Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

Kris54 05.07.2010 15:07

Jaki telefon zakupić w cenie +/- 1000 zł? Mam do wyboru np używaną Nokię N96 lub też Samsunga Omnie HD. Osobiście wolałbym Nokię , bo o Samsungach różne opinie krążyły. A może polecilibyście jakieś inne modele w tej granicy cenowej (w szczególności Nokia i SE) ?

Cinek1906 07.07.2010 17:24

jak otworzyc tą dziurke na karte pamieci ładowarke w telefonie dotykowym?

otwieram to trochę za pomocą tej dziurki, ale to za małe odchylenie jest abym zdołał włożyc cos do slota.

Pomocy :o

harimata 11.07.2010 21:40

Posiada ktoś z Was może nokię z serii E z klawiaturą QWERTY ? Bo chcę sobie kupić ale nie wiem jak będzie się nosiła w kieszeni a w komisie to trochę głupio pakować tel do kieszeni. Jak ktoś posiada to proszę o opinie

kubawislak 11.07.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 928510)
Jaki telefon zakupić w cenie +/- 1000 zł? Mam do wyboru np używaną Nokię N96 lub też Samsunga Omnie HD. Osobiście wolałbym Nokię , bo o Samsungach różne opinie krążyły. A może polecilibyście jakieś inne modele w tej granicy cenowej (w szczególności Nokia i SE) ?

Człowieku po co Ci telefon za 1000 złotych:shock:

*KoTeK* 11.07.2010 22:36

Weź coś z androidem.

!!IRIVER!! 26.07.2010 18:46

Powiedzcie mi jak to jest z GPSem w Nokiach...? Ojciec ma E52, chcemy wgrać Ovi Mapy, no i z tym nie ma problemu, ale chodzi o to, żeby nie brał kasy za pobieranie pakietów danych. Czy ta bezpłatność tej aplikacji to nie jest ściema?

nero 26.07.2010 19:07

Szukam telefonu który
a) będzie miał obudowę standardową
b) nie będzie telefonem dotykowym
c) będzie to nokia
d) będzie posiadał wi-fi
e) będzie posiadał GPS
f) będzie posiadał możliwość wgrania automapy

Jakie modele łapią się do moich wytycznych?
Cena bez znaczenia.

krsk 26.07.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 944692)
Szukam telefonu który
a) będzie miał obudowę standardową
b) nie będzie telefonem dotykowym
c) będzie to nokia
d) będzie posiadał wi-fi
e) będzie posiadał GPS
f) będzie posiadał możliwość wgrania automapy

Jakie modele łapią się do moich wytycznych?
Cena bez znaczenia.

Żadne. Nie zainstalujesz Automapy na telefonie bez Windows Mobile. A o ile wiem, to nie ma żadnej Nokii z klasyczną obudową, bez dotyku i z WM.

Cinek1906 26.07.2010 20:12

mam pytanie w LG GT500, da sie korzystac z nawigacji bez wchodzena na internet?:>
jeśli ktoś jest kumaty w tych sprawach poproszę o PW. :)

nero 26.07.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 944692)
Szukam telefonu który
a) będzie miał obudowę standardową
b) nie będzie telefonem dotykowym
c) będzie to nokia
d) będzie posiadał wi-fi
e) będzie posiadał GPS
f) będzie posiadał możliwość wgrania automapy

Jakie modele łapią się do moich wytycznych?
Cena bez znaczenia.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krsk (Post 944745)
Żadne. Nie zainstalujesz Automapy na telefonie bez Windows Mobile. A o ile wiem, to nie ma żadnej Nokii z klasyczną obudową, bez dotyku i z WM.

w takim razie z punktu f rezygnujemy. Teraz się coś znajdzie?

harimata 26.07.2010 23:18

Ja ze swojej strony polecam Ci nokię e72. Sam ją kupiłem niedawno i jestem zadowolony. Bateria trzyma 6 dni przy intensywnym używaniu internetu i dzwonieniu. Sprawdzanie e-maila to bajka. Możesz odpisywać na maile, robić przelewy itp. Możesz odbierać pocztą załączniki z offica i pdfy i je czytać czy nawet edytować i potem odsyłać pocztą. Fajne bajery ma także polecam :)

crazykaro 28.07.2010 23:31

Witam poszukuje jakieś fajnej komórki dotykowej i zastanawiam się co by tu kupić bo wybór jest duży.
Wymagania:
WiFi
Radio
niech trzyma przynajmniej te 3 dni przy średnim używaniu
Moga być modele firm Smsung, Nokia, HTC mniej więcej do 1200zł

4fan_player 29.07.2010 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946341)
Witam poszukuje jakieś fajnej komórki dotykowej i zastanawiam się co by tu kupić bo wybór jest duży.
Wymagania:
WiFi
Radio
niech trzyma przynajmniej te 3 dni przy średnim używaniu
Moga być modele firm Smsung, Nokia, HTC mniej więcej do 1200zł

Samsung Wave Zainteresuj się tym telefonem. Test tego telefonu
www.telepolis.pl/artykuly.php?id=345

Beniu 29.07.2010 09:13

Mam mały problem.
Wczoraj kupiłem LG KU990i i od razu wsadziłem nową karte SDHC 4gb.Na początku wszystko śmigało bez problemu jednak po paru godzinach kiedy chodziłem po menu telefon nagle się wyłączył.Kiedy go chciałem włączyć pokazywało się logo LG i nagle ekran gasł.Potem znowu logo i tak w kółko.Żeby go całkiem wyłączyć musiałem wyciągać baterie bo przyciski nie działały.Zrobiłem tak kilka razy i dalej to samo.Kiedy jednak wyciągnąłem kartę pamięci z telefon to działał.Z braku wiedzy nie sformatowałem od razu karty.We wcześniejszych telefonach też tego nie robiłem a wszystko mi zawsze działało bez problemu.

Czy to jest wina formatu?

4fan_player 29.07.2010 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Beniu (Post 946414)
Mam mały problem.
Wczoraj kupiłem LG KU990i i od razu wsadziłem nową karte SDHC 4gb.Na początku wszystko śmigało bez problemu jednak po paru godzinach kiedy chodziłem po menu telefon nagle się wyłączył.Kiedy go chciałem włączyć pokazywało się logo LG i nagle ekran gasł.Potem znowu logo i tak w kółko.Żeby go całkiem wyłączyć musiałem wyciągać baterie bo przyciski nie działały.Zrobiłem tak kilka razy i dalej to samo.Kiedy jednak wyciągnąłem kartę pamięci z telefon to działał.Z braku wiedzy nie sformatowałem od razu karty.We wcześniejszych telefonach też tego nie robiłem a wszystko mi zawsze działało bez problemu.

Czy to jest wina formatu?

A czasami ten telefon nie obsługuje tylko kart micro SD?

tarantulaw2 29.07.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Beniu (Post 946414)
Mam mały problem.
Wczoraj kupiłem LG KU990i i od razu wsadziłem nową karte SDHC 4gb.Na początku wszystko śmigało bez problemu jednak po paru godzinach kiedy chodziłem po menu telefon nagle się wyłączył.Kiedy go chciałem włączyć pokazywało się logo LG i nagle ekran gasł.Potem znowu logo i tak w kółko.Żeby go całkiem wyłączyć musiałem wyciągać baterie bo przyciski nie działały.Zrobiłem tak kilka razy i dalej to samo.Kiedy jednak wyciągnąłem kartę pamięci z telefon to działał.Z braku wiedzy nie sformatowałem od razu karty.We wcześniejszych telefonach też tego nie robiłem a wszystko mi zawsze działało bez problemu.

Czy to jest wina formatu?


Nie jest to wina formatu. Miałem tak samo gdy miałem ten telefon. Poprostu KU990i obsługuje karty microSD do 2GB .
Na potwierdzenie: www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/ku990i/

Beniu 29.07.2010 10:10

Na forum KU990i wyczytałem że jest możliwość obsługi większej jednak będzie mulić i fon i tak będzie odczytywał ją jako 2 gb np. kiedy będziemy sprawdzać stan pamięci.
Tak czy siak będę musiał ją zmienić na mniejszą.
Dzięki za odpowiedz.

Cinek1906 30.07.2010 11:06

Mam pytanie;

mam lg gt500 i problem w tym ze jak zapisuje rzeczy na karcie pamieci to podwoje zapisuja mi sie one na pamieci telefonu da sie to jakos ominac aby bylo tylko na karcie pamieci?

Beniu 05.08.2010 09:12

Pytanie do posiadaczy LG KU990i
Za każdy razem kiedy ktoś do mnie dzwoni najpierw muszę wcisnąć klawisz blokady mimo że telefon jest odblokowany.Następnie kiedy go wcisnę i odbiorę rozmowę nic nie słyszę mimo iż mnie po drugiej stronie słychać.Musze wówczas wyłączyć głośnik i włączyć rozmowę "cichą".Wtedy wszystko gra tyle że za ten czas mój rozmówca się zdąży wyłączyć.Sprawdzałem w ustawieniach telefonu i nie mogę tego zrobić żeby grało tak jak należy tzn po ludzku wcisnąć zieloną słuchawkę i tyle.
Z kolei kiedy ja go kogoś dzwonie nie słyszę sygnału.Kiedy wykonam wszystkie wyżej opisane operacje dopiero jest ok.
Ja mam tego gnoja ustawić żeby było git bo już wielu rzeczy próbowałem?

St@chu 05.08.2010 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 944814)
w takim razie z punktu f rezygnujemy. Teraz się coś znajdzie?

A Nokia E52... Sam takową posiadam... Nie wiem czy da się wgrać AutoMapę ale wszystkie pozostałe punkty są spełnione..

RecordAble 09.08.2010 17:32

Standardowo. Jaką komórkę polecicie, która zawiera następujące funkcje:
-aparat min. 5 Mpix
-radio
-GPS
Mam teraz SE K800i i chciałbym zmienić na jakiś lepszy model. Najlepiej gdyby był to SE.

ostach1906aka 09.08.2010 17:44

jakaś nokia XM
która najlepsza ?

Vitaliss 09.08.2010 18:09

Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam :)

tarantulaw2 09.08.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ostach1906aka (Post 957084)
jakaś nokia XM
która najlepsza ?

Ekran dotykowy? Czy nie?

ostach1906aka 10.08.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vitaliss (Post 957100)
Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam :)

dotykowej nie chce, nie przepadam za takimi :)


co mi powiecie o tej ? nokia 5630 XM?

carpenter 10.08.2010 20:55

SE W995 Polecam

bercik860 10.08.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946341)
Witam poszukuje jakieś fajnej komórki dotykowej i zastanawiam się co by tu kupić bo wybór jest duży.
Wymagania:
WiFi
Radio
niech trzyma przynajmniej te 3 dni przy średnim używaniu
Moga być modele firm Smsung, Nokia, HTC mniej więcej do 1200zł

Dokładnie jak ktoś wyżej pisał - Samsung Wave
Sam szukam telefonu i po przeczytaniu wielu for internetowych zdecydowalem się na ten model ;)

harimata 10.08.2010 21:57

Mam do wyboru 3 telefony : htc legend, iphone 3gs, nokia n97. Wstępnie wybrałem iphona tylko problem polega na tym ze ktos mi go kupi w USA czy nie bedzie problemu aby wgrac PL menu i ile to moze kosztowac ?

tarantulaw2 10.08.2010 22:03

Mam pytanie.

Prawie miesiąc temu kupiłem LG, jednak mam problem z ekranem - zaczęły się pojawiać niebieskie plamki. Sęk w tym, że telefon jest w Orange, a ja zdjęłem simlocka w komisie.
Orientuje się ktoś może czy mi anulują gwarancję?

Temat szerzej opisałem Tutaj...

tarantulaw2 10.08.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 957891)
Mam do wyboru 3 telefony : htc legend, iphone 3gs, nokia n97. Wstępnie wybrałem iphona tylko problem polega na tym ze ktos mi go kupi w USA czy nie bedzie problemu aby wgrac PL menu i ile to moze kosztowac ?

Z tego co się orientuję to da się wgrać tylko nie wiem czy nie będzie potrzebne coś w stylu odblokowania go lub jailbreack'a <- dokładnie nie wiem bo na iPhone'ach się nie znam.

KOMINEK 16.08.2010 09:39

Trochę z boku tematu ale też o telefonie. Mam łącze telefoniczne po linii TPsa. Chcę się przenieść z telefonii Novum do Netii ale żeby to zrobić muszę przejść przez czyścieć TPsa, tzn nie można przenieść się z jednego operatora do drugiego tylko najpierw muszę przynajmniej przez miesiąc być w TPsa.

Już samo dzwonienie na Błękitną i oferta przez nich proponowana utwierdziła mnie że im dalej od TP są tym lepiej.

Mogę w TPsa podpisać umowę na czas niekreślony ale kosztuje on 366 zł. Wie ktoś może jak to można obejść

TSman 20.08.2010 12:17

Witam, jestem posiadaczem nokii 2730
jak ktos do mnie dzwoni to telefon zaczyna dzwonic po 2 sygnalach slyszanych u osoby dzwoniacej.
Czemu tak jest? Wina telefonu? Jak sobie z tym poradzic?

!!IRIVER!! 20.08.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 962069)
Trochę z boku tematu ale też o telefonie. Mam łącze telefoniczne po linii TPsa. Chcę się przenieść z telefonii Novum do Netii ale żeby to zrobić muszę przejść przez czyścieć TPsa, tzn nie można przenieść się z jednego operatora do drugiego tylko najpierw muszę przynajmniej przez miesiąc być w TPsa.

Już samo dzwonienie na Błękitną i oferta przez nich proponowana utwierdziła mnie że im dalej od TP są tym lepiej.

Mogę w TPsa podpisać umowę na czas niekreślony ale kosztuje on 366 zł. Wie ktoś może jak to można obejść

Parę miesięcy temu miałem wątpliwą przyjemność pracować wokół usług TP. No i z tego co kojarzę, to wówczas nie było takiej opcji na pewno. Jest to chore, ale cóż zrobić. Możesz ewentualnie poprosić Novum o to, żeby Ci zrobili swoje łącze, o ile mają takie usługi :P

MatMario 20.08.2010 14:17

Ktoś miał styczność z Samsungiem Galaxy? Jakieś przemyślenia, wrażenia z obsługi.

julo 20.08.2010 21:30

Też szukam jak @NERO czegoś klasycznego.
Zależy mi na żywotnej baterii, aparacie. Nie chce dotykowego i nie chce kombajnu multimedialnego z klawiaturą qwerty.

Chciałem wziąść jakiś fon za 1zł w abo LONGPLAY 69. (promocja 59zł) 350 darmowych minut do wszystkich, do playa na zawsze gratis.

Myślałem nad tymi modelami nokii:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3699/3829/4275/3671/

Co polecacie ? A może jeszcze coś innego ?

RecordAble 24.08.2010 17:19

Gdzie najlepiej kupić telefon? Komis, coś w stylu Media Markt czy allegro? Może polecicie jakiś dobry sklep/komis?
Jeśli komis, to który? Gdzie najlepsze ceny, wybór itp.?

bebeto 24.08.2010 17:21

Polecałbym komis lub allegro.

St@chu 24.08.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 965304)
Też szukam jak @NERO czegoś klasycznego.
Zależy mi na żywotnej baterii, aparacie. Nie chce dotykowego i nie chce kombajnu multimedialnego z klawiaturą qwerty.

Chciałem wziąść jakiś fon za 1zł w abo LONGPLAY 69. (promocja 59zł) 350 darmowych minut do wszystkich, do playa na zawsze gratis.

Myślałem nad tymi modelami nokii:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3699/3829/4275/3671/

Co polecacie ? A może jeszcze coś innego ?

Osobiście od 3 m-cy posiadam E52 i z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić. Jest prosta w obsłudze, klasyczna, a jednocześnie ma wszystko co mieć powinna.

Byku 25.08.2010 13:59

Szukam dobrego telefonu muzycznego.
Polecicie coś? Bo ja nie siedzę w komórkach za bardzo.

grzechu1991 25.08.2010 14:08

nokia 5800
xpress music polecam:P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl