Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Idziemy pod Urząd Miasta! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9978)

tsw biała gwiazda 11.07.2018 12:43

Czy ktoś mający doświadczenie z udziałem w różnego typu manifestacjach lub osoba potrafiąca sprawnie organizować wydarzenia, mogłaby przygotować przykładowy plan naszej manifestacji? Jak wielu użytkowników zauważyło, najważniejsze to przygotować całe spotkanie od a-z, aby później nie było stania jak kołek i ewentualnych prowokacji. Najlepiej mieć przygotowany taki plan do jutrzejszego popołudnia i rozesłania go wszystkimi możliwymi kanałami.

masada 11.07.2018 13:20

Jak najwięcej szumu wokół tej akcji. Każdy musi być, nie ma wymówek.

Przydałby się jakiś filmik promujący. Taki, wiecie, grający trochę na uczuciach, pokazujący kilka pięknych chwil w pucharach, migawki fety po mistrzostwach, a w tle stadion. Żeby ludzie tez sercem poczuli, że to naprawdę ważne.

filemon 11.07.2018 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1508454)
Jak najwięcej szumu wokół tej akcji. Każdy musi być, nie ma wymówek.

Przydałby się jakiś filmik promujący. Taki, wiecie, grający trochę na uczuciach, pokazujący kilka pięknych chwil w pucharach, migawki fety po mistrzostwach, a w tle stadion. Żeby ludzie tez sercem poczuli, że to naprawdę ważne.

Podbijam, to dobry pomysł.

heoij 11.07.2018 13:44

Będę na 1906%.

Ma ktoś kontakt z osobami z SKWK? Może pomogą w organizacji?

Mogą w końcu udowodnić swoją przydatność, niech wrzucą info na stronie i Facebooku, sam ich profil polubionych ma prawie 100 tysięcy osób...
Niech informacja dotrze do jak największej ilości osób, piszcie do wiślackich profili, niech wrzucają info o piątku.

YoGii 11.07.2018 13:49

Jedziemy Panowie z tymi ....ami z magistratu!!! W piątek ma być nas w .... i jeszcze wiecej pod magistratem, szale,koszulki i hymn WISEŁKI ma być slyszany w calym KRK!!! Wisła Kraków to MY nie Oni!!!

Kamson 11.07.2018 14:04

Musimy być dziś solidarni jak nigdy dotąd. Od nas zależy przyszłość naszego klubu. Nie ma wymówek.

3 cele do zrealizowania dla każdego Wiślaka:
-obecnosc pod urzędem
-kupno karnetu
-kupno plakatu-cegielki

Telefony w dłoń i informujcie znajomych.

Edit: czwarty cel - wpłata na konto podane przez SKWK

FraMat 11.07.2018 14:45

Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu

Błaszczu_WIŚLAK 11.07.2018 14:46

Nie, będzie w formie spontanicznego zgromadzenia, które jest uregulowane prawnie.

Porter 11.07.2018 14:47

nie, wszyscy bierzemy bileciki z automatu... w końcu każdy ma sprawę do majchra... ps. siedzenie tez nic nie zmieni i tak maja na nas wyjebane...

FraMat 11.07.2018 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1508476)
Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu

Co ja, k.. piszę?
Nie młyn na wodę, ale woda na młyn... :D

Sorry, zakręcony jestem

regan 11.07.2018 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1508476)
Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu

Oficjalnie idziemy załatwić sprawy urzędowe, a że będzie duuuuuuża kolejka sięgająca od okna papieskiego po plac dominikański, to nie nasza wina ;)



Możesz kupić też plakat od ekipy ZWE

filipowski 11.07.2018 14:50

Mam nadzieję,że ta manifestacja coś pomoże,postaram się być.

ByQ 11.07.2018 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez YoGii (Post 1508467)
Jedziemy Panowie z tymi ....ami z magistratu!!! W piątek ma być nas w .... i jeszcze wiecej pod magistratem, szale,koszulki i hymn WISEŁKI ma być slyszany w calym KRK!!! Wisła Kraków to MY nie Oni!!!

NIE IDZIEMY Z TAKIM GÓWNIARSKIM NASTAWIENIEM.

IDZIEMY ROZMAWIAĆ, ZAMANIFESTOWAĆ ZE JESTEŚMY, ŻE WYMAGAMY TEGO I TEGO JAKO MIESZKAŃCY I WYBORCY.

Nie idziemy na rzucać bluzgami, kamieniami i racami.

Pokażmy że jesteśmy RAZEM, a nie że my lepsi od tych i tamtych, my załatwimy a inni nie.
Dupy dał zarząd, dupy dało miasto, i dupy daliśmy my że temu wszystkiemu się przyglądaliśmy nie reagując.
CZAS NA REAKCJE.


P.S. I Wisła Kraków to też właśnie "oni". Bo Wisła promuje Kraków, jest jego integralną częścią i nie mogą jej pozwolić upaść.

Wojtas 11.07.2018 15:50

Nadszedł moment pokazania tego co zawsze dla kibica najwazniejsze -jest z klubem na dobre i na ZŁE.

To ZŁE własnie jest,i trzeba dać rade,by jak mówil Reyman byli godni podania ręki,wiec kazdy od dzis niech w jakikolwiek sposób sie zaangazuje.

szorstki 11.07.2018 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1508468)

3 cele do zrealizowania dla każdego Wiślaka:
....

I jeszcze kareta dla Królowej
http://www.altrad.com/megas/3_Acosmoz_Pink.JPG

heoij 11.07.2018 21:50

Info poszło w świat ;) Dobrze, bo więcej osób się dowie i przyjdzie.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadom...iace,13332365/

http://www.dziennikpolski24.pl/aktua...iace,13332365/

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...sta_26298.html

https://www.kibice.net/news/6908-kib...otestowac.html

Namawiajcie znajomych!

tsw biała gwiazda 11.07.2018 22:46

Szkoda tylko, że większość po przeczytaniu tych tekstów i opisu wydarzenia na fb nie wie o co chodzi. Czytając komentarze pod artykułami widać, że dużo osób jako cel manifestacji uważa umorzenie długu przez miasto. Przecież nie popieramy postawy zarządu, tylko jesteśmy przeciwni działaniom urzędników chcących upadku Wisły i odebrania jej licencji.

heoij 11.07.2018 23:05

@tsw biała gwiazda- komentarzami pod artykułami zbytnio bym się nie przejmował, kto wie czy nie piszą tego sfrustrowani kibice sąsiadki czy Hutnika? Szczerze to nawet jedna osoba pod różnymi nickami może napisać ich ile chce, także nie przywiązywalbym do tego większej uwagi, szkoda czasu i oczu ;) Ważne, że powstały takie artykuły, zobaczymy czy w jutrzejszych papierowych wydaniach GK i DP też wspomną o proteście.

ricenb 11.07.2018 23:10

15 000 karnetów i po sprawie !

PSYCHOLTSW 12.07.2018 07:46

jutro się widzimy ale zero roz.......u, ZERO, na to przyjdzie czas jeśli dalej urzędasy będą działać jak działają. faworyzowanie Craxy mnie jebie, dopóki do Wisły się nie dopierdalają. a teraz kilka słów na temat tego jak Craxa jest faworyzowana i kilka powód do tego aby jutro nas było bardzo bardzo dużo:
1) Craxa płaci za stadion 400 tys netto, my 2,4 mln netto,
2) wyremontowaliśmy pomieszczenia za 700 tys. nie odbili nam tego od długu, Craxa sprzedała bandy za 1,2 mln w ramach rozliczenia długu i ma je u siebie na stadionie i używa ich za darmo
3) nasz stadion to bubel, za 600 mln, obecnie wyceniony na 100 mln, gdzie jest CBA?!
4) Kielce dały na samo Vive 2 mln złotych w zeszłym roku, Kraków na Wisłę 0.
5) Kraków przez wiele lat był promowany przez Wisłę na arenie międzynarodowej i odnosił z tego korzyści.
6) Wisła, w ramach TS-u prowadzi wiele zajęć dla dzieci, czyli ma misję społeczną a miasto odwdzięcza się w ten sposób.
DLATEGO JUTRO WIDZIMY SIĘ W DOBREJ LICZBIE I WALCZYMY O SWOJE! AVE WISŁA I POZDRO WIŚLACY!

Booze1988 12.07.2018 08:32

Planowana jest zbiórka i przemarsz czy spotykamy się bezpośrednio na Placu Wszystkich Świętych?

heoij 12.07.2018 09:33

Od razu na Plac

Błaszczu_WIŚLAK 12.07.2018 10:23

Po zagraniu Majchrowskiego jutrzejszy protest stracił sens dlatego wrzucę info na wydarzeniu na facebooka, że odwołujmy wydarzenie. Chcieliśmy, żeby Majchrowski umożliwił Wiśle grę na R22 no i to się de facto stało. Info w świat poszło i piłeczka jest teraz po stronie zarządu.

!!IRIVER!! 12.07.2018 10:25

Nie wrzucaj na razie nic tylko dyskutuj ....a z grupą #Reymontta22

funkykoval 12.07.2018 10:41

A moim zdaniem protest jest konieczny chociażby w kwestii obniżenia czynszu dzierżawnego - niech nad Majchrowskim będzie bat, bo jak dla mnie dziwny był jego nagły urlop w najważniejszym momencie sprawy dzierżawy stadionu......

serek.c2 12.07.2018 10:45

Jak dla mnie nadal powinniśmy tam iść z konkretnymi pytaniami o wartość stadionu między innymi...

heoij 12.07.2018 11:12

Protest odwołany.

Błaszczu_WIŚLAK 12.07.2018 11:21

Moja propozycja - wielu ludzi mimo odwołania deklaruje, że pod urząd sie wybiera. Proponuję więc zebrać kilka pytań do prezydenta, każdy je sobie wydrukuje i uda się do jego sekretariatu. Pytanie czy jesteśmy w stanie takie pytania zebrać?

PSYCHOLTSW 12.07.2018 11:35

nie odwołujcie tego, proszę Was, bo to tylko zagrywka na czas. Wisła nic nie podpisała, miasto nic nie zmieniło tylko chce wyłudzić kasę od ESA. później, w przyszłym tygodniu będziemy już pod ścianą, Majcher nas w chuja robi, zrozumcie to... przecież była promesa a oni ją olali. nie możemy odpuścić!

7 kotów 12.07.2018 11:37

Tez uwazam, ze to pulapka.

serek.c2 12.07.2018 12:01

Dokładnie, to działanie pod publiczkę czerwonego Jacka...

heoij 12.07.2018 12:02

Teraz już po ptakach, jak organizator napisał wyraźnie, że odwołuje wydarzenie to większość ludzi już tak nie przyjdzie, trzeba było się zastanowić zanim się coś napisze...

Wszystkim którzy zapisali się na to wydarzenie, czyli 3 tys. osób na Facebooku ukazała się treść, że odwołane, dlatego nie ma sensu robić już zamieszania.

Snow 12.07.2018 12:14

Czerwony Jacus znow wygral. Boze jak tlum latwo daje sie manipulowac.

regan 12.07.2018 12:24

Wszystko zależy na jakich zasadach jest porozumienie. Jeśli w efekcie mają nam obniżyć ZNACZĄCO czynsz to można na to iść

PSYCHOLTSW 12.07.2018 12:29

nie zgadzam się z tym, jeśli nasz oszukali, to powinno iśc info, że tak zrobili i jedziemy z nimi jutro w samo południe i nie jakieś setki, tylko tysiące i paraliżujemy pracę urzędu do skutku.

19sebawro06 12.07.2018 12:29

liczysz na to? chodzi o post regana

regan 12.07.2018 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1508763)
liczysz na to? chodzi o post regana

liczę, że nie po to mediatora(ESA) ściągneli, żeby wydłużyć nam agonie tylko po to, żeby pomógł w uświadomieniu pewnemu osobnikowi lub grupie pewnych ludzi, że ten bandycki czynsz rozwojowi klubu nie służy.
Zresztą z przecieku wynikło, że umowa jest na razie na jeden mecz a następnie będą negocjować "szczegóły nowego porozumienia. Na lepszych warunkach niż dotychczas."(za Miga)

Wtedy to ma sens.

rafaello56 12.07.2018 12:41

Można zmienić cel akcji protestacyjnej i domagać się odwołania w-ce prezydent p. Król ze stanowiska jakie piastuje

funkykoval 12.07.2018 12:47

Niech wyjasnią kto z UM dzwonił w sprawie odebrania Wiśle licencji na ekstraklasę i wyrzucą gnoja ze stanowiska z wilczym biletem!!!!!!!!!

sandomingo 12.07.2018 12:49

niestety nierealne.
Tam każda osoba realizowała to, co jej nakreślił JM. No chyba że ten ostatni będzie chciał się kogoś pozbyć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl