![]() |
To jest żaden potencjał. Potencjał to ma Belgia a i tak nic nie osiągają.
U nas jest zbieranina. |
ja się chyba na piłce nie znam, skoro są ludzie widzący pozytywy po wczorajszej kopaninie... moim zdaniem nasi kopali się po czole, z przodu trochę wiatru robili, z którego nic nie wynikało, a jak już wynikło to gwiazdor Lewandowski to marnował. Swoją drogą ciekawe, że w reprze taki zablokowany, skoro dla BvB potrafi. Ale nawet bym może przeżył tę kopaninę, bo mecz o pietruchę i w ogóle, ale szlag mnie trafiał na zachwyty Szpaka.. wiem że entuzjazmem trzeba czasem posterować i podkręcić, ale jak się zapowiada dobra kontra i słyszę "... Błaszczykowski.... znakomicie zwolnił akcję..." to mi ręce, nogi i gacie opadają
|
Cytat:
|
Dobrze, że był taki mecz bo to taki kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy pletących coś o super trenerze Fornaliku i o wielkich gwiazdach naszej reprezentacji oraz młodzieży z niesamowitym potencjałem.
|
Tak to jest jak się wybiera trenera po znajomości. Po jednym amatorze Smudzie przychodzi kolejny, może gdy obecny PZPN wybierze trenera to będzie lepiej.
|
Piter116, to kim chcesz zastąpić Lewandowskiego w ataku? Gościem co sobie w piłkę nawet nie potrafi trafić? Mamy deficyt napastników i nawet niestrzelający Robert jest lepszy niż Sobiech, czy ten drugi as z Bundesligi.
|
ja bym dał Franka.... On przynajmniej jak ma setkę to strzela gola
:alleluja: |
Lewandowski ma już 792 min. bez strzelonej bramki w reprezentacji. Pewnie teraz zakontraktują jakiś mecz z Górną Woltą aby przerwać tą indolencję.
|
Jeżeli ktoś jest ciekaw, co mam do powiedzenia o fornalikowych eksperymentach, meczu z Irlandią i szerzej o kadrze, to zapraszam >>TUTAJ<<
|
Dużo w Twoim tekście pesymizmu, krytyki i przywiązywania jakiejś niewspółmiernej wagi do spotkań towarzyskich. Całego tekstu nie chciało mi się czytać, bo za dużo czasu nie mam, może jutro poświęcę chwile? Nie mniej jednak, bardziej podobają mi się umiarkowanie optymistyczne teksty rw88 niż takie w stylu weszlo. Coś więcej może jutro napisze.
P.S. A Kuba nie zagrał tak źle z Irlandią. |
Kuba miał kilka akcji jak zszedł Obraniak, ale i to bez większego efektu. Wcześniej raczej się szwędał po murawie niż robił coś konstruktywnego.
Co do wagi przywiązywanej do spotkań towarzyskich. Gdyby kadra była mocna, poukładana, wygrała choćby jeden mecz w eliminacjach więcej, albo chociaż miała jakiś styl, to mecz z Irlandią faktycznie można by traktować jak sparing. Ale jak my raz gramy tak, raz inaczej, bez stylu, bez zgrania i jeszcze na dodatek punktujemy bardzo przeciętnie, to nie można odpuszczać sobie takich spotkań. Przynajmniej trener nie powinien tego robić. Na Ukrainę prawdopodobnie wybiegniemy w składzie personalnym, w jakim nie graliśmy dawno, albo może nawet jeszcze nigdy, a trener zrobił niewiele by choćby przetestować pojedyncze ogniwa, nie mówiąc o całych formacjach. |
Jeśli przegramy z Ukrainą to bym na miejscu Bońka zwolnił Fornalika i zatrudnił zagranicznego trenera. Wybór jest ogromny a jako że powoli wizerunek związku się poprawia więc ze znalezieniem kasy na gażę nie byłoby większego problemu.
Trzymać się jak najdalej od tak zwanej "polskiej myśli szkoleniowej"! |
Cytat:
Kadra gwiazdorów za 5 złotych. Lewandowski nawet nie ukrywa, że nie będzie w meczach towarzyskich grał na 100% bo sezon jest długi, po boisku goni dwóch gości którzy nie znają języka polskiego - w dodatku na tak kluczowych pozycjach jak stoper i rozgrywający. Nie ma drużyny - ciekawe czy Fornalik będzie na tyle odważny, żeby odstawić święte krowy. W sumie to tylko sparing i nie wynik jest najważniejszy ale sama gra napawała pesymizmem. Atak pozycyjny nie istnieje, kontry - chaos kompletny. |
Cytat:
Lewy zły, ale jak nie on to kto??? Osobiście uważam, że gra na 2 napastników sprawiłaby, że Lewy zacząłby strzelać te gole i grać tak jak może. Tylko kto miałby być tym drugim (najlepiej o trochę innych parametrach - mniejszy, szybszy, sprytniejszy... szkoda, że Franek nie ma z 10 lat mniej...)? Ponadto taki drugi Kuba na lewe skrzydło i Szymek (Wolski?) na pozycję 10 potrzebny na wczoraj. Póki co nie widzę nas na MŚ w Brazylii |
Stadion sąsiadki będzie "domem" reprezentacji U-21, tak jak "domem" reprezentacji jest Stadion Narodowy. Informacja z Twittera Borka.
|
CAŁA PRAWDA
http://fangol.pl/view/1781/roman-kosecki |
Cytat:
Jak dla mnie to kadra tamta od tej dzisiejszej różni się tym, że tamtym chciało się przede wszystkim grać dla reprezentacji oraz byli bardziej zgrani |
No kadrę Engela miło się oglądało, poza oczywiście dwoma meczami na MŚ.
|
Jutro istotny mecz z Ukrainą... Nie wiem jak wy, ale ja jestem pozytywnie nastawiona i liczę, że zdobędziemy 3 punkty na własnym terenie. Doping kibiców poniesie naszych do zwycięstwa.
|
Liczę troszkę na to, że Lewandowski się przełamie w końcu i utrze nosa tym, którzy twierdzą, że strzelać to on umie, ale tylko w Borussi.
|
:rotfl::rotfl::rotfl:
10 znaków |
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić!
Najpierw typowe pompowanie w mediach. Nawet największy literat spośród naszych trenerów głosi, że jesteśmy "murowanym faworytem" (albo coś w ten deseń), a później klasyczny łomot. |
Jak Boniek nie wyp.... tego Fornalika to znaczy ze jest taka sama ....a jak on.
Łukasik? A kto to k... jest? Żeby miał pierwszy plac w kadrze? Matuszczyk to go wciąga nosem. Kosecki, Teodorczyk to są reprezentanci? Totalna kompromitacja !! |
Łukasik to akurat zagrał bardzo dobre zawody. W ofensywie źle to nie wyglądało, obrona (w szczególności - boczni defensorzy) to był dramat.
Zmiany tragiczne. Fornalik ewidentnie się nie nadaje. |
Małecki to Koseckiego czy Teodorczyka pobija doświadczeniem, formą i występami w reprezentacji
|
I balonik przedmeczowy pekł po tej przegranej
|
Smude czy Benhalera po czyms takim by rozszarpano na strzepy, ale ten grzeczny i ulozony trener Ruchu Chorzow, ktory nigdy nic w zyciu nie zdobyl, moze spac spokojnie.
|
Dlatego bierze nawet większą pensję niż Smuda.
|
Protegowany Piechniczka pokazuje, jak bardzo miernym jest trenerem.
Tego meczu nie przegraliśmy z powodu braków indywidualnych, tylko beznadziejnym, wręcz żałosnym ustawieniem w obronie. Zaś zmianami udało się Fornalikowi zepsuć to, co jeszcze w pierwszej połowie funkcjonowało - ofensywę. Kosecki na grających faul Ukraińców? Serio? |
Ktoś kto kupuje dzisiaj bilety na te mecze przykłada rękę do tego burdelu. Rozgonić ta bandę na cztery wiatry to jedyne wyjście.
Nie ważne jaki mecz zagrał Łukasik. Raz w roku i garbaty się wyprostuje. Chodzi o to że w kadrze na środku powinien grać ktoś z choćby minimalnym doświadczeniem i posłuchem w drużynie. No ale jak drużyny ni ma to kto by się takimi szczegółami przejmował. |
wszyscy zagrali dno totalne ale Obraniak przeszedł sam siebie.Tak żenujących występów w kadrze od dłuższego czasu nie miał nawet Rasiak
|
Drozd
Cytat:
P.S Nie wazne jak zagral Obraniak, wazne ze ma doswiadczenie! |
ło zesz
co o bylo ?? zenada i tragedia na trybunach na boisku? jeszcze gorzej ,nizej niz rów mariański. a wypowiedzi tych " plkarzy" ze Ukraincy ich zaskoczyli ,bo bardzeij chcieli to poprostu skandal. |
Tak na szybko:
1. Szybko stracona bramka ustawiła mecz. (wedle teorii gargułowskiej to trzecia bramka ustawiła mecz) 2. Zabrakło koncetracji. 3. Trzeba ten mecz przeanalizować i wyciągnąć wnioski na przyszłość. 4. Ukraińcy zaskoczyli nas agresywną grą. 5. Jeszcze nie wszystko stracone, a dzisiejsza porażka będzie cennym doświadczeniem. O czymś zapomniałem? |
Nie czarujmy się, na cuda nie liczyłem, po prostu na przyzwoity mecz, a co to było?
Kiedy oglądałem konferencje po meczu i Fornalika, to żal mi go było. Nie wiem, czy my jesteśmy tak słabi, czy o co chodzi? Trzy ofensywne zmiany, a żaden z wchodzących nic nie pokazał, czułem się jakbym pierwszy raz tych zawodników oglądał... Może nie są to wirtuozi futbolu (jako cała drużyna), ale mało piłki przez tą zimę i człowiek liczył na coś więcej... Dzisiaj, to chyba był taki dzień, że kto by nie zagrał, to i tak byłoby kiepsko... |
Cytat:
2. Czyja wina? 3. Jak każdy. 4. :lol: A czym mieli zaskoczyć? "pacyfistyczną grą"? 5. Każdy w....... jest nowym doświadczeniem, tylko kiedyś zębów zabraknie. Zapomniałeś o tym, że naszej reprezentacji zabrakło: taktyki, kreatywności i (o zgrozo) ambicji. Gówno można pomalować na róż, ale dalej będzie je..ć. |
Zapomniałem dodać, że główny sędziował na poziomie ekstraklasy.
|
Druga połowa bez historii, a co do pierwszej to naprawdę jest sztuką żeby cisnąć przez 40 minut i stracić 3 bramki.
|
Gra obronna wołała o pomstę do nieba. Formacja gorsza niż w Wiśle - poważnie. Tu przynajmniej od pewnego czasu cała drużyna próbuje jako tako wspierać defensorów, A w reprezentacji nie dość, że wszyscy po kolei gubią krycie, to jeszcze dodatkowo w tej linii grają takie tuzy jak Boenisch czy Wasilewski (który nie pamiętam, kiedy ostatni raz zagrał przyzwoity mecz).
Sędzia - pepik. Nie wiem, jakim cudem Ukraińcy dograli ten mecz w jedenastu, ale już w pierwszej połowie któryś z nich powinien wylecieć z boiska za drugie żółtko. Facet kartkował totalnie bez ładu i składu, co było jak najbardziej na rękę naszym dzisiejszym rywalom. A już totalną parodią była żółta dla Łukasika za dotknięcie przeciwnika, który się zaczął fochować i jojczeć jak paniusia, że jej ktoś nadepnął na odcisk... Fornalik udupił zespół kretyńskimi zmianami. Wpuszcza Koseckiego, który nadaje się wyłącznie do kontrataków, a wiadomym było, że będziemy zmuszeni męczyć bułę atakami pozycyjnymi. Później wchodzi Obraniak, który w drużynie narodowej klasycznie gra padlinę (a jakby tego było mało mentalnie gość jest już urobiony ciągłymi prasowymi pociskami). Ostatnia roszada, kiedy przez całą drugą połowę widać, że nie mamy środka pola - wbiega Teodorczyk. Napastnik... WTF? Miał on w ogóle więcej niż raz czy dwa piłkę przy nodze? I ostatnia rzecz. Cała śmietanka z El Presidente, Donaldem oraz Starym Koseckim na trybunach. Istna wiisienka na torcie. Ale i tak najlepsze podsumowanie meczu podesłał mi znajomy(*): http://img2.demotywatoryfb.pl/upload...zxpfr5_600.jpg (*)Rozwiązanie zagadki: http://i.wp.pl/a/f/png/29972/kosecki_wywiad_500yt.png |
Cytat:
Według mojej opinii wszystkie kartki były słuszne. (Zero karnych). Sędziowanie na najwyższym poziomie. Rozwijając: dużo gwizdał, ale taki styl "gwizdowania". Jednak wg mnie po równo. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl