytat:
|
Kamson szkoda, że nie dałeś na samo MC, bo kurs faktycznie ładny był:( Dajesz, coś na niedziele może?W zeszłą nam ładnie taśma siadła:)
|
Na jutro tylko
Genoa - Bologna 1 Sevilla - Bilbao 1 i do tego poniedziałkowe Nacional - Belenenses 1 Może puszcze coś jeszcze ale narazie uspokojam sie po porażce z Bełchatowem... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl