Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V kolejka] Lech Poznań-Wisła Kraków, niedziela 19 sierpnia godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9993)

cash_X 16.08.2018 19:22

Biorąc poprawkę na to, że to Ekstraklasa, pykniemy ich gładko 3.

Arkadiusz.Czerepach 16.08.2018 22:14

zgodnie z przewidywaniami Lech dzisiaj obskoczył eurow....... , zobaczymy jak to sie przełoży na ich dyspozycje mentalną w nieziele

wolfy 16.08.2018 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1512470)
zgodnie z przewidywaniami Lech dzisiaj obskoczył eurow....... , zobaczymy jak to sie przełoży na ich dyspozycje mentalną w nieziele

W ogóle? Nie takie drużyny ich wyrzucały, a na tle Legii to wypadli nawet pozytywnie.

BlurgH 16.08.2018 22:25

Niezależnie od wyniku w meczu LE, każdy punkt w Poznaniu trzeba będzie potraktować jako sukces !

pepe72 17.08.2018 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cash_X (Post 1512458)
Biorąc poprawkę na to, że to Ekstraklasa, pykniemy ich gładko 3.

Kto ma te 3 gole strzelić?
Raczej obstawiam 1:1. Ale to zależy od tego czy nasza obrona wytrzyma.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1512470)
zgodnie z przewidywaniami Lech dzisiaj obskoczył eurow....... , zobaczymy jak to sie przełoży na ich dyspozycje mentalną w nieziele

Wszyscy obstawiali, że Amica nie ma szans. Więc nie obstawiałbym, że coś im to przeszkodzi. Raczej liczyłbym na zmęczenie.

Karherop 17.08.2018 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1512453)
Widzisz, bo ty oceniasz efekty, a ja grę.

Fartnąć się 4:0 też może zdarzyć, wcale taki jednorazowy wyskok w jakimś meczu - przy słabej grze - nie rokuje jakoś super na przyszłość.


Za to dobra gra - w dłuższym odstępie czasu - nawet bez wyniku na teraz - już tak.

Wracając do naszej drużyny :

Widać, że chłopaków stać na dobrą grę. Jeśli dalej będą tak grali jak grają to pierwszą ósemkę mamy z palcem w duszy (chyba, że będzie bardzo pechowo), a przy sprzyjających okolicznościach będzie szansa na coś więcej.


Niech dalej prowadzą grę, niech stwarzają sytuacje. Jeśli to im się uda (a będzie to cholernie ciężkie zadanie) to wyniki przyjdą same.

Czyli Lech na farcie wygral 4 pierwsze mecze w tym jeden 4-0?

Bo oczywiście do nich piłem. I do tego że prezentujemy lepszą piłkę od nich, co dla mnie jest dość abstrakcyjne. Weryfikacja zresztą przyjdzie niedługo...

I żeby nie było. Też mi sie podoba ich gra, ale jestem daleki od zaglaskania i mówienia że graja najlepiej w lidze. Na takich podwalinach upadła pewna siebie Legia.

Dariook 17.08.2018 16:08

Kiko jak zaczynal tez gralismy najpiekniej w lidze...i nawet w opinii weszlo :)

s1mone 17.08.2018 18:24

Dariook :
Za Kiko najpiękniej?

Przecież my nawet w dobrych spotkaniach oddawaliśmy piłkę przeciwnikowi i patrzyliśmy co z nią zrobi.
Za wczesnego Kiko graliśmy przede wszystkim skutecznie i stwarzaliśmy sobie multum okazji po błędach przeciwnika. Wielu odpowiada taka wyrachowana gra, ja nie jestem fanem. Wiadomo piękno to rzecz subiektywna, ale moim zdaniem piękna gra to ostatnia rzecz jaką bym napisał o Wiśle Kiko Ramireza. Nawet z tego lepszego okresu.

Karherop :
Mówiąc o naszej grze nie zamierzam zagłaskiwać chłopaków. Oni powinni ciężko trenować, walczyć a przede wszystkim od strony mentalnej NIE PĘKAĆ teraz, że im nie wyszło. Niech grają dalej swoją piłkę to z tej mąki będzie chleb.

TIR_DO_SŁUBIC 17.08.2018 18:36

Kiko miał jakiś lepszy okres? :D

bob85 17.08.2018 19:06

Też sobie nie przypominam pięknej gry za Kiko. Fakt mieliśmy jakąś skuteczność i swego czasu rzekomy 'Kiko time' a później to wszystko jebło. Pomysł na grę był typu dzida i gra na udo.

ashkeczup 17.08.2018 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1512517)
Kiko miał jakiś lepszy okres? :D

Przerwy reprezentacyjne

Karherop 17.08.2018 19:28

Wisła za Kiko grała przez runde wiosenną (poza finałową) bardzo dobrze taktycznie. Nikt jednak (żadne weszlo jak mawia Smuda) nie mówił że gra najlepiej w lidze.

Dariook 18.08.2018 13:10

No ok, troche podkoloryzowalem z tym graniem najpiekniej dla dobra dyskusji ;)

ale

Cytat:

Naprawdę nieźle jak na kilka kolejek. Napisalibyśmy "tak trzymać", ale w Krakowie dostrzegamy bardzo mocno rozbudzone apetyty, więc napiszemy: czekamy na więcej.
http://weszlo.com/2017/04/11/udany-p...-go-pochwalic/

:D

czaro 18.08.2018 15:22

Ja widzę, że trendy się zmieniają i weszło jest teraz medium antylegijnym i prowiślackim ; )

Dariook 18.08.2018 20:45

Stanowski jak byl maly to chodzil na dziewiątke:D

Guzik 18.08.2018 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1512561)
Stanowski jak byl maly to chodzil na dziewiątke:D

eh pamiętam taki mały wyszczekany, nawet chyba raz zastąpił gniazdowego w meczu z sokołem pniewy potem jeszcze wymyślił franek łowca bramek, żuraw władca muraw czy do dzisiaj intonowane jazda jazda jazda biała gwiazda

pepe72 18.08.2018 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1512547)
Ja widzę, że trendy się zmieniają i weszło jest teraz medium antylegijnym i prowiślackim ; )

Weszło zawsze kibicowało Legii ale nie ma się co obrażać na największy (na dziś) piłkarski portal po polsku.
Zaś napierd...e na Kiko na tym portalu było mocno chore. Efekty wydawania kasy na m.in. trenerów widzimy dziś w wynikach finansowych.

AntyMod 18.08.2018 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1512561)
Stanowski jak byl maly to chodzil na dziewiątke:D

jeden raz ci wyszedl post - bez kitu

czaro 19.08.2018 01:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512564)
Weszło zawsze kibicowało Legii ale nie ma się co obrażać na największy (na dziś) piłkarski portal po polsku.

Ja sobie żartuję, do subiektywizmu mam dystans, a weszło może i jest największe, ale też poziom większości tekstów jest gimnazjalny.

wolfy 19.08.2018 02:14

W "Weszło" nadal trwa żałoba po Koraliku, który był cudowny, mimo że wszystkie kominy płacowe powstały za jego czasów (w tym takie aberracje jak Chukwu). Na razie niechęć do Miodulskiego przeważa nad miłością do Legii.

Arkadiusz.Czerepach 19.08.2018 12:27

http://weszlo.com/2018/08/19/wisla-z...-obrone-lecha/


to jakim składem wybiegniemy ?

Toeju 19.08.2018 12:50

Gramy składną, poukładaną piłkę.. brakuje wykończenia z przodu. Jeżeli zachowalibyśmy troszkę zimnej krwi mielibyśmy 3 domowe zwycięstwa.. no ale nie ma co gdybać. Obecnie po 4 meczach strzeliliśmy 3 gole - słabo. Straciliśmy również 3 - w tym jednego z karnego a drugiego bezpośrednio z rzutu wolnego.
Pierwszą 11-stkę mamy solidną i dopóki nie przydarzą się kontuzję, dopóty możemy grać bardzo fajny futbol. Nie jestem przekonany czy zmiennicy dadzą odpowiednią... jakość, na wypadek gdyby mieli wejść do 1 składu.

Nie miałem przyjemności obejrzeć żadnego dotychczasowego meczu Kolejorza, ale 4/4.. 12 pktów.. dobrze weszli w ligę i choć odpadli z LE to swój poziom z Ekstraklasy pewnie podtrzymają i zapowiada się ciekawy mecz.. przynajmnmiej na taki liczę.

Oczywiscie faworytem meczu jest Lech, ale nie skreślałbym tutaj naszych chłopaków, liczę na troszkę większą skuteczność i otwarty mecz z obu stron. :) Niech wygra lepszy.

brylant17 19.08.2018 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1512579)

Takim samym jak ostatnio

Arkadiusz.Czerepach 19.08.2018 13:26

Lis czy Buchal ?

St Yabol 19.08.2018 14:04

Buchalik..

Maciek17 19.08.2018 15:15

Obstawiam powrót Arsenicia i Halilovicia do składu meczowego. Z tego co widziałem Grabowski i Plewka wczoraj pograli w CLJ, więc nawet wiadomo w czyje miejsce.

brylant17 19.08.2018 16:41

https://pbs.twimg.com/media/Dk-DKcGXsAAZ4v7.jpg


Jechać z nimi

Arkadiusz.Czerepach 19.08.2018 16:54

jednak Lis, dość odważne skrzydła !

AntyMod 19.08.2018 18:30

czy w poznaniu jest jakis protest ??? bo strasznie cicho

Kamson 19.08.2018 18:52

Panowie PIŁKARZE - szacun!


Wronki zgwałcone :)

South 19.08.2018 18:53

Szacunek panowie piłkarze !

brylant17 19.08.2018 18:54

Gang bang! Amcia zgwałcona pięknie!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1512383)
Okiem eksperta ;)

"Amica będzie po meczu w LE i nie zdążą się zregenerować, więc niektórzy będą oddychać rękawami mam nadzieję,że będą się ruszali jak wóz z węglem, a Wisełka wykorzysta to i wygra 0-1" ;)

Nie trafiłem z wynikiem...

Revolver 19.08.2018 18:56

Do usunięcia.

czaro 19.08.2018 18:59

Super. Bardzo się cieszę.

R33 19.08.2018 18:59

A kiedy Wisła wygrała 4:0 w Warszawie?

Co do meczów dobrych meczów na wyjeździe to trochę ich było. Choćby 5:0 w Zabrzu jesienią 2014.

pepe72 19.08.2018 19:00

Jestem w szoku. Jak mi przejdzie to skomentuję.
:D :D :D :D :D :D :D

!!IRIVER!! 19.08.2018 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1512597)
Najlepszy mecz wyjazdowy, jaki pamiętam od czasu 4:0 na Łazienkowskiej.

BRAWO!

A nie 3 za drugiego Kasperczaka?

d 19.08.2018 19:00

Mega mecz, historyczny, wielki szacunek dla wszystkich. Brawo!

wolfy 19.08.2018 19:01

I co, płaczki?

Don Donson 19.08.2018 19:02

Zaskoczenie, ale kapitalna sprawa!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl