Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pytania do zarządu Wisły Kraków SA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9968)

leszekm 15.06.2018 18:28

1.Czy Zarząd "brał ślub" z "Miśkiem".Czy możliwy jest rozwód?.
2.Czy 4 trenerów to nie za dużo?.

Coglin 15.06.2018 19:59

1. Czy wobec braku poważnego inwestora, długu wobec miasta, zaległości w wypłatach dla piłkarzy, utrzymywaniu kolejnego trenera na etacie, zarząd rozważał lub rozważa ogłoszenie upadłości i start od 4 ligii?
2. Czy zarząd jest przygotowany, że mimo ich starań, z dnia na dzień "to wszystko jednak .......nie"? Co wtedy?

kacpaw91 15.06.2018 20:02

Czy jest szansa, że Kiko Ramirez zostanie skautem?

Czy Kostal i Bałaniuk zostaną wypożyczeni?

TIR_DO_SŁUBIC 15.06.2018 20:08

Czy zarząd czyta forum?

Malaki 15.06.2018 21:12

1. Czy w pierwszych dniach Września, czyli zaraz po zwolnieniu naszego nowego szkoleniowca, kibice będą mogli liczyć na kolejną akcję crowdfundingową w której główną nagrodą byłaby możliwość objęcia posady trenera Wisły Kraków?
2. Czy prawdą jest, że Carillo musiał odejść, ponieważ do mediów wyciekła informacja nt. jego zarobków i Misiek po uświadomieniu sobie, że są przy klubie ludzie, którzy czerpią z jego działalności większe zyski niż on sam, nakazał natychmiastowe rozstanie z Hiszpanem?
3. Ile klub przeznacza pieniędzy na pozytywny PR w postaci wpisów na tym forum i czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie Miśka (gdziekolwiek jest), aby ponownie był na czele listy wynagrodzeń Wisły, co pozwoliłoby uzyskać jego zgodę na zatrudnienie na posadzie szkoleniowca kogoś, kto nie jest wuefistą, woźnym, kucharką bądź bibliotekarką?

MaLk 15.06.2018 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 1504936)
Dlaczego zatrudniamy Macieja Stolarczyka na trenera, podczas gdy jest trener na Liście płac, który z chęcią podjąłby się pracy z tym zespołem?

Właściwie czy to w ogóle byłoby formalnie możliwe bez zgody samego Kiko?

Coglin 15.06.2018 21:32

3. Czy zarząd zdaje sobie sprawę, że to co się dzieje w klubie, z zewnątrz wygląda jeszcze gorzej niż wyglądało za późnego Cupiala?

nesta 15.06.2018 22:05

- Dlaczego zarząd w licznych wywiadach powtarza/powtarzał, że klub nie jest na sprzedaż w przypadku gdy sfinansowanie bieżącej działalności klubu własnymi środkami jest praktycznie niemożliwe? Jednocześnie zarząd dziwi się, że brak chętnych na nabycie akcji. Może jednak trzeba wystosować na zewnątrz bardziej jednoznaczny komunikat, że Wisła jest skłonna sprzedać większościowy pakiet.

- W jaki sposób oprócz klubu biznesu, który działa przy spółce, poszukiwani są potencjalni inwestorzy/kupcy? Oczywiście nie chodzi mi o szczegóły, ale bardziej czy klub podejmuje takie działania również poza granicami Polski (jeśli w ogóle podejmuje).

kacpaw91 15.06.2018 22:07

Kiedy wreszcie zamierzamy sprzedać Carlitosa i ściągnąć kogoś na jego miejsce?

kk23 15.06.2018 22:21

Jakie argumenty przemawiały za powierzeniem i przemawiają za piastowaniem funkcji przez Pana Dukata?

Kto odpowiada w klubie za sprawy prawne, kontraktowe?

Czy klub wyciągnął konsekwencje (jakiejkolwiek natury) i jakie w stosunku do osób odpowiedzialnych za kwestie poczynań pranwo-kontraktowych w stosunku do osób odpowiedzialnych za decyzje związane z kontraktami R.Cierzniaka, D. Wdowczyka i innych im podobnym?

Dzimi 15.06.2018 23:01

Pytania bardzo trafne. Quo Vadis Wisło?

Szkoda że nigdy nie doczekamy się odpowiedzi. Czy ostatnie ruchy wskazują, że era TSu skończy się tak samo źle jak w latach 90 ?

KOMINEK 15.06.2018 23:34

Wybrałem 14 pytań które są kompilacją tego co napisaliście. zamieściłem takie które uznałem że są najważniejsze a przy okazji jest szansa że uzyskamy (być może) na nie odwiedź.
Jutro rano je wyślę pod tytułem Pytanie użytkowników forum wislakrakow.com.
1. Czy całkowite zadłużenie od momentu przejęcia Wisły SSA przez TS wzrosło?
2. Wiemy, że zarządzono ciszę medialną jeśli chodzi o zakup części akcji przez pana Bragiela, ale podany termin podpisania umowy upłynął tak dawno, że zaczynamy wątpić, że jest na to jeszcze szansa. Czy można prosić o ustosunkowanie się do tej sprawy.
3. Czy dopuszczają Państwo możliwość sprzedaży spółki w przypadku gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy?
4. Czy mogliby Państwo się odnieść do pojawiających sie zarzutów dotyczących dyrektora Junco.
5. Czy istnieją zaległości w wypłatach dla byłego trenera Wisły Joan Carrillo, które dałyby mu podstawy do rozwiązania kontraktu. Jakie były ewentualnie inne przyczyny rozwiązania kontraktu.
6. Na ile zdanie Joana Carrillo zadecydowało o zakończeniu współpracy (piłkarskiej) z Głowackim i Brożkiem?
7. Czy są zaległości w wypłatach dla innych pracowników Wisły Kraków ? Jeśli tak to jaki okres obejmują.
8. Jaki % wszystkich wydatków stanowią wypłaty piłkarzy pierwszej drużyny?
9. Jak wygląda sprawa z trenerem Dariuszem Wdowczykiem?
10. Co zdecydowało o zatrudnieniu Macieja Stolarczyka?
11. W jakim procencie Genoa i Catania zrealizowały swoje zobowiązania wobec Wisły?
12. Kiedy zostanie włączona nowa strona internetowa. Czy nadal jest szansa na uruchomienie nowego sklepu oraz muzeum czy zostaje to odroczone w czasie jak nowa strona internetowa?
13. Czy Kiko Ramirez mógłby zostać skautem klubu na rynek hiszpański
14. Czy oferta dla Carlitos z Dinama Zagrzeb jest nadal aktualna?

Enigmovsky 16.06.2018 00:38

1.Czy w obliczu nowych wydarzeń, czyli brak możliwości skompletowania sztabu wedle uznania trenera J.Carillo, powierzenia stanowiska trenera i dyrektora ludziom bez żadnego doświadczenia, udostępniania przestępcom powierzchni budynku należącego do TSu, ponownej wymianie (jak co sezon) połowy kadry, moje pytanie brzmi:
"Czy wy macie godność i rozum człowieka"?

felipe 16.06.2018 06:42

Trzeba pytać o Miśka.


Padło tu kilka pytań o niego, nie można ich przemilczać. Trzymanie klubowych sterów przez gościa z taką przeszłością (tak wiem, chlopina się "zresocjalizował " :D ) ma negatywny wpływ na wizerunek klubu. Jak ktoś tego nie widzi to znaczy, że jest idiotą.

Sevi 16.06.2018 06:57

Czy zarząd ma jakąkolwiek długofalową wizję klubu?


W jaki sposób zarząd klubu jest związany z Pawłem M. ps Misiek?


Dlaczego w klubie będą zatrudniani na wysokich stanowiskach osoby bez doświadczenia, bądź niekompetente? (Stolarczyk, Głowacki, Baszczyński)


Co z umową na najem stadionu? Obecna kończy się 30 czerwca.


Czy zarząd działa na rzecz dobra klubu, czy własnych interesów/osób trzecich?

KOMINEK 16.06.2018 07:35

Mail poszedł. Jeśli uważacie ,że o coś należy zapytać dodatkowo zawsze możecie zrobić to na własną rękę.

felipe 16.06.2018 08:06

Tak też uczynię.

czaro 16.06.2018 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1505043)
Czy zarząd działa na rzecz dobra klubu, czy własnych interesów/osób trzecich?

Świetne pytanie! Już pomijając kwestię tego, że to pytanie to jak napluć tym ludziom w twarz, czy myślisz, że gdyby działali dla interesów własnych/osób trzecich, to powiedzieliby prawdę?

Mam zatem pytanie do Ciebie:
Chcesz tym pytaniem obrazić Zarząd czy po prostu nie myślisz, jak piszesz?

Coglin 16.06.2018 09:04

Puszczam takie pytania - większość z tego tematu. Zachęcam, żeby inne osoby też je wysłały na maila: [email protected]

1. Czy to prawda, że klub zaciągnął ostatnio wysoką pożyczkę?
2. Czy prawdą jest, że miasto oczekuje od Was gwarancji szybszej spłaty zaległości, w związku z negocjacją przy nowej umowie ?
3. Jakie działania prowadzi obecnie klub, aby poprawić sytuację finansową - czy są prowadzone rozmowy z inwestorami, sponsorami oprócz Bragiela?
4. Jak ma się sprawa z tym "wielkim" sponsorem, inwestorem który miał kilkukrotnie zwiększyć budżet Wisły ?
5. Czy dopuszczają możliwość sprzedaży spółki w przypadku gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy?
6. Czy zarząd ma jakąkolwiek długofalową wizję klubu?
7. Czy wobec braku poważnego inwestora, długu wobec miasta, zaległości w wypłatach dla piłkarzy, utrzymywaniu kolejnego trenera na etacie, zarząd rozważał lub rozważa ogłoszenie upadłości i start od 4 ligi?
8. Czy zarząd jest przygotowany, że mimo ich starań, z dnia na dzień "to wszystko jednak pier…nie"? Co wtedy?
9. Czy zarząd zdaje sobie sprawę, że to co się dzieje w klubie, z zewnątrz wygląda jeszcze gorzej niż wyglądało "za późnego Cupiala"?
10. Dlaczego zarząd jest tak zero-jedynkowi w swoich działaniach? Albo zdominować klub Hiszpanami albo Wiślakami. Może warto jednak wszystko wypośrodkować i postawić na profesjonalizm, jakość, a nie zewnętrzne etykiety.
11. Skoro zatrudnienie Joana Carrillo było planowane od dawna, to dlaczego zdecydowano się przy kolejnym kontrakcie Kiko Ramireza na tak absurdalny zapis w kontrakcie, zobowiązujący Wisłę do przedłużenia kontraktu Ramireza w przypadku utrzymania drużyny w pierwszej 8?
12. Czy prawdą jest, że działanie dotyczące Joana Carillo i Manuela Junco było w rzeczywistości zaplanowane dużo wcześniej? (świadczyć mogą o tym wypływające wcześniej artykuły na temat współpracy Carillo z sztabem i zarządem, które wypłynęło od dziennikarzy na co dzień piszących o klubie wyłącznie dobrze)
13. Czy Manuel Junco stracił stanowisko dyrektora sportowego, ponieważ otrzymywał od menedżerów ściąganych do Wisły zawodników środki finansowe w zamian za zakontraktowanie zawodników ze stajni danego menedżera?
14. Co ze sprawą Cierzniaka?
15. Czy prawdą jest, że to jednak klub zmienił ustalenia w ostatniej chwili, co do kontraktu Lloncha?
16. Czy zobaczymy kiedyś pieniądze za Brleka? Czy Wisła wystąpi do organów UEFA o ściągnięcie w jakiś sposób należności (w całości) z Genoi, która nie ma pieniędzy za Brleka, a jednocześnie kupuje sobie Piątka?
17. Czy zostały wyciągnięte konsekwencje wobec osoby, która nie dopilnowała wysyłki nagród w programie fans4club?
18. Kto ponosi odpowiedzialność za kolejne niespełnione obietnice – muzeum, sklep, strona internetowa?
19. Czym w klubie zajmuje się Damian Dukat, za co odpowiada, co leży w zakresie jego obowiązków?
20. Jakie argumenty przemawiały za powierzeniem i przemawiają za piastowaniem funkcji przez Pana Dukata?

pepe72 16.06.2018 09:10

To ja podbijam.
Czy w związku z utrzymywaniem na liście płac Kiko Ramireza jest pomysł na wykorzystanie go.

Kristoferson 16.06.2018 09:10

Ja to w ogóle nie wiem co w zarządzie robi Dukat, oprócz kibicowania i pisania na twitterze?

Coglin 16.06.2018 10:50

Ostatnie 10 min na wysłanie maila.

Hives4 18.06.2018 09:04

I jak tam - zadowoleni?


Pisałem, żeby olać, bo zarząd zrobi szopkę to nieeeee, moderator skasował mojego posta, a wy się tu naprodukowaliście na marne :D :D :D

tsw biała gwiazda 18.06.2018 09:13

Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.

!!IRIVER!! 18.06.2018 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1505262)
Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.

Rozczarował tylko naiwnych. Szkoda było waszego czasu na wymyślanie pytań. :(

silver03 18.06.2018 09:46

Nie rozczarował tylko się ośmieszył.

tsw biała gwiazda 18.06.2018 09:46

Ja wiedziałem, że większość moich pytań się pojawi więc odpuściłem sobie ich wysyłanie. Dużo osób pewnie bardziej interesowała się tym jak została rozwiązana umowa z Carrillo , niż kiedy w końcu będzie strona. Jednak zarząd mimo braku odpowiedzi na to pytanie, pozwolił większości na wyciągniecie jej z samego kontekstu wypowiedzi Pani Prezes.

kk23 18.06.2018 12:28

Niekiedy brak odpowiedzi i forma mówią więcej niż przygotowana i odczytana z kartki odpowiedź pełna frazesów.

PhantomRanger 18.06.2018 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1504890)
Kto nie chce ma wątpliwości czy to ma sens po prostu nie pisze

I niestety Ci co wątpili w prawdziwość intencji tej akcji mieli rację i wyszło na ich.

Griszka30KR 18.06.2018 14:49

Dokładnie....sytuacja podobna analogicznie do tej z pytaniami do Putina w Rosji...

FraMat 18.06.2018 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1505384)
I niestety Ci co wątpili w prawdziwość intencji tej akcji mieli rację i wyszło na ich.

Pocieszam się, że nie zadałem żadnego pytania.
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację.

Jednak marna to pociecha.
Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji.
A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać.

Karherop 18.06.2018 16:50

Szkoda, że z pytaniami wyszła duża farsa. Cały ten pomysł przy takim rozwiązaniu do jakiego doszło był strzałem w kolano.

Patryko 18.06.2018 17:21

Łudziłem się, że jest chociaż cień szansy na to, że zarząd poważnie potraktuje te pytania. Odpowiedzieli na te najłatwiejsze, które nie poruszają żadnych kluczowych kwestii, równie dobrze mogli nie odpowiadać na żadne, wyszłoby na to samo.

Vinci 18.06.2018 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1505392)
Pocieszam się, że nie zadałem żadnego pytania.
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację.

Jednak marna to pociecha.
Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji.
A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać.

Ja też sobie darowałem, ale liczyłem, że zmierzą się z określonymi kwestiami. Klasyczny samobój. W prywatnej firmie, ktoś za taki manewr pewnie by poleciał, albo miał bardzo gorąco rozmowę z szefem.

Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą).

Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie.

Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt?

mr_kwolf 18.06.2018 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1505433)
Ja też sobie darowałem, ale liczyłem, że zmierzą się z określonymi kwestiami. Klasyczny samobój. W prywatnej firmie, ktoś za taki manewr pewnie by poleciał, albo miał bardzo gorąco rozmowę z szefem.

Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą).

Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie.

Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt?

Ja zrozumiałem, że nic się nie zmieniło od ostatnich informacji na ten temat czyli dalej czekamy na wycenę biegłego żeby móc ustalić kwotę wynajmu. I ta kwota ma być właśnie proporcjonalna dlatego dalej czekamy, bo chcemy ustalić faktyczną wartość obiektu, a nie płacić od kosztów budowy, które są mocno zawyżone.

Dariook 18.06.2018 21:08

To zescie sie popytoli :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl