![]() |
A jak idzie Maleckiemu w Turcji?
|
Poniekąd i na temat....
Kto może, proszę o oddanie głosu na sędziów z Krakowa: Tomek Musiał ( przedstawiać chyba nie trzeba ) i jego asystent Sebastian Mucha... http://www.sedziapilkarski.pl/oceny/...syfikacja/5053 |
http://www.weszlo.com/news/13114-And...polskiej_pilce
Takie podsumowanie ladne ze strony weszlo.com tego co Andraz powiedzial. Jednak to debil. No ale coz nie powie, ze nie gral bo jego forma byla gowniana .... |
dobrze mu pojechali, i jeszcze lepiej że tego antytalencia nie ma u nas, ten pajac gdyby tylko w ostatnim sezonie tak pięknie poprzeczek i słupków nie obtłukiwał to byśmy mieli kolejnego mistrza.
|
Kirma nigdy nie lubilem i nadal nie lubie, ale akurat w tym wypadku warto zaznaczyc, ze uzyte przez Andraza slowo "corrupt" moze rownie dobrze oznaczac slowo zepsuty.
To by nawet bardziej pasowalo do kontekstu jego wypowiedzi. |
Rios się nie sprawdza, ale prawdopodobnie zostanie w Ekwadorze.
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13...racy_w___.html |
Kirmowi nigdy nic nie pasowalo z poczatku myslalem ze to przez to ze go Brozek non stop opierdala ,ale ten typ poprostu tak ma.
|
Moze ktos powiedziec za ile sprzedali
|
Moze ktos powiedziec za ile sprzedali Kirma
do Groningen |
~300k
.......................... |
W Polsce się mówi po polsku widocznie pseudo piłkarzyno
|
Spotkałem raz tego kopacza, szedł z Paljiciem, rozumiem że może nie mieć ochoty na pogawędki z ludźmi, ale spytałem tego frajera jedynie jak mu leci. Odburknał coś zdawkowo, natomiast Paljić pogadał chwilę. Kirm odszedł na bok i oglądał coś ciekawego co było na ścianie nieopodal... .
|
Bezczelna menda ,swoją drogą jego tok rozumowania jest bardzo oryginalny.Wiele słyszałem u grajków ale żeby tłumaczyć siedzenie na ławie - korupcją.Weszło ma racje - 'Wrocław' powinien chujowi wysłać wezwanie na przesłuchanie
Jedyny pozytyw tej rundy to dla mnie fakt że nie muszę już oglądać tego parodysty.W Holandii gra ale statystyki ma wprost powalające - 14 meczów - 0 goli i 0 asyst;) |
Eskisehirspor rozwiązał umowę z Małeckim: http://www.90minut.pl/news/202/news2...-Maleckim.html
|
Cytat:
Małecki miał grać do czerwca 2013 w Turcji. Taka umowa obowiązuje między klubem tureckim i Wisłą. Do tego podpisywana jest druga umowa między Eskisehirsporem, a Małeckim w sprawie zarobków. Oni rozwiązali umowę z Małeckim czyli co? zapłacili mu z góry i powiedzieli spadaj? a co z umową zawartą z Wisłą? Kto ma teraz mu płacić od stycznia do czerwca? kto ma zapewnić mu miejsce do trenowania? opiekę lekarską? Wisła? dlaczego Wisła? Wisła np. nie ma dla niego miejsca do czerwca 2013. Będę wdzięczny jak ktoś napisze coś więcej np. na jakimś podobnym przykładzie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaskakuje mnie tylko to ze sam piłkarz rozwiązał tą umowa a nie klub...:mysli: |
Jak to Małecki rozwiązał? przeciez wszedzie pisza ze to z niego zrezygnowali.
|
Piłkarze Wisły z pamiętnego sezonu 2002/03 (mecze z Parmą, Schalke, Lazio) – jakie były ich dalsze losy i co robią dzisiaj?
Hugues, Stolarczyk, Jop, Głowacki, Baszczyński, Uche, Strąk, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski, Kuźba, Żurawski, Frankowski. Każdy po kolei opisany jest w tym artykule: http://www.czasfutbolu.pl/z-cyklu-co...-wisla-200203/ |
Cytat:
|
Piekny Robert domaga sie od Nas pieniedzy i ma dowod na to, ze mamy mu zapłacic
http://wisla-krakow.przegladsportowy...204,1,727.html |
Cytat:
Poza tym Małecki nie pasuje do tego tematu. Był tylko wypożyczony. Chyba. Być może Jacek myślał że go wypożyczył, a w rzeczywistości - sprzedał, więc teraz Patryk jest wolnym zawodnikiem. Coś jak z Kirmem, tylko jeszcze głupiej. Wówczas temat jest OK. Właściwie, to ja też nie ogarniam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
wywieś transparent na płocie ze swoimi domysłami i przy nim stój. Małecki sam poprosił o rozwiązanie umowy mimo że zarobki za siedzenie na ławie miał drugie tyle wyższe niż zarabiał w Wiśle, Tutaj jest pewne że wskoczy do składu bo nie ma kto grać a w Turcji do końca byłby rezerwowym. A We Wiśle ponadto przy obecnej drużynie może być świecącą gwiazdą ;) z możliwością odejścia bo jak zacznie świecić to jacuś go opchnie Tomkowi Hajto ;) |
Zawsze byłem za Małym i ciesze się , że wraca. Ma w sercu Białą Gwiazdę w przeciwieństwie do większości naszych kopaczy, ma niewątpliwy talent. Mały szczerze CHCE wrócić w przeciwieństwie do wielu naszych piłkarzy, dla których liczy się tylko kasa w Wisłę mają gdzieś i najchętniej za większe pieniądze by z niej odeszli.
Wypowiedź Małego: Chcę wrócić do Wisły. Wiadomo, w jakiej ona jest w tej chwili sytuacji w ekstraklasie. Bardzo chciałbym jej pomóc w wyjściu z kryzysu. Mogłem oczywiście zostać w Turcji, siedzieć na ławce rezerwowych i zarabiać znacznie większe pieniądze niż w Polsce. Ja jednak wolę w tym momencie wrócić do kraju, do Wisły i grać. Chcę już wiosną pokazać, że ciągle stać mnie na dużo |
Maaskant:
Przestańcie się czepiać Kew Jaliensa. Gdyby nie musiał zejść z powodu kontuzji w rewanżu z APOEL-em, to Wisła Kraków awansowałaby do Ligi Mistrzów. oraz: Maaskant śledzi wyniki Wisły w ostatnim sezonie, ale nie czuje się winnym kryzysu byłych mistrzów Polski. - Nie zgadzam się z tym, że ci zawodnicy są już wypaleni. Może Michał Probierz nie umiał zrobić z nich lepszych graczy niż byli za moich czasów? http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13...y_do_Ligi.html |
Kirm miał wtedy sezon konia, Małecki w rundzie rewanżowej cisnął jak nigdy wcześniej i nigdy później. Melikson dopiero co przyszedł i wygrywał nam mecze swoją szybkością. Genkow się dobrze wywracał.
Ale nie sądzę, żeby to była zasługa Maaskanta. Np taki Kirm u Holendra miał formę życia, a później stracił, Małecki tak samo. Więc ta runda, w której większość grała dobrze to zbieg okoliczności a nie dzieło pięknego Roberta. |
Oczywiście, że tak. Podzielam zdanie Tofika. Uważam, że Maaskant miał po prostu farta a już tekst, że zdobyliśmy mistrza dzięki niemu jest tylko po części prawdą. Bo był to sezon w którym praktycznie przeciwnicy dali Nam MP. Teraz jakoś Kirm nie czaruje, mimo iż jest pod skrzydłami Roberta.
|
Cytat:
no tak, w koncu w pilce bardziej liczy sie pomoc innemu klubowi niz wlasny interes:haha: ps, ile ten patryk zarabial tam? bo widze ze dobrze jestes poinformowany, w koncu nie opierasz sie na domyslach tylko na faktach ;) |
Cytat:
|
Cytat:
na przykładzie Brożka.. prożek przez "cały rok" 2010 w Wiśle zarobił 720 tysięcy złotych. Po przeprowadzce do Turcji za jeden sezon jego wynagrodzenie to milion euro za rok gry. 5 razy tyle ile płaciła mu Wisła. ( źródło google.pl ) Małecki przed wyjazdem do Turcji chciał podwyżki która sięgnęłaby 30 tys zł miesięcznie której oczywiście nie dostał. To że w Turcji dostał 3 razy większe pieniądze jest jak najbardziej możliwe i nie wierzę aby wracał do Wisły ze względu na pieniądze. Przypomnijmy sobie za ile odszedł Mierzejewski ? ... Turcy przepłacają za swoje "gwiazdy" Mały też był zapewne przepłacany.. Dlatego klub nie robił problemów we wcześniejszym rozwiązaniu kontraktu. (chociaż tutaj mi się wydaje że w takim przypadku Wisła powinna wrócić choć połowę zainkasowanej sumy za wypożyczenia i tylko czekać jak przeczytamy kolejny news że Turkowie składają sprawę do FIFA) :) |
Cytat:
Jeśli Maaskant miał farta, to jestem za sprowadzeniem Maaskanta, bo szczęscie w piłce też jest ważne. Zawodnicy wtedy dobrze grali, ale kufffa nie było to zasługą trenera. Ot, sami wiedzieli, co trzeba zrobić. Szkoda, że nie wiedzieli tego za Kaspra w Karabachu, albo za Probierza w... (wpiszcie ktory stadion chcecie) |
Cytat:
Od Wisly kazdy odchodzacy pilakarz czegos rzada,to nie przypadek ,widac jaki to jest nieograniety bazjel. |
Cytat:
Gdyby grali dobrze to przeciez dalej Maaskant był na ławce a juz go nie ma. E: cfa - zgodze sie. Za RM grali lepiej niż teraz, ale czy grali dobrze? |
Hmm może inaczej, za Maaskanta grali piach ale strzelali więcej bramek niż rywale, za Moskala zaczęli grac przyjemniej dla oka ale strzelali mniej niż rywale ...
|
Cytat:
Nie zgodzę się z Tobą. Skoro wiedzieli wtedy to dlaczego później o tym już zapomnieli? Zresztą z tą grą to nie było znowu tak super, lepiej niż obecnie ale stylu nie było żadnego, a i mecze wygrywaliśmy przebłyskiem jakiegoś zawodnika (Mały w Gdyni, potem Maor i tak dalej). Potem był mecz z Górnikiem u Nas i Zabrze robiło co chciało z Nami (i napastnik, który jest obecnie u Nas też). A pisząc, że przeciwnicy oddali Nam MP miałem na myśli to, że jak my remisowaliśmy lub przegrywaliśmy to inni też. Zupełnie jakby nikt w tamtym sezonie nie chciał tego mistrza zrobić. |
Cytat:
|
Cytat:
Ty tak na serio? To był jeden z najsłabszych mistrzów ostatniej dekady. Całe szczęście, że przed rokiem przebił nas Śląsk Wrocław który wywalczył mistrzostwo w jeszcze gorszych okolicznościach. O słabości tamtej Wisły niech świadczą wyniki: 17 wygranych, 5 remisów, 8 porażek! Oczywiście z upływem czasu nikt nie będzie pamiętał stylu w jakim zdobyliśmy mistrzostwo, aczkolwiek pisane, że to był najlepszy mistrz ostatnich lat to zwykłe kłamstwo i oszukiwanie samego siebie. Brawo dla pięknego Roberta, że udało mu się z tej przeciętnej kadrowo drużyny złożyć zespół, aczkolwiek podejrzewam, że to mistrzostwo pozostanie jego największym sukcesem w trenerskiej karierze i do końca pracy zawodowej będzie rozpowiadał jak to zdobył mistrzostwo polski. Oczywiście nie wspomni, że rywale w tamtym sezonie grali jak skończone ofermy. Niekiedy przecierałem oczy ze zdumienia, widząc jak nasza porażka ze średniakami nic nie zmieniała w tabeli bo Legia i Lech przegrywali z totalnymi ogórami! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl