![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
co do Clebera, to potwierdził, że zagra w Limanovii
|
Cytat:
|
O to, żeby AP21 nosiła imię H.Reymana prosił Miętta - Mikołajewicz. I nawet był na takiej początkowej uroczystości.
Zresztą sama ta inicjatywa powstała z powodu niewydolności i wciąż słabego poziomu szkółki piłkarskiej TS WISŁA. Miała być uzupełnieniem ? konkurencją? dla wiślackiej szkółki. Ale jakoś talentów wciąż nie odkryto... A co Clebera - w czasie meczu ze Skonto rozmawiałem z nim o jego skautingu. I krótko streszczając: 1. W Wiśle rządzi Stasiu Walczyk i on o wszystkim decyduje 2. Stasiu chce (musi>) mieć wynik więc stawia na piłkarzy z doświadczeniem. 3. Cleber chciałby sprowadzać tylko młodych pilkarzy, takich 18-22 a to nie jest po myśli Stana 4. No to się chłopaki poróżnili ;) Swoją drogą Clebernarzekał na transfery, że co bedzie za chwilę: Jaliens 33, Iliev 32, Lamey 32, Pareiko 34.... dzisiaj grają ale rok , dwa bedzie pustynia. A ja się pytam - a ile Clebi miałeś jak przyszedłeś do Wisły ? No i się uśmialismy razem ;) |
Cytat:
|
Cleber chyba zatrzymał sie na transferze Lameya. Bo po nim przyszło trzech 23 latków Jovanovic,Nunez i Biton.Do tego mamy Kurte,Bunoze,Małego...więc średnia wieku jest idealna ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
O tym jak jeden z założycieli AP 21 utożsamia się z Wisła pokazał szantażując ją w 2005 roku. Miał okazję wrócić na R22 bodajże 3 lata później to zażyczył sobie nie do zrealizowania kontraktu.
Inny z "przedsiębiorców" z tego co wiem wyleciał z funkcji kierownika I drużyny Wisły za próbę wystrzelenia jej na kasę. Na jego szczęście zawsze do niego słabość miał LMM, więc pewnie dał się omamić kolejnemu krętactwu. Nieważne:-) Mistrzom wirtualnego świata każdy z w/w mógłby napluć w twarz a oni i tak powiedzą że pada deszcz :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
21. grudnia 2006
Marek Konieczny, były kierownik drużyny Wisły, przekazał wczoraj swoje obowiązki Maciejowi Musiałowi, który będzie również pełnił funkcję asystenta fizjologa. Było to pożegnanie Koniecznego z Wisłą. - Trener Nawałka poprosił mnie, by poinstruować młodszego kolegę, więc zrobiłem to, chociaż zostałem zwolniony z pracy z dnia na dzień bez podania powodów, a umowę miałem do czerwca. Do Nawałki i prezesa Ludwika Miętty-Mikołajewicza nie mam pretensji. To nie oni mnie wyrzucili. Czas pokaże, kto dla tego klubu chciał dobrze. Ja czy osoby stojące za moim zwolnieniem. Nieoficjalnie mówi się, że Koniecznemu zarzucano, iż podczas pracy z pierwszym zespołem nakłaniał jednego z piłkarzy do nieprzedłużania umowy z Wisłą i związania się z jednym z menedżerów. :-) No cóż. Wróciły stare czasy poniekąd do klubu, a wraz z nimi stare układy. Powrócił Zdzisław Kapka, Jarosław Krzoska, dlaczego więc zabrakło miejsca dla Marka K? :-) Przecież podobno najlepszym był z najlepszych kierownikiem. A co do Frankowskiego. Wiśle dwa razy więcej pewnie krzyknął i stąd nie podpisanie umowy. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ... A on zawsze wyjątkowo na grosza był cięty. :-) |
No chyba, że jego transfer zblokowali karki z SKWK, bo też taka wersję wydarzeń na tym forum widniała :-)
|
|
proste ze Konrad
|
Cytat:
Tak się kolego składa, że Marek Konieczny jest mi bardzo dobrze znana osobą. I te teorie które w tej chwili podajesz są tylko i wyłącznie Twoimi domysłami i nic ponadto. Prawda jest całkowicie inna i ma całkiem inne podłoże. Dlatego napisałem Ci wcześniej, że łatwo pisać na podstawie zasłyszanych historii jak się prawdy nie zna. Co do Mietty-Mikołajewicza to z kolei sąsiad z mojego bloku którego znam odkąd pamiętam i wcale jakieś specjalne relacje go z Markiem nie łączą. Co do Frankowskie to być może masz rację. Tutaj wiedzy nie mam. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html
jak tak dalej pójdzie z Głowackim to zakończy kariere w Turcji i to jeszcze w tym roku strasznie mi szkoda Arka , kontuzje pół kariery mu zniszczyły a Piotr Brożek oby nie poszedł w jego ślady.. |
Cytat:
To samo o Głowackim - był lament o jego kolejnej kontuzji - ale napisać o tym ze już praktycznie wraca do gry to nie napisał. |
To możesz przytoczyć prawdę? Bo to wydaje się ciekawe co piszesz ...
A może Twoja dobra znajomośc z Markiem K powoduje, że jest to prawda subiektywna? Tak czy tak czekam na prawdę |
|
Oj pamiętam jaki był płacz
że Skorża taaaaaki talent blokuje, nie wpuszczajac go na boisko Taki diament tracimy, gdy odchodził A tu beniaminek II ligi... |
A ŁKS na stanowisko trenera bramkarzy zatrudnił Grzegorza Kurdziela..
|
|
No po tym wywiadzie jestem zaskoczony :) Wiele rzeczy jak widać nie jest takie oczywiste jak się mogło kiedyś wydawać.Sam Dolha na pewno nie bez winy ale jak widać nasi działacze swoje zrobili :) Dobrze że teraz mamy profesjonalistów,którzy darzą się obustronnym szacunkiem.
Odejście z Wisły było błędem? ,, Błędem nie było to, że odszedłem do Lecha, ale to, że w ogóle opuściłem Wisłę.'' Podobno chciała na początku tego roku. Tak przynajmniej pisał "Super Express". ,,Wisłę mam w sercu już do końca życia, więc w Krakowie zjawię się na pewno z moją córką.'' Szacunku zapewne już nie odzyska ale jakąś część win odkupił chyba co nie ? |
Jeśli prawdziwe są te cyfry, które w wywiadzie padły, to trochę inaczej patrzę na tę "zdradę".
U mnie też szacunku nie odzyska (nagrabił sobie kilkoma wywiadami "frustrata"), ale winy faktycznie dużo mniej u niego, a więcej u naszych pseudodziałaczy... |
dla mnie trochę dziwne, że taki wywiad o tych wszystkich kulisach pojawia się dopiero teraz, no chyba, że były wcześniej, ale nie przypominam sobie.
|
Chłopak wiele wyjaśnił i przynajmniej ja mu wierzę , bo wszyscy orientujemy się jak nieprofesjonalna była wtedy Wisła. Wierzę także , że my jako klub i kibice znaczymy dla niego bardzo dużo, bo w pamiętną sobotę 1 września wyglądał jakby po każdej kolejnej bramce dostawał śmiertelny cios , jak wrak człowieka.
Swoją drogą gwarantował jakość , podobną do Sergieja. |
Cytat:
jego najlepsze zdjęcie :) http://historiawisly.pl/wiki/images/...isła-Lech5.jpg |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl