Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

michal 29.09.2011 20:32

Co tu duzo gadac po takim meczu nasza obrona to sabotaz ale co sie dziwic jezeli polityka transferowa naszego kluby polega na sciaganiu darmowych wypalonych emerytow lub darmowych grajkow 3 sortu. Dopoki sie to nie zmieni to wciaz bedziemy osiagac takie ,,wyniki''.

wolfy 29.09.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1171266)
Gdyby nie trzech muszkieterów w obronie to powiedz mi gdzie by była ta różnica ?

OK. Ja odpadam.
Nie, ....a, nie było różnicy w wyszkoleniu technicznym. Żadnej.

Colin 29.09.2011 20:34

Pareiki bym nie obwiniał jakoś strasznie za dzisiejszą porażkę, natomiast dzisiejszy mecz pokazał, że z Chavezem i Jaliensem nie mamy czego szukać w europucharach i potrzebne są zakupy w następnych okienkach już na nowy sezon (liczę na Stana). Jakież to jest irytujące kiedy n-ty raz tracimy bramkę ze stałego fragmentu gry przez braki w koncentracji, złym ustawieniu, trzymaniu kontaktu z przeciwnikiem Chaveza i Jaliensa. Chavez OK ma siłę, gra agresywnie w odbiorze ale nie potrafi zachować koncentracji, źle się ustawia, jest bezmyślny w swoich interwencjach. Widzę, że mamy obrońców na ekstraklasę, ale na nic więcej. Zastanawiam się czy tu też nie ma błędu Maaskanta przy stałych fragmentach gry. Być może powinniśmy kryć w takich sytuacjach "każdy swego" a nie "na radar"?

Potrzebne zimowe zakupy, inaczej będziemy "stali w miejscu", a Europa nam cały czas ucieka.

rasel1906 29.09.2011 20:35

po prostu katastrofa ten mecz a ostatnio ogladajac nasz zespol w europejskich pucharach ma sie takie wrazenie gdy strzelimy bramke i mamy dobry wynik ze i tak nam strzela predzej czy pozniej, tak zawsze musi sie skonczyc murowanie bramki i czekanie na to co zrobi przeciwnik. Mam przynajmniej nadzieje ze w kolejnych meczach unikniemy nastepnych blamazy i ugramy jakies punkciki.
Btw serce sie kraje jak patrzy sie na sklad naszej Wiselki 1 Polak w pierwszej 11 reszta obcokrajowcy glownie emeryci ktorzy ani troche nie sa lepsi od naszych polskich zawodnikow eh zobaczymy co bedzie dalej bo gdy nadejdzie koniec Maskanta ktory jest chyba juz bliski to druzyna moze byc w calkowitej rozsypce

River 29.09.2011 20:35

Po ilu kartkach w grupie sie pauzuje? Pytam, bo Sobolewski i Chavez maja juz po dwie.

Dive Pirate 29.09.2011 20:36

Bunoza tez kopie się po czole ale z mniejsza częstotliwością od Jaliensa, a co najważniejsze w przeciwieństwie do niego wygrywa główki i nie daje się przepychać jak upośledzone dziecko.

Kibic_1906 29.09.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1171266)
Gdyby nie trzech muszkieterów w obronie to powiedz mi gdzie by była ta różnica ?

:shock::shock: A krowę od psa rozróżniasz ??

Elefant 29.09.2011 20:38

E, tam przestańcie już płakać jak stare baby.:-D

Nie było tak żle.

Jak być mogło.



Potrzeba Wam było meczy z Twente (jak Maaskantowi), żeby zdiagnozować naszą formę. Potrzeba Wam było tego meczu do ocenienia kto się nadaje do Europy a kto nie ?

Liczyłem na niespodziankę (jak każdy kibic) i pewna miła niespodzianka była. W końcu prowadziliśmy a nawet była szansa podwyższyć wynik. A mogliśmy po piętnastu minutach mieć trzy w plecy i wtedy byłoby fajnie, nie ? Na Europę (z tych co grali) mamy teraz 2 + 0,5 zawodnika. Plus dwóch co są aktualnie w słabej formie, ale może ją odzyskają. Plus dwóch co ma kontuzję. Dużo za mało. Na ligę polską dochodzi jeszcze trzech może czterech.

Cud od Boga, że jesteśmy tam gdzie jesteśmy.

Twente nie grało na luzie, grało tak jak z Fulham czy Ajaxem. Do strzelenia trzeciej bramki. Potem rzeczywiście chyba oba zespoły odpuściły i było takie pykanie.

Oczywiście wszystko teoretycznie jest możliwe, ale dałbym w rozsądnej formie szansę innym zawodnikom, zwłaszcza w obronie. Pytanie czy poza Jovanowiciem mamy kogoś kto może nas przekonać, coś rokuje. Może Czekaj ? I chyba tyle.

Baala 29.09.2011 20:42

Z przodu było nawet nieźle w mojej opini z tym że widać było, że Twente nie gra na sto procent. Można powiedzieć że zagrali bardzo 'miękko' i to wystarczyło na pogrom, bo o 4-1 to można juz mówwić pogrom. TEraz nasuwa się pytanie z kim my tak naprawdę w Europie wygraliśmy? I wychodzi, że tylko z Liteksem z jakiegoś pierdziszewa. Nie widać żadnych perspektyw na jakiekolwiek punkty w tej grupie.

Co do obrony to, wyszło to że Stan i Robert forują na siłę swoich rodaków mimo że oni są kompromitująco słabi. Przedewszystkim Jaliens. To co ten gość gra to żenada. Rozwiązałbym kontrakt z nim w trybie natychmiastowym. DZiś trzy gole jego i tylko jego. Szczególnie ta druga mnie wku****a, gdzie sobie zszedł z lini podania. Pisałem kiedyś żę Jaliens jest o KLASĘ gorszy od Kłosa i Jopa, a za Głowackim to buty może nosić.

Co do nnaszych pozytywów to bardzo dobrze Biton, solidnie Nunez i Iliev oraz Jirsak który pokazał że jest lepszy od Garguły i zdziwiłem się żę tak mało grał.

Eustachy 29.09.2011 20:43

Obrona dramatem Wisly.
Mozna bylo swego czasu zeslac Klosa do rezerw po dwoch zawalonych meczach w pucharach, dlaczego nie mozna zeslac Jaliensa z Chavezem do ME ? Czy kolejne kompromitacje pucharowe juz na nikim nie robia wrazenia w tym klubie ? Kiedys Petrescu stracil posade po jednobramkowej przegranej. Na chwile obecna trzy ostatnie mecze Wisly w pucharach to 10 straconych goli, kilka poprzeczek i nieustanne osmieszanie naszej fatalnej formacji obronnej niemal na kazdym kroku. Jesli w zimowym okienku nie dojdzie do malego trzesienia ziemi, to raczej bedzie juz tylko gorzej, bowiem parowozy starsze o rok, sila rzeczy nie stana sie szybsze. W pilke grac tez juz sie nie naucza, bo nie mamy tu do czynienia z rozwojowymi nastolatkami, tylko z podstarzalymi/wypalonymi Holendrami i pastorem, ktrory jak sam przyznal, nigdy nie byl uczony takich podstaw jak wyprowadzanie pilki itp.

pawelwislak 29.09.2011 20:45

Prawda jest taka że nie mieliśmy prawa osiągnąć korzystnego wyniku. Trzeba zimą zbudować cokolwiek w obronie i zgrywać to do następnego sezonu w pucharach.

Holender to wciąż najlepsza opcja z przodu gdyby był Mały i Meleks mogło by to wyglądać dużo lepiej a i tak nie wyglądało najgorzej...

KRIS22 29.09.2011 20:49

Kilka przemyśleń po dzisiejszym meczu i ostatnim z Ruchem zwłaszcza obrona w Wiśle na obecną chwile nie istnieje tracimy 2 gole z przeciętną Flotą 2 z Ruchem u siebie a teraz 4 z Twente i dochodzi jeszcze 3 z Odense tylko cudem nie straciliśmy bramki z Bełchatowem bo mieli okazje ale oni grają teraz taką padake że szkoda gadać.

Personalnie to widzę to tak :
Jaliens - nie pamiętam 1 (słownie jednego jego super albo nawet dobrego występu) piłkarz który miał być profesorem w naszej obronie jest największym rozczarowaniem dzisiejszy mecz przelał czarę goryczy co do jego osoby nie chce go widzieć na boisku w meczu z Legią spokojnie może za niego zagrać ktoś z dwójki Bunoza albo Czekaj ( na pewno gorszych błędów n ie popełni).
Lamey - tutaj nie ma sie co rozpisywać gość do w...........a z Wisły w trybie natychmiastowym.
Chavez - gość ma wyraźny spadek formy ale on ma potencjał do lepszej gry co pokazał na początku tego i ubiegłego sezonu ciekawe z czego to wynika dzisiaj dał sie wyprzedzić jak dziecko przy bramce na 2-1.
Diaz - piłkarz tak krytykowany własnie ale ja uważam ze on nie powinien grać na lewej obronie tylko na środku gdzie rozegrał najlepszy mecz w meczu z Barceloną u nas ( 1-0 ) albo ewentualnie jako defensywny pomocnik gość jako lewy obrońca sobie zupełnie nie radzi gubi krycie , łamie linie spalonego jak choćby w rewanżu z Apoelem.

Na chwilę obecną takim prawdziwym obroncą można nazwać tylko Marka Jovanovica gość przerasta resztę o głowe jest zadziorny pewny w defensywie i potrafi sie włączyć do akcji ofensywnej.

To tyle spostrzeżeń o pomocy i ataku sie nie bedę rozpisywał bo akurat te formacje zagrały dzisiaj na przyzwoitym poziomie zwłaszcza pacząc z kim graliśmy i to na wyjeździe.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Wisełki pamiętajcie !!
Dumny po zwycięstwie , Wierny po porażce zawsze z Wisłą.

Przemas 29.09.2011 20:50

Dzisiaj nie bylo szans wygrać z Twente. Może nie grali jakoś super ale mieli w ataku tego wysokiego Janko plus na lewym i prawym skrzydle dwóch wiatraków którzy mieszali Lameya i Diaza jak chcieli. Obecnie na nas tyle wystarczyło jak widać.
Bardzo szkoda tej setki co mieliśmy przy 1:0 tylko Nunez się obsrał i ani nie strzelał ani nie podał dokładnie do Bitona tylko jakiegoś babola i kupa wyszła z tego, a mogło się to inaczej potoczyć.
Przegraliśmy zasłużenie. Ja przy 1:0 liczyłem, że uda nam się choć remis wywieść. Jedyne co mi może humor poprawić to Legia dostająca 3 do jaja od Hapoelu. Jak na razie jest 0-1 więc jeszcze 2 do pełni szczęścia :)

PS. chciałem zapytać tych wszystkich fanów piłki nożnej co to "w interesie polskiej piłki" kibicowali Legii ze Spartakiem czy dzisiaj też im kibicują? jak tak to czy nie czujecie się hipokrytami skandując potem "legła to stara k.. " ?

czesiu 29.09.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1171265)
Jak jełop ma podpisany kontrakt to będzie nas prześladował do jego końca. Bo jest jełopem i nikt mu nie da więcej niż my.
A jak mamy na transfery kilkaset tysięcy euro a na kontrakt max trzysta, to wybacz, ale żaden poważny gracz nawet na nas nie spojrzy.
Na jakim świecie Ty żyjesz?

A jacy to poważni gracze z Nikozji zremisowali z Szachtarem? Manduca? Czy też może Poursaitidis?
Gramy na chybił trafił...

RAPH 29.09.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1171196)
Katastrofa w obronie.Ciężko widze mecz z Warszawką...

Na razie i Warszawka nie jest w niczym od nas lepsza....

1q2 29.09.2011 20:56

Tego wydupczyć, tamtego wy.......ić - bez ambicji, skandal, won itp
Kiedyś się przejmowałem że takie osobniki firmują tu Wisłę, ale to było kiedyś - dziś fajna sprawa.Dół po porażce ale zawsze można wejść, poczytać życiowych frustratów i humor lekko się poprawia...w główkach wam się nieźle .......i;)

A co do meczu.Spodziewałem się potyczki bez żadnej historii i bez żadnych emocji a tu do stanu 3-1 czyli do 60 minuty był to mecz emocjonujący i w miarę wyrównany.Po 3-1 już wyszła różnica przynajmniej jednej klasy.

Takie najbardziej oczywiste wnioski - Jaliens jednak nie da rady pociągnąć środka obrony, podobnie Lamey boku obrony.Nie ma się co załamywać tylko szukać lepszych zawodników na te pozycje.

ps trza sobie też zdać sprawę że graliśmy z absolutnym 'topem' jeśli chodzi o ligę holenderską

Aldek 29.09.2011 20:57

Liczyłem na niższy wymiar kary

brawo Dudu przynajmniej honorowa bramka.

Diaz Jaliens Lamey oby w zimie odeszli niech klub inwestuje w obrońców typu Jovanovic.

Teraz pozostaje nam honorowe pożegnanie z pucharami może zgromadzimy 2 punkty na koniec...

TymonPRO 29.09.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aldek (Post 1171306)
Liczyłem na niższy wymiar kary

brawo Dudu przynajmniej honorowa bramka.

Diaz Jaliens Lamey oby w zimie odeszli niech klub inwestuje w obrońców typu Jovanovic.

Teraz pozostaje nam honorowe pożegnanie z pucharami może zgromadzimy 2 punkty na koniec...

Ja do tego dodam Gargułe i Jirsaka chłopaki się nie sprawdzają obydwaj a biorą konkretne pieniądze
Sprzedać ich i kupić 1 ale klasowego piłkarza

Kurz 29.09.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1171304)
Takie najbardziej oczywiste wnioski - Jaliens jednak nie da rady pociągnąć środka obrony, podobnie Lamey boku obrony.Nie ma się co załamywać tylko szukać lepszych zawodników na te pozycje.

I to najlepszy komentarz. Wiemy od dawna, że naszą najsłabszą formacją jest obrona i lepsze drużyny potrafią to bez problemu obnażyć. Dziś nie stało się nic zaskakującego, znowu indywidualne błędy, i mimo przyzwoitej gry z przodu, porażka.

Mocny 29.09.2011 21:02

włoże kij w mrowisko i napisze ze z trojki lamey, chavez, jaliens

najlepszy tzn najmniej zly jest lamey , z tej trojki zostawilbym tylko jego

Usulovski 29.09.2011 21:03

Po pierwszej bramce nasunęła mi się analogia z golem Kałużnego w Saragossie, od razu pomyślałem sobie "oby tylko nie skończyło się tak jak wtedy"...

http://www.youtube.com/watch?v=05tPcRynk0o

dynek.pl 29.09.2011 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 1171292)
Diaz - piłkarz tak krytykowany własnie ale ja uważam ze on nie powinien grać na lewej obronie tylko na środku gdzie rozegrał najlepszy mecz w meczu z Barceloną u nas ( 1-0 ) albo ewentualnie jako defensywny pomocnik gość jako lewy obrońca sobie zupełnie nie radzi gubi krycie , łamie linie spalonego jak choćby w rewanżu z Apoelem.

tak sie zastanawiam czemuż to Nunez nie moglby zagrać na lewej obronie skoro na tej pozycji został zauważony w Argentynie ?
można by ich zamienić z Diazem pozycjami i może by to lepiej wyglądało ale u Maskaanta takie cos nie przejdzie - on na sztywno przypisuje graczy do pozycji i ma klapki na oczach

1q2 29.09.2011 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Usulovski (Post 1171314)
Po pierwszej bramce nasunęła mi się analogia z golem Kałużnego w Saragossie, od razu pomyślałem sobie "oby tylko nie skończyło się tak jak wtedy" ;)

http://www.youtube.com/watch?v=05tPcRynk0o

Ja po golu powiedziałem kobicie że skończy się 4-1 w plecy:>..choć jak wybiła 45 minuta to byłem pewien że los będzie łaskawszy;)

Blaszczu16 29.09.2011 21:11

Czas Jaliensa w Wiśle powinien dobiec końca. Należy odmłodzić defensywę Jovanoviciem i Bunozą kosztem Jaliensa i Lameya.

irman 29.09.2011 21:11

Co innego spodziewać się w.......u a co innego oglądać go na własne oczy. Jesteśmy w takim miejscu, że nawet totalni średniacy europejscy to teraz dla nas poziom z innej planety. Cieszymy się, że między 60 a 70 minutą było nieźle, a w całym meczu to nawet kilka sytuacji stworzyliśmy. Przecież to jest upokarzające.

Najgorsze jest to, że za pieniądze którymi teoretycznie dysponujemy, naprawdę można zbudować coś solidnego i przyzwoitego. Coś co nie będzie nam przynosiło obciachu, za każdym razem gdy pojedziemy na zachód czy południe. Nigdy nie będzie jednak dobrze, jeżeli drużynę będzie się budowało w oparciu o obcokrajowców o umiejetnościach Jopa czy Kuzery, zarabiających cztery razy więcej niż ci dwaj. W czym Lamey czy Jaliens są lepsi od 90% obrońców w naszej lidze? Tym że są Holendrami?

Po rocznym eksperymencie z zagraniczną Wisłą jestem przeciw takiemu cyrkowi. Jeżeli budujemy drużynę na obcokrajowcach, niech będą o klasę lepsi niż nasze gwiazdki. Taką chujnię jak w Nikozji, z Odense czy Twente, równie dobrze mógłby zagrać Górnik Adasia Nawałki budowany za pięć razy mniejszą kasę.

mitmichael 29.09.2011 21:11

Taki urok polskiej ligi. Pilkarze zagraniczni wybijaja sie, odchodza do lepszych klubow a Polacy nadal kisza sie w tych samych zespolach. Do nas to moga przyjsc głownie takie wynalazki jak Jaliens i to sie przeklada na postawe w europejskich pucharach

WislaOnly 29.09.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1171243)
Zamilcz pokemonie. Nawet nie wiesz jak się bramkarz twojego ukochanego klubu nazywa, po za tym Pareiko zawalił dziś jedną bramkę, przy takiej ilości strzałów i sytuacji naprawdę ciężko się nie pomylić. Niech mi ktoś przypomni, bo nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale Kirm był kontuzjowany podczas przygotowań do sezonu? Jako jedyny wytrzymał mecz pod względem fizycznym.

Pajac, normalnie pajac. Szkoda na takich nerwów. Może admin coś z nim zrobi. A co do Parejki to on broni dobrze, ale ciągle zawala w najważniejszych meczach jak z Apoelem. Ale to nie głównie jego wina, ale nasza holenderska obrona to się chyba zioła w Enschede napaliła. Dramat.

1q2 29.09.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1171321)
Taką chujnię jak w Nikozji, z Odense czy Twente równie dobrze mógłby zagrać Górnik Adasia Nawałki budowany za pięć razy mniejszą kasę.

Tylko jakimś dziwnym trafem(spisek?) - ani jemu ani Górnikowi nie będzie to dane.Ale gdyby było to na bank po 2 meczach 6 punktów a nawet nie 6 bo LM by Górnik miał;)

milosz 29.09.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Usulovski (Post 1171314)
Po pierwszej bramce nasunęła mi się analogia z golem Kałużnego w Saragossie, od razu pomyślałem sobie "oby tylko nie skończyło się tak jak wtedy"...

Okay, może być jak z Saragossą ale w rewanżu byłoby miło o kolejną analogią, może nas zlekceważą jak kiedyś Hiszpanie...

Marszałek 29.09.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1171317)
Ja po golu powiedziałem kobicie że skończy się 4-1 w plecy:>..choć jak wybiła 45 minuta to byłem pewien że los będzie łaskawszy;)

Bo jakoś od południa wszyscy spodziewali się czwórki z tyłu. Tak więc nie jest źle. Zgodnie z planem. A to,że nie mamy obrony było wiadomym od dawna,dawien dawna. Dokładnie od kiedy okazało się,że nie ma kasy na lepszego obrońce niż Chavez. Bo z Chavezem to my możemy się z GKS-em Bełchatów kopać. Zaskoczenia nie było.

Aldek 29.09.2011 21:24

Ten Janko to niezły kozak facet niezle się przepycha i ma fantastyczne warunki fizyczne idealny do naszego systemu gry nie obwiniajmy obronych przy jego golach bo fizycznie był zdecydowanie lepszy skoro Chavez to taran to nie wiem jak określić Janko....

Mocny 29.09.2011 21:24

skonczce juz pisac ze pareiko cos zawalil bo nic nie zawalil strone temu przeanalizowalem gole 1 i 4 , bo przy 2 i3 to chyba nie macie watpliwosci ?

gigant 29.09.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aldek (Post 1171332)
Ten Janko to niezły kozak facet niezle się przepycha i ma fantastyczne warunki fizyczne idealny do naszego systemu gry nie obwiniajmy obronych przy jego golach bo fizycznie był zdecydowanie lepszy skoro Chavez to taran to nie wiem jak określić Janko....

Muzykant??

jcts 29.09.2011 21:28

Szkoda że Meliksona nie było na boisku. Bo to był taki idealny mecz dla niego. Dużo miejsca, szansa na szybkie kontry. Poza tym Twente nie zawsze atakowało od razu Wiślaka z piłką. Melikson miałby gdzie się rozpędzić i zagrać jakąś prostopadłą piłę. No i może to przy takiej różnicy klas brzmi śmiesznie, ale z Meliksonem mogło być całkiem inaczej...

WislaOnly 29.09.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1171333)
skonczce juz pisac ze pareiko cos zawalil bo nic nie zawalil strone temu przeanalizowalem gole 1 i 4 , bo przy 2 i3 to chyba nie macie watpliwosci ?

A 1 bramka to co? Nie patrzmy na bramki na 3 czy 4-1 bo one nic nie zmieniają. Najważniejszą bramkę zawalił, zawalił też bramkę bardzo ważną z Apoelem. W niedziele powinien zagrać zmiennik, bo poleci fala krytyki na niego.

manolo1906 29.09.2011 21:29

Q quo vadis?
Przestań skakać krakowiaczka w polu karnym i machać rękami.
Lider obrony?...

wonski_eNHa 29.09.2011 21:31

Mamy 11 wartościowych zawodników, mogących grać z powodzeniem na europejskim poziomie.

Pareiko, Chavez, Jovanovic, Bunoza, Nunez, Iliev, Melikson, Wilk (na zachętę), Małecki, Genkov, Dudu.

Brakuje nam bramkarza do gry w pierwszym składzie lub do solidnej rywalizacji z Sergiejem. Dwóch stoperów, dwóch wartościowych lewych obrońców, prawego obrońce, defensywnego pomocnika, playmakera z prawdziwego zdarzenia do kreowania gry i kontrolowania tempa, po jednym skrzydłowym z każdej strony, ewentualnie zawodnie dwóch zawodników w typie Małego/Ilieva. Napastnika, młodego utalentowanego żeby się uczył od Bitona/Genkova/Ilieva/Meliksona. :]

Sobolewski, dzięki za te wszystkie lata gry, ale jest dramatycznie słaby. Mało biega, źle asekuruje bocznych obrońców, stoperów, za wolny, głupie faule, zwalnia grę, dostaje w kluczowych momentach 'siatę' co po chwili zamienia się na bramkę dla przeciwnika. Kto się zemną nie zgadza to niech obejrzy sobie mecze z tego sezonu i patrzy na grę Sobola, chciałbym go chwalić, ale nie ma za co. Czasem to nawet Diazowi dobrze coś wyjdzie.

Mocny 29.09.2011 21:31

1 bramka nie obrony , wolniejszy bramkarz by sie nawet nie ruszyl pareiko prawie siegnal stad wydawac by sie moglo ze do obrony

rafalek 29.09.2011 21:32

WisłaOnly - widać że gówno się znasz na bronieniu. Gola na 1:1 nie zawalił. Potężny strzał z niecałych 5 metrów przełamał ręce bramkarza...

Colin 29.09.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1171337)
A 1 bramka to co? Nie patrzmy na bramki na 3 czy 4-1 bo one nic nie zmieniają. Najważniejszą bramkę zawalił, zawalił też bramkę bardzo ważną z Apoelem. W niedziele powinien zagrać zmiennik, bo poleci fala krytyki na niego.

Pierwszą bramkę zawalili obrońcy bo nie pokryli zawodnika Twente. Przy tej sytuacji Pareiko nie miał praktycznie szans na skuteczną interwencję. Sparował piłkę intuicyjnie i to wszystko co mógł zrobić w tej sytuacji. Irytuje, że już któryś raz z kolei Jaliens z Chavezem nie potrafią się dogadać z kryciem we własnym polu karnym i co stały fragment gry naszych przeciwków (czy europuchary czy liga) to można drżeć o stratę bramki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl