![]() |
re
Cytat:
co do tego, że na przyszły rok będzie coś extra - ja się pytam - na jeden sezon coś extra?!to się nie opłaca.. sprzedaż koszulek meczowych i/lub replik jest na dramatycznie niskim poziomie - dopiero teraz jak koszulka meczowa jest za 69pln to się towarzystwo ożywiło.. FORZA (a prawda jest taka, jak to powiedział Dan - it's all the same shit, dosn't matter if it's umbro, nike or adidas) |
wie ktoś czy będzie Biała Gwiazda czy ten herb co jest? i czy ma ktoś jakiś cynk na temat nowego sponsora?
|
do delukas96: Herb Wisły Kraków S.A. będzie, więc się już nie zamartwiaj.
Sponsor.... hmmm. może i by był gdyby "nasz" zarząd miał głowę na karku. Pożyjemy, zobaczymy. Trzeba mieć nadzieję, że jakiś gigant światowy się do nas zgłosi i wyłoży miliony. |
zobaczymy co pan Basałaj zrobi, żeby było lepiej :)
|
Cytat:
|
Cytat:
W koncu to my mamy je kupowac. |
|
http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg
Ja przystaje przy tym projekcie z sponsorem PEPSi najlepiej |
hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.
|
Kurde jak tak sobie teraz myslę, to mogi na wejściu zaproponować kilka takich wzorów Chelsea, Real itd w tego sezonu (na nowy będą mieć nowości) w wiślackich barwach i zrobić głosowanie wśród kibiców. Wśród uczestników rozlosować kilka takich koszulek.
Kurde tak nie wiele trzeba by zdobyć serca kibiców, szczególnie w okresie gdy nie ma meczów i trzeba żyć właśnie wiadomościami o stadionie, koszulkach, czy przyszłych niedoszłych transferach, nasz marketing to śpi snem głębokim i szybko się nie obudzi. Sam mam więcej pomysłów niż oni wszyscy tam razem wzięci!!! |
Jeśli mnie pamięć nie myli to wydaję mi się że koszulki były poniżej 100 zł aż sam się zastanawiałem czy nie kupić chyba to twoje 69.99 zł ;) dokładniej w umbro. A czy XS były to wydaje mi się, że tak chociaż nie sprawdzałem ;)
ale też nie wszystko to co jest wywieszone na stoisku jest dostępne, bo w magazynie też coś zawsze mają ;) |
Cytat:
co to za kłosy pszenicy z boku? :shock: edyta: chyba że w takich cały sezon grali, bo nie pamiętam już. |
Cytat:
Trochę mi te kolorki nie pasują... powinny być żywe! a projekt jest ok |
Chętnie zobaczyłbym wersję tej koszulki z samsungiem
http://i48.tinypic.com/2djp10m.jpg |
Przeciez Samsung= Amica więc po co wogule sie produkowac i robic takie prototypy?
Najlepiej to róbcie koszulki z wersja TF, bo takie logo najprawdopodbniej bedzie widniec na koszulkach (oby nie). |
****a ludzie opanujcie się, producent jest znany, model jest znany, kolory są znane
a ty dalej swoje... ...chociaż jak cytujecie to nie dawajcie zdjęcia tylko link do niego |
Cytat:
|
A my swoje!! ;)
http://img6.imageshack.us/img6/8760/clipboard01mb.png Uploaded with ImageShack.us Bardzooo dobrze by to w HD wyglądało. I jaka kasa od sponsora. Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi :D |
Pomarzyć można, chociaż przykro, że Wisła - klub który na rodzimym podwórku co sezon bije się o najwyższe cele tak nieudolnie pozyskuje sponsorów.
|
patryk95 Jak możesz to przerób jeszcze tą koszulkę Realu na czerwoną Wisły z logiem Tele-Foniki i
- herbem SA - Białą Gwiazdą http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg (rozumiem, że ten złoty pasek też jest elementem kroju... a to po lewej stronie to co to za element?) I ew. daj jescze wzory z Tele-Foniką taką jaka była na początku Umbro (TF Kable) - choć nie wiem od czego to zależy która wersja ma być. |
To Amica ma Samsunga? Kurcze nie wiedziałem, słyszałem jakiś czas temu, że podpisali z Fordem.
Powinno się teraz zwolnić cały marketing Wisły i zatrudnić nowych ludzi bo masakra. |
Kogo Ty chcesz zwalniać jak tam nikt nie pracuje praktycznie :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wronki będą grać z samsungiem na koszulce ?
Reksio33: PW |
Cytat:
|
Cytat:
|
Skoro Samsung wspólpracuje z Amica Rutkowskiego to nie sądze,żeby była jakakolwiek szansa na sponsoring naszego klubu..
http://www.rp.pl/artykul/406819_Kore...ki_Amiki_.html Pozatym dzisiaj w Polsce, wcale nie jest tak łatwo zdobyc sponsora na koszulke np. Legia gra z "własną" eNką, my z TF, pejsy z Comparchem, Zagłębie z KGHM, Bełchatów z PGE,Polonia z JWconstruction, Ruch z WOŚP itp. także nie jesteśmy wyjątkiem, a Amica wzieła pewnie grosze od S.Oliver coby wyjść na jedynych dobrze zorganizowanych marketingowców.. |
Cytat:
|
Na pewno nie jest łatwo Belzebub zdobyć sponsora, który da konkretną kasę. Ale przyznasz że to właśnie Wisła ma największy potencjał. Gdyby zajęli się tym fachowcy (słowo w naszym klubie bardzo rzadko używane), na pewno do budżetu wpadło by kilka mln rocznie. A tak..
|
Czyli który projekt jest taki jak będzie na zawodnikach bo tyle tu tego, że nie ogarniam :)
|
Cytat:
przedewszystkim zysk ze sprzedaży w końcu będzie na przyzwoitym poziomie , bo tęsknota za Gwiazdą na piersi jest przeogromna =) |
Cytat:
|
Jeśli Wisła ściągnie wielką markę jak Pepsi na koszulki to też kupię cały komplet!
|
Cytat:
|
Nowy lepszy stadion, nowe lepsze koszulki, przydałoby się jeszcze ze 3 nowych lepszych piłkarzy :D
|
Cytat:
|
Cytat:
http://i45.tinypic.com/awyqrr.jpg Dzieki za nazwe czcionki ABG ... |
primo ABG już ma swoją czcionkę i jest to bazooka
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl