Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

karmel1906 22.09.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 795970)
Ktory telefon polecacie?

Samsung Avila czy LG KU 990 Viewty?

samsunga opisalem 2 posty wyzej.


btw we czwartek bede mial takiego na sprzedaz, funkiel nowka, bez simlocka, cena jak interesowalaby mnie to 520pln plus koszty wysylki.

vabanq 22.09.2009 20:32

http://www.allegro.pl/item734048039_...sklep_p_n.html

Jako, ze nie znam sie kompletnie na tym,mam pytanie czy to jest odpowiedni i w 100% oryginalny wyswietlacz do n95? Niestety w mojej poszedl mi wyswietlacz, i probuje znalezc odpowiednie czesci zamienne. JAk nie to,to co polecacie?
pozdr

Mistel 23.09.2009 14:20

Kolega ma LG i bardzo go poleca. Mi zresztą tez się bardzo podoba. Funkcjonalny przede wszystkim.

Maciejo 23.09.2009 20:33

kiedyś w Plusie miałem taki myk, że wysyłałem smsa o treści N na nr 2580, żeby dowiedzieć się jaki posiadam stan rachunku. czy w Play'u mam też podobną opcję?

dzięki, pozdrawiam.

dnader 23.09.2009 21:17

A co panowie myślicie o Noki n85? Macie jakieś doświadczenia z tym telefonem? Wart swojej ceny?

podszywacz 23.09.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 796398)
kiedyś w Plusie miałem taki myk, że wysyłałem smsa o treści N na nr 2580, żeby dowiedzieć się jaki posiadam stan rachunku. czy w Play'u mam też podobną opcję?

dzięki, pozdrawiam.

Tak, masz taką możliwość. Wybierasz z klawiatury kod *101# i zatwierdzasz zieloną słuchawką. Otrzymujesz informację ile masz jeszcze złotówek w pakiecie oraz kwotę wydaną poza abonamentem. Podobne kody służą do sprawdzania bezpłatnych minut, bajtów, pakietów, itp. Szczegóły znajdziesz na stronie Play.

TSW Fanatyk 24.09.2009 08:45

W Play jest fajna oferta w abonamencie za 50 zł można wziąć np C902 albo Nokię 6220. Który telefon ma więcej plusów?

krkgiba 25.09.2009 22:37

jakie telefony polecacie w cenie do 500zł (na allegro, moga byc uzywki) ?

licoo 25.09.2009 22:47

Ja mam do sprzedania nowiutki Samsung Avila, nieużywany. Info na privie:)

Kris54 28.09.2009 14:25

Siemacie, mam takie pytanko. Czy warto sprzedawać trupa Nokii N95 8 GB na części? Była zalana (nota bene po Lywatii Stallin) i mam ją teraz w biurku. Podobno coś można wyciągnąć z niej tylko nie wiem właśnie czy wybierać się do komisu czy nie?

Above 05.10.2009 20:07

Krótkie pytanie - Nokia 6220 classic czy 6303 classic ?
Wszystkie za i przeciw ;)

maciekTSW 05.10.2009 20:55

To może jeszcze ktoś krótko wypowie się na temat SE W580i? :D
Telefon głównie ma służyć do dzwonienia, pisania, mp3.
Wygodnie się pisze, slider solidny, zacina się, ile miejsca na sms?
Będę wdzięczny za odpowiedź.

SpongeBob 05.10.2009 22:21

hmm.
mam samsunga avile. na jakiejś imprezie gdy nie bylem juz troszeczke w stanie zachcialo mi sie wyciagnac karte pamieci. karte wlozylem po chwili tylko ze cos mi nie chciala wejsc. a jak sie napije to jak cos nie chce po dobroci to trza siłą. i tak patrze na to teraz i stwierdzam ze wepchnalem ją tak krzywo ze az mi sie szkoda. karty mi nie czyta,sam wyjac nie dam rady...a wiec moje pytanie brzmi: gdzie isc z tym do serwisu? nigdy nie oddawalem zadnej komorki do naprawy wiec nie mam pojecia gdzie są jakies pozadne punkty.
;)

cortezz 06.10.2009 06:05

My Phone, albo inny telefon z opcja Dual Sim? Mam wielka ochote na telefon z tunerem TV, ale nie wiem czy to nie jest tylko Chinska zabawka, mial ktos kiedys takiego cudeńko?

Maciejo 06.10.2009 14:19

http://myphone.pl/Produkty/Telefony/...0/Default.aspx

nad czymś takim się nie zastanawiałeś?
Dual Sim, tv etc. i cena przystępna.
nie znam się na takich rzeczach za bardzo, ale znajomy właśnie takiego ostatnio oglądał i mówił, że godny polecenia.

pozdrawiam.

WILU TS 06.10.2009 14:26

Sorry ale albo znajomy się nie zna kompletnie na telefonach albo pracuje w tej firmie :/
Są to rzekomo polskie telefony-tyle że na licencji i produkcji chińskiej.
Weź byle co byle nie to - to tak najkrócej,chyba że lubisz ryzykowne zabawy i testowanie jeszcze nie odkrytego ;)

Maciejo 06.10.2009 14:56

nie twierdzę, że to jakiś znawca telefonii komórkowej. nie pracuje w tej firmie, bo pracuje ze mną. już po raz któryś te telefony oglądał. najpierw ten taki z dużymi klawiszami itd, niby, że dla mamy, a teraz ten. dlatego tak mi się przypomniało i zaproponowałem.
i tak są to podobno telefony polsko-czeskie produkowane w Chinach.

SpongeBob 07.10.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpongeBob (Post 800827)
hmm.
mam samsunga avile. na jakiejś imprezie gdy nie bylem juz troszeczke w stanie zachcialo mi sie wyciagnac karte pamieci. karte wlozylem po chwili tylko ze cos mi nie chciala wejsc. a jak sie napije to jak cos nie chce po dobroci to trza siłą. i tak patrze na to teraz i stwierdzam ze wepchnalem ją tak krzywo ze az mi sie szkoda. karty mi nie czyta,sam wyjac nie dam rady...a wiec moje pytanie brzmi: gdzie isc z tym do serwisu? nigdy nie oddawalem zadnej komorki do naprawy wiec nie mam pojecia gdzie są jakies pozadne punkty.
;)

na nową stronę;)

WISŁAZWE 07.10.2009 21:11

Witam , mam takie pytanie czy ktoś ma może telefon w Erze na abonament ?
Chciałbym się dowiedzieć jakie tam są dostępne telefony czyli jakie modele proponuje Era.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Norek 07.10.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 801419)
Witam , mam takie pytanie czy ktoś ma może telefon w Erze na abonament ?
Chciałbym się dowiedzieć jakie tam są dostępne telefony czyli jakie modele proponuje Era.
Z góry dzięki za odpowiedź.

www.era.pl

Chyba nikt z zarejestrowanych tu na forum nie przedstawi Ci lepiej ich oferty niż ta strona. Miłego :)

Haidar 08.10.2009 18:13

Ma ktoś pomysł czemu w Nokii 5310 użytkowanie jakiś tydzień nie działają wibrację ? Kilka pierwszych dni działały normalnie a od jakichś 3 dni. Ustawienia profili ustawione oczywiście na "tak" co do wibracji. Tylko gwaranacja może mi pomóc ?

Pozdrawiam

węgorz2 08.10.2009 18:50

moglibyscie podać cenę używanej nokii n95 , ale giełdową

kangurekm 13.10.2009 08:54

Witam , mam do wyboru 3 telefony Samsung S7220 ultra classic i S7350 ultra classic oraz SE 902 - bardzo bym prosił o jakies rady dotyczące wyboru telefonu lub opinie na temat , któregoś z nich. Z góry bardzo dziękuję ;)

stanley88 13.10.2009 10:24

A ja mam prośbę do posiadaczy noki e71 o jakieś uwagi/ opinie odnośnie telefonu :)

maciek777 13.10.2009 14:22

I może kosztowac sciagniecie simlocka z Sony Ericssonow K750i i k770i ?

węgorz2 13.10.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 801635)
moglibyscie podać cenę używanej nokii n95 , ale giełdową

podbijam...

kamilll1906 18.10.2009 12:32

moglby ktos wrzucic zdjecie jak najlepiej ustawic korektor audio w odtwarzaczu w n95 na hip-hop/ rap :D?

nero 18.10.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cortezz (Post 800848)
My Phone, albo inny telefon z opcja Dual Sim? Mam wielka ochote na telefon z tunerem TV, ale nie wiem czy to nie jest tylko Chinska zabawka, mial ktos kiedys takiego cudeńko?

nie wiem czy jeszcze aktualne, ale swego czasu tez czytalem duzo o tefefonach na dwie karty.

Zainteresuj się Samsungiem D780, chyba że nie przeszkadza Ci telefon rozsuwany to D880.
Jeśli nie zależy Ci na dobrym aparacie to Samsung C5212 też powinien zadowolić.

Niestety z żadnym nie mialem doczynienia bo odpuscilem dual sim, ale uwazam że te chinskie myphony sa gowno warte i lepiej zaufac firmie samsung.

cortezz 19.10.2009 06:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 805378)
nie wiem czy jeszcze aktualne, ale swego czasu tez czytalem duzo o tefefonach na dwie karty.

Zainteresuj się Samsungiem D780, chyba że nie przeszkadza Ci telefon rozsuwany to D880.
Jeśli nie zależy Ci na dobrym aparacie to Samsung C5212 też powinien zadowolić.

Niestety z żadnym nie mialem doczynienia bo odpuscilem dual sim, ale uwazam że te chinskie myphony sa gowno warte i lepiej zaufac firmie samsung.

Ogladalem kilka tych chinskich zabawek i powiem tylko tyle ze ekran dotykowy w nich jest g.... warty. Tnzon nie jest dotykowy tylko przyciskowy!!!! Dlatego pytam czy mial ktos kiedys cos takiego dluzej, jak awaryjnosc tych telefonow i jak dzialaja inne funkcje. Ale coraz bardziej sklaniam sie ku Samsungowi, chociaz wbudowany tuner TV kusi ;)

szorstki 19.10.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 803009)
Witam , mam do wyboru 3 telefony Samsung S7220 ultra classic i S7350 ultra classic oraz SE 902 - bardzo bym prosił o jakies rady dotyczące wyboru telefonu lub opinie na temat , któregoś z nich. Z góry bardzo dziękuję ;)

SE 902 - nie znam żadnego zadowolonego użytkownika. No może oprócz Bonda ;) Wada generalna: zawiesza się dwa razy dziennie. Nie pomaga często nawet restart softu. Właścicielka z biurka naprzeciwko do tej pory żałuje, że pozbyła się K800i mimo że to była spora cegła.
S7350 sam posiadam. Początkowo trudno się przyzwyczaić (ale to zawsze po przesiadce z innego producenta). Zarządzanie kontaktami chyba było lepsze w Nokii, chociaż tu jest dużo więcej opcji (tylko po co ?). Zmiana opcji ustawień całkiem fajna. Dobry aparat ( o ile aparat w komórce może być dobry). Wbudowany GPS działa z określaniem pozycji geograficznej szybciej niż ten samochodowy. Oczywiście "GPS" z googla to gadżet i to dość kosztowny ;/ I najgorsza wada (ponoć każdego Samsunga) - BATERIA ! A w zasadzie chyba system wykorzystywania energii w telefonie. Bateria dosyć mała - 880 mAh to w tanich SE jest i w dodatku aplikacje zżerają mnóstwo prądu. Pół biedy kiedy tylko rozmawiasz i czasem SMS-ujesz, wtedy starcza na ok. 3 dni. Ale jak zaczniesz uzywać aparatu, www, słuchać muzyki to maks jedna dniówka.
Z zalet to jeszcze jedna - dobre wykonanie i wytrzymałość. Slide w porównaniu z Nokiami o wiele lepszy. Mój Samsung wypadł mi na schodach z drugiego piętra w kamienicy, poleciał na parter, glebnął o lastrico i ... tylko pękł mu kawałek plastiku (zalepiony kropelką bez śladu)> Nokia żony zawiesza się po upadku z 40 cm na dywan.
Pomijając baterie - dobry telefon.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl