![]() |
1.Czy Zarząd "brał ślub" z "Miśkiem".Czy możliwy jest rozwód?.
2.Czy 4 trenerów to nie za dużo?. |
1. Czy wobec braku poważnego inwestora, długu wobec miasta, zaległości w wypłatach dla piłkarzy, utrzymywaniu kolejnego trenera na etacie, zarząd rozważał lub rozważa ogłoszenie upadłości i start od 4 ligii?
2. Czy zarząd jest przygotowany, że mimo ich starań, z dnia na dzień "to wszystko jednak .......nie"? Co wtedy? |
Czy jest szansa, że Kiko Ramirez zostanie skautem?
Czy Kostal i Bałaniuk zostaną wypożyczeni? |
Czy zarząd czyta forum?
|
1. Czy w pierwszych dniach Września, czyli zaraz po zwolnieniu naszego nowego szkoleniowca, kibice będą mogli liczyć na kolejną akcję crowdfundingową w której główną nagrodą byłaby możliwość objęcia posady trenera Wisły Kraków?
2. Czy prawdą jest, że Carillo musiał odejść, ponieważ do mediów wyciekła informacja nt. jego zarobków i Misiek po uświadomieniu sobie, że są przy klubie ludzie, którzy czerpią z jego działalności większe zyski niż on sam, nakazał natychmiastowe rozstanie z Hiszpanem? 3. Ile klub przeznacza pieniędzy na pozytywny PR w postaci wpisów na tym forum i czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie Miśka (gdziekolwiek jest), aby ponownie był na czele listy wynagrodzeń Wisły, co pozwoliłoby uzyskać jego zgodę na zatrudnienie na posadzie szkoleniowca kogoś, kto nie jest wuefistą, woźnym, kucharką bądź bibliotekarką? |
Cytat:
|
3. Czy zarząd zdaje sobie sprawę, że to co się dzieje w klubie, z zewnątrz wygląda jeszcze gorzej niż wyglądało za późnego Cupiala?
|
- Dlaczego zarząd w licznych wywiadach powtarza/powtarzał, że klub nie jest na sprzedaż w przypadku gdy sfinansowanie bieżącej działalności klubu własnymi środkami jest praktycznie niemożliwe? Jednocześnie zarząd dziwi się, że brak chętnych na nabycie akcji. Może jednak trzeba wystosować na zewnątrz bardziej jednoznaczny komunikat, że Wisła jest skłonna sprzedać większościowy pakiet.
- W jaki sposób oprócz klubu biznesu, który działa przy spółce, poszukiwani są potencjalni inwestorzy/kupcy? Oczywiście nie chodzi mi o szczegóły, ale bardziej czy klub podejmuje takie działania również poza granicami Polski (jeśli w ogóle podejmuje). |
Kiedy wreszcie zamierzamy sprzedać Carlitosa i ściągnąć kogoś na jego miejsce?
|
Jakie argumenty przemawiały za powierzeniem i przemawiają za piastowaniem funkcji przez Pana Dukata?
Kto odpowiada w klubie za sprawy prawne, kontraktowe? Czy klub wyciągnął konsekwencje (jakiejkolwiek natury) i jakie w stosunku do osób odpowiedzialnych za kwestie poczynań pranwo-kontraktowych w stosunku do osób odpowiedzialnych za decyzje związane z kontraktami R.Cierzniaka, D. Wdowczyka i innych im podobnym? |
Pytania bardzo trafne. Quo Vadis Wisło?
Szkoda że nigdy nie doczekamy się odpowiedzi. Czy ostatnie ruchy wskazują, że era TSu skończy się tak samo źle jak w latach 90 ? |
Wybrałem 14 pytań które są kompilacją tego co napisaliście. zamieściłem takie które uznałem że są najważniejsze a przy okazji jest szansa że uzyskamy (być może) na nie odwiedź.
Jutro rano je wyślę pod tytułem Pytanie użytkowników forum wislakrakow.com. 1. Czy całkowite zadłużenie od momentu przejęcia Wisły SSA przez TS wzrosło? 2. Wiemy, że zarządzono ciszę medialną jeśli chodzi o zakup części akcji przez pana Bragiela, ale podany termin podpisania umowy upłynął tak dawno, że zaczynamy wątpić, że jest na to jeszcze szansa. Czy można prosić o ustosunkowanie się do tej sprawy. 3. Czy dopuszczają Państwo możliwość sprzedaży spółki w przypadku gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy? 4. Czy mogliby Państwo się odnieść do pojawiających sie zarzutów dotyczących dyrektora Junco. 5. Czy istnieją zaległości w wypłatach dla byłego trenera Wisły Joan Carrillo, które dałyby mu podstawy do rozwiązania kontraktu. Jakie były ewentualnie inne przyczyny rozwiązania kontraktu. 6. Na ile zdanie Joana Carrillo zadecydowało o zakończeniu współpracy (piłkarskiej) z Głowackim i Brożkiem? 7. Czy są zaległości w wypłatach dla innych pracowników Wisły Kraków ? Jeśli tak to jaki okres obejmują. 8. Jaki % wszystkich wydatków stanowią wypłaty piłkarzy pierwszej drużyny? 9. Jak wygląda sprawa z trenerem Dariuszem Wdowczykiem? 10. Co zdecydowało o zatrudnieniu Macieja Stolarczyka? 11. W jakim procencie Genoa i Catania zrealizowały swoje zobowiązania wobec Wisły? 12. Kiedy zostanie włączona nowa strona internetowa. Czy nadal jest szansa na uruchomienie nowego sklepu oraz muzeum czy zostaje to odroczone w czasie jak nowa strona internetowa? 13. Czy Kiko Ramirez mógłby zostać skautem klubu na rynek hiszpański 14. Czy oferta dla Carlitos z Dinama Zagrzeb jest nadal aktualna? |
1.Czy w obliczu nowych wydarzeń, czyli brak możliwości skompletowania sztabu wedle uznania trenera J.Carillo, powierzenia stanowiska trenera i dyrektora ludziom bez żadnego doświadczenia, udostępniania przestępcom powierzchni budynku należącego do TSu, ponownej wymianie (jak co sezon) połowy kadry, moje pytanie brzmi:
"Czy wy macie godność i rozum człowieka"? |
Trzeba pytać o Miśka.
Padło tu kilka pytań o niego, nie można ich przemilczać. Trzymanie klubowych sterów przez gościa z taką przeszłością (tak wiem, chlopina się "zresocjalizował " :D ) ma negatywny wpływ na wizerunek klubu. Jak ktoś tego nie widzi to znaczy, że jest idiotą. |
Czy zarząd ma jakąkolwiek długofalową wizję klubu?
W jaki sposób zarząd klubu jest związany z Pawłem M. ps Misiek? Dlaczego w klubie będą zatrudniani na wysokich stanowiskach osoby bez doświadczenia, bądź niekompetente? (Stolarczyk, Głowacki, Baszczyński) Co z umową na najem stadionu? Obecna kończy się 30 czerwca. Czy zarząd działa na rzecz dobra klubu, czy własnych interesów/osób trzecich? |
Mail poszedł. Jeśli uważacie ,że o coś należy zapytać dodatkowo zawsze możecie zrobić to na własną rękę.
|
Tak też uczynię.
|
Cytat:
Mam zatem pytanie do Ciebie: Chcesz tym pytaniem obrazić Zarząd czy po prostu nie myślisz, jak piszesz? |
Puszczam takie pytania - większość z tego tematu. Zachęcam, żeby inne osoby też je wysłały na maila: [email protected]
1. Czy to prawda, że klub zaciągnął ostatnio wysoką pożyczkę? 2. Czy prawdą jest, że miasto oczekuje od Was gwarancji szybszej spłaty zaległości, w związku z negocjacją przy nowej umowie ? 3. Jakie działania prowadzi obecnie klub, aby poprawić sytuację finansową - czy są prowadzone rozmowy z inwestorami, sponsorami oprócz Bragiela? 4. Jak ma się sprawa z tym "wielkim" sponsorem, inwestorem który miał kilkukrotnie zwiększyć budżet Wisły ? 5. Czy dopuszczają możliwość sprzedaży spółki w przypadku gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy? 6. Czy zarząd ma jakąkolwiek długofalową wizję klubu? 7. Czy wobec braku poważnego inwestora, długu wobec miasta, zaległości w wypłatach dla piłkarzy, utrzymywaniu kolejnego trenera na etacie, zarząd rozważał lub rozważa ogłoszenie upadłości i start od 4 ligi? 8. Czy zarząd jest przygotowany, że mimo ich starań, z dnia na dzień "to wszystko jednak pierâŚnie"? Co wtedy? 9. Czy zarząd zdaje sobie sprawę, że to co się dzieje w klubie, z zewnątrz wygląda jeszcze gorzej niż wyglądało "za późnego Cupiala"? 10. Dlaczego zarząd jest tak zero-jedynkowi w swoich działaniach? Albo zdominować klub Hiszpanami albo Wiślakami. Może warto jednak wszystko wypośrodkować i postawić na profesjonalizm, jakość, a nie zewnętrzne etykiety. 11. Skoro zatrudnienie Joana Carrillo było planowane od dawna, to dlaczego zdecydowano się przy kolejnym kontrakcie Kiko Ramireza na tak absurdalny zapis w kontrakcie, zobowiązujący Wisłę do przedłużenia kontraktu Ramireza w przypadku utrzymania drużyny w pierwszej 8? 12. Czy prawdą jest, że działanie dotyczące Joana Carillo i Manuela Junco było w rzeczywistości zaplanowane dużo wcześniej? (świadczyć mogą o tym wypływające wcześniej artykuły na temat współpracy Carillo z sztabem i zarządem, które wypłynęło od dziennikarzy na co dzień piszących o klubie wyłącznie dobrze) 13. Czy Manuel Junco stracił stanowisko dyrektora sportowego, ponieważ otrzymywał od menedżerów ściąganych do Wisły zawodników środki finansowe w zamian za zakontraktowanie zawodników ze stajni danego menedżera? 14. Co ze sprawą Cierzniaka? 15. Czy prawdą jest, że to jednak klub zmienił ustalenia w ostatniej chwili, co do kontraktu Lloncha? 16. Czy zobaczymy kiedyś pieniądze za Brleka? Czy Wisła wystąpi do organów UEFA o ściągnięcie w jakiś sposób należności (w całości) z Genoi, która nie ma pieniędzy za Brleka, a jednocześnie kupuje sobie Piątka? 17. Czy zostały wyciągnięte konsekwencje wobec osoby, która nie dopilnowała wysyłki nagród w programie fans4club? 18. Kto ponosi odpowiedzialność za kolejne niespełnione obietnice â muzeum, sklep, strona internetowa? 19. Czym w klubie zajmuje się Damian Dukat, za co odpowiada, co leży w zakresie jego obowiązków? 20. Jakie argumenty przemawiały za powierzeniem i przemawiają za piastowaniem funkcji przez Pana Dukata? |
To ja podbijam.
Czy w związku z utrzymywaniem na liście płac Kiko Ramireza jest pomysł na wykorzystanie go. |
Ja to w ogóle nie wiem co w zarządzie robi Dukat, oprócz kibicowania i pisania na twitterze?
|
Ostatnie 10 min na wysłanie maila.
|
I jak tam - zadowoleni?
Pisałem, żeby olać, bo zarząd zrobi szopkę to nieeeee, moderator skasował mojego posta, a wy się tu naprodukowaliście na marne :D :D :D |
Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.
|
Cytat:
|
Nie rozczarował tylko się ośmieszył.
|
Ja wiedziałem, że większość moich pytań się pojawi więc odpuściłem sobie ich wysyłanie. Dużo osób pewnie bardziej interesowała się tym jak została rozwiązana umowa z Carrillo , niż kiedy w końcu będzie strona. Jednak zarząd mimo braku odpowiedzi na to pytanie, pozwolił większości na wyciągniecie jej z samego kontekstu wypowiedzi Pani Prezes.
|
Niekiedy brak odpowiedzi i forma mówią więcej niż przygotowana i odczytana z kartki odpowiedź pełna frazesów.
|
Cytat:
|
Dokładnie....sytuacja podobna analogicznie do tej z pytaniami do Putina w Rosji...
|
Cytat:
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację. Jednak marna to pociecha. Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji. A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać. |
Szkoda, że z pytaniami wyszła duża farsa. Cały ten pomysł przy takim rozwiązaniu do jakiego doszło był strzałem w kolano.
|
Łudziłem się, że jest chociaż cień szansy na to, że zarząd poważnie potraktuje te pytania. Odpowiedzieli na te najłatwiejsze, które nie poruszają żadnych kluczowych kwestii, równie dobrze mogli nie odpowiadać na żadne, wyszłoby na to samo.
|
Cytat:
Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą). Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie. Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt? |
Cytat:
|
To zescie sie popytoli :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl