![]() |
Za frajerstwo i głupotę się płaci cenę,w tym przypadku wysoką.
No,ale jak w "profesjonalnym" klubie takich rzeczy ktoś nie dopatrzyl to sami są sobie winni. Tak jak ktos wczesniej pisał-walkower dotyczy całego meczu i nawet jakby krawaty wygrały 10:0 to i tak by wylecieli. |
Cytat:
|
Z tego wszystkiego cieszy najbardziej fakt, że to wina Leśnego. Niech teraz zamknie mordę i więcej się nie wypowiada na temat Wisły i Smudy... warszawski cwaniaczek, amatorek i lamus :D
|
Cytat:
|
Gwałt 7 minutowy jest takim samym gwałtem jak ten co trwa 90 minut. Przepis jest przepisem i trudno tutaj mieć pretensje do UEFY, że postanowiła tak jak stanowi prawo. Legia to frajerzy i tyle. Odbębniają casus jednostki tak jak my po rzuceniu nożem przez Miśka. Błąd jednostki, strata wielu osób i pieniędzy. Trudno.
|
Decyzja UEFY zgodnie z regulaminem, ale przeciwko duchowi gry.
Nie ma co się śmiać, ale zapłacili frycowe... Jak taki błąd mógł przejść przez kilka rąk? |
Cytat:
To jest gorsze niż przegrana w Atenach i Nikozji. |
Cytat:
jakkolwiek słaby byłby Celtic to niejest jego wina że Legia dała dupy. |
Najbardziej szkoda piłkarzy Legi ....
|
oczywiście z perspektywy Wisły i innych drużyn, to UEFA (albo Legia wystawiają Bereszyńskiego) zrobiła nam ciekawszą ligę w tym i przyszłym roku...
|
Cytat:
Jeszcze im laurkę narysujmy na pocieszenie... :> |
Cytat:
|
Bereszyński przeklęty jeszcze w Poznaniu. :)
|
Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji ;)
|
szczere wyrazy współczucia dla kibiców Legii
|
Cytat:
Czytam różne opinie na ten temat, zdania podzielone, pytanie jak jest na prawdę. W informacjach prasowych jest "walkower za drugi mecz zweryfikowany z 0:2 na 3:0". To by świadczyło o tym że jednak liczy się bilans bramek w dwumeczu. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No jak nie identyczna, to jak się mieli na niej oprzeć? Myślisz coś? :D To są dwie różne sprawy i dwa inne przepisy o tym mówiące... Legia wyleciała, bo grał zawodnik WYKLUCZONY! Debreczyn dostał tylko karę finansową, bo grał zawodnik NIEUPRAWNIONY! Dwie różne sprawy i przepisy osobne Gwiaździsty - a co ty myślisz, że tak biedny kraj jak Polska będą traktować na równi z zachodem? Trzeba z podkulonym ogonem pokazywać, że jesteśmy lepsi pod każdym względem. Tak jak pretendent bokserski musi pokazać wyraźną przewagę nad mistrzem. A okazuje się, że część tych względów jak mamy nawet lepsze, to inne względy pokazują, że jesteśmy śmieszni... Nie ma co .......ić. Niech (L) bierzę tą kompromitację na klatę, macie wstyd, my się śmiejemy :). Ja mam satysfakcje z kibicowskiego punktu widzenia, gdyby było na odwrót to oni by się śmiali, my płakali - normalne. |
Cytat:
|
Cytat:
Kara jest jedynie za drugi mecz. Słowa Vrdoljaka, że podszedłby trzeci raz do karnego nabierają innego znaczenia... |
okazało się, że jednak Pan Bóg miał swoje plany co do Bereszyńskiego :)
ps Rumak trojański |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kur... a może to klątwa Smudy? :rotfl:
|
Cytat:
W takiej sytuacji po wygranej 4-0 w pierwszym meczu po co byłoby jechać np. do Kazachstanu albo na ścięcie na Camp Nou :) |
MARIBOR HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA x10000000000000000000000
Brawo Leśny xD @down I co z tego, najłatwiejszego przeciwnika wylosowali. Cytat:
|
przecież Celtic był rozstawiony mózgu.
|
Tak spierd....ć to tylko w Polsce, uśmiech nie schodzi z mojej twarzy, przytarte nosy działaczy L. dodatkowo za amatorkę organizacyjną coś pięknego.
Ale samym kibicom L. współczuje z nieba do piekła, ciekawi mnie jaki oni teraz mają stosunek do swoich działaczy? |
Cytat:
|
Nie wiem, czemu takie zaskoczenie? Jak mówiło już kilka osób, to już wczoraj rzecznik UEFA jasno stwierdził jakie będą konsekwencje. Przepisy są proste i logiczne, bo inaczej dany piłkarz nie byłby karany(de facto) za czerwoną kartkę. UEFA nie chciała się narazać poza tym na straty finansowe, bo przecież Celtic zaraz by ta decyzje zaskarżył. Gdyby nie było walkower, to bylby niebezpieczny precedens.
W ogole kilka mitów tu funkcjonuje...przecież to nie sama kierowniczka zespołu zajmuje się zgłaszaniem zawodników do kolejnych rund. Po drugie, to delegat UEFA zauważyl to przewinienie w swoim raporcie, a nie Celtic. Po trzecie - Legia nie mogła liczyc na łagodne traktowanie, skoro regularnie jest karana(czy to zamykanie stadionu, czy finansowo). Po czwarte - w uzasadnieniu jasno stoi, ze Celtic awansował dzięki tej bramce na wyjedzie. Czyli gdyby Vrdoljak strzelil choć jednego karnego, to ten walkower nie miałby znaczenia. Po piate - to przede wszystkim ogromna kompromitacja Lesnego, który zatrudnia takich a nie innych ludzi, a potem nadzoruje ich prace. To pan prezes w pierwszej kolejności musi podać się do dymisji. |
niektorym proponuje wyslac laurki pocieszajace do Wa-wy, zaprosic na kolacje i jakas oprawe kondolencyjna dla nich .....osobiscie dla nich mam tylko taki komentarz : https://www.youtube.com/watch?v=yWCIlRsxcIk
|
kierowniczka była ostatnią osobą, która mogła to wyłapać. Zawiodła.
Tutaj cytat z Koniecznego: "Gdybym ja popełnił taki błąd, to gniew prezesa Cupiała byłby tak wielki, że mógłbym od razu poprosić o azyl w kraju, w którym dałem ciała." I jeszcze jedno, gdyby Legia wygłała 5-1 grałaby dalej w LM. W Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu i przede wszystkim w Gdańsku dziś jest piękny dzień. W przyszym roku to pewnie Lechia awansuje do LM , a tak dominacja Legi trwałaby pewnie kilka-kilkanaście lat. |
Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje. |
Cytat:
http://legionisci.com/news/59123_WAL..._Mistrzow.html nawet na czerwono Ci zaznaczyli to o co się plujesz :) I zluzuj troszkę :) a tutaj masz fragment oficjalnego komunikatu UEFA "As a consequence, Celtic have qualified for the UEFA Champions League play-offs on away goals (agg: 4-4) and Legia will compete in the UEFA Europa League play-offs." |
Legia grałaby z Steaua. Celtic zastąpił Łudogorec w gronie drużyn rozstawionych, a Bułgarzy zastąpili Legię wśród drużyn nierozstawionych.
|
Legia grała"by" z BATE.:-D
|
Cytat:
Dziś się bawimy: :taniec: |
Czyli z tego wychodzi gdyby Ivica Vrdoljak strzelił choć jednego karnego w Warszawie to Legia pomimo walkowera byłaby w Lidze Mistrzów ... Co za pech :D
|
Niech mi jeszcze jeden dureń z drugim napisze jak to nam odjechały kluby z Warszawy i Poznania pod względem organizacji (7) i sportowym (Amica) to wyśmieje go w wniebogłosy. Myśmy się kilka razy kompromitowali w pucharach, ale żeby samego siebie wyeliminować, albo trzy razy z rzędu kompromitować się jak Poznań? Marne kluby, które obecnie są w dołku i My - Wisła - powinniśmy to wykorzystać i odjechać im w lidze, póki wszyscy zdrowi w pierwszej jedenaste, bo jak zacznie się wystawianie rezerwowych to będzie dramat.
Niektórzy powinni się zastanowić komu kibicują, bo nam nikt nie współczuł po Levadii, Apoelu czy innym Karabachu. |
Cytat:
Tam sie powinni wszyscy powiesic, ale z drugiej strony oni sa samie sobie winni, a nas Uefa przekrecila za pomoca sedziego w Atenach nie uznajac prawidlowej bramki Penksy i wtedy tez nas nikt nie zalowal. Legia z FC Aktobe.... czyli pewnie awansuja, pozniej poobijaja sie w grupie, czyli pewnie kilka razy wpie.. i moze jakas wygrana u siebie,na awans z grupy mimo wszystko bym nie liczy,dla nas to dobrze bo gra w LE napewno odbije sie na postawie w lidze a kokosow tam nie natrzepia. Ruch z Metalista Charkow, tez moze powalczyc. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl