Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

bologu 28.05.2010 11:59

re
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 905546)
bologu ja nie mówię ze Wisła będzie mieć te stroje tylko ze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli z piłkarzami naszej ligi firmy maja kontrakty to dlaczego Wisła by go nie miała zawrzeć, a wtedy stroje sa robione pod zamówienie.

sytuacja wygląda tak, że jeśli podpisali kontrakt na 2 miesiące przed startem sezonu, to sprzęt dostaniemy z kolekcji regularnej, czyli takiej, którą jak poprosisz w kraksporcie o katalog, to sam możesz sobie kupić - po prostu nic nadzwyczajnego.
co do tego, że na przyszły rok będzie coś extra - ja się pytam - na jeden sezon coś extra?!to się nie opłaca.. sprzedaż koszulek meczowych i/lub replik jest na dramatycznie niskim poziomie - dopiero teraz jak koszulka meczowa jest za 69pln to się towarzystwo ożywiło..
FORZA (a prawda jest taka, jak to powiedział Dan - it's all the same shit, dosn't matter if it's umbro, nike or adidas)

delukas96 28.05.2010 14:26

wie ktoś czy będzie Biała Gwiazda czy ten herb co jest? i czy ma ktoś jakiś cynk na temat nowego sponsora?

wonski_eNHa 28.05.2010 14:38

do delukas96: Herb Wisły Kraków S.A. będzie, więc się już nie zamartwiaj.
Sponsor.... hmmm. może i by był gdyby "nasz" zarząd miał głowę na karku. Pożyjemy, zobaczymy.
Trzeba mieć nadzieję, że jakiś gigant światowy się do nas zgłosi i wyłoży miliony.

delukas96 28.05.2010 15:00

zobaczymy co pan Basałaj zrobi, żeby było lepiej :)

royalmichael 28.05.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 905575)
http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Na prośbę Reksia33
Z Białą Gwiazdą

Genialne.. taką koszulkę to bym od razu kupił :)

gooro33 28.05.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 905575)
http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Na prośbę Reksia33
Z Białą Gwiazdą

Moze warto by SKWK zainteresowalo sie ta sprawa, bo przy poparciu kibicow jest szansa moim zdaniem na to zeby te koszulki tak wygladaly.
W koncu to my mamy je kupowac.

rikut1906TSW 28.05.2010 17:08

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24633/vrdolj...tacja_470.jpeg

TYLKO nie takie

Plisss

rikut1906TSW 28.05.2010 17:11

http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg

Ja przystaje przy tym projekcie z sponsorem PEPSi najlepiej

majkipolska 28.05.2010 17:38

hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.

ducat 28.05.2010 17:41

Kurde jak tak sobie teraz myslę, to mogi na wejściu zaproponować kilka takich wzorów Chelsea, Real itd w tego sezonu (na nowy będą mieć nowości) w wiślackich barwach i zrobić głosowanie wśród kibiców. Wśród uczestników rozlosować kilka takich koszulek.
Kurde tak nie wiele trzeba by zdobyć serca kibiców, szczególnie w okresie gdy nie ma meczów i trzeba żyć właśnie wiadomościami o stadionie, koszulkach, czy przyszłych niedoszłych transferach, nasz marketing to śpi snem głębokim i szybko się nie obudzi. Sam mam więcej pomysłów niż oni wszyscy tam razem wzięci!!!

anthony09 28.05.2010 17:44

Jeśli mnie pamięć nie myli to wydaję mi się że koszulki były poniżej 100 zł aż sam się zastanawiałem czy nie kupić chyba to twoje 69.99 zł ;) dokładniej w umbro. A czy XS były to wydaje mi się, że tak chociaż nie sprawdzałem ;)
ale też nie wszystko to co jest wywieszone na stoisku jest dostępne, bo w magazynie też coś zawsze mają ;)

Gucio25 28.05.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 905829)

to są nowe koszulki Legii?
co to za kłosy pszenicy z boku? :shock:

edyta: chyba że w takich cały sezon grali, bo nie pamiętam już.

delukas96 28.05.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 905831)
http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg

Ja przystaje przy tym projekcie z sponsorem PEPSi najlepiej


Trochę mi te kolorki nie pasują... powinny być żywe! a projekt jest ok

Tenzen 28.05.2010 18:23

Chętnie zobaczyłbym wersję tej koszulki z samsungiem
http://i48.tinypic.com/2djp10m.jpg

Belzebub 28.05.2010 18:26

Przeciez Samsung= Amica więc po co wogule sie produkowac i robic takie prototypy?
Najlepiej to róbcie koszulki z wersja TF, bo takie logo najprawdopodbniej bedzie widniec na koszulkach (oby nie).

MrÓwA_1906 28.05.2010 18:28

****a ludzie opanujcie się, producent jest znany, model jest znany, kolory są znane
a ty dalej swoje...
...chociaż jak cytujecie to nie dawajcie zdjęcia tylko link do niego

AS82 28.05.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majkipolska (Post 905835)
hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.

W Tesco na Kapelance ,jest outlet , gdzie jest duzy wybor wislackich koszulek , replik i okazycjonalnych , po nieduzych cenach

wonski_eNHa 28.05.2010 18:48

A my swoje!! ;)

http://img6.imageshack.us/img6/8760/clipboard01mb.png

Uploaded with ImageShack.us

Bardzooo dobrze by to w HD wyglądało. I jaka kasa od sponsora.
Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi :D

Reser 28.05.2010 18:57

Pomarzyć można, chociaż przykro, że Wisła - klub który na rodzimym podwórku co sezon bije się o najwyższe cele tak nieudolnie pozyskuje sponsorów.

R33 28.05.2010 20:32

patryk95 Jak możesz to przerób jeszcze tą koszulkę Realu na czerwoną Wisły z logiem Tele-Foniki i
- herbem SA
- Białą Gwiazdą

http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg
(rozumiem, że ten złoty pasek też jest elementem kroju... a to po lewej stronie to co to za element?)

I ew. daj jescze wzory z Tele-Foniką taką jaka była na początku Umbro (TF Kable) - choć nie wiem od czego to zależy która wersja ma być.

Tenzen 28.05.2010 21:11

To Amica ma Samsunga? Kurcze nie wiedziałem, słyszałem jakiś czas temu, że podpisali z Fordem.

Powinno się teraz zwolnić cały marketing Wisły i zatrudnić nowych ludzi bo masakra.

Żmijka 28.05.2010 21:26

Kogo Ty chcesz zwalniać jak tam nikt nie pracuje praktycznie :lol:

MłodePokolenie 28.05.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 905946)
Kogo Ty chcesz zwalniać jak tam nikt nie pracuje praktycznie :lol:

Dokładnie :D Bardziej by pasowało "zatrudnijmy kogoś od marketingu" :D

ChinoRios 28.05.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 905877)

Jesli ma Biala Gwiazda na sercu, potem i would buy 3 koszulki, czerwony, bialy i niebiesky. !!!

mic 28.05.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChinoRios (Post 905954)
Jesli ma Biala Gwiazda na sercu, potem i would buy 3 koszulki, czerwony, bialy i niebiesky. !!!

+ dwie bramkarskie ;)

patryk95 28.05.2010 21:38

Wronki będą grać z samsungiem na koszulce ?
Reksio33: PW

ChinoRios 28.05.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 905955)
+ dwie bramkarskie ;)

tez :D jejeje

wroobel88 28.05.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 905955)
+ dwie bramkarskie ;)

trzy i będzie komplet :p

Belzebub 29.05.2010 00:05

Skoro Samsung wspólpracuje z Amica Rutkowskiego to nie sądze,żeby była jakakolwiek szansa na sponsoring naszego klubu..
http://www.rp.pl/artykul/406819_Kore...ki_Amiki_.html

Pozatym dzisiaj w Polsce, wcale nie jest tak łatwo zdobyc sponsora na koszulke np. Legia gra z "własną" eNką, my z TF, pejsy z Comparchem, Zagłębie z KGHM, Bełchatów z PGE,Polonia z JWconstruction, Ruch z WOŚP itp. także nie jesteśmy wyjątkiem, a Amica wzieła pewnie grosze od S.Oliver coby wyjść na jedynych dobrze zorganizowanych marketingowców..

Guciu 29.05.2010 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 905798)
Moze warto by SKWK zainteresowalo sie ta sprawa, bo przy poparciu kibicow jest szansa moim zdaniem na to zeby te koszulki tak wygladaly.
W koncu to my mamy je kupowac.

Dokladnie, moze jako organizacja fanatykow uda sie nam przeforsowac umowe z adidasem na koszulke z BIAŁA GWIAZDĄ chociaz dla KIBICOW.. To moje marzenie, swietne wejscie adidasa do naszego klubu.. + ogromna kasa ze sprzedazy pamiatek

QBAS 29.05.2010 00:24

Na pewno nie jest łatwo Belzebub zdobyć sponsora, który da konkretną kasę. Ale przyznasz że to właśnie Wisła ma największy potencjał. Gdyby zajęli się tym fachowcy (słowo w naszym klubie bardzo rzadko używane), na pewno do budżetu wpadło by kilka mln rocznie. A tak..

Krystian14 29.05.2010 06:29

Czyli który projekt jest taki jak będzie na zawodnikach bo tyle tu tego, że nie ogarniam :)

kangurekm 29.05.2010 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guciu (Post 906022)
Dokladnie, moze jako organizacja fanatykow uda sie nam przeforsowac umowe z adidasem na koszulke z BIAŁA GWIAZDĄ chociaz dla KIBICOW.. To moje marzenie, swietne wejscie adidasa do naszego klubu.. + ogromna kasa ze sprzedazy pamiatek

I to jest świetny pomysł! Piłkarze sobie beda grać z logo S.A. a kibice będą mogli sobie zakupć identyczny trykot z Białą Gwiazdą . Wydaje mi się że rozwiązanie będzie satysfakcjonowąło obie strony i zarazem korzystne będzie dla obu stron -
przedewszystkim zysk ze sprzedaży w końcu będzie na przyzwoitym poziomie , bo tęsknota za Gwiazdą na piersi jest przeogromna =)

sorin320 29.05.2010 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 905877)
A my swoje!! ;)

http://img6.imageshack.us/img6/8760/clipboard01mb.png

Uploaded with ImageShack.us

Bardzooo dobrze by to w HD wyglądało. I jaka kasa od sponsora.
Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi :D

Bardzo mi się podoba ten model... dużo lepszy o tych pumowskich realu...zauważcie że puma którą teraz mają pyry też ma takie.... wieeeeeeeeelkie kołnieże jakby... w ogóle mi się to nie podoba... a ten model powyżej owszem, jest szlachetniejszy, mniej tandetny

Tenzen 29.05.2010 09:30

Jeśli Wisła ściągnie wielką markę jak Pepsi na koszulki to też kupię cały komplet!

gooro33 29.05.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 906063)
I to jest świetny pomysł! Piłkarze sobie beda grać z logo S.A. a kibice będą mogli sobie zakupć identyczny trykot z Białą Gwiazdą . Wydaje mi się że rozwiązanie będzie satysfakcjonowąło obie strony i zarazem korzystne będzie dla obu stron -
przedewszystkim zysk ze sprzedaży w końcu będzie na przyzwoitym poziomie , bo tęsknota za Gwiazdą na piersi jest przeogromna =)

Mysle ze jesli juz walczyc to rowniez o to zeby pilkarze tez z Biała Gwiazda grali.

Mishau 29.05.2010 10:25

Nowy lepszy stadion, nowe lepsze koszulki, przydałoby się jeszcze ze 3 nowych lepszych piłkarzy :D

MłodePokolenie 29.05.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishau (Post 906100)
Nowy lepszy stadion, nowe lepsze koszulki, przydałoby się jeszcze ze 3 nowych lepszych piłkarzy :D

Żeby tylko 3 :)

Belzebub 29.05.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 906099)
Mysle ze jesli juz walczyc to rowniez o to zeby pilkarze tez z Biała Gwiazda grali.

Dokładnie chodzi o to żeby piłkarze grali z Białą Gwiazdą..Bo jeśli skończy sie znowu herbem,to propozycja dla UltraWisły, ze moglibyscie wydać serie jakiś czerwonych koszulek piłkarskich(nie koniecznie musiał by być adidas ale nawet jakas zina=nizsze koszty,a wzorów bez liku) z Białą Gwiazdą na piersi, plus dodatkowo zamiast sponsora np. ABG jakąs fajną czcionką,a z tyłu 12 lub 06..chętnych napewno byłoby wielu,a zysk na działalność UW tez nie bylby mały.

http://i45.tinypic.com/awyqrr.jpg
Dzieki za nazwe czcionki ABG ...

MrÓwA_1906 29.05.2010 11:56

primo ABG już ma swoją czcionkę i jest to bazooka


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl