Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9925)

mitmichael 27.02.2018 21:52

Dzisiaj jak jechalem do roboty to sluchalem RMF i tam byla rozmowa z kims z ekstraklasy, kolejke jezeli by przekladali to dopiero na kwiecien ale wtedy jest PP wiec ten termin tez odpada ale przeciez miesiac ma 4.5 tygodnia wiec mogliby gdzies te mecze wcisnac no chyba, ze reprezentacja tez w kwietniu gra bo LM i LE to na pewno. Ale mecze dzisiaj sa rozgrywane w temperaturze podobnej do tej jaka ma byc jutro wiec w tym momencie nie ma juz mowy o przekladaniu spotkan

brylant17 28.02.2018 08:51

Meczowa "18"
Buchalik, Cuesta
Sadlok, Świątko, Bartkowski, Wasilewski, Palcič, Velez
Llonch, Imaz, Boguski, Cywka, Hailovič, Mitrovič
Lopez, Brożek, Kolar, Balaniuk

WISŁAZWE 28.02.2018 08:52

Meczowa 18:
https://twitter.com/ZetWuuEee/status...074234369?s=19

Powrót Brożka oraz Veleza. Brak Wojtkowskiego, Arsenicia (pauza za kartki)
Brlek, Małecki, Basha, Gonzalez - przyczyny zdrowotne

wiesniak842 28.02.2018 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1495056)
No, to dzisiaj i jutro robią skok na kasę. Jeżeli ekstraklasa poszerzyła swoje zwyczajowe nicnierobienie o konsultacje z c+, czy jednak byliby tak łaskawi zgodzić się przełożyć mecze, a c+ odmówiło, to do żenującego poziomu ich programów można dodać jeszcze tę głupotę. Mam nadzieję, że stracą prawa, od prawie dziesięciu lat nie da się ich już słuchać, a z każdym rokiem tylko gorzej.

No niestety tak to jest. C+ wczoraj i dzisiaj raczej stratne nie bylo/bedzie. Kluby beda ale co maja do gadania skoro od C+ dostaja duzo kasy tak czy siak. Sytuacja patowa w tym momencie.

szczepans21 28.02.2018 09:31

Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.

Wróćmy do tematu.
Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę.
Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem

tomasz_19 28.02.2018 09:34

mój skład

Buchalik

Palcic-Wasilewski-Sadlok-Bartkowski

Mitrovic-Llonch-Halilovic

Boguski-Lopez-Imaz

swiety37 28.02.2018 09:43

Typuję, że na środku obrony zagra Wasilewski z Bartkowskim, a na prawej Palcic.
Więcej zmian w składzie się nie spodziewam.

dawiss 28.02.2018 09:56

Sadlok kiedyś grał na środku obrony, a Bartkowski grywał już na lewej.

dynek.pl 28.02.2018 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1495083)
Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.

Wróćmy do tematu.
Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę.
Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem

Mati z Hajtą i Kołotoniem to będzie ostateczny powód żeby nie oglądac tej ligi.

Wracając do meczu to raczej nie widzę naszej wygranej. Korona gra dobrze i nie ma u nich przypadku, a u nas Carrillo już wykorzystał z Arką i Piastem limit szczęścia.

Vinci 28.02.2018 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1495083)
Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.

Wróćmy do tematu.
Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę.
Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem

Kiedy ten przetarg ma sie rozstrzygnąć? I od kiedy nowy operator będzie miał prawo pokazywać ligę? Przypomnijcie prosze.

silver03 28.02.2018 10:34

Co się dzieje z Głowackim?

JrQ- 28.02.2018 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1495089)
Kiedy ten przetarg ma sie rozstrzygnąć? I od kiedy nowy operator będzie miał prawo pokazywać ligę? Przypomnijcie prosze.

Ten i następny sezon będzie z C+

JudasPriest 28.02.2018 11:39

"Każdy Kibic, który zdecyduje się dopingować Wisłę otrzyma darmową rozgrzewającą herbatę!"

Podobno Sączersi też przyjadą.
Wszyscy na mecz!

wiesniak842 28.02.2018 11:49

Sączersi przyjada? A po co?

butazango 28.02.2018 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1495094)
Sączersi przyjada? A po co?

Na darmowa herbatkę ��
Co do meczu to chciałbym Denisa/Marko za Boguskiego

AgresywnyChomik 28.02.2018 11:55

Llonch - Mitrovic
Brlek

Zadnych Cywek na boisku

Maciek17 28.02.2018 12:05

Brlek kontuzja. Ale na początek przyszłego sezonu ma być gotowy!

mic 28.02.2018 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1495096)
Brlek

Ciężko żeby zagrał jak go nawet w kadrze nie ma....

JudasPriest 28.02.2018 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1495094)
Sączersi przyjada? A po co?

.... ich wie. Oni są bardziej Anty Wisła niż Sandecja

wiesniak842 28.02.2018 12:27

Od kiedy Korona do nas przyjezdza, zeby Sandecja sie miala u nas pokazac przy okazji meczu scyzorykow?

JudasPriest 28.02.2018 12:28

Taka dostałem informacje, dlatego napisałem "podobno"

wiesniak842 28.02.2018 12:33

Skad ta informacja jesli mozna wiedziec?

JudasPriest 28.02.2018 12:35

Od kolegi: napisał że Sandecja się organizuje.
Nie daje głowy że tak bedzie

AgresywnyChomik 28.02.2018 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1495098)
Ciężko żeby zagrał jak go nawet w kadrze nie ma....

To miodzio.
Remis biore w ciemno.

CrazyBoy96 28.02.2018 12:36

Chyba onanizuje.

JudasPriest 28.02.2018 12:39

Mówię ile wiem. I nie powiedział mi tego w formie cynku, tylko podczas luźnej gadki.
Teraz mi przyszło do głowy że oni tak nie wejdą do nas jako Sandecja, więc dla nich to jedyna okazja się pokazać i wypić herbatkę

LucjuszWielki 28.02.2018 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1495022)
Ta, z samolotu zwłaszcza, że od tygodnia jest w Krakowie. :lol:

Ale nie jest w pełni zdrowy.

Widzę, iż pokemoństwo trwa w najlepsze - TO BYŁA PRZENOŚNIA - czyli porównanie Kiko jak wpuścił do składu grajków nieprzygotowanych z marszu bez pół treningu... więc nie ma znaczenia czy Brlek był w Krk, warszawie, czy mediolanie na zakupach.. Trenował z nami?


MUSIMY wygrać. Z kompleksiarzami z Kielc zawsze było ciężko, drużyna, która raczej nie pamięta syfu ojżyńskiego, czyli dużego kompleksu, chamstwa, gry na faul, brutalnej, bezmyślnej, przypadkowej...

Musimy wygrać bo raczej z Moniek (wieś pod Białymstokiem) wrócimy bez punktów - dawno nie widziałem tak grającej drużyny w naszej lidze jak ta wczorajsza w meczu z tirówką...

FraMat 28.02.2018 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1495111)
Musimy wygrać bo raczej z Moniek (wieś pod Białymstokiem) wrócimy bez punktów - dawno nie widziałem tak grającej drużyny w naszej lidze jak ta wczorajsza w meczu z tirówką...

Też dawno nie widziałem.
Dlatego podejrzewam, że długo nie zobaczę. Także w najbliższy poniedziałek.
:>

Eberk 28.02.2018 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1495030)
(...)
-Carlitos na prawe skrzydło w miejsce Bogusia
-w miejsce Carlitosa ktoś z dwójki Balaniuk/Kolar

Buchalik - Palcić, Wasyl, Sadlok, Bartkowski - Mitrović, Llonch, Halilović - Carlitos, Balaniuk/Kolar, Imaz


Sam bylbym ciekawy takiego skladu.
Mysle, ze nie powinnismy sie spodziewac wiekszej poprawy w grze. Zakladam, ze bedzie to wygladalo podobnie jak w Gliwicach. Przez 3 dni Carrillo prochu raczej nie wymyslil, do tego dochodza komplikacje w defensywie. Co prawda zagramy na wlasnym stadionie, ale biorac pod uwage pogode i to, ze przeciwnikiem bedzie silniejsza niz Piast Korona, trudno sie nastawiac optymistycznie.
Przy takiej grze z przodu, ciezko bedzie cos zdobyc bez stalych fragmentow, a jesli zagramy tak wysoko jak z Piastem, to mozemy przegrac gladko. Kaczarawa, Cwijanovic - oni ostatnio sa w gazie.

Sytuacje ratuje fakt, ze na wyjazdach im idzie gorzej niz u siebie, choc w Gdansku Lechie to rozniesli 0:5. No i ta bardzo korzystna statystyka starc u siebie. Byle podtrzymac serie bez porazki.

TIR_DO_SŁUBIC 28.02.2018 15:14

Będzie bardzo ciężko o wygraną. Remis z Koroną to dobry wynik, jak na ten moment i etap budowy drużyny na styl Carillo.

tomasz_19 28.02.2018 15:57

W ogóle głupotą jest rozgrywanie meczu przy -10. Kto wpadł na tak głupi pomysł ?

Karherop 28.02.2018 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1495115)
W ogóle głupotą jest rozgrywanie meczu przy -10. Kto wpadł na tak głupi pomysł ?

To nie jest glupota tylko zamierzone działanie pewnych organow. Kasa się musi zgadzać, tak ciężko to zrozumieć?

piotrex007 28.02.2018 16:40

Głupota, nie głupota - Jaga wczoraj pokazała, że nawet przy takich mrozach da się grać, dwa tygodnie temu w Astanie grali miejscowi ze Sportingiem w Lidze Europy przy -18 stopniach i jakoś też mogli zagrać i był to ciekawy mecz, w którym padły 4 bramki. Przestańmy się usprawiedliwiać i narzekać, bo pogoda jest taka sama dla wszystkich.

brylant17 28.02.2018 17:01

Może w ogóle nie grajmy ? +30 źle -15 źle to jak ma być kuźwa dobrze?

wyar 28.02.2018 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1495043)
Korona na wyjazdach to może nie taka padaka jak Amica ale 3-3 z Sandecją daje pewne nadzieje.
Myślę, że główne zadanie trenera Joana to przekazać Carlitosowi, że liga się już nauczyła jak jest niebezpieczny. Jest obstawiany i musi podawać, bo sam na 3-4 nie da rady.
Ciekawe czy Brlek będzie w składzie meczowym.

Daje,ale...

Ciezki mecz bedzie. Zwlaszcza trzeba sie obawiac stalych fragmentow. Wisla poprzez absencje Arsenicia jeszcze obnizyla sklad - Korona ma kim straszyc w polu karnym.Gra tez agresywnie ,a murawa nie sprzyja technicznej pilce,ktora Wisla teraz probuje grac. Poza tym gramy mecz po 3 dniach,i w teorii to oczywiscie na nic nie ma wplywu,ale praktyka jaka jest kazdy widzi. A Korona jak sie zdaje ma nieco mlodszy sklad. To moze miec takze pewne znaczenie.
Coz tu pisac - 3 punkty dzisiaj to milowy krok ku osemce.

Charlie 28.02.2018 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1495121)
Może w ogóle nie grajmy ? +30 źle -15 źle to jak ma być kuźwa dobrze?

http://weszlo.com/wp-content/uploads...5v-590x410.jpg

Tak mi się skojarzyło :-D

Pulpet 28.02.2018 17:34

Boguski, Mitrovic, Cywka w pierwszym....
Od pierwszej minuty zagramy w osłabieniu. Zaczyna mnie to w....iać

JrQ- 28.02.2018 17:42

Pulpeciku, siedź cicho ;)

WioReXXX 28.02.2018 18:32

Czekam na tych od mitycznego progresu.

Żeby nie bylo- ja nie atakuje Carillo, od zawsze pisałem, że mamy słaby skład i kiko prowadził go na miarę potencjału, co dobitnie pokazują pierwsze 4 mecze.

A to granie 4-3-3 z taką linią obrony to zabójstwo przy naszych zawodnikach.

swiety37 28.02.2018 19:00

Dzisiaj całkiem nieźle wygląda rozegranie i w przeciwieństwie do meczu w gliwicach stworzyliśmy 3 dobre sytuacje (pudło imaza, wyjście boguskiego po którym był karny i sytuacja z golem). Do tego groźne SFG.
Obrona podnosi ciśnienie, ale mimo wszystko praktycznie jeden celny strzał korony (niestety zakończony golem, chociaż wydaje mi się, że Buchal by to wybronił). Drugiego celnego strzału nie liczę bo była to nabita główka możdżenia.
Jeżeli kondycyjnie wytrzymamy i korona nie przejdzie na grę skrzydłami to będzie dobrze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl