![]() |
Mógłby ktoś wrzucić mecz Wisła - Jaga z sezonu 08/09 ;)? wtedy co była miazga jak zaśpiewaliśmy "Wisła Kraków Biała Gwiazda"
|
Ma ktos moze bramki z tego turnieju halowego w Poznaniu ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zmroku//34931/ dzis w Turcji
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udniowa_ulewa/ Chorwata Polijaka nie widzę
|
Cytat:
|
|
|
|
|
Archiwum wspomnień , przystanek na trasie do Aten (Serbia)
http://www.youtube.com/watch?v=7g2DwCUzZE4 |
|
Pewnie byl ale warte przypomnienia niestety tylko mam link na moor hunta moze ktos sciagnie i na rapida wrzuci :)
Historia Wiselki do roku 2000, piekne sceny ze swietowania mistrzostwa na Rynku, jubileuszowy mecz na 70-cio leci ... naprawde bardzo ciekawy film :) CD 1 Cytat:
CD 2 Cytat:
|
|
|
Skrót meczu Wisła - Stomil z 1999 r. http://www.weszlo.com/news/4427
Nie wiem dlaczego ale po tym skrócie mam wrażenie że poziom naszej ligi od tamtego czasu się jeszcze obniżył :( |
|
|
|
|
|
@KuLwIk
Na miłość boską, nie wklejaj tu linków do zdjęć ze strony głównej, bo wiadomo, że każdy z nas wchodzi na nią nawet po kilka razy wciągu dnia. Jak wrzucasz linki do galerii to chociaż, żeby pochodziły z prywatnej galerii, ze stron nieoficjalnych lub tym podobne. |
|
przed meczem z Jeziorakiem Iława w 1996 roku.Tomek Kulawik
http://i39.tinypic.com/35mfmfk.jpg |
|
Cytat:
Do kasacji. |
Filmik o graffiti europejskich grup ultras, w tym Wisly Krakow:
http://www.youtube.com/watch?v=BSis20tfjyA |
Gdzie się znajduje to Graffiti co jest pod 4:03 ?
|
a co focie na NK chcesz pstryknąc?
|
kur..., to że urodziłem się w pokoleniu fotki, NK, itp. (taka prawda) to nie znaczy, że do niego należę :]
widziałem to już raz z jakieś 2 lata temu, pamiętam, że wywarło na mnie niesamowite wrażenie, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. więc jak? |
Cytat:
|
|
Rusz poślady z przed klawiatury i sam poszukaj :P
|
Cytat:
spoko nie piszcie, "łaski bez". A wracając do tematu: galeria z treningu pod Wawelem - świetna :D |
Fotki z gali wręczania nagród Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...lski,id,t.html |
Cytat:
|
Aha, no dzięki - mój post wynikał z niewiedzy :)
"Teraz rozumiem" :) |
Zdjęcia oprawy meczu w Bełchatowie http://www.waszapilka.pl/galleries,211,0
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl