![]() |
Głupota, nie głupota kilka drużyn podejrzewano o takie działanie. Poza tym, gdyby nie było problemów z handlowaniem meczami to nie wprowadzono by ESA37.
|
Niby święta, a kolejka koszmarna.
Zdarzyły sie prawie wszystkie niekorzystne zdarzenia: Arka wygrała z Legią, Zagłębie wygrało z Jagą, a choć Craxa straciła punkty w Niecieczy co jest na plus to po wygranej Zagłebia stracili szanse na top8, więc nie mają motywacji by wygrać z Zagłębiem. Jedynym optymistycznym akcentem jest spłaszczenie góry co może ułatwić walkę o 4 miejsce. (4. Górnik - 47) (5. WPłock - 46) (6. Korona - 44) 7. Wisła K. - 43 8. Zagłębie - 42 9. Arka - 40 Najbliższe mecze: Cracovia-Zagłębie Lechia-Arka Sandecja-Wisła Aby Wisła zakwalifikowała się do top8 musi zajść jedno z poniższych zdarzeń: 1. Wisła zdobędzie conajmniej punkt w Niecieczy lub 2. Arka nie wygra z Lechią lub 3. Zagłębie przegra w Krakowie |
No i to jest właśnie Polska Ekstraklasa...... Probierz już był w ogródku i witał się z gąską, Arka skazana na porażkę z Legią, a Zagłębie na porażkę z Jagą i dup wszystko prysło. Na szczęście wszystko itak w nogach naszych piłkarzy...
|
fakt tutaj można by po prostu losować wyniki...
dodam jeszcze remis skazanego na porażke outsidera (Sandecja) z objawieniem sezonu i to w Zabrzu |
Rozumiem, że w 3-cim warunku, remis nas nie zadowala.. Niekorzystny bilans meczów bezp.?
|
Remis nam wystarcza by być w ósemce, bo Arka nas wtedy nie łyknie (obecnie 3 punkty straty). Ja mam nadzieję na pewne zwycięstwo, bez palpitacji serca.
|
Górnik tez miał
|
Cytat:
Co więcej przy trójce Wisła-Zagłębie-Arka z 43 punktami też będziemy na ostatnim miejscu. Zagłębie 8 p. Arka 5 p. Wisła 3 p. Cytat:
Cytat:
|
Wszystko w nogach naszych kopaczy, brak co najmniej 1 punktu w meczu z Sandecją to byłby piłkarski kryminał i znak, że po prostu na górna ósemkę nie zasługujemy (oczywiście przy ewentualnych wygranych Arki i Zagłębia).
|
Kaziu nam pozwoli zremisować ;)
|
E tam w Niecieczy dostaniemy w dupę, bo przecież na kim innym może się przełamać Sandecja ???
natomiast znając naszą zje...aną ekstraklasę - Arka zremisuje w derbach Trójmiasta, Lubin na pejsach, jaga wygra z Płockiem, Kuchenkorz pogoni Górnika, Legia na farcie wygra/zremisuje z Pogonią, a Śląsk zremisuje z Kielcami... i szczęśliwie "awansujemy" do pierwszej ósemki z 8 miejsca, a tam 1) najpierw wyjazd na Legię 2) u siebie Jaga 3) wyjazd do Górnika 4) u siebie Płock 5) wyjazd do Lubina 6) u siebie Kuchenkorz 7) wyjazd do Kielc..... Dzięki dobrej grze i ciułaniu punkcików zdobywamy 4 miejsce, niestety Arka w finale PP walnie Legię, i z tym 4 miejscem zostaniemy jak Himilsbach z angielskim..... |
Cały sezon w górnej 8, a po ostatniej kolejce dolna ? :D To by była masakra i nie chce mi się wierzyć w taki obrót spraw :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli przegramy z Sączem to oznacza, że nie zasługujemy na górną ósemkę.
|
.... z osemka. Wstyd bedzie tak po pilkarsko-ludzku:D
|
Cytat:
Poza tym potrzeba nam Lloncha w formie. |
KTO ZAGRA W ÓSEMCE:
WISŁA: - nie przegra LUB - Arka nie wygra LUB - Zagłębie przegra ZAGŁĘBIE: - nie przegra LUB - Arka nie wygra ARKA: - wygra i Zagłębie przegra LUB - wygra i Wisła przegra LUB - wygra i Wisła przegra i Zagłębie zremisuje ################### WISŁA ZAJMIE 5 MIEJSCE JEŻELI: - wygra, a Korona nie wygra i Płock przegra |
Z innych ciekawostek statystycznych to wiemy, że pierwszy raz od wprowadzenia ESA37 40 punktów nie wystarczyło do kwalifikacji do top8.
|
Cytat:
|
Gigantyczna to jest różnica dysproporcji w umiejętności gry w piłkę pomiędzy sandecją, Lechią i Śląskiem a resztą drużyn z dolnej połówki.
|
hehe rozwiniesz tę myśl ?
|
;)
No tak w skrócie to zasadniczo obojętne czy Piast skończy na 9 czy 13 a Pogoń na 10 czy na 14 bo do spadku i tak obok sandecji jest któraś z naszych niegdyś zaprzyjaznionych drużyn. |
Obok Sandecji spadnie Brukbet, Śląsk się ogarnie ze słabszymi, a Lechia - zależy od tego co zagrają z Arką. Jeżeli zagrają na 200 % to mogą odbić się od dna....
|
Na dziś to raczej Lechia. Idą mocnym kursem na spadek, a jeszcze mają "pechowych" działaczy.
|
Plan meczów w 3 rundzie:
31. Płock (w) 32. Legia (d) 33. Jaga (w) 34. Korona (w) 35. Zagłębie (d) 36. Amica (d) 37. Górnik (w) Ponoć Zarząd nie domaga się pucharów. Do Płocka mamy stratę 5 punktów. Po następnym meczu będzie mniej więcej jasne czy zamrozić ten temat na kolejny rok. |
Tia puchary po dzisiejszym meczu :lol:
|
Cytat:
|
Taka tabelka dla entuzjastów pucharów w tym sezonie:
Kod:
Jagiellonia 26 |
No tak, wszystko już jasne, lecę do buka i stawiam wszystko
|
Cytat:
|
plan na ten sezon wykonany .....2 x wygrana z parchami - i gorna 8 - bez wizji spadku ....teraz mecze u siebie z Amika i nahwieksza kosa Januszy wiec i klub cos zarobi na frekwencji .....wiem ze i tak legia MUSI byc MP ale jest iskierka nadziei ze mozna przeszkodzic w tym Amice i legii , oprocz tych dwoch meczy chcialbym widziec na boisku wszystkich ktorzy nie lapali sie w skladach meczowych i zmiana taktyki z tej idiotycznej ktora nam serwuje ten kolejny wu-efista z bozej laski , ....teraz juz mecze o pietruszke, z wyjatkiem tych wlasnie dwóch ....osobiscie uwazam sezon za skonczony i bardzo udany
|
No dobra, jak się bawić, to się bawić. Poniżej zestawienie naszych, (czysto) matematycznych (tzn. przyjmując, że każdy wynik jest jednakowo prawdopodobny), szans na zajęcie poszczególnych pozycji w lidze na zakończenie sezonu, w zależności od wyniku w Płocku:
Wygrana: Kod:
1 0,361% Kod:
1 0,047% Kod:
1 0,009% |
Mam jeszcze ekstra bonus dla hurraoptymistów :D :
Kod:
1 66,409% |
jak powiedział nasz trenejro zostało 7 meczów i 21 pkt do zdobycia ! czemu mamy nie walczyć o mistrza! :D
|
ten mecz jest decydujący, jeśli nie wygramy, to strata do 4 miejsca (być może dającego puchary) będzie wynosiła 5 (porażka) lub 7 (remis) pkt.
Strata na 6 meczów do końca może być duża i już nie do odrobienia. Dziś wygrywając mamy tylko 3 pkt straty do 4 miejsca. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl