Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 16 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9942)

sandomingo 15.04.2018 13:38

Ok, po konferencji Carillo skład jest dość oczywisty:

Cuesta - Palcic, Velez, Arsenic, Bartkowski - Mitrovic, Cywka, Llonch - Imaz, Boguski, Carlitos.

Co do meczu, okiem eksperta: Nie przegraliśmy w Płocku od kilkunastu lat. Z drugiej strony każda seria ma swój koniec. Dlatego każdy wynik jest możliwy.
Delikatnym faworytem Płock - my wyglądamy bardzo dobrze na treningach (wg Carillo) oni zaś całkiem nieźle w meczach.

pepe72 15.04.2018 21:13

Tu jest konferencja: https://youtu.be/cuK2Y3kf1fE

domin_czyzyny 15.04.2018 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1498731)
#Carrillo: "Przygotowuję drużynę bazując na piłkarzy w najlepszej dyspozycji. Liczy się to, co pokazują na wszystkich treningach, nie tylko pojedynczych.

Wychodzę z założenia, że mecze o stawkę to nie moment na eksperymenty. Musimy rywalizować na najwyższym poziomie, dlatego drużyna będzie grała w optymalnym składzie w najbliższych spotkaniach."

Zaczynam powoli rozumieć rozgoryczenie Małeckiego, a co dopiero innych zawodników. Po co nam ich tylu? Mam nadzieję, że w lecie się ich pozbędziemy i kadra będzie liczyć 16 zawodników bo tyle potrzebuje pan Joan.

Pan Joan potrzebuje tylko Cywki i Mitro Nitro. Oni go słuchają, nie zadają zbędnych pytań oraz w razie czego powiedzą co się mówi w drużynie...

silver03 15.04.2018 22:57

domin ale ty czasem bredzisz.

Karherop 16.04.2018 07:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1498738)
Gdzie Carillo powiedział, że potrzebuje tylko 16 zawodników?
Rozgoryczenie Małeckiego i innych?
Bo dostają kasę tak samo jak ci, co występują w meczach?
.

To u nas nie ma już dodatkowej kasy za wejściówki? Pytam, bo nie pamiętam.

Szneka 16.04.2018 10:20

Panowie podeślijcie meczową 18 tkę proszę

Stelio 16.04.2018 10:30

Kto by pomyślał, że kiedyś zdanie "Wisła wygrywa po trafieniach Urygi i Semira Stilica z bezpośredniego rzutu wolnego" nie będzie się tyczył nas :D a co do wyniku to niestety, ale 2:0 dla Płocka jest chyba najbardziej realne, gramy piach od 7 lat, w grupach mistrzowskich jeszcze większy niż w lidze, więc sprawa jest jasna.

Laszi 16.04.2018 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1498575)
Temat meczowy z przyczyn niezależnych od nas będzie póki co pusty.
Przez weekend powinniśmy go uzupełnić.

Weekend minął, a temat nieuzupełniony. Za co ja płacę? :pala:

domin_czyzyny 16.04.2018 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1498752)
domin ale ty czasem bredzisz.

ale co niby, jest inaczej ? :D powoli już osoby będące bliżej klubu zaczynają głośno mówić o tym, co na forach od dawna jest podnoszone...

mr_kwolf 16.04.2018 12:37

Liczę, że od dzisiejszego meczu osoby myślące już o tym gdzie będą grały od lipca będą odstawione od składu. I tak już nie gramy o nic, a przegląd kadr nam się przyda przed kolejnym, pewnie jeszcze trudniejszym sezonem.

tomasz_19 16.04.2018 12:41

Nafciarze nie potrafią z nami wygrać u siebie co najmniej od 2000 roku.

Stawiam remis.


Lech przed meczem z nami przy Reymonta, nie mógł wygrać na wyjeździe od 20 sierpnia 2017

i... się przełamał w meczu z nami :D

El'kabat 16.04.2018 14:47

Remis ze wskazaniem na CPN.

JrQ- 16.04.2018 15:39

wydaje mi się, że wygramy, Płock nie jest aż tak dobry i nie ma tak dobrej defensywy, kluczem będzie środek pola i szybkie wyprowadzanie ataków

El'kabat 16.04.2018 18:07

El kapitano ty ....a oszolomie

Hives4 16.04.2018 18:14

Tomasz Cywka z opaską kapitana od początku meczu... Płakać się chce...

Kamson 16.04.2018 18:16

Alan Uryga - 100 występów w Wiśle Kraków - 0 goli

Tomasz Cywka - prawie 80 występów w Wiśle Kraków - 0 goli

:drapanie:

funkykoval 16.04.2018 18:47

Jak to dzisiaj Cywka strzelił gola ale do niewłaściwej bramki

FraMat 16.04.2018 18:55

Cywka - dziękujemy i wypadaj

funkykoval 16.04.2018 18:55

Ok to teraz ostatnie 6 meczów powinny trwać przygotowania przed kolejnym sezonem. Ci którzy odchodzą ( w tym Mitrović) powinni pojechać na wakacje, a trener może ustawiać zespół w nowej taktyce ....

funkykoval 16.04.2018 18:56

Prawie trafiłem Uryga strzelił ale nie w tę bramkę co miał ale za swojak też był ale niestety Cywki

mitmichael 16.04.2018 18:58

Uryga nam laduje gola i ma szanse na drugiego dajacego zwyciestwo, swiat oszalal :D Obrona dzisiaj tragedia oprocz Bartkowskiego, dla mnie najlepszy nasz zawodnika na boisku a moze i w calym meczu. Najgorszy Cywka i nie wiele lepszy Mitrovic, od tego pierwszego to pilki uciekaja a do tego zwienczenie jego gry babolem i bramka na 2-2. Cieszy jedynie ofensywa, szkoda bo Imaz mogl dzisiaj zaliczyc hattricka a tak zmarnowal swietne okazje. No coz, 6 spotkan zostalo, teraz mecz z Legia, szansa na puchary jeszcze sie tli :D

Patryko 16.04.2018 18:59

Cud że ugrywamy remis z takimi klasowymi piłkarzami jak Tomasz "Swojak" Cywka oraz Nikola "Człapinho" Mitrović. Nie będę pisać nic na temat ich dzisiejszej gry bo jest to obraz nędzy i rozpaczy. Środek pola jest do przebudowy na wczoraj.

ashkeczup 16.04.2018 19:00

Szkoda, bo byliśmy dużo lepsi, szczególnie w 1 połowie. 30 sekund i kop na mordę w postaci bramki Cywki. Palcić już trochę gra, liczyłem na progres, ale niestety brak. Cywkę i Mitrovicia już oszczędzę i będę trzymał kciuki za kogoś ciekawszego w nowym sezonie. Brawo Cuesta. Jesteście ślepi, jeśli nadal twierdzicie, że nie jest lepszy od Buchalika.

brylant17 16.04.2018 19:02

Podsumowanie meczu? Zapożyczę z transparentu Wisły Płock"Wielka Pyta :D MVP Cuesta dziękuje dobranoc

funkykoval 16.04.2018 19:10

Cuesta naprawdę dobrze, nieźle Bartkowski i Velez, Arsenić słabo, Palćić coraz słabiej, Cywka i Mitrović jak zwykle (tak widziałem, ze to Mitrović podał do Imaza przy bramce Tibora), Llonch dobrze, dobrze też cała trójka z przodu. Trener ? Obudził sie w 75 minucie a w 88 wpuścił Małeckiego, chyba po to, żeby wszyscy mogli powiedzieć znowu Mały nie zbawił Wisły. Nie gramy o nic to niech trener zgrywa zespół wystawiając zawodników z kontraktami w 2 linii bo ani Pol ani Cywka ani Mitrović na dzisiaj w przyszłym sezonie nie mają kontraktów z Wisłą. O ile tych 2 raczej angażu nigdzie nie dostanie to Llonch niestety tak, a nas specjalnie na wiele nie stać

fansorina 16.04.2018 19:18

Palcić to jest totalne nieporozumienie. Facet nic nie wnosi do przodu a z tyłu to szkodagl gadać. Szkoda kartek Kuby (po pauzie na prawą obronę natychmiast!) i Pola. Kto na Legię? Velez do środka czy Petar?
Sędzia beznadziejny, wynik również.

FraMat 16.04.2018 19:19

Przecież na Legię ma wrócić Sadlok

funkykoval 16.04.2018 19:22

Sadlok wróci, ale w środku pod nieobecność Lloncha mamy dwóch facetów na poziomie piłkarskim 2 dziadków z loży szyderców w Muppet Show

Hives4 16.04.2018 19:32

Co za sraczka na forum... Czego wy oczekujecie od zespołu, który wyprowadza na boisko Cywka z opaską kapitana?????? Mamy potencjał na miejsce 7-10 i tyle. Takie czasy, odpuście z oczekiwaniami.

brylant17 16.04.2018 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1498810)
Sadlok wróci, ale w środku pod nieobecność Lloncha mamy dwóch facetów na poziomie piłkarskim 2 dziadków z loży szyderców w Muppet Show

Akurat Wasyl jeszcze daje radę

silver03 16.04.2018 19:36

Przez 75 minut panowaliśmy na boisku, strzeliliśmy 2 bramki przeciwnikom oraz 2 bramki sami sobie (kuriozalne bramki). Końcówka dla Płocka, dzięki Cuescie utrzymaliśmy ten 1 pkt.

tommiyacht 16.04.2018 19:42

W sumie bardziej jestem wkurzony na kartki niż na wynik

El'kabat 16.04.2018 19:49

Masa farta w końcówce.

Szkoda kartek - Bartkowskiego, bo dziś jeden z niewielu jasnych punktów i Lloncha.

Z krawatami ciężko to widzę.

funkykoval 16.04.2018 19:50

Brylant myślałem o Cywce i Mitrovicia. Bez Lloncha marnie widzę ustawienie Carillo

FraMat 16.04.2018 19:57

Bez Pola to w środku zagra Velez, Cywka, Mitrović
Z tyłu Palcić, Arsenic, Wasyl i Sadlok.
Z przodu bez zmian.

Da się?

serek.c2 16.04.2018 20:03

Zajebisty środek, da się słabszy? :D

Kamson 16.04.2018 20:09

@serek.c2, no można bym tam spróbować Bogusia kosztem Veleza :D

Pepinho 16.04.2018 20:13

w najbliższych spotkaniach powinni dostać szansę ci, którzy ostatnio albo w ogóle nie grali, nie oszukujmy się nawet jak wygramy z Legią to zaraz potem możemy przegrać także trener niech da szansę wykazania się tym, którzy mogą coś wnieść świeżego do naszej mocno topornej taktyki.

FraMat 16.04.2018 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1498820)
Zajebisty środek, da się słabszy? :D

Tak to widzę.
Sądzę, że Carillo i tak coś wymyśli.
W końcu to on jest trenerem.
Chciałem tylko pokazać, że bez Lloncha też są różne możliwości

arti 16.04.2018 20:23

Mam nadzieję, że strzelec drugiego gola dla WP pożegna się w lecie z Wisłą.
Ale zapewne się mylę..:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl