![]() |
Korona zagrała dziś dla nas i straciła punkty z Sandecją ;)
|
Trzeba to koniecznie wykorzystać !
|
Siemaszki nie będzie. Najlepszy w meczu z Lechem skrzydłowy Zarandia również będzie nieobecny z powodu choroby, więc Arka osłabiona. Wobec tego trzeba zdecydowanie sięgnąć po te 3 pkt.
|
Ktoś mi powie jakie znajomości ma nasza rzecznik? K8rwa to jest porażka. Wsyzstkie konferencje prasowe to jest jedna wielka żenada.
|
Trochę zdumiewa mnie ten optymizm i przekonanie, że to wygramy - może 1 bramką, ale wygramy. Wg mnie szanse są bardzo wyrównane i chyba najbardziej prawdopodobny jest remis...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Coś czuję że po dzisiejszym meczu głównym tematem będzie walka o górną 8... Obym się mylił
|
Cytat:
Niemniej nie upatrujmy swojej szansy w tym, że w Arce nie zagra ten czy ten. Patrzmy na swoją kadrę, która przy tylu nieobecnych i tak wydaje się być szeroka. Hallilovic czy Mitrovic? Mały czy Imaz? Bartkowski czy Palcic? Jest jeszcze opcja wyjść z przodu z Kolarem - wtedy Carlos bardziej na boku. Według mnie potencjał jest duży, gramy u siebie, obstawiam 3:0. |
Zarandia jest w kadrze i jedzie do Krakowa.
Ja liczę, że po dobrym wejściu jednak od początku zagra Imaz. |
Poszła gruba papa, więc Wy mi tu o żadnych remisach nie piszcie :D Może to nie Wisła sprzed 10 lat, ale kadrę od Arki mamy mocniejszą, gramy u siebie, a wygrać też trzeba jeżeli chcemy walczyć o cokolwiek w tym sezonie, więc czemu mielibyśmy stracić jakiekolwiek punkty ?
|
Czy Głowacki jest kontuzjowany?
|
Zdrowy ale Carillo woli pare Arsenic - Wasilewski zeby miec na stoperze jednego sprytnego i drugiego silowego zawodnika
|
No i to by było na tyle jeśli chodzi o karierę. Szkoda, bo mógł jeszcze pograć - jeśli nie półtora, to chociaż pół roku.
|
Glowacki nie spelnia wymogow trenera jesli chodzi o szybkosc dla tego gra Wasyl, niczego nie zalujmy trzeba wierzyc w trenera i tyle on wie kto jest lepszy pozatym wole Arsenicia bo potem mozna go sprzedac
|
Cytat:
|
Polecam ostatni wywiad Arka (link gdzieś w wątku Nasi piłkarze...) - doskonale wie, że jest po prostu najsłabszy sportowo z tej trójki, nie jest to dla niego żadną ujmą na honorze. Lata lecą i powoli trzeba się przyzwyczajać do Wisły bez Arka (w roli piłkarza oczywiście, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie będzie On znaczącą personą w Klubie po zakończeniu kariery).
|
Trochę zdumiewa mnie pesymizm. Zobaczcie na notowania buków. Wisła jest faworytem i trzeba to tylko udowodnić wieczorem na boisku. Ma być raczej ciepło, co dla nas ważne.
|
Cytat:
" nie zobaczymy zbierającego dobre recenzje za pierwszy mecz Luki Zarandii, bo Gruzin się rozchorował i nie da rady zagrać przeciwko klubowi z Krakowa.". Jeśli będzie, to większy kłopot dla naszych bocznych obrońców, bo zarówno Kun i Zarandia są od nich sporo szybsi. Trzeba po prostu więcej strzelić i tyle :D |
Oby tak było jak mówisz, ja patrzyłem na oficjalną świni i tam w kadrze jest http://www.arka.gdynia.pl/news,18711...o-krakowa.html
Jak mamy grać o ambitne cele to nie ma co się przejmować x czy y piłkarzem, tylko robić swoje :) 2-1 dla Wisełki |
Żeby wdrożyć myśl Carrillo potrzeba znacznie więcej czasu, niż na prosta piłkę Kiko, ale nie wyobrażam sobie dzisiaj remisu, chociaż uważam, że Arka to znacznie mniej wygodny przeciwnik niż Lechia. 2:0, Imaz + Halilović
|
Ciekawe czy nasi "eksperci" dadzą mu na to szanse
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wszystko ok.
Ale w ciągu bodajże ostatnich 9 mcy były tylko dwa weekendy, kiedy pdały takie same wyniki ( 1,x,2) jak były 3 mecze grane w 1 dzień. Oby buki były łaskawe dla nas, jak Jaga wygra :) |
Gra tragedia taktyka 4-3-3 to nie dla nas nie z tą obroną....gdyby nie błędy bramkarza to byś chvja wygrali....Ale już po meczu i można gdybać ważne 3 pkt
|
Steinbors, dziekujemy !!!
|
Po tej kolejce Arka i Zagłębie za nami. Jazda, jazda, jazda ...
Ale temat wyprowadzenia piłki i obrony to Joan musi przepracować. |
Wybiegaliśmy wygraną. Wreszcie walka od początku do końca. Llonch człowiek numer 1 do tego błysk geniuszu i szczęścia Arsenicia.Również Imaz- chyba najlepszy mecz od kiedy jest u Nas.
Słabszy dziś był Carlitos ale pewnie wpływ na to miało wqrwienie że sędzia ukradł Mu gola na 1-1. Dobrze, że miał kto Go zastąpić. Buchalik interwencja meczu :) Fakt faktem za tydzień na Piasta może wystarczyć ale na Koronę może już być za mało. |
brylant co ty .......isz...
|
Jako najlepszy komentarz do meczu zacytuję kogoś z czata
Cytat:
- Mitrović kolejny raz bardzo słaby na boisku - celność strzałów dramatyczna: na 22 wszystkie, tylko 4 celne - pomysł trenera z Boguskim na lewym skrzydle to nie wiem skąd się wziął. Otrząśnij się Carrillo - mam nadzieje że wypożyczą Brleka do czerwca i będzie grał zamiast Mitrovicia |
To jak zadupcali po te 3 punkty - miło widzieć tak biegającą Wisłę.
Llonch dziś odebrałby nawet złoto Stochowi - czapki z głów. Sporo jeszcze do pracy, ale czas działa na naszą korzysć - 3 punkty zostają w Krakowie !!! Wiosna lato jesień zima arka gdynia ....a świnia !!!!!! |
Buchalik, Bartkowski, Cywka, Boguski- jesteście cienkie bolki i zwyczajnie nie zasługujecie na nowe kontrakty
|
Gra wcale nie taka zła.Przyjemnie sie to ogladało,grali caly czas do przodu.Widać pomysł.Nawet jakby bylo 3;3 to i tak widać ze to idzie w dobrym kierunku.
A to zwyciestwo zasłuzone ,kopacze z Arki nieiwem kiedy oddali te 7 strzałow.Fajny mecz Imaza i Lloncha ,Mitorvic mnie w ogole nie przekonuje.Sadlok jak zwykle dobrze ,Arsenic na obronie nie ma co gadać -wyrabia się chlopak. No i Buchalik,jak zawsze na niego narzekam to gdyby nie on drewniany czerep Marciniaka dały swiniom remis. No i jelsi prawda z Brelkiem to to jest wlasnie ten jeden element ktory nam brakuje. |
Cytat:
|
Pamiętajmy, że gramy bez Bashy i Wojtkowskiego. Na koniec jesieni podstawowi zawodnicy nasi.
|
Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie o grze. W mojej opinie byliśmy klase lepsi od Arki. Co Steinbors przyfarfoclił, to Wasyl oddał nie trzymając spalonego. Momentami gubimy się w obronie, ale moim zdaniem 2 linia wymaga pewnych modyfikacji. Ewidentnie nie ogarniają, czyja ma być jakaś przebitka i nie raz Mitrović i Cywka stali w miejscu i patrzyli się na siebie. Bartkowski jest fatalny, ale dzisiaj tak do 60 minuty to Sadlok był cieniem siebie- beznadziejny. Jeśli ktoś mówi, że Boguski jest słaby, to radzę obejrzeć sobie 70 minute, gdzie podał sam do siebie. Carlitos podał kiedyś sam do siebie? Albo Meliskon? No. Skoro już wspomniałem Carlitosa, to irytują jego kretyńskie decyzje, gdy każdy kontakt z piłką to wchodzenie w 1vs3/4. Nie tędy droga, przecież i tak cała drużyna gra pod niego.
Zapomniałbym od Mitroviciu. Pierwsze 2 mecze- nieporozumienie. Skuteczność podań do tyłu ma taką, jak Uryga, a do przodu gorszą, bo wszystko co próbuje, to strata, a Alan chociaż nie próbował. Widać jakiś tam potencjał, ale ten typ przecież miał być wzmocnieniem 'na już'. |
Mitrovic jak dla mnie nie istnieje. Mam nadzieję, że to nie jest pupilek trenera i w następnym meczu ława,bo inaczej bedzie jak z Ze Manuelem.Jeśli chodzi o grę widać poprawe.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl