![]() |
wszystko spoko, że wygrali, ale jakby lekko z szajby zeszli to byłoby ok, bo się spuszczą "do ręki" jak będą takich wywiadów udzielać:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...826,1,832.html |
Oglądałem bodaj dwa mecze i kilka skrótów w zeszłorocznej Lidze Europy Salzburga i to jest według mnie potencjalnie najmocniejszy rywal.
Chociaż jak trafią znów na Steue lub pojadą na Cypryjskie piekiełko to też będzie ciekawie. |
Cytat:
Cytat:
My chyba nigdy ni bylismy w takiej sytuacji bo Cupial od razu robi rewolucje i konczylo sie brakiem mistrzostwa. Kiedy Legia awansowala pierwszy raz to mieli podobnie. W....... z Hajdukiem, a rok pozniej przeszli IFK. |
Cytat:
|
Ale z kim gralismy albo Barcelona albo Real.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Ja liczę na powtórkę z APOELem :D Jutro o godz. 12:00 losowanie :-)
|
Cytat:
Jest dobrze. :> Minimum osiągnięte. |
Normalnie nie wierze, już nie pamiętam kiedy to kibice Wisły tak bardzo się cieszyli z wygranych meczy i awansu Legi :) A tak na poważnie, gra legionistów może się podobać, uwierzyli w siebie i jeśli nie trafią na Salzburg to jest duża szansa na to by awansowali do LM.
Druga kwestia to to, jak dzisiaj zaprezentuje się lech i ruch. Jeśli oba te klubu awansują to już dawno nie było takiej sytuacji żebysmy mieli 3 druzyny w 4 rundzie. |
Ciężko będą mieć jeśli trafią na Salzburg lub APOEL, z BATE, Łudogorcem i Steauą powinni dać radę.
|
Legia wygrała, zaprezentowała się świetnie i myślę że tak naprawdę powinniśmy wszyscy cieszyć się z tego zwycięstwa. Polska piłka klubowa i w ogóle Polska piłka niestety jest bardzo słaba, ew. awans Legii do Ligi Mistrzów to szansa tak naprawdę dla całej naszej piłki, zarówno na poziomie międzynarodowym jak i klubowym. Oby się udało :)
|
Dzisiaj pewnie można się spodziewać stonowania emocji zapewne Ruch dostanie po dupie Amika pewnie odpadnie po remisie 0:0
|
Cytat:
|
Ew. dobre występy Legii w LM i dobre występy Polskich drużyn w LE (o ile takie beda), skutkują tym, że może kiedyś będziemy mieli drużynę w LM np. wyżej rozstawioną, więcej drużyn w LE...
|
Cytat:
"mistrzostwo..." lol |
Cytat:
|
W ogóle jak to wygląda w LM? W sensie - co tak naprawdę da Polskiej piłce awans do Ligi Mistrzów Legii - przy załóżmy średnim występie - parę remisów i parę porażek, ew np jedno zwycięstwo. Ile ptk zyska Polska piłka itp? Ktoś sie orientuje?
|
Cytat:
Ps. To co, w rok spadniemy o 4 klasy rozgrywkowe niżej ? Haha Ps2. I dobrze wiesz że Cupiał nie pozwoli na spadek Wisły do IV ligi |
Cytat:
|
Cytat:
Awans do fazy grupowej, daje na starcie 4 punkty (w LE są 2). Tyle jeżeli chodz o punkty, reszta tak samo. |
Da nam tyle samo ile zaszkodził Celticowi spadek jego największego i najmocniejszego rywala w lidze Rangersów do IV ligi.
Od tego momentu dziwnym trafem piłka w Szkocji klubowa i reprezentacyjna upadła na łeb na szyję. Dla logicznie myślących. Co Ci z takiego Mistrzostwa, w lidze gdzie wszyscy odpadają z półamatorami? Ano właśnie. |
No dobrze, zostawmy już Legią i tematy na około. Pora na pozostałych 'pucharowiczów'.
Niby sprawa, oczywista: Lech awansuje, Ruch potrzebuje zagrać mega mecz...ale z drugiej strony, to Lech ma niezłego doła i nieobliczalną obronę (z naciskiem na popełniającą błędy, niż wygrywającą mecze). Po wtopie z Wami chyba już nikt nie wie, co oni grają, o co, z jakim trenerem i z jakimi zawodnikami. Przeciwnik zagra bez kompleksów, na pełnym luzie...jeden błąd obrony Lecha i może być gorąco. Na pewno z taką formą w IV rundzie musza liczyć na najsłabszego z słabszych w losowaniu, jeżeli awansują. Ruch też przegrywa to prawda, ale tam nie ma takiego ciśnienia. Rok temu też zaczęli słabo, a później szli jak maszyna. Kocian wręcz odpuścił chyba ligę, aby skoncentrować się na LE. Esbjerg też nie lepiej, ma 10 miejsce na 12 po 3 kolejkach. Przegrał w przerwie na rozgrywki LE 2:3 na wyjeździe. Ruch nawet jak straci bramkę, to może grać dalej swoje: 1:1 ich ustawia. |
Ja to widze tak:
Lech remisuje 1:1 Ruch remisuje 2:2 |
Dla mnie jedynym plusem z ewentualnej gry Legii w LM jest to, że może polskimi klubami zainteresują się wtedy możniejsi sponsorzy. Traktuję to po prostu jako promocję naszej ligi gdzie za stosunkowo małe pieniądze z zachodem jakiś szejk będzie mógł grać swoją drużyną w LM.
|
Dawniej też byłem zdania, że taki awans rywala do LM to katastrofa, ale może właśnie wtedy coś ruszy w tym grajdole. Jak cokolwiek może iść do przodu, skoro poziom ligi stoi w miejscu? Dlatego argument o odskoczeniu na lata drużyny, która awansuje do LM (nie ważne czy to będzie Legia czy ktokolwiek inny) w kontekście czegoś złego, nie do końca do mnie trafia.
Jeśli Cupiał bądź ktoś inny będzie chciał zbudować ponownie wielką Wisłę, to musi to zrobić na serio, a nie na pół gwizdka. A co do samej Legii, myślę, że mają dużą szansę na awans. Z tym Celticiem, trafiając na nich mieli sporo szczęścia i bardzo dobrze je wykorzystali. W następnej rundzie może być podobnie. A jeśli odpadną, to stosując logikę i skróty myślowe minister Bieńkowskiej to odpadną, bo tak właśnie wygląda droga eliminacyjna polskich drużyn w pucharach ;) |
Ktoś stawiał na Rucha?
No to gra dalej |
Bije sie w piers:D Bylem pewien, ze Dunczycy przejda dalej choc nie postawilem wiec chyba nie do konca.
|
|
Brawo Ruch. Teraz Lech walczy o awans bo kompromitacji już nie unikną. Rumak chyba już na wylocie.
|
Jak Legia odpadnie przez coś takiego to nie mam pytań...nigdy tego nie pisałem o nich, ale będą prawdziwymi cweLami.
|
Celtic nie ma honoru. Przegrali w dwumeczu 1-6 i doszukują się jakiś kruczków prawnych, jakby im ten awans się należał.
|
Myślę że napewno jakąś karę dostaną, bo nie po to piłkarze dostają zawieszenia żeby mogli je łamać. Pewnie jakaś kara finansowa a w walkower nie wierzę
|
Sprawa prosta: gra zawodnika nieuprawnionego = walkower.
Legia przechodzi do historii jako niewątpliwy zwycięzca w kategorii najbardziej idiotyczne odpadnięcie z rozgrywek europejskich. W III Lidze polskiej jest za to walkower (np. udział Piotra Brożka w meczu naszych rezerw) a co dopiero w Europie... |
Hahah honor:D O kase misu chodzi o kase. Honor do kieszeni mozna sobie w dzisiejszych czasach schowac.
|
I po Amice :-)
|
Nie ma co Celtowie sa załosni.
- Klub przygotowuje stosowne informacje i wyjaśnienia, które zostaną przesłane do UEFA w dniu dzisiejszym. O wyniku postępowania poinformujemy niezwłocznie po jego zakończeniu - napisano na oficjalnej stronie Legii. teraz czas na UEFE. A Lech i Rumak? bez komentarza :D |
Amica sie zjebała. A nam wypominali Levadie czy Valarenge...
|
W Chorzowie piją, w Poznaniu płaczą, w Warszawie modlą - co za dzień.
P.S. Może do zestawu celebracji sympatyczne chłopaki dorzucą motyw z Rumakiem. https://www.youtube.com/watch?v=NHpAYlas7lA |
Kompromitacja Lecha słabo świadczy o Wiśle. Pozwoliliśmy im, by wbili nam 2 bramki...
Szkoda Rumaka. :( |
Legii nie grozi walkower. ;)
W Poznaniu kompromitacja. "My z tym gównem w koszulkach nie mamy nic wspólnego. Kompromitują nas nie pierwszy raz. Odcinamy się od nich." Redaktorzy strony kibiców Lecha. :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl