Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Don Donson 07.08.2014 06:43

wszystko spoko, że wygrali, ale jakby lekko z szajby zeszli to byłoby ok, bo się spuszczą "do ręki" jak będą takich wywiadów udzielać:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...826,1,832.html

Mario Nh 07.08.2014 06:56

Oglądałem bodaj dwa mecze i kilka skrótów w zeszłorocznej Lidze Europy Salzburga i to jest według mnie potencjalnie najmocniejszy rywal.

Chociaż jak trafią znów na Steue lub pojadą na Cypryjskie piekiełko to też będzie ciekawie.

dynek.pl 07.08.2014 07:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1369271)
Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być :)

Wiecie co jest na pewno atutem Legii. To, ze przystepuja do eliminacji LM rok po roku - wiec nie tylko mieli szanse na wyciagniecie wnioskow z zeszlego roku co na naprawienie bledow.
My chyba nigdy ni bylismy w takiej sytuacji bo Cupial od razu robi rewolucje i konczylo sie brakiem mistrzostwa.

Kiedy Legia awansowala pierwszy raz to mieli podobnie. W....... z Hajdukiem, a rok pozniej przeszli IFK.

Matejas_ 07.08.2014 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1371340)
Wiecie co jest na pewno atutem Legii. To, ze przystepuja do eliminacji LM rok po roku - wiec nie tylko mieli szanse na wyciagniecie wnioskow z zeszlego roku co na naprawienie bledow.
My chyba nigdy ni bylismy w takiej sytuacji bo Cupial od razu robi rewolucje i konczylo sie brakiem mistrzostwa.

Bzdura! Dwa razy rok po roku przystępowaliśmy...

wiesniak84 07.08.2014 08:08

Ale z kim gralismy albo Barcelona albo Real.

Mario Nh 07.08.2014 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1371340)
Wiecie co jest na pewno atutem Legii. To, ze przystepuja do eliminacji LM rok po roku - wiec nie tylko mieli szanse na wyciagniecie wnioskow z zeszlego roku co na naprawienie bledow.
My chyba nigdy ni bylismy w takiej sytuacji bo Cupial od razu robi rewolucje i konczylo sie brakiem mistrzostwa.

Kiedy Legia awansowala pierwszy raz to mieli podobnie. W....... z Hajdukiem, a rok pozniej przeszli IFK.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1371341)
Bzdura! Dwa razy rok po roku przystępowaliśmy...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1371342)
Ale z kim gralismy albo Barcelona albo Real.

Nawet jeśli graliśmy to tylko z nazwy. W Legii rok po roku do tego samego zadania przystąpią niemal Ci sami ludzie. Nie rozsprzedano składu przed walką o Ligę Mistrzów . Mają doświadczenie, powinni łatwiej poradzić sobie z presją i stresem.

heoij 07.08.2014 08:55

Ja liczę na powtórkę z APOELem :D Jutro o godz. 12:00 losowanie :-)

0 22 07.08.2014 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1371331)
wszystko spoko, że wygrali, ale jakby lekko z szajby zeszli to byłoby ok, bo się spuszczą "do ręki" jak będą takich wywiadów udzielać:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...826,1,832.html

Czują się po prostu przemocni, co powoduje, że zaczynam wierzyć, że się nie zesrają jak w rewanżu ze Steauą.

Jest dobrze. :>


Minimum osiągnięte.

marcin19876 07.08.2014 09:27

Normalnie nie wierze, już nie pamiętam kiedy to kibice Wisły tak bardzo się cieszyli z wygranych meczy i awansu Legi :) A tak na poważnie, gra legionistów może się podobać, uwierzyli w siebie i jeśli nie trafią na Salzburg to jest duża szansa na to by awansowali do LM.

Druga kwestia to to, jak dzisiaj zaprezentuje się lech i ruch. Jeśli oba te klubu awansują to już dawno nie było takiej sytuacji żebysmy mieli 3 druzyny w 4 rundzie.

silver03 07.08.2014 09:47

Ciężko będą mieć jeśli trafią na Salzburg lub APOEL, z BATE, Łudogorcem i Steauą powinni dać radę.

MJ 07.08.2014 10:02

Legia wygrała, zaprezentowała się świetnie i myślę że tak naprawdę powinniśmy wszyscy cieszyć się z tego zwycięstwa. Polska piłka klubowa i w ogóle Polska piłka niestety jest bardzo słaba, ew. awans Legii do Ligi Mistrzów to szansa tak naprawdę dla całej naszej piłki, zarówno na poziomie międzynarodowym jak i klubowym. Oby się udało :)

brylant17 07.08.2014 10:27

Dzisiaj pewnie można się spodziewać stonowania emocji zapewne Ruch dostanie po dupie Amika pewnie odpadnie po remisie 0:0

Marcin_fan 07.08.2014 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MJ (Post 1371361)
Legia wygrała, zaprezentowała się świetnie i myślę że tak naprawdę powinniśmy wszyscy cieszyć się z tego zwycięstwa. Polska piłka klubowa i w ogóle Polska piłka niestety jest bardzo słaba, ew. awans Legii do Ligi Mistrzów to szansa tak naprawdę dla całej naszej piłki, zarówno na poziomie międzynarodowym jak i klubowym. Oby się udało :)

Oby sie udało ? Jeśli Legia awansuje do LM i Leśny dobrze spożytkuje zarobioną kase to odskoczą całej lidze na ładnych pare lat. A chyba chcemy za rok może dwa odzyskać mistrzostwo...

MJ 07.08.2014 10:48

Ew. dobre występy Legii w LM i dobre występy Polskich drużyn w LE (o ile takie beda), skutkują tym, że może kiedyś będziemy mieli drużynę w LM np. wyżej rozstawioną, więcej drużyn w LE...

Hives4 07.08.2014 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1371369)
Oby sie udało ? Jeśli Legia awansuje do LM i Leśny dobrze spożytkuje zarobioną kase to odskoczą całej lidze na ładnych pare lat. A chyba chcemy za rok może dwa odzyskać mistrzostwo...

Z obecną kadrą, finansami i konfliktem z kibicami to za dwa lata będziemy walczyć o awans do II albo III ligi.
"mistrzostwo..." lol

kerim1906 07.08.2014 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1371354)
Normalnie nie wierze, już nie pamiętam kiedy to kibice Wisły tak bardzo się cieszyli z wygranych meczy i awansu Legi :) A tak na poważnie, gra legionistów może się podobać, uwierzyli w siebie i jeśli nie trafią na Salzburg to jest duża szansa na to by awansowali do LM.

Druga kwestia to to, jak dzisiaj zaprezentuje się lech i ruch. Jeśli oba te klubu awansują to już dawno nie było takiej sytuacji żebysmy mieli 3 druzyny w 4 rundzie.

nie wiem kto się cieszy i z czego ? że warszawiaczki są w 4 rundzie? , jak ktoś napisał to był obowiązek, a wywiady to faktycznie MOC jak pisał jeden z warszawskich kibiców, macie MOC , jesteście w 4 rundzie,góry i morza się rozstępują bo warszawiaczki w 4 rundzie, zabawne, liczę że każdy z rywali w 4 rundzie obnaży tę MOC żyry ,koseckiego i spólki ,a potem LE i "strzelą bramkę? " będą się ekscytować warszawskie mendia ,

MJ 07.08.2014 11:06

W ogóle jak to wygląda w LM? W sensie - co tak naprawdę da Polskiej piłce awans do Ligi Mistrzów Legii - przy załóżmy średnim występie - parę remisów i parę porażek, ew np jedno zwycięstwo. Ile ptk zyska Polska piłka itp? Ktoś sie orientuje?

Marcin_fan 07.08.2014 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1371371)
Z obecną kadrą, finansami i konfliktem z kibicami to za dwa lata będziemy walczyć o awans do II albo III ligi.
"mistrzostwo..." lol

"Miszczu" nie znasz tego powiedzenia " za rok może dwa" to wcale nie oznacza że JUŻ za rok czy że za dwa.. heh
Ps. To co, w rok spadniemy o 4 klasy rozgrywkowe niżej ? Haha
Ps2. I dobrze wiesz że Cupiał nie pozwoli na spadek Wisły do IV ligi

Marcin_fan 07.08.2014 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MJ (Post 1371376)
W ogóle jak to wygląda w LM? W sensie - co tak naprawdę da Polskiej piłce awans do Ligi Mistrzów Legii - przy załóżmy średnim występie - parę remisów i parę porażek, ew np jedno zwycięstwo. Ile ptk zyska Polska piłka itp? Ktoś sie orientuje?

Na 99% punkty z remisów i wygranych są takie same jak w grupie LE. To dlatego mówi się że grupa LE jest idealna do "nabicia" sobie punktów w rankingu... Ale jakie dokładnie są to punkty niech ktoś kumaty w tej kwestii sie wypowie

kws 07.08.2014 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1371381)
Na 99% punkty z remisów i wygranych są takie same jak w grupie LE. To dlatego mówi się że grupa LE jest idealna do "nabicia" sobie punktów w rankingu... Ale jakie dokładnie są to punkty niech ktoś kumaty w tej kwestii sie wypowie


Awans do fazy grupowej, daje na starcie 4 punkty (w LE są 2). Tyle jeżeli chodz o punkty, reszta tak samo.

Mario Nh 07.08.2014 11:22

Da nam tyle samo ile zaszkodził Celticowi spadek jego największego i najmocniejszego rywala w lidze Rangersów do IV ligi.

Od tego momentu dziwnym trafem piłka w Szkocji klubowa i reprezentacyjna upadła na łeb na szyję.

Dla logicznie myślących.


Co Ci z takiego Mistrzostwa, w lidze gdzie wszyscy odpadają z półamatorami?
Ano właśnie.

kws 07.08.2014 11:57

No dobrze, zostawmy już Legią i tematy na około. Pora na pozostałych 'pucharowiczów'.

Niby sprawa, oczywista: Lech awansuje, Ruch potrzebuje zagrać mega mecz...ale z drugiej strony, to Lech ma niezłego doła i nieobliczalną obronę (z naciskiem na popełniającą błędy, niż wygrywającą mecze). Po wtopie z Wami chyba już nikt nie wie, co oni grają, o co, z jakim trenerem i z jakimi zawodnikami. Przeciwnik zagra bez kompleksów, na pełnym luzie...jeden błąd obrony Lecha i może być gorąco. Na pewno z taką formą w IV rundzie musza liczyć na najsłabszego z słabszych w losowaniu, jeżeli awansują.

Ruch też przegrywa to prawda, ale tam nie ma takiego ciśnienia. Rok temu też zaczęli słabo, a później szli jak maszyna. Kocian wręcz odpuścił chyba ligę, aby skoncentrować się na LE. Esbjerg też nie lepiej, ma 10 miejsce na 12 po 3 kolejkach. Przegrał w przerwie na rozgrywki LE 2:3 na wyjeździe. Ruch nawet jak straci bramkę, to może grać dalej swoje: 1:1 ich ustawia.

PhantomRanger 07.08.2014 13:51

Ja to widze tak:

Lech remisuje 1:1

Ruch remisuje 2:2

adam_09 07.08.2014 13:57

Dla mnie jedynym plusem z ewentualnej gry Legii w LM jest to, że może polskimi klubami zainteresują się wtedy możniejsi sponsorzy. Traktuję to po prostu jako promocję naszej ligi gdzie za stosunkowo małe pieniądze z zachodem jakiś szejk będzie mógł grać swoją drużyną w LM.

buczo1985 07.08.2014 14:32

Dawniej też byłem zdania, że taki awans rywala do LM to katastrofa, ale może właśnie wtedy coś ruszy w tym grajdole. Jak cokolwiek może iść do przodu, skoro poziom ligi stoi w miejscu? Dlatego argument o odskoczeniu na lata drużyny, która awansuje do LM (nie ważne czy to będzie Legia czy ktokolwiek inny) w kontekście czegoś złego, nie do końca do mnie trafia.

Jeśli Cupiał bądź ktoś inny będzie chciał zbudować ponownie wielką Wisłę, to musi to zrobić na serio, a nie na pół gwizdka.

A co do samej Legii, myślę, że mają dużą szansę na awans. Z tym Celticiem, trafiając na nich mieli sporo szczęścia i bardzo dobrze je wykorzystali. W następnej rundzie może być podobnie. A jeśli odpadną, to stosując logikę i skróty myślowe minister Bieńkowskiej to odpadną, bo tak właśnie wygląda droga eliminacyjna polskich drużyn w pucharach ;)

gaudi10 07.08.2014 18:57

Ktoś stawiał na Rucha?
No to gra dalej

wiesniak84 07.08.2014 19:16

Bije sie w piers:D Bylem pewien, ze Dunczycy przejda dalej choc nie postawilem wiec chyba nie do konca.

marcin19876 07.08.2014 19:23

Walkower dla Celticu ?! Legia poza LM ?!
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...003,1,721.html

Mario Nh 07.08.2014 19:26

Brawo Ruch. Teraz Lech walczy o awans bo kompromitacji już nie unikną. Rumak chyba już na wylocie.

domin_czyzyny 07.08.2014 19:41

Jak Legia odpadnie przez coś takiego to nie mam pytań...nigdy tego nie pisałem o nich, ale będą prawdziwymi cweLami.

4karol4 07.08.2014 19:43

Celtic nie ma honoru. Przegrali w dwumeczu 1-6 i doszukują się jakiś kruczków prawnych, jakby im ten awans się należał.

syryls 07.08.2014 19:45

Myślę że napewno jakąś karę dostaną, bo nie po to piłkarze dostają zawieszenia żeby mogli je łamać. Pewnie jakaś kara finansowa a w walkower nie wierzę

tomek100 07.08.2014 19:45

Sprawa prosta: gra zawodnika nieuprawnionego = walkower.

Legia przechodzi do historii jako niewątpliwy zwycięzca w kategorii najbardziej idiotyczne odpadnięcie z rozgrywek europejskich.

W III Lidze polskiej jest za to walkower (np. udział Piotra Brożka w meczu naszych rezerw) a co dopiero w Europie...

wiesniak84 07.08.2014 19:46

Hahah honor:D O kase misu chodzi o kase. Honor do kieszeni mozna sobie w dzisiejszych czasach schowac.

tomek100 07.08.2014 19:50

I po Amice :-)

mitmichael 07.08.2014 19:54

Nie ma co Celtowie sa załosni.

- Klub przygotowuje stosowne informacje i wyjaśnienia, które zostaną przesłane do UEFA w dniu dzisiejszym. O wyniku postępowania poinformujemy niezwłocznie po jego zakończeniu - napisano na oficjalnej stronie Legii.


teraz czas na UEFE. A Lech i Rumak? bez komentarza :D

domin_czyzyny 07.08.2014 19:56

Amica sie zjebała. A nam wypominali Levadie czy Valarenge...

Lukasz 07.08.2014 19:57

W Chorzowie piją, w Poznaniu płaczą, w Warszawie modlą - co za dzień.

P.S.
Może do zestawu celebracji sympatyczne chłopaki dorzucą motyw z Rumakiem.
https://www.youtube.com/watch?v=NHpAYlas7lA

speedfashion 07.08.2014 19:59

Kompromitacja Lecha słabo świadczy o Wiśle. Pozwoliliśmy im, by wbili nam 2 bramki...

Szkoda Rumaka. :(

Mario Nh 07.08.2014 19:59

Legii nie grozi walkower. ;)

W Poznaniu kompromitacja.

"My z tym gównem w koszulkach nie mamy nic wspólnego. Kompromitują nas nie pierwszy raz. Odcinamy się od nich."
Redaktorzy strony kibiców Lecha. :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl