![]() |
Ok, po konferencji Carillo skład jest dość oczywisty:
Cuesta - Palcic, Velez, Arsenic, Bartkowski - Mitrovic, Cywka, Llonch - Imaz, Boguski, Carlitos. Co do meczu, okiem eksperta: Nie przegraliśmy w Płocku od kilkunastu lat. Z drugiej strony każda seria ma swój koniec. Dlatego każdy wynik jest możliwy. Delikatnym faworytem Płock - my wyglądamy bardzo dobrze na treningach (wg Carillo) oni zaś całkiem nieźle w meczach. |
Tu jest konferencja: https://youtu.be/cuK2Y3kf1fE
|
Cytat:
|
domin ale ty czasem bredzisz.
|
Cytat:
|
Panowie podeślijcie meczową 18 tkę proszę
|
Kto by pomyślał, że kiedyś zdanie "Wisła wygrywa po trafieniach Urygi i Semira Stilica z bezpośredniego rzutu wolnego" nie będzie się tyczył nas :D a co do wyniku to niestety, ale 2:0 dla Płocka jest chyba najbardziej realne, gramy piach od 7 lat, w grupach mistrzowskich jeszcze większy niż w lidze, więc sprawa jest jasna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Liczę, że od dzisiejszego meczu osoby myślące już o tym gdzie będą grały od lipca będą odstawione od składu. I tak już nie gramy o nic, a przegląd kadr nam się przyda przed kolejnym, pewnie jeszcze trudniejszym sezonem.
|
Nafciarze nie potrafią z nami wygrać u siebie co najmniej od 2000 roku.
Stawiam remis. Lech przed meczem z nami przy Reymonta, nie mógł wygrać na wyjeździe od 20 sierpnia 2017 i... się przełamał w meczu z nami :D |
Remis ze wskazaniem na CPN.
|
wydaje mi się, że wygramy, Płock nie jest aż tak dobry i nie ma tak dobrej defensywy, kluczem będzie środek pola i szybkie wyprowadzanie ataków
|
El kapitano ty ....a oszolomie
|
Tomasz Cywka z opaską kapitana od początku meczu... Płakać się chce...
|
Alan Uryga - 100 występów w Wiśle Kraków - 0 goli
Tomasz Cywka - prawie 80 występów w Wiśle Kraków - 0 goli :drapanie: |
Jak to dzisiaj Cywka strzelił gola ale do niewłaściwej bramki
|
Cywka - dziękujemy i wypadaj
|
Ok to teraz ostatnie 6 meczów powinny trwać przygotowania przed kolejnym sezonem. Ci którzy odchodzą ( w tym Mitrović) powinni pojechać na wakacje, a trener może ustawiać zespół w nowej taktyce ....
|
Prawie trafiłem Uryga strzelił ale nie w tę bramkę co miał ale za swojak też był ale niestety Cywki
|
Uryga nam laduje gola i ma szanse na drugiego dajacego zwyciestwo, swiat oszalal :D Obrona dzisiaj tragedia oprocz Bartkowskiego, dla mnie najlepszy nasz zawodnika na boisku a moze i w calym meczu. Najgorszy Cywka i nie wiele lepszy Mitrovic, od tego pierwszego to pilki uciekaja a do tego zwienczenie jego gry babolem i bramka na 2-2. Cieszy jedynie ofensywa, szkoda bo Imaz mogl dzisiaj zaliczyc hattricka a tak zmarnowal swietne okazje. No coz, 6 spotkan zostalo, teraz mecz z Legia, szansa na puchary jeszcze sie tli :D
|
Cud że ugrywamy remis z takimi klasowymi piłkarzami jak Tomasz "Swojak" Cywka oraz Nikola "Człapinho" Mitrović. Nie będę pisać nic na temat ich dzisiejszej gry bo jest to obraz nędzy i rozpaczy. Środek pola jest do przebudowy na wczoraj.
|
Szkoda, bo byliśmy dużo lepsi, szczególnie w 1 połowie. 30 sekund i kop na mordę w postaci bramki Cywki. Palcić już trochę gra, liczyłem na progres, ale niestety brak. Cywkę i Mitrovicia już oszczędzę i będę trzymał kciuki za kogoś ciekawszego w nowym sezonie. Brawo Cuesta. Jesteście ślepi, jeśli nadal twierdzicie, że nie jest lepszy od Buchalika.
|
Podsumowanie meczu? Zapożyczę z transparentu Wisły Płock"Wielka Pyta :D MVP Cuesta dziękuje dobranoc
|
Cuesta naprawdę dobrze, nieźle Bartkowski i Velez, Arsenić słabo, Palćić coraz słabiej, Cywka i Mitrović jak zwykle (tak widziałem, ze to Mitrović podał do Imaza przy bramce Tibora), Llonch dobrze, dobrze też cała trójka z przodu. Trener ? Obudził sie w 75 minucie a w 88 wpuścił Małeckiego, chyba po to, żeby wszyscy mogli powiedzieć znowu Mały nie zbawił Wisły. Nie gramy o nic to niech trener zgrywa zespół wystawiając zawodników z kontraktami w 2 linii bo ani Pol ani Cywka ani Mitrović na dzisiaj w przyszłym sezonie nie mają kontraktów z Wisłą. O ile tych 2 raczej angażu nigdzie nie dostanie to Llonch niestety tak, a nas specjalnie na wiele nie stać
|
Palcić to jest totalne nieporozumienie. Facet nic nie wnosi do przodu a z tyłu to szkodagl gadać. Szkoda kartek Kuby (po pauzie na prawą obronę natychmiast!) i Pola. Kto na Legię? Velez do środka czy Petar?
Sędzia beznadziejny, wynik również. |
Przecież na Legię ma wrócić Sadlok
|
Sadlok wróci, ale w środku pod nieobecność Lloncha mamy dwóch facetów na poziomie piłkarskim 2 dziadków z loży szyderców w Muppet Show
|
Co za sraczka na forum... Czego wy oczekujecie od zespołu, który wyprowadza na boisko Cywka z opaską kapitana?????? Mamy potencjał na miejsce 7-10 i tyle. Takie czasy, odpuście z oczekiwaniami.
|
Cytat:
|
Przez 75 minut panowaliśmy na boisku, strzeliliśmy 2 bramki przeciwnikom oraz 2 bramki sami sobie (kuriozalne bramki). Końcówka dla Płocka, dzięki Cuescie utrzymaliśmy ten 1 pkt.
|
W sumie bardziej jestem wkurzony na kartki niż na wynik
|
Masa farta w końcówce.
Szkoda kartek - Bartkowskiego, bo dziś jeden z niewielu jasnych punktów i Lloncha. Z krawatami ciężko to widzę. |
Brylant myślałem o Cywce i Mitrovicia. Bez Lloncha marnie widzę ustawienie Carillo
|
Bez Pola to w środku zagra Velez, Cywka, Mitrović
Z tyłu Palcić, Arsenic, Wasyl i Sadlok. Z przodu bez zmian. Da się? |
Zajebisty środek, da się słabszy? :D
|
@serek.c2, no można bym tam spróbować Bogusia kosztem Veleza :D
|
w najbliższych spotkaniach powinni dostać szansę ci, którzy ostatnio albo w ogóle nie grali, nie oszukujmy się nawet jak wygramy z Legią to zaraz potem możemy przegrać także trener niech da szansę wykazania się tym, którzy mogą coś wnieść świeżego do naszej mocno topornej taktyki.
|
Cytat:
Sądzę, że Carillo i tak coś wymyśli. W końcu to on jest trenerem. Chciałem tylko pokazać, że bez Lloncha też są różne możliwości |
Mam nadzieję, że strzelec drugiego gola dla WP pożegna się w lecie z Wisłą.
Ale zapewne się mylę..:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl