Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Górnik Zabrze-Wisła Kraków 20.05 godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9956)

Hives4 20.05.2018 19:07

7 sezon błąkania się w okolicach 6 miejsca, echhhhhhhh


do 8 razy sztuka...

Patryko 20.05.2018 19:07

Sytuacje były, brakło skuteczności... zimnej krwi... Na pewno nie zasłużyliśmy na 2:0, remis byłby wynikiem sprawiedliwym :(

Elendil 20.05.2018 19:09

Cytat:

Jakby za cały sezon górnik zasługiwał na puchary to nie wywalczyły ich w ostatnim meczu tylko dużo wcześniej. 3 punkty zawdzięczają kibicom za Gliwice....
pewnie, ale pamiętaj, że 3 razy z nimi graliśmy i trzy razy w trąbę. Trzeba uznać wyższość Górnika w tym sezonie. Odegramy się w przyszłym ;)

w0lno. 20.05.2018 19:09

Smutek i żal. Dawno nie byłem tak rozczarowany.

funkykoval 20.05.2018 19:11

W przyszłym sezonie 2 razy z nimi wygramy, potem powalczą o utrzymanie z Chojnicznką, bo bez Kurzawy i Kądziora to raczej daleko nie zajadą

brylant17 20.05.2018 19:12

Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody

Kamson 20.05.2018 19:12

Sezon przegrała drużyna, finał przegrał Imaz. No cóż, jak co roku - może w następnym sezonie będzie lepiej (jednak bez Carlitosa będzie bardzo ciężko)

ślimak 20.05.2018 19:13

Tak. Nie zasłużyliśmy na taki wynik. Paradoksalnie, jeden z lepszych meczów Wisły w rundzie finałowej. Zwłaszcza w środku pola. Zabrakło skuteczności. W takich meczach są 2-3 sytuacje, które trzeba strzelić. Nie udało się. Mimo wszystko widzę duży postęp w grze.

inspektor erektor 20.05.2018 19:14

może za rok...

w0lno. 20.05.2018 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1501863)
Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody

I Ty człowieku mianujesz się kibicem Wisły Kraków? Weź usuń tego posta, a najlepiej i konto...

mitmichael 20.05.2018 19:14

Marzenia prysly jak banka mydlana. Imaz powinien miec dwie bramki jeszcze przed golem Gornika, szkoda tez sytuacji Carlitosa. Przegralismy z nimi 3 mecze w tym sezonie wiec trzeba uznac ich wyzszosc. Piekna koncowka sezonu niestety nic nam nie dala. Jedyne pocieszenie, ze mamy w druzynie krola strzelcow bez ktorego bylibysmy w czarnej dupie

fansorina 20.05.2018 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1501862)
W przyszłym sezonie 2 razy z nimi wygramy, potem powalczą o utrzymanie z Chojnicznką, bo bez Kurzawy i Kądziora to raczej daleko nie zajadą

Idąc twoim rozumowaniem to my będziemy razem z nimi walczyć o utrzymanie.

Imaz to jest gość, który ma wykończenie na poziomie 0, no jak tak można???? Jest jeden powód do radości ostatni mecz Cywki.

funkykoval 20.05.2018 19:17

przypuszczam, że wątpię.... w końcu wszyscy zamiast stać i patrzeć co zrobi Carlitos w końcu sami zaczną myśleć na boisku......

Heero 20.05.2018 19:17

Niby żal, że się nie udało, wszystko było w nogach piłkarzy bo Płock przegrał, ale z drugiej strony naprawdę lepiej spokojnie budować drużynę i awansować do pucharów bez żadnych wątpliwości. Carillo potrzebował czasu, by to wszystko ułożyć i mam naprawdę optymistyczne podejście do następnego sezonu - czuć, że drużyna idzie w dobrym kierunku. Dzisiaj przy lepszej skuteczności można było wygrać, pierwsza bramka stracona po stałym fragmencie; to jest przede wszystkim do poprawy - jak zaczniemy lepiej bronić i pojawią się schematy ofensywne będzie dobrze.

ashkeczup 20.05.2018 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1501863)
Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody

Jaki balonik? Serio, ile ty masz IQ. Wszystko się rozstrzygnęło w ostatniej kolejce i to ma być niby balonik?

Pepinho 20.05.2018 19:19

Już wiadomo dlaczego Imaz trafił do nas a nie gra w Hiszpanii na wyższym poziomie. Co do Carlitosa ten kto liczy na duży transfer "ślepego" do poważnego klubu mocno się zdziwi. Obstawiam, że Carlitos wyjedzie do Chin.

El'kabat 20.05.2018 19:20

Szkoda, bo wszystko mielismy w nogach. Imaz od x spotkań pod formą, to dzisiaj też zjebał co ma zjebać.

ALE TO CO ZROBIŁ MITROVIC PRZY 2 GOLU - TY ....A POZORANCIE WON JAK NAJDALEJ OD WISŁY.

Carillo to samo - później te zmiany rób jak gonimy wynik. Rzucasz sie jak pojebany przy linii, ale robic od razu zmiany to już nie ma kto.



Zaczynamy karuzeleeee !!!!!

ślimak 20.05.2018 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1501864)
Sezon przegrała drużyna, finał przegrał Imaz. No cóż, jak co roku - może w następnym sezonie będzie lepiej (jednak bez Carlitosa będzie bardzo ciężko)

Sezon przegrał trener Kiko Ramirez.

Karherop 20.05.2018 19:24

Dziękuję Carrillo za zmobilizowanie drużyny na rundę finałową i po raz pierwszy od 7 lat mieliśmy realną szansę do ostatniego meczu na puchary europejskie...


Ja to doceniam.


Gratulacje dla Górnika za cały sezon. Brosz tam robi kapitalną robotę. Jednak obstawiam, że w w pucharach dostaną ostry wp....

FraMat 20.05.2018 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1501874)
Już wiadomo dlaczego Imaz trafił do nas a nie gra w Hiszpanii na wyższym poziomie. Co do Carlitosa ten kto liczy na duży transfer "ślepego" do poważnego klubu mocno się zdziwi. Obstawiam, że Carlitos wyjedzie do Chin.

Oj tam, weźmie go Napoli.
Przecież zapowiadali, że ściągają króla strzelców jednej z lig.
:p

!!IRIVER!! 20.05.2018 19:28

Szkoda tego meczu ale chyba zbyt cukierkowy byłby to scenariusz gdybyśmy zagrali w pucharach po stratach z pierwszych dwóch kolejek rundy mistrzowskiej.

Wojtas 20.05.2018 19:34

No wlasnie dziwny ten sezon,a finalnie moglismy zagrać w pucharach.Tylko ze to 4 miejsce i tak było bonusowo bo wiadmo z czym sie to wizało,i tak sie ulozyło ze zdobywca PP jest tez MP.(niestety)

ale sam nie wiem czy mysmy na te Puchary sie nadawali,mi jednak brakuje w tej druzynie jakośći,jeden LLonch (juz Carlitosa nie liczę) to za mało,reszta to połka lekko powyżej średniej.
Musimy zeby myslec o czyms wiecei niz te miejsca 6 ,7 czy 8 od których odbijamy sie chyba 6 rok,zacząć stawiać wlasnie na jakość ,bo takie Mitrovice to sa do wyciagniecia z 1 ligi Polskiej ,a nie o takie transfery nam chodzi.

Pepinho 20.05.2018 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1501877)
Dziękuję Carrillo za zmobilizowanie drużyny na rundę finałową i po raz pierwszy od 7 lat mieliśmy realną szansę do ostatniego meczu na puchary europejskie...


Ja to doceniam.


Gratulacje dla Górnika za cały sezon. Brosz tam robi kapitalną robotę. Jednak obstawiam, że w w pucharach dostaną ostry wp....

A my byśmy nie dostali. Żal dupę ściska taka nasza narodowa przywara. Biorąc pod uwagę ilość zmian w naszej kadrze na przestrzeni 2 sezonów to pobiliśmy wszelkie rekordy czy to coś nam dało in plus biorąc pod uwagę wyniki niekoniecznie. Co gorsza ten model będzie kontynuowany w dalszym ciągu. O tym, że Bargiel ściągnie tutaj kogoś z hajsem możemy zapomnieć, nie stać go nawet na zakup 15% udziałów i szopkę jaką odstawił cały zarząd z tym lobbystą za oceanu to coś co utwierdza mnie że nic dobrego nas nie czeka. Nie ma sianka...

ashkeczup 20.05.2018 19:39

Zacznijmy od 4 ligi, Górnik awansował i gra w pucharach i to MŁODYMI POLAKAMI

fran23 20.05.2018 19:40

Pocieszę was, za niecałe 2 miesiące znowu zaczynamy ostrą walkę o puchary :>

FraMat 20.05.2018 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1501884)
Zacznijmy od 4 ligi, Górnik awansował i gra w pucharach i to MŁODYMI POLAKAMI

i za rok spada z Ekstraklasy z pewnością, albo będzie grał w grupie spadkowej.
Drużyny Brosza tak mają.

Charlie 20.05.2018 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1501878)
Oj tam, weźmie go Napoli.
Przecież zapowiadali, że ściągają króla strzelców jednej z lig.
:p

Niezupełnie - zapowiedzieli, że kupią gracza który strzelił ponad 20 ligowych goli, wiec równie dobrze mogą wziąć od pasów Piątka.

kbr 20.05.2018 19:43

Ogromne brawa dla drużyny za cały wysiłek w tym sezonie. Wygraliśmy 2 razy Derby, przy Kałuży wygraliśmy po 7 latach, przy Ł3 po 8 latach, w Kielcach po 5 latach, we Wrocławiu po 6 latach. Widocznie nie zasłużyliśmy na puchary, skoro przegraliśmy po raz trzeci w Górnikiem. Mimo to, jak dla mnie sezon jak najbardziej na plus.

A z minusów to trzeba wspomnieć o pożegnaniu Brożka i Głowackiego. Kiedyś to musiało nastąpić, ale mimo wszystko zal się rozstawać..

Dziiekuję Panowie za ten sezon. Wisła Pany!

FraMat 20.05.2018 19:54

Gdyby nie wkurzenie na nc+ to byłbym dzisiaj nawet zadowolony,

Co prawda przegraliśmy ten mecz, ale raczej pechowo, bo graliśmy naprawę bardzo dobrze i mieliśmy chyba przewagę w każdym elemencie (oprócz bramek).
Potrzeba nam być może trochę więcej wyrachowania, ale drużyna Carillo wie, co ma robić i zaczyna nieć swój styl.

dwakroki 20.05.2018 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1501888)
Ogromne brawa dla drużyny za cały wysiłek w tym sezonie. Wygraliśmy 2 razy Derby, przy Kałuży wygraliśmy po 7 latach, przy Ł3 po 8 latach, w Kielcach po 5 latach, we Wrocławiu po 6 latach. Widocznie nie zasłużyliśmy na puchary, skoro przegraliśmy po raz trzeci w Górnikiem. Mimo to, jak dla mnie sezon jak najbardziej na plus.

A z minusów to trzeba wspomnieć o pożegnaniu Brożka i Głowackiego. Kiedyś to musiało nastąpić, ale mimo wszystko zal się rozstawać..

Dziiekuję Panowie za ten sezon. Wisła Pany!

Do tego dodałbym króla strzelców Carlitosa i fajne pożegnanie Brożka z Wisłą w meczu z Lechem. Ogólnie bardzo fajny sezon, nasz problem jest głównie w linii pomocy, która rzadko wygrywa środek pola i nie daje Carlitosowi wystarczającego wsparcia z przodu.

Pepinho 20.05.2018 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1501889)
Gdyby nie wkurzenie na nc+ to byłbym dzisiaj nawet zadowolony,

Co prawda przegraliśmy ten mecz, ale raczej pechowo, bo graliśmy naprawę bardzo dobrze i mieliśmy chyba przewagę w każdym elemencie (oprócz bramek).
Potrzeba nam być może trochę więcej wyrachowania, ale drużyna Carillo wie, co ma robić i zaczyna nieć swój styl.

może i ma styl według niektórych ale grać w ataku pozycyjnym nie potrafi dalej.

rokfor 20.05.2018 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1501892)
może i ma styl według niektórych ale grać w ataku pozycyjnym nie potrafi dalej.

Niestety mamy za mało kreatywnych piłkarzy. Carillo to w trakcie rundy zrozumiał, zmienił taktykę i zaczęło to przynosić rezultaty.

xanti1906 20.05.2018 20:11

Najważniejsze to utrzymać skład. Jeśli uda nam się zatrzymać Custę, Veleza, Lloncha, Bashę i znaleźć ciekawe zastępstwo za Carlitosa, to przyszły sezon może być udany. W siłę rosną Wojtkowski, Halilović i Arsenić. Patrzę w przyszłość z optymizmem.

Karherop 20.05.2018 20:31

@Pepinho
Też byśmy dostali w dupę, ale i tak istniała mała szansa, że drużyna by powalczyła i wykoleiła się dopiero na silniejszym rywali np w 2 czy 3 rundzie eliminacji.

Górnik zostanie wyprzedany i tak jak ktoś już powiedział: obstawiam że w następnym sezonie będzie walczył w grupie spadkowej. W tym sezonie jednak - zasłużył na puchary i 4 miejsce w lidze.


Dalej uważam, że pucharów nie przegraliśmy teraz ale na jesieni po 3 wtopach u siebie pod rząd. Wtedy marzenia na dobre miejsce prysły. Teraz uważam że w rundzie finałowej wykręciliśmy wyniki "ponad" stan.

pepe72 21.05.2018 01:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1501857)
7 sezon błąkania się w okolicach 6 miejsca, echhhhhhhh


do 8 razy sztuka...

Mógł być sezon walki o spadek.

tas de fleia 21.05.2018 06:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1501895)
@Pepinho
Też byśmy dostali w dupę, ale i tak istniała mała szansa, że drużyna by powalczyła i wykoleiła się dopiero na silniejszym rywali np w 2 czy 3 rundzie eliminacji.

Górnik zostanie wyprzedany i tak jak ktoś już powiedział: obstawiam że w następnym sezonie będzie walczył w grupie spadkowej. W tym sezonie jednak - zasłużył na puchary i 4 miejsce w lidze.


Dalej uważam, że pucharów nie przegraliśmy teraz ale na jesieni po 3 wtopach u siebie pod rząd. Wtedy marzenia na dobre miejsce prysły. Teraz uważam że w rundzie finałowej wykręciliśmy wyniki "ponad" stan.

No i tutaj zobaczymy, czy żabole trafili fajną zgraną grupę i jechali na atmosferze, czy też ich plan z wprowadzaniem nowych zawodników jednak ma sens długofalowo, już następny sezon powinien dać odpowiedź. Plusem dla nich jest trener - wydaje mi się, że Brosz to po prostu rozgarnięty facet.

Karherop 21.05.2018 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1501922)
No i tutaj zobaczymy, czy żabole trafili fajną zgraną grupę i jechali na atmosferze, czy też ich plan z wprowadzaniem nowych zawodników jednak ma sens długofalowo, już następny sezon powinien dać odpowiedź. Plusem dla nich jest trener - wydaje mi się, że Brosz to po prostu rozgarnięty facet.

Przyjdą słabe wyniki, bo musza przyjsc. Wtedy nadejdzie próba dla ich Zarządu. W Bialymstoku potrafili przełknąć grupę spadkową i zostawić Probierza. Jeśli w Zabrzu będzie inaczej to tak jak mówisz: nastąpi weryfilacja ich planu.

silver03 21.05.2018 07:51

Brosz z Piastem zrobił to samo, z beniaminka zrobił pucharowicza, później już tak kolorowo nie było

Adrio 21.05.2018 09:41

Mówicie, że przegraliśmy z Górnikiem 3 razy, ale te 3 razy były po naszych dobrych meczach gdzie nawalała skuteczność i przynajmniej jedna z bramek stracona po kiksie któregoś obrońcy..
Mecz był dobry szkoda niewykorzystanych sytuacji. Wyniki w rundzie finałowej i gra dobrze rokuje na przyszłość, widać że Carillo ma plan na ten zespół i potrafi reagować zmianami ustawienia.

szprotson 21.05.2018 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1501930)
Brosz z Piastem zrobił to samo, z beniaminka zrobił pucharowicza, później już tak kolorowo nie było

hmm zastanówmy sie, pewnie mu zawodników podkupili :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl