![]() |
Cytat:
|
Jedziemy z nimi.
Ciężko będzie powtórzyć pierwszą połowę meczu z krawatami. Ale każdy z nas po cichu liczy, że to nie był tylko jednorazowy wystrzał, a takiej gry będziemy oglądać zdecydowanie więcej. Amika osłabiona, my z kolei powoli łapiemy chyba grę Carillo i mam nadzieję, że mecz z nimi to potwierdzi. Przy 6 pktach z amiką i żydami z sącza będzie ciekawie :) |
Lech na wyjazdach: 2 7 5 (wygrana, remis, porażka) bramki 11-14
Wisła w domu: 7 3 4 bramki 20-13 Widać, że kuchenki nie są zbyt mocne w meczach wyjazdowych, co stawiałoby Wisłę w roli faworyta. Ostatnie ich wyjazdowa wygrana to 20 sierpień 2017(!!!) 1-3 z Termalica, 2 tygodnie wcześniej 0-2 z pejsami. Oby ta wyjazdowa niemoc nie została przełamana. W gościach są tak jak Wisła sezon czy dwa temu. |
Też tak myślę, chociaż LVBet jest innego zdania.
Natomiast nie wiem co jest ....a z frekwencja? W tamtym roku było ponad 30 000 ludzi |
Cytat:
Amica ma przyjechać mocno osłabiona ale i tak to mocny zespół. Trzeba uważać na Jevticia i Duńczyka (?) w ataku i powinno być dobrze :) |
Boguskiemu należy się szacunek, to jasne, co nie zmienia faktu, że w tym sezonie jest w dramatycznej formie, zagrał może 3 dobre mecze i w przeciwieństwie do kampanii 16/17 liczby go nie bronią. Do tego nie ma sensu na niego stawiać, skoro i tak się z nim żegnamy w czerwcu.
Co do spotkania - mecz będzie bardzo ciężki, faktycznie Lech na wyjazdach gra o wiele gorzej niż u siebie, ale już ich ostatni mecz w Warszawie pokazał, że zaczynają się "budzić" jeśli chodzi o delegacje, więc na pewno 3 punktów nie ma co dopisywać przed rozpoczęciem spotkania. Na + dla nas, to ich bardzo krótka ławka, jeśli potwierdzą się doniesienia, Bjelica ma bardzo wąskie pole manewru jeżeli chodzi o wpuszczanie rezerwowych, więc przydałoby się zrobić przewagę w pierwszej połowie, bo po przerwie Lech najzwyczajniej nie będzie mieć świeżości żeby to odrobić. Marzy mi się 6 pkt w tych 2 meczach i to upragnione 4 miejsce, ale fakty są takie, że przyjeżdża do nas jeden z 2 głównych kandydatów do tytułu a w sobotę gramy z Sandecją z nożem na gardle, która mimo że gra fatalnie, to jednak w roli gospodarza nie przegrała od października. Nie sieję defetyzmu, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem, bo potem znowu będą zawiedzione nadzieje i płacz, że "sfrajerzyliśmy". |
Cytat:
Jutro bedzie 20. I tak niezle |
regan: świąt nie będzie
|
Cytat:
Ogólnie jednak zgadzam się, że łatwiej rozbudzić nadzieje niż je spełnić. Od 7 lat i odpadniecia frajersko z pucharów ze Standardem się z tym zmagamy. W każdym sezonie dostajemy w łeb, mając już na wyciągnięcie ręki choć mały sukces. Kiedyś w końcu ta tendencja musi się odwrócić. |
Spodziewam się niestety podziału punktów. Poznań wyjazdowo nie taki słaby jak każdy uważa, a my nie tacy mocni by nagle wygrywać mecz za meczem. Biorac pod uwage pogode zapowiada się " mecz walki"
|
Kiedy ostatnio wygraliśmy 3 mecze z rzędu?
|
Równy rok temu, 27,28,29 kolejka czyli w tym mamy podobnie ;)
|
Cytat:
kolejki się zgadzają ;) |
Ale rok temu w podobnym okresie również nam nieźle poszło. W 4 kolejki (od 26 do 29) zdobyliśmy 10 punktów. Tylko, że ten najważniejszy mecz z Lechem skończył się 0-0. Oby tym razem było lepiej :)
|
Trochę sie boję, że jak Zagłębie przegra z Jagą, nasi będą pewni grupy mistrzowskiej to trochę oleją temat, jednak liczę na to, że podejdą do tematu profesjonalnie
|
Myślę, że za Carillo nie ma olewania tematu. A dla każdego piłkarza u niego to się źle skończy.
Róbmy ile się da punktów, żeby napędzić apetyt i frekwencję w grupie mistrzowskiej. |
pamiętajcie że walczą o lepsze kontrakty i transfery więc nie mogą odpuścić.. nie teraz jak są realne szanse na coś wiecej niż górna 8... napewno mają w głowach puchary i pokazanie się w Europie...
|
Mecz jak finał. W następnej kolejce czeka Sandecja więc bardzo prawdopodobne że ten mecz będzie odpowiedzią czy walczymy o coś więcej:) Wytrzeć nimi murawę:)
|
Nasi nie olewali, tylko byli cieńcy, stąd porażki :)
|
No sprzedaż takiego Brleka za 2 banki ojro to był majstersztyk.
|
Dzisiejszy mecz bardzo,ale to bardzo słaby ciężko szukać pozytywów sędzia też się nie popisał
|
Brawo Panowie za walkę, Lech był dziś lepszy i zasłużenie wygrał. Cóż, szkoda, bo ładnie się zaczęło
|
Bardzo slaby mecz, szczegolnie druga polowa beznadziejna
Lech bez 5 podstawowych zawodnikow a my zadnej sytuacji nie stworzylismy Koniec mrzonek o pucharach mam nadzieje Indywidualnie to poza Arsenicem nikogo nawet lekko nie mozna wyroznic Masa niedokladnosci, Palcic z Velezem katastrofalni Cywka z Mitrovicem nieobecni (poza Legia tradycyjnie mozna rzecz) Zadziwiajaco slabo Llonch w drugiej polowie Carlitos nawet jak na siebie wyjatkowo samolubny |
Jaka walka ? chyba inny mecz widziałeś
|
Jak się przełamać to oczywiscie w Krakowie.
Mitrovic to jest kvrwa kryminał. Arsenic za akcją na 1:3 to chyba z kibla wybiegał...no i ta siata w 90m, akcja którą tylko jakims cudem Cuesta wyciągnął. I nam bedą wciskać że Małecki przegrywa rywalizacje. Ciekawe z kim :) |
Mecz oddany bez walki, nie rozumiem, że my nigdy nie możemy przycisnąć rywala gdy przegrywamy a rywale zawsze to robią (vide mecz z beznadziejną Pogonią czy Arka np.).
Ogólnie to ten mecz przypomniał mi mecz z Łęczną za Kiko gdzie też mogliśmy dojść czołówkę, ale oddaliśmy mecz. oy po prostu górna ósemeczka będzie i fajrant, tyle. |
Cytat:
Z taką gra jak od 40 minuty nie mieliśmy czego szukac w tym meczu. A gdzie w ogóle myśleć o pucharach. |
Po prostu to nie Wisła była mocna tylko Legia słaba
|
druga połowa to zdecydowanie najgorsze 45 min za Carillo. Grał sam do siebie Carlitos, a pozostali biegali po boisku bez ładu i składu. Żeby ani jednej sytuacji nie wypracować, to już jest przesada. Amika po prostu grała solidnie i dokładnie i to aż nadto na nas wystarczyło. Natomiast jaka była nasza taktyka na ten mecz, to pojęcia nie mam.
Żeby nie wykopali nas z pierwszej ósemki trzeba będzie chyba trzymać kciuki za pejsy... |
Pyry były silniejsze fizycznie i skwapliwie to wykorzystały.
Zderzyliśmy się trochę jak ze ścianą. Potrzebny na gwałt do środka Baska i Velez. Albo szukanie kogoś silnego i technicznego do ataku. Bo Ondrasek to nie ta półka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z perspektywy trybun:
Mitrović - moja chora na nogi prababcia rusza się szybciej od niego; schematyczne, czytelne podania Velez - robił co mógł, ale miałem wrażenie, że w pewnych momentach jest całkowicie osamotniony Arsenić - grał dość wysoko jak na stopera, starał się rozgrywać z różnym skutkiem Imaz - dla mnie totalnie niewidoczny, lewa strona praktycznie wyłączona Sadlok - j.w. Palcić - dobre interwencje przeplatane stratami wołającymi o pomstę do nieba Halilović - próbował szarpać, ale na dłuższą metę nie przynosiło to żadnego skutku Carlitos - kolejny mecz stanowiący dowód na to, że to nasza jedyna siła w ataku Oprócz tego Cuesta, który bardzo pewnie interweniował przy dośrodkowaniach, wolny elektron Tomek Cywka i dwóch zmienników, którzy nic nie wnieśli - Ondrasek, gdyby mógł, to chyba tylko głową chciałby kontrolować piłkę. Występ Brleka bez komentarza. |
Wynik jaki jest, każdy widzi. Po prostu wygrała drużyna dysponująca lepszymi zawodnikami.
Natomiast jedno pytanie ciśnie mi się na usta po tym meczu: po jaki ch*j został sprowadzony na 7 spotkań Brlek, który jest totalnie nieprzygotowany do gry (totalny brak czucia piłki, podania do rywala, do tego jakaś kiwka z dupy, przez którą dostajemy kontrę i zamykamy wynik spotkania)? |
Cytat:
a jeśli nie to liczę, że lechia zechce chociaż zremisować w derbach. |
Cytat:
|
Niestety ten mecz pokazał, że nie mamy zawodników żeby walczyć o coś więcej niż o 8. lecho-amica jest chyba obecnie, mówię to z ciężkim sercem najlepiej grającą drużyną w lidze. mają dobrych zawodników (jak na tą chujową lige) i szeroką kadre. U nas 1 jaskółka (wygrana, z co by nie napisać słabiutką legią) wiosny nie uczyniła. Raz wygrywamy, raz przegrywamy i tak to się kręci.
co do tego sezonu, to oby zając 7 miejsce i mieć w miarę dobry terminarz meczów u siebie PO BURZY SŁOŃCE WYCHODZI ZZA CHMUR... oby w przyszłym sezonie w końcu burza się skończyła |
Cytat:
Niestety to kolejny zawodnik który dostaje plac za nazwisko. Sadlok nie zagral dzis lepiej, ale tak się składa że nie mamy w kadrze innego LO. Zresztą warto zostawić zasłonę milczenia nad gra całego zespołu. |
Cytat:
|
Cytat:
Z ostatnich drużyn, z którymi graliśmy za Carillo ten mecz był dla nas najsłabszy ze względy na klasę rywala. Śmiem twierdzić, że o wiele lepiej wypadliśmy przeciwko Jadze, z którą przegraliśmy trochę na wyrost. Jest jednak potem faza grupowa. Obyśmy zagrali w ósemce i ugrali tam jak najwięcej: Carillo dwa razy tych samych błędów nie popełni. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl