![]() |
Jaki telefon zakupić w cenie +/- 1000 zł? Mam do wyboru np używaną Nokię N96 lub też Samsunga Omnie HD. Osobiście wolałbym Nokię , bo o Samsungach różne opinie krążyły. A może polecilibyście jakieś inne modele w tej granicy cenowej (w szczególności Nokia i SE) ?
|
jak otworzyc tą dziurke na karte pamieci ładowarke w telefonie dotykowym?
otwieram to trochę za pomocą tej dziurki, ale to za małe odchylenie jest abym zdołał włożyc cos do slota. Pomocy :o |
Posiada ktoś z Was może nokię z serii E z klawiaturą QWERTY ? Bo chcę sobie kupić ale nie wiem jak będzie się nosiła w kieszeni a w komisie to trochę głupio pakować tel do kieszeni. Jak ktoś posiada to proszę o opinie
|
Cytat:
|
Weź coś z androidem.
|
Powiedzcie mi jak to jest z GPSem w Nokiach...? Ojciec ma E52, chcemy wgrać Ovi Mapy, no i z tym nie ma problemu, ale chodzi o to, żeby nie brał kasy za pobieranie pakietów danych. Czy ta bezpłatność tej aplikacji to nie jest ściema?
|
Szukam telefonu który
a) będzie miał obudowę standardową b) nie będzie telefonem dotykowym c) będzie to nokia d) będzie posiadał wi-fi e) będzie posiadał GPS f) będzie posiadał możliwość wgrania automapy Jakie modele łapią się do moich wytycznych? Cena bez znaczenia. |
Cytat:
|
mam pytanie w LG GT500, da sie korzystac z nawigacji bez wchodzena na internet?:>
jeśli ktoś jest kumaty w tych sprawach poproszę o PW. :) |
Cytat:
Cytat:
|
Ja ze swojej strony polecam Ci nokię e72. Sam ją kupiłem niedawno i jestem zadowolony. Bateria trzyma 6 dni przy intensywnym używaniu internetu i dzwonieniu. Sprawdzanie e-maila to bajka. Możesz odpisywać na maile, robić przelewy itp. Możesz odbierać pocztą załączniki z offica i pdfy i je czytać czy nawet edytować i potem odsyłać pocztą. Fajne bajery ma także polecam :)
|
Witam poszukuje jakieś fajnej komórki dotykowej i zastanawiam się co by tu kupić bo wybór jest duży.
Wymagania: WiFi Radio niech trzyma przynajmniej te 3 dni przy średnim używaniu Moga być modele firm Smsung, Nokia, HTC mniej więcej do 1200zł |
Cytat:
www.telepolis.pl/artykuly.php?id=345 |
Mam mały problem.
Wczoraj kupiłem LG KU990i i od razu wsadziłem nową karte SDHC 4gb.Na początku wszystko śmigało bez problemu jednak po paru godzinach kiedy chodziłem po menu telefon nagle się wyłączył.Kiedy go chciałem włączyć pokazywało się logo LG i nagle ekran gasł.Potem znowu logo i tak w kółko.Żeby go całkiem wyłączyć musiałem wyciągać baterie bo przyciski nie działały.Zrobiłem tak kilka razy i dalej to samo.Kiedy jednak wyciągnąłem kartę pamięci z telefon to działał.Z braku wiedzy nie sformatowałem od razu karty.We wcześniejszych telefonach też tego nie robiłem a wszystko mi zawsze działało bez problemu. Czy to jest wina formatu? |
Cytat:
|
Cytat:
Nie jest to wina formatu. Miałem tak samo gdy miałem ten telefon. Poprostu KU990i obsługuje karty microSD do 2GB . Na potwierdzenie: www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/ku990i/ |
Na forum KU990i wyczytałem że jest możliwość obsługi większej jednak będzie mulić i fon i tak będzie odczytywał ją jako 2 gb np. kiedy będziemy sprawdzać stan pamięci.
Tak czy siak będę musiał ją zmienić na mniejszą. Dzięki za odpowiedz. |
Mam pytanie;
mam lg gt500 i problem w tym ze jak zapisuje rzeczy na karcie pamieci to podwoje zapisuja mi sie one na pamieci telefonu da sie to jakos ominac aby bylo tylko na karcie pamieci? |
Pytanie do posiadaczy LG KU990i
Za każdy razem kiedy ktoś do mnie dzwoni najpierw muszę wcisnąć klawisz blokady mimo że telefon jest odblokowany.Następnie kiedy go wcisnę i odbiorę rozmowę nic nie słyszę mimo iż mnie po drugiej stronie słychać.Musze wówczas wyłączyć głośnik i włączyć rozmowę "cichą".Wtedy wszystko gra tyle że za ten czas mój rozmówca się zdąży wyłączyć.Sprawdzałem w ustawieniach telefonu i nie mogę tego zrobić żeby grało tak jak należy tzn po ludzku wcisnąć zieloną słuchawkę i tyle. Z kolei kiedy ja go kogoś dzwonie nie słyszę sygnału.Kiedy wykonam wszystkie wyżej opisane operacje dopiero jest ok. Ja mam tego gnoja ustawić żeby było git bo już wielu rzeczy próbowałem? |
Cytat:
|
Standardowo. Jaką komórkę polecicie, która zawiera następujące funkcje:
-aparat min. 5 Mpix -radio -GPS Mam teraz SE K800i i chciałbym zmienić na jakiś lepszy model. Najlepiej gdyby był to SE. |
jakaś nokia XM
która najlepsza ? |
Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam :)
|
Cytat:
|
Cytat:
co mi powiecie o tej ? nokia 5630 XM? |
SE W995 Polecam
|
Cytat:
Sam szukam telefonu i po przeczytaniu wielu for internetowych zdecydowalem się na ten model ;) |
Mam do wyboru 3 telefony : htc legend, iphone 3gs, nokia n97. Wstępnie wybrałem iphona tylko problem polega na tym ze ktos mi go kupi w USA czy nie bedzie problemu aby wgrac PL menu i ile to moze kosztowac ?
|
Mam pytanie.
Prawie miesiąc temu kupiłem LG, jednak mam problem z ekranem - zaczęły się pojawiać niebieskie plamki. Sęk w tym, że telefon jest w Orange, a ja zdjęłem simlocka w komisie. Orientuje się ktoś może czy mi anulują gwarancję? Temat szerzej opisałem Tutaj... |
Cytat:
|
Trochę z boku tematu ale też o telefonie. Mam łącze telefoniczne po linii TPsa. Chcę się przenieść z telefonii Novum do Netii ale żeby to zrobić muszę przejść przez czyścieć TPsa, tzn nie można przenieść się z jednego operatora do drugiego tylko najpierw muszę przynajmniej przez miesiąc być w TPsa.
Już samo dzwonienie na Błękitną i oferta przez nich proponowana utwierdziła mnie że im dalej od TP są tym lepiej. Mogę w TPsa podpisać umowę na czas niekreślony ale kosztuje on 366 zł. Wie ktoś może jak to można obejść |
Witam, jestem posiadaczem nokii 2730
jak ktos do mnie dzwoni to telefon zaczyna dzwonic po 2 sygnalach slyszanych u osoby dzwoniacej. Czemu tak jest? Wina telefonu? Jak sobie z tym poradzic? |
Cytat:
|
Ktoś miał styczność z Samsungiem Galaxy? Jakieś przemyślenia, wrażenia z obsługi.
|
Też szukam jak @NERO czegoś klasycznego.
Zależy mi na żywotnej baterii, aparacie. Nie chce dotykowego i nie chce kombajnu multimedialnego z klawiaturą qwerty. Chciałem wziąść jakiś fon za 1zł w abo LONGPLAY 69. (promocja 59zł) 350 darmowych minut do wszystkich, do playa na zawsze gratis. Myślałem nad tymi modelami nokii: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3699/3829/4275/3671/ Co polecacie ? A może jeszcze coś innego ? |
Gdzie najlepiej kupić telefon? Komis, coś w stylu Media Markt czy allegro? Może polecicie jakiś dobry sklep/komis?
Jeśli komis, to który? Gdzie najlepsze ceny, wybór itp.? |
Polecałbym komis lub allegro.
|
Cytat:
|
Szukam dobrego telefonu muzycznego.
Polecicie coś? Bo ja nie siedzę w komórkach za bardzo. |
nokia 5800
xpress music polecam:P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl