![]() |
Cytat:
Jak jest z tą platformą widokową przy moście Grunwaldzkim?Jest to działające?Ile kosztuje? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdyby ktos sie wybieral do Szkocji, mam do sprzedania funty szkockie ( sprzedam taniej anizeli kantor oferuje :) ) Jakby cos to PM
|
Czym dojadę na ul.Ujastek w Hucie z Bronowic ?
|
Cytat:
znaków |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pytanie do osób, które miały nieprzyjemność mieć znieczulenie ogólne (narkozę):
jakie efekty uboczne? długo po narkozie odczuwaliście jakieś zaniki w pamięci, głupkowatość, kłopoty z odróżnieniem dni, tego co się ostatnio działo i co jest zaplanowane? |
Cytat:
ok jeszcze raz dzięki |
Cytat:
|
Cytat:
Po narkozie pamiętasz wszystko co było przed i masz pełną świadomość co było i co tam sobie zaplanowałeś do przodu. Musisz tylko swoje odleżeć bo gdy podnosisz głowę po kilku sekundach robi się słabo. Na drugi dzień wstałem i było już ok. |
mialam dwukrotnie takie znieczulenie, zadnych atrakcji opisanych przez Ciebie- na szczescie- nie mialam... po drugim zabiegu przez chwilke (doslownie, bo chyba z 5 minut) pojawily sie przemijajace problemy ze wzrokiem i sluchem (nic nie widzialam, nic nie slyszalam:)), ale to chyba dlatego, ze za szybko wstalam.
zdrowia! |
ja_ka_ - nikt mi nie opowiedział, po prostu obserwuję co się dzieje z bliską mi osobą, starszą, dodam. Po 12 godzinach od znieczulenia ogólnego wszystko było jak przed operacją, tzn. zero wymiotów, zawrotów głowy itd, tylko, że pojawiły się problemy z pamięcią krótkoterminową. Jak ktoś by jeszcze mógł się podzielić "wrażeniami", to byłbym wdzięczny.
|
shad, a jakis neurolog to konsultowal? bo po pierwsze to dosc niepokojace, szczegolnie w kontekscie wieku... tudziez moga to byc niezwiazane bezposrednio z narkoza jakies inne zaburzenia neurologiczne.
|
No i właśnie o konsultacji z neurologiem myślę, ale weź i się dostań. Powiedzmy, że gdyby to się stało w przeciągu roku, czy nawet miesięcy, to da się wiekiem wytłumaczyć, ale zmiana po narkozie jest widoczna, np. mylenie ostatnich kilku dni.
|
No ale co, osoba miała narkozę i gdzie teraz jest w szpitalu w domu? Z lekarzem może zagadać jak jest w szpitalu jak w domu to może pogotowie wezwać, poweidzeieć że się nasiliło i tyle niech robią badania, bo może to być jakieś niedotlenienie, ale raczej z narkozą bezpośrednio to może nie być związane a np z całym zabiegiem.
|
Wie Ktos moze czy jest jeszcze TOR GOKARTOWY obok sektora E? Bo wiem, ze kilka lat temu jeszcze byl :P
I jak Ktos wie jaka cena to tez czekam na odp :) z gory dzieki |
nie ma tam tego toru już
|
w którym temacie mogę dostać informacje odnośnie meczu ze Śląskiem??...chodzi mi o ten mecz od strony kibicowskiej, mianowicie, jak jest z dystrybucją biletów dla kibiców Śląska, jak będzie z wejściem na ten mecz dla ludzi z Wrocławia itp
|
Cytat:
Tak samo miałem narkozę i pamiętam dokładnie wszystko co się działo przed zabiegiem i wszystko po wybudzeniu mnie z narkozy. Poza sennością chwilę po wybudzeniu nie działo się nic. Ten przypadek o którym pisze shad to chyba wiek odgrywa rolę. Pozdrawiam |
Zgadzam się z przedmówcą. Ja już 2h po narkozie jadłem obiad i chodziłem sam po korytarzu(co było niezalecane). Kręciło się troszkę w głowie ale do wieczora przestało.
|
Może to zależy od dawki szprycy/długości zabiegu - mój brat, może miał z 15 lat wtedy, to strasznie był zamotany po narkozie - coś tam się dało z nim pogadać ale później nie pamiętał tego - ale na drugi dzień już chyba wszystko ok było.
|
Mnie też...
|
Cytat:
Nie tylko... Mi też znowu to kur.estwo nie działa... |
to samo, nie działa gg
|
18 lat, po maturze, czy aby podjąć pracę (np. w drukarni) za posrednictwem itc musze miec wyrobiony numer NIP?
|
Cytat:
|
tak myslalem, ale w pare minut? slyszalem ze oni przysylaja go poczta i czas oczekiwania to nawet do miesiąca...
|
Cytat:
|
no to pozostaje mi miec nadzieje, ze się uda uwinąć do czerwca :D a wlasnie, przypomniala mi sie jeszcze ksiazeczka sanepidowska, nie mam wpisanej daty waznosci- oznacza to jej bezterminowosc? :D
|
Komuś nie działa w tym momencie gg ?
|
Tak mi też nie działa już od prawie 15 minut.
|
zawsze jak potrzeba to nie działa mi tak od 18 juz
|
Siema -gg to nie działa dzis cały dzien?
|
Cytat:
|
Woadomo kiedy mniej wiecej bedzie gg działało?
|
Czy jak sa promocje "bez VATu" w MediaMarkt albo w Saturnie, to dotyczy to kazdego produktu czy tylko wybranych ?
|
zalezy- bywa, ze na wszystko, bywa ze akcja 'bez vatu' dotyczy wybranego asortymentu. Trzeba doczytac.
na poczatku maja bylo (rzekomo) taniej na wszystko. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl