Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

p e t e r 21.05.2009 19:30

To zależy. Pamiętam, że kiedyś było zastrzeżenie, że promocja obejmuje tylko sprzęt AGD, choć reklama nic o tym nie mówiła i można było pomyśleć, że odliczają VAT od każdego przedmiotu.

Z tym, że częstą praktyką tego typu sklepów jest podniesienie cen 1-2 dni przed promocją, i może się okazać, że po odliczeniu VATu cena jest podobna do tej sprzed "promocji", więc najlepiej zapoznać się z cenami kilka dni wcześniej.

pawelwp9 21.05.2009 19:33

Witam ! Chodzi wam może gadu - gadu ;> ?

Tylko_Wisła! 21.05.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 731737)
Witam ! Chodzi wam może gadu - gadu ;> ?


nie chodzi mi już od 18 :-/

TSman 21.05.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 731737)
Witam ! Chodzi wam może gadu - gadu ;> ?

nie :/ maja cos z serwerem bo strona tez im padła

Kuba_WD 21.05.2009 19:37

mi ich strona gówna wchodzi a na gadu też już wejść długo nie moge ;/ ehh

ja_ka_ 21.05.2009 19:43

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...przyczyny.html

awaria gg

pawelwp9 21.05.2009 19:48

Myślałem że tylko mi nie idzie ...
No to lipa :/ bo akurat o tej godz. się zawsze na gadu siedzi :D

R33 21.05.2009 20:00

Czy w Empiku na Rynku Głównym mozna kupić nowe TMK - byłem w tamten piątek i nie było(było tylko TMK +)

Dafi_91 21.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 731747)

Wielkie dzieki

mic 21.05.2009 20:29

Gdzie w Krakowie najbardziej oplaca sie sprzedawac $$ ?

fanTS1906 21.05.2009 20:46

Wiem ze na justin.tv sa czasem puszczane na zywo polskie stacje, np. wczoraj ogladalem wieczorem film na tvn. Pytanie jak te stacje wyszukiwac albo ramowke jakas..

wisl@k_TS 21.05.2009 23:06

Ile standardowo trzeba czekać na wyrobienie paszportu?

Maciejj 21.05.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 731784)
Wiem ze na justin.tv sa czasem puszczane na zywo polskie stacje, np. wczoraj ogladalem wieczorem film na tvn. Pytanie jak te stacje wyszukiwac albo ramowke jakas..

szukaj zakładke program tv

Aro1234 21.05.2009 23:26

Btw. - GG odżyło... :D

famul 21.05.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 731840)
Btw. - GG odżyło... :D

a mnie wciąż ten śmieć nie działa :-/ :foch:

PotiWisla 21.05.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 731840)
Btw. - GG odżyło... :D

No nareszcie coś ruszyło,chociaż wciąż się nie da rozmawiać.:-/

TSman 22.05.2009 06:03

jak obliczyć ile przejade samochodem wiedząc że zalałem 11 litrow i że spala mi 8l/100km.?

Agnieszka 22.05.2009 06:44

A no najprościej proporcjami.
8 l - 100 km
11 l - x km
I wychodzi po wyliczeniu x - 137, 5 km :)

DYRU 22.05.2009 06:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 731835)
Ile standardowo trzeba czekać na wyrobienie paszportu?

do miesiąca powinien być. Ale w sezonie to róznie jest. bo ludzie się budzą 2 tygodnie przed wakacyjnym wyjazdem i panika jest.

pozdrawiam

felipe 22.05.2009 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 731861)
jak obliczyć ile przejade samochodem wiedząc że zalałem 11 litrow i że spala mi 8l/100km.?

Wybacz, ale skoro masz te min. 18 lat (bo jezdzisz) i taka zagwozdka przewyższa twoje możliwości intelektualne to...

Sorry za OT, ale załamał mnie ten post.

<wislak88> 22.05.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez parumbuła (Post 731677)
18 lat, po maturze, czy aby podjąć pracę (np. w drukarni) za posrednictwem itc musze miec wyrobiony numer NIP?


Ale przy zatrunianiu możesz powiedzieć że doniesiesz do miesiąca i po sprawie. Oni i tak go potrzebują dopiero przy rozliczeniu miesiąca jak wypłacają Ci pieniadze. A czeka sie do dwoch tygodni na wyrobienie.

mic 22.05.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 731877)
Wybacz, ale skoro masz te min. 18 lat (bo jezdzisz) i taka zagwozdka przewyższa twoje możliwości intelektualne to...

Sorry za OT, ale załamał mnie ten post.

A moze jest w podstawowce i to jest tresc zadania ? :P

emsi 22.05.2009 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 731861)
jak obliczyć ile przejade samochodem wiedząc że zalałem 11 litrow i że spala mi 8l/100km.?

Na palcach

tylko_na_kilka_dni 22.05.2009 11:13

ma ktos numer tel. do baru azjatyckiego ' phoenix-asia' na os. centrum. b? (na przeciwko banolli, taka mala buda).

wiem glupie, ale potrzebuje waszej pomocy :rotfl:

piter116 22.05.2009 12:32

Po maturkach przyszła ochota na powrót do FIFY 07 . Wcześniej wszystko instalowało się bez problemu. Montuję obraz z płyty w Daemonie po czym otwiera mi się ten wirtualny dysk. Klikam na Autorun i zamiast instalki pojawia się okienko w dosie i po chwili zamyka. Znacie ewentualną przyczynę ?

Gordian 22.05.2009 12:34

a ja z innej beczki. Czy buty ze skóry syntetycznej się pastuje?

qazwsx123 22.05.2009 13:26

Syntetyczna skóra to zmodyfikowany plastik. Radziłbym nie pastować bo po którymś pastowaniu możesz ją po prostu zetrzeć.Możesz kremować specjalnym kremem do skóry syntetycznej, gdyż te buty i tak nie przepuszczają powietrza i znacznie szybciej niszczą się od skórzanych. To tak z mojego doświadczenia.

gackos 22.05.2009 14:20

Czy posiada ktoś może którąś z tych książek, bo potrzebuję do pracy magisterskiej, a strasznie ciężko je zdobyć w bibliotekach, a tym bardziej kupić?

"Rozwój rynku nieruchomości w Polsce na tle krajów wysoko rozwiniętych" Stanisław Belniak
"Vademecum developera" Kazimierz Kirejczyk, Jacek Łaszek
"Vademecum zarządcy nieruchomości" pod redakcją J. Brzeskiego

Najbardziej zależy mi w tej chwili na 2 pierwszych pozycjach, jak coś to piszcie na pw. Dzięki z góry.

Gordian 22.05.2009 14:47

Dzięki za info qazwsx123

Są na forum przedstawiciele wiślackich fanklubów? Potrzebuje się skontaktować. Piszcie PW lub dajcie linki do storn fanclubowych.

mic 22.05.2009 15:08

Czym sie rozni przesylka z zadeklarowana wartoscia od przesylki ubezpieczonej ? Chodzi generalnie o uszkodzenie/zgubienie itd

felipe 22.05.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 731925)
A moze jest w podstawowce i to jest tresc zadania ? :P

Hehe, no teoretycznie jest taka możliwość, z tym, że w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia jednak z "dorosłym" panem ;) Kojarze jego różne wypowiedzi, chocby z tematów samochodowych właśnie.

Chyba, że chodziło Ci o to, że ma 18 lat i jeszcze w podstawówce- no tego już wykluczyć nie mogę :D

RecordAble 22.05.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 731969)
Po maturkach przyszła ochota na powrót do FIFY 07 . Wcześniej wszystko instalowało się bez problemu. Montuję obraz z płyty w Daemonie po czym otwiera mi się ten wirtualny dysk. Klikam na Autorun i zamiast instalki pojawia się okienko w dosie i po chwili zamyka. Znacie ewentualną przyczynę ?

Ja po ściągnięciu Fify z neta miałem podobny problem. Ale miałem w folderze instrukcję, może pomoże:
1. Go to FiFA 07 folder --> run setup.bat, wait until it finished
2. Go to FiFA.07.Music.Addon folder --> run setup-add.bat, wait until it finished
3. Go to Crack folder, copy fifa07.exe to FIFA 07 folder
4. Run the game by running fifa07.exe

piter116 22.05.2009 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RecordAble (Post 732054)
Ja po ściągnięciu Fify z neta miałem podobny problem. Ale miałem w folderze instrukcję, może pomoże:
1. Go to FiFA 07 folder --> run setup.bat, wait until it finished
2. Go to FiFA.07.Music.Addon folder --> run setup-add.bat, wait until it finished
3. Go to Crack folder, copy fifa07.exe to FIFA 07 folder
4. Run the game by running fifa07.exe

Mam tylko coś takiego :
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=5uzw4&s=5

qazwsx123 22.05.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 732022)
Czym sie rozni przesylka z zadeklarowana wartoscia od przesylki ubezpieczonej ? Chodzi generalnie o uszkodzenie/zgubienie itd


zadeklarowana wartość to jak podajesz wartość rzeczy jaką przesyłasz( a poczta pobiera większą prowizję), a ubezpieczona to jak się gdzieś zgubi to od zadeklarowanej wartości zostają zwrócone ci pieniądze zgodnie i ich przepisami. Radziłbym nie podawać wartości bo listonosz to też człowiek :) Wystarczy ubezpieczyć.

RecordAble 22.05.2009 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 732068)

A masz coś takiego?
http://img200.imageshack.us/img200/103/plikwsadowy.png

piter116 22.05.2009 16:57

Szukałem od razu pliku Setup i nigdzie go nie było.

avanti 22.05.2009 18:11

Poleci ktoś jakąś stronke z filmami 3gp ?

Proud 22.05.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 731861)
jak obliczyć ile przejade samochodem wiedząc że zalałem 11 litrow i że spala mi 8l/100km.?



edit: Agnieszka widzę że mnie uprzedziła i rozwiązała to zadanie pierwsza...:D

edit2: sorry Gordian, przeczytałem prośbę i rozwiązałem, a nie spojrzałem że ktoś to rozw. moj błąd.

moje pytanie:

mam tel, popsuł mi się ostatnio, pamiętam że mam jescze na niego gwarancję, ale nie mam na to żadnego papieru, czy w salonie mają jakieś terminy gwarancji, czy będą ode mnie tego wymagać? dadam że tel jest na abonament.

Gordian 22.05.2009 19:09

A no wyprzedziła Cię... Urwa niecałe 13 godzin! Po co powtarzasz coś co już jest rozwiązane?

anka1906 22.05.2009 19:35

o której godzinie jest mecz Wisły ze Śląskiem za tydzień?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl