Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

El'kabat 08.08.2014 10:32

Za frajerstwo i głupotę się płaci cenę,w tym przypadku wysoką.
No,ale jak w "profesjonalnym" klubie takich rzeczy ktoś nie dopatrzyl to sami są sobie winni.

Tak jak ktos wczesniej pisał-walkower dotyczy całego meczu i nawet jakby krawaty wygrały 10:0 to i tak by wylecieli.

Arked 08.08.2014 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1371575)
co? Celtic szmaciarze bo Legia nie zna przepisów?? puknij się w głowe

Celtic szmaciany bo prezentuje żenujący poziom sportowy.

Hives4 08.08.2014 10:35

Z tego wszystkiego cieszy najbardziej fakt, że to wina Leśnego. Niech teraz zamknie mordę i więcej się nie wypowiada na temat Wisły i Smudy... warszawski cwaniaczek, amatorek i lamus :D

Kaan 08.08.2014 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1371581)
Nie wiem co gorsze odpaść taj jak Wy czy w ostatnich minutach jak My z APOEL Nikozja.

Bardziej niż APOEL mam prze oczyma Ateny :/

adam_09 08.08.2014 10:35

Gwałt 7 minutowy jest takim samym gwałtem jak ten co trwa 90 minut. Przepis jest przepisem i trudno tutaj mieć pretensje do UEFY, że postanowiła tak jak stanowi prawo. Legia to frajerzy i tyle. Odbębniają casus jednostki tak jak my po rzuceniu nożem przez Miśka. Błąd jednostki, strata wielu osób i pieniędzy. Trudno.

Mario Nh 08.08.2014 10:39

Decyzja UEFY zgodnie z regulaminem, ale przeciwko duchowi gry.

Nie ma co się śmiać, ale zapłacili frycowe...
Jak taki błąd mógł przejść przez kilka rąk?

domin_czyzyny 08.08.2014 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1371587)
Decyzja UEFY zgodnie z regulaminem, ale przeciwko duchowi gry.

Nie ma co się śmiać, ale zapłacili frycowe...
Jak taki błąd mógł przejść przez kilka rąk?

nie cieszę się z ich tragedii, Legia to nie żydy. Ale są sami sobie winni, wydawało się im że są nieomylni, niemal Boscy (mówię o działaczach). Wszyscy stawiai ich za wzór. A tu taka WTOPA!

To jest gorsze niż przegrana w Atenach i Nikozji.

wiertar 08.08.2014 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1371583)
Celtic szmaciany bo prezentuje żenujący poziom sportowy.

a Legia jeszcze gorszy poziom organizacyjny.

jakkolwiek słaby byłby Celtic to niejest jego wina że Legia dała dupy.

marcin19876 08.08.2014 10:48

Najbardziej szkoda piłkarzy Legi ....

domin_czyzyny 08.08.2014 10:50

oczywiście z perspektywy Wisły i innych drużyn, to UEFA (albo Legia wystawiają Bereszyńskiego) zrobiła nam ciekawszą ligę w tym i przyszłym roku...

palikot 08.08.2014 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1371593)
Najbardziej szkoda piłkarzy Legi ....

Nie no bardzo żałujemy i łączymy się w bólu z nimi...
Jeszcze im laurkę narysujmy na pocieszenie... :>

martin_6 08.08.2014 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1371574)
Ale trzeba przyznać że UEFA też jest skorumpowana chyba. Nie wiem jaka była dokładnie sytuacja Debreczynu czi identyczna czy nie ale dla czego się na niej nie oparli?? To jest 3 runda ja nie 4.... Nawet bardziej Legia celticowi wtykła niż debreczyn

Tam zawodnik był niezgłoszony do rozgrywek, a tu zawieszony. Regulamin rozróżnia te dwie rzeczy i za pierwszą pozwala na karę finansową. Za drugą kara jest tylko jedna i jest nią walkower.

Mario Nh 08.08.2014 10:53

Bereszyński przeklęty jeszcze w Poznaniu. :)

benek 08.08.2014 10:53

Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji ;)

Szofer 08.08.2014 10:57

szczere wyrazy współczucia dla kibiców Legii

Kaan 08.08.2014 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1371578)
Nawet 7:1 w Wawie nic by nie dało. Walkower dotyczy chyba całego dwumeczu. W ten sposób przykładowo Legia mogłaby wygrać u siebie 4:0 z Barceloną i obawiając się dwucyfrówy w rewanżu specjalnie wystawiać nieuprawnionego zawodnika.
.

Niekoniecznie, gdyby walkower był za pierwszy mecz ale jeszcze przed drugim to rewanż nie odbyłby się?

Czytam różne opinie na ten temat, zdania podzielone, pytanie jak jest na prawdę. W informacjach prasowych jest "walkower za drugi mecz zweryfikowany z 0:2 na 3:0". To by świadczyło o tym że jednak liczy się bilans bramek w dwumeczu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez benek (Post 1371598)
Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji ;)

:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1371602)
Oproiescu ??:mysli:

:D x100

wiertar 08.08.2014 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez benek (Post 1371598)
Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji ;)

Oproiescu ??:mysli:

palikot 08.08.2014 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1371574)
Ale trzeba przyznać że UEFA też jest skorumpowana chyba. Nie wiem jaka była dokładnie sytuacja Debreczynu czi identyczna czy nie ale dla czego się na niej nie oparli?? To jest 3 runda ja nie 4.... Nawet bardziej Legia celticowi wtykła niż debreczyn


No jak nie identyczna, to jak się mieli na niej oprzeć? Myślisz coś? :D
To są dwie różne sprawy i dwa inne przepisy o tym mówiące...
Legia wyleciała, bo grał zawodnik WYKLUCZONY!
Debreczyn dostał tylko karę finansową, bo grał zawodnik NIEUPRAWNIONY!

Dwie różne sprawy i przepisy osobne

Gwiaździsty - a co ty myślisz, że tak biedny kraj jak Polska będą traktować na równi z zachodem? Trzeba z podkulonym ogonem pokazywać, że jesteśmy lepsi pod każdym względem. Tak jak pretendent bokserski musi pokazać wyraźną przewagę nad mistrzem. A okazuje się, że część tych względów jak mamy nawet lepsze, to inne względy pokazują, że jesteśmy śmieszni... Nie ma co .......ić. Niech (L) bierzę tą kompromitację na klatę, macie wstyd, my się śmiejemy :). Ja mam satysfakcje z kibicowskiego punktu widzenia, gdyby było na odwrót to oni by się śmiali, my płakali - normalne.

Gwiaździsty 08.08.2014 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez benek (Post 1371598)
Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji ;)

Złożą protest, bo w Poznaniu grał Islandczyk co powinien być wtedy na drugiej zmianie w pracy i pakować dorsze do skrzynek.

domin_czyzyny 08.08.2014 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1371597)
Bereszyński przeklęty jeszcze w Poznaniu. :)

to tak naprawdę był koń trojański Amici w Legii... ;) Od dzisiaj ten transfer w Poznaniu i przysłowiowych Wronkach będzie inaczej oceniany ;-)

Kara jest jedynie za drugi mecz. Słowa Vrdoljaka, że podszedłby trzeci raz do karnego nabierają innego znaczenia...

Janusz 08.08.2014 11:04

okazało się, że jednak Pan Bóg miał swoje plany co do Bereszyńskiego :)
ps
Rumak trojański

Gwiaździsty 08.08.2014 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1371601)
Niekoniecznie, gdyby walkower był za pierwszy mecz ale jeszcze przed drugim to rewanż nie odbyłby się?

Czytam różne opinie na ten temat, zdania podzielone, pytanie jak jest na prawdę. W informacjach prasowych jest "walkower za drugi mecz zweryfikowany z 0:2 na 3:0". To by świadczyło o tym że jednak liczy się bilans bramek w dwumeczu.


Z tekstu wynika, że liczyli bramki, bo jest tam zdanie, ze walkower 3:0 i pada słowo "co w konsekwencji" daje przejście Celticowi. A więc karne Vdorliaka zaważyły w konsekwencji.

Gwiaździsty 08.08.2014 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz (Post 1371606)
okazało się, że jednak Pan Bóg miał swoje plany co do Bereszyńskiego :)
ps
Rumak trojański

Albo "Rumak POZjański" lub "Rumak bereszański"

silver03 08.08.2014 11:11

Kur... a może to klątwa Smudy? :rotfl:

mr_kwolf 08.08.2014 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1371607)
Z tekstu wynika, że liczyli bramki, bo jest tam zdanie, ze walkower 3:0 i pada słowo "co w konsekwencji" daje przejście Celticowi. A więc karne Vdorliaka zaważyły w konsekwencji.

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji wysokość walkoweru jest dostosowywana do wyniku z pierwszego meczu.

W takiej sytuacji po wygranej 4-0 w pierwszym meczu po co byłoby jechać np. do Kazachstanu albo na ścięcie na Camp Nou :)

Hives4 08.08.2014 11:15

MARIBOR HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA x10000000000000000000000

Brawo Leśny xD

@down I co z tego, najłatwiejszego przeciwnika wylosowali.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1371607)
Z tekstu wynika, że liczyli bramki, bo jest tam zdanie, ze walkower 3:0 i pada słowo "co w konsekwencji" daje przejście Celticowi. A więc karne Vdorliaka zaważyły w konsekwencji.

Naucz się korzystać z internetu ;)

pchelas 08.08.2014 11:16

przecież Celtic był rozstawiony mózgu.

sawko 08.08.2014 11:19

Tak spierd....ć to tylko w Polsce, uśmiech nie schodzi z mojej twarzy, przytarte nosy działaczy L. dodatkowo za amatorkę organizacyjną coś pięknego.
Ale samym kibicom L. współczuje z nieba do piekła, ciekawi mnie jaki oni teraz mają stosunek do swoich działaczy?

Gwiaździsty 08.08.2014 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1371612)
MARIBOR HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA x10000000000000000000000

Brawo Leśny xD

@down I co z tego, najłatwiejszego przeciwnika wylosowali.



Naucz się korzystać z internetu ;)

Jaśniej trochę, bo zbyt podniecony jesteś.

For_FuN_ 08.08.2014 11:31

Nie wiem, czemu takie zaskoczenie? Jak mówiło już kilka osób, to już wczoraj rzecznik UEFA jasno stwierdził jakie będą konsekwencje. Przepisy są proste i logiczne, bo inaczej dany piłkarz nie byłby karany(de facto) za czerwoną kartkę. UEFA nie chciała się narazać poza tym na straty finansowe, bo przecież Celtic zaraz by ta decyzje zaskarżył. Gdyby nie było walkower, to bylby niebezpieczny precedens.
W ogole kilka mitów tu funkcjonuje...przecież to nie sama kierowniczka zespołu zajmuje się zgłaszaniem zawodników do kolejnych rund. Po drugie, to delegat UEFA zauważyl to przewinienie w swoim raporcie, a nie Celtic. Po trzecie - Legia nie mogła liczyc na łagodne traktowanie, skoro regularnie jest karana(czy to zamykanie stadionu, czy finansowo). Po czwarte - w uzasadnieniu jasno stoi, ze Celtic awansował dzięki tej bramce na wyjedzie. Czyli gdyby Vrdoljak strzelil choć jednego karnego, to ten walkower nie miałby znaczenia. Po piate - to przede wszystkim ogromna kompromitacja Lesnego, który zatrudnia takich a nie innych ludzi, a potem nadzoruje ich prace. To pan prezes w pierwszej kolejności musi podać się do dymisji.

AntyMod 08.08.2014 11:34

niektorym proponuje wyslac laurki pocieszajace do Wa-wy, zaprosic na kolacje i jakas oprawe kondolencyjna dla nich .....osobiscie dla nich mam tylko taki komentarz : https://www.youtube.com/watch?v=yWCIlRsxcIk

domin_czyzyny 08.08.2014 11:36

kierowniczka była ostatnią osobą, która mogła to wyłapać. Zawiodła.

Tutaj cytat z Koniecznego: "Gdybym ja popełnił taki błąd, to gniew prezesa Cupiała byłby tak wielki, że mógłbym od razu poprosić o azyl w kraju, w którym dałem ciała."

I jeszcze jedno, gdyby Legia wygłała 5-1 grałaby dalej w LM. W Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu i przede wszystkim w Gdańsku dziś jest piękny dzień. W przyszym roku to pewnie Lechia awansuje do LM , a tak dominacja Legi trwałaby pewnie kilka-kilkanaście lat.

gigant 08.08.2014 11:47

Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.

MK85 08.08.2014 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1371580)
K...a, ale mnie wkurzają tacy ludzie jak Ty. Poczytaj trochę w sieci to się dowiesz jaka jest prawda. Wykorzystane karne nic by nie dały.

No i znalazłem coś takiego np:
http://legionisci.com/news/59123_WAL..._Mistrzow.html
nawet na czerwono Ci zaznaczyli to o co się plujesz :)
I zluzuj troszkę :)

a tutaj masz fragment oficjalnego komunikatu UEFA
"As a consequence, Celtic have qualified for the UEFA Champions League play-offs on away goals (agg: 4-4) and Legia will compete in the UEFA Europa League play-offs."

4karol4 08.08.2014 11:51

Legia grałaby z Steaua. Celtic zastąpił Łudogorec w gronie drużyn rozstawionych, a Bułgarzy zastąpili Legię wśród drużyn nierozstawionych.

manolo1906 08.08.2014 11:58

Legia grała"by" z BATE.:-D

Devonisch 08.08.2014 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1371623)
Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.

Dokładnie. Sami sobie winni. Myślałem, że po wczorajszym s....ieniu się Lecha nic tego nie przebije a tu proszę. Legia = FRAJERZY SEZONU.

Dziś się bawimy:
:taniec:

heoij 08.08.2014 12:03

Czyli z tego wychodzi gdyby Ivica Vrdoljak strzelił choć jednego karnego w Warszawie to Legia pomimo walkowera byłaby w Lidze Mistrzów ... Co za pech :D

Blaszczu16 08.08.2014 12:10

Niech mi jeszcze jeden dureń z drugim napisze jak to nam odjechały kluby z Warszawy i Poznania pod względem organizacji (7) i sportowym (Amica) to wyśmieje go w wniebogłosy. Myśmy się kilka razy kompromitowali w pucharach, ale żeby samego siebie wyeliminować, albo trzy razy z rzędu kompromitować się jak Poznań? Marne kluby, które obecnie są w dołku i My - Wisła - powinniśmy to wykorzystać i odjechać im w lidze, póki wszyscy zdrowi w pierwszej jedenaste, bo jak zacznie się wystawianie rezerwowych to będzie dramat.

Niektórzy powinni się zastanowić komu kibicują, bo nam nikt nie współczuł po Levadii, Apoelu czy innym Karabachu.

dzollo 08.08.2014 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1371630)
Czyli z tego wychodzi gdyby Ivica Vrdoljak strzelił choć jednego karnego w Warszawie to Legia pomimo walkowera byłaby w Lidze Mistrzów ... Co za pech :D

Vrdoljak powinien miec teraz zamiast nazwiska na koszulce napisane "do trzeciego tez bym podszedl" hahahaha
Tam sie powinni wszyscy powiesic, ale z drugiej strony oni sa samie sobie winni, a nas Uefa przekrecila za pomoca sedziego w Atenach nie uznajac prawidlowej bramki Penksy i wtedy tez nas nikt nie zalowal.

Legia z FC Aktobe.... czyli pewnie awansuja, pozniej poobijaja sie w grupie, czyli pewnie kilka razy wpie.. i moze jakas wygrana u siebie,na awans z grupy mimo wszystko bym nie liczy,dla nas to dobrze bo gra w LE napewno odbije sie na postawie w lidze a kokosow tam nie natrzepia.
Ruch z Metalista Charkow, tez moze powalczyc.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl