![]() |
7 sezon błąkania się w okolicach 6 miejsca, echhhhhhhh
do 8 razy sztuka... |
Sytuacje były, brakło skuteczności... zimnej krwi... Na pewno nie zasłużyliśmy na 2:0, remis byłby wynikiem sprawiedliwym :(
|
Cytat:
|
Smutek i żal. Dawno nie byłem tak rozczarowany.
|
W przyszłym sezonie 2 razy z nimi wygramy, potem powalczą o utrzymanie z Chojnicznką, bo bez Kurzawy i Kądziora to raczej daleko nie zajadą
|
Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody
|
Sezon przegrała drużyna, finał przegrał Imaz. No cóż, jak co roku - może w następnym sezonie będzie lepiej (jednak bez Carlitosa będzie bardzo ciężko)
|
Tak. Nie zasłużyliśmy na taki wynik. Paradoksalnie, jeden z lepszych meczów Wisły w rundzie finałowej. Zwłaszcza w środku pola. Zabrakło skuteczności. W takich meczach są 2-3 sytuacje, które trzeba strzelić. Nie udało się. Mimo wszystko widzę duży postęp w grze.
|
może za rok...
|
Cytat:
|
Marzenia prysly jak banka mydlana. Imaz powinien miec dwie bramki jeszcze przed golem Gornika, szkoda tez sytuacji Carlitosa. Przegralismy z nimi 3 mecze w tym sezonie wiec trzeba uznac ich wyzszosc. Piekna koncowka sezonu niestety nic nam nie dala. Jedyne pocieszenie, ze mamy w druzynie krola strzelcow bez ktorego bylibysmy w czarnej dupie
|
Cytat:
Imaz to jest gość, który ma wykończenie na poziomie 0, no jak tak można???? Jest jeden powód do radości ostatni mecz Cywki. |
przypuszczam, że wątpię.... w końcu wszyscy zamiast stać i patrzeć co zrobi Carlitos w końcu sami zaczną myśleć na boisku......
|
Niby żal, że się nie udało, wszystko było w nogach piłkarzy bo Płock przegrał, ale z drugiej strony naprawdę lepiej spokojnie budować drużynę i awansować do pucharów bez żadnych wątpliwości. Carillo potrzebował czasu, by to wszystko ułożyć i mam naprawdę optymistyczne podejście do następnego sezonu - czuć, że drużyna idzie w dobrym kierunku. Dzisiaj przy lepszej skuteczności można było wygrać, pierwsza bramka stracona po stałym fragmencie; to jest przede wszystkim do poprawy - jak zaczniemy lepiej bronić i pojawią się schematy ofensywne będzie dobrze.
|
Cytat:
|
Już wiadomo dlaczego Imaz trafił do nas a nie gra w Hiszpanii na wyższym poziomie. Co do Carlitosa ten kto liczy na duży transfer "ślepego" do poważnego klubu mocno się zdziwi. Obstawiam, że Carlitos wyjedzie do Chin.
|
Szkoda, bo wszystko mielismy w nogach. Imaz od x spotkań pod formą, to dzisiaj też zjebał co ma zjebać.
ALE TO CO ZROBIŁ MITROVIC PRZY 2 GOLU - TY ....A POZORANCIE WON JAK NAJDALEJ OD WISŁY. Carillo to samo - później te zmiany rób jak gonimy wynik. Rzucasz sie jak pojebany przy linii, ale robic od razu zmiany to już nie ma kto. Zaczynamy karuzeleeee !!!!! |
Cytat:
|
Dziękuję Carrillo za zmobilizowanie drużyny na rundę finałową i po raz pierwszy od 7 lat mieliśmy realną szansę do ostatniego meczu na puchary europejskie...
Ja to doceniam. Gratulacje dla Górnika za cały sezon. Brosz tam robi kapitalną robotę. Jednak obstawiam, że w w pucharach dostaną ostry wp.... |
Cytat:
Przecież zapowiadali, że ściągają króla strzelców jednej z lig. :p |
Szkoda tego meczu ale chyba zbyt cukierkowy byłby to scenariusz gdybyśmy zagrali w pucharach po stratach z pierwszych dwóch kolejek rundy mistrzowskiej.
|
No wlasnie dziwny ten sezon,a finalnie moglismy zagrać w pucharach.Tylko ze to 4 miejsce i tak było bonusowo bo wiadmo z czym sie to wizało,i tak sie ulozyło ze zdobywca PP jest tez MP.(niestety)
ale sam nie wiem czy mysmy na te Puchary sie nadawali,mi jednak brakuje w tej druzynie jakośći,jeden LLonch (juz Carlitosa nie liczę) to za mało,reszta to połka lekko powyżej średniej. Musimy zeby myslec o czyms wiecei niz te miejsca 6 ,7 czy 8 od których odbijamy sie chyba 6 rok,zacząć stawiać wlasnie na jakość ,bo takie Mitrovice to sa do wyciagniecia z 1 ligi Polskiej ,a nie o takie transfery nam chodzi. |
Cytat:
|
Zacznijmy od 4 ligi, Górnik awansował i gra w pucharach i to MŁODYMI POLAKAMI
|
Pocieszę was, za niecałe 2 miesiące znowu zaczynamy ostrą walkę o puchary :>
|
Cytat:
Drużyny Brosza tak mają. |
Cytat:
|
Ogromne brawa dla drużyny za cały wysiłek w tym sezonie. Wygraliśmy 2 razy Derby, przy Kałuży wygraliśmy po 7 latach, przy Ł3 po 8 latach, w Kielcach po 5 latach, we Wrocławiu po 6 latach. Widocznie nie zasłużyliśmy na puchary, skoro przegraliśmy po raz trzeci w Górnikiem. Mimo to, jak dla mnie sezon jak najbardziej na plus.
A z minusów to trzeba wspomnieć o pożegnaniu Brożka i Głowackiego. Kiedyś to musiało nastąpić, ale mimo wszystko zal się rozstawać.. Dziiekuję Panowie za ten sezon. Wisła Pany! |
Gdyby nie wkurzenie na nc+ to byłbym dzisiaj nawet zadowolony,
Co prawda przegraliśmy ten mecz, ale raczej pechowo, bo graliśmy naprawę bardzo dobrze i mieliśmy chyba przewagę w każdym elemencie (oprócz bramek). Potrzeba nam być może trochę więcej wyrachowania, ale drużyna Carillo wie, co ma robić i zaczyna nieć swój styl. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Najważniejsze to utrzymać skład. Jeśli uda nam się zatrzymać Custę, Veleza, Lloncha, Bashę i znaleźć ciekawe zastępstwo za Carlitosa, to przyszły sezon może być udany. W siłę rosną Wojtkowski, Halilović i Arsenić. Patrzę w przyszłość z optymizmem.
|
@Pepinho
Też byśmy dostali w dupę, ale i tak istniała mała szansa, że drużyna by powalczyła i wykoleiła się dopiero na silniejszym rywali np w 2 czy 3 rundzie eliminacji. Górnik zostanie wyprzedany i tak jak ktoś już powiedział: obstawiam że w następnym sezonie będzie walczył w grupie spadkowej. W tym sezonie jednak - zasłużył na puchary i 4 miejsce w lidze. Dalej uważam, że pucharów nie przegraliśmy teraz ale na jesieni po 3 wtopach u siebie pod rząd. Wtedy marzenia na dobre miejsce prysły. Teraz uważam że w rundzie finałowej wykręciliśmy wyniki "ponad" stan. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Brosz z Piastem zrobił to samo, z beniaminka zrobił pucharowicza, później już tak kolorowo nie było
|
Mówicie, że przegraliśmy z Górnikiem 3 razy, ale te 3 razy były po naszych dobrych meczach gdzie nawalała skuteczność i przynajmniej jedna z bramek stracona po kiksie któregoś obrońcy..
Mecz był dobry szkoda niewykorzystanych sytuacji. Wyniki w rundzie finałowej i gra dobrze rokuje na przyszłość, widać że Carillo ma plan na ten zespół i potrafi reagować zmianami ustawienia. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl