Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Ramirezie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9896)

regan 10.12.2017 22:58

Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak.
Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios.

rozarian 10.12.2017 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1489262)
z PL tylko Ojrzyński ;)

Sobol by się pewnie ucieszył. Gość by u nas 3 x szybciej skończył karierę niż Probierz :P

azkaz 10.12.2017 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1489304)
Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak.
Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios.

Z ciekawości, kto na chwilę obecną jest lepszy od Imaza na skrzydle? Z Carlitosem pokazał kilkukrotnie że się rozumieją, nie jest to jeszcze poziom czytania wzajemnego jak w pamiętnych czasach Brożek-Stilic ale nie wyglądało to tragicznie.

Markus 10.12.2017 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1489304)
Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak.
Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios.

Ja natomiast mam nadzieję, że nie powie im adios, tylko doprowadzi ich do dyspozycji zgodnej z dużym potencjałem i możliwościami, czyniąc nie tylko tych graczy bardzo mocnymi punktami Wisły i całej ligi. O to wszak chodzi, a nie o nieustanne rewolucje kadrowe co pół roku.

regan 10.12.2017 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azkaz (Post 1489306)
Z ciekawości, kto na chwilę obecną jest lepszy od Imaza na skrzydle? Z Carlitosem pokazał kilkukrotnie że się rozumieją, nie jest to jeszcze poziom czytania wzajemnego jak w pamiętnych czasach Brożek-Stilic ale nie wyglądało to tragicznie.

To paralityk jest. Szczegolnie udowodnil to dzis nie trafiajac z 3 metrow glowka do pustej bramki.

Ps. Maly w formie wciaga go nosem. Taka prawda

Markus - oni nie maja zadnego potncjalu. Potencjal ma Bartosz Wojtkowski Carlitos czy Halilovic. Tamci nie pokazuja niczego ponad przecietnego. Perez gra cudownie do boku i do najblizszego a poza tym kompletnie przecietny jak 23 Polakow i Chorwatow czekajacych w kolejce :D

Ps Llionch w formie wciaga Pereza dwoma uszami na raz :D

wolfy 10.12.2017 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489283)
Nowy człowiek, nowa szansa.

W sumie z całego Twojego posta tylko to ma sens, ponieważ oddaje jak myślicie (w sensie - większość kibiców). Jakimś cudem na koniec zawsze jednak wychodzi że to trener jest do dupy, bo nie wykorzystuje nieziemskiego potencjału naszych zawodników którzy tylko przez zły los i ślepych trenerów nie osiągnęli kompletnie niczego i są nieznani w sumie nikomu kto nie śledzi egzotycznych lig i poziomów rozgrywkowych.
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa...

A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące.

Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to.

Oby.

kbr 10.12.2017 23:16

Moskalowi nikt nie dał tyle czasu co Kiko, w momencie gdy odchodził byliśmy w górnej połówce tabeli. Jak wyszliśmy na jego zwolnieniu i jaką serię wtedy zanotowaliśmy chyba wszyscy dobrze pamiętamy. W jego drużynie brakowało strzelca, który wykorzystywałby z zimną krwią sytuacje wypracowane przez cała drużynę. Teraz mamy takiego napastnika.. Inny kandydat to Jacek Zieliński. Nieźle ogarnął sąsiadkę przez pierwszy sezon, w drugim brakło mu wsparcie ze strony klubu. Sprzedano 2 najlepszych zawodników, a na nic miejsce ściągnięto szrot. Podejrzewam, że obydwaj nie byliby drodzy w utrzymaniu. Od razu uspokoję tych, którzy chcieliby zrównać z ziemią takie propozycje, bo oczywiście obydwa nazwiska są nierealne. Myślę, że Zarząd był dawno dogadany z Carillo i tylko czekali na okazję do zwolnienia Kiko.

Barti 10.12.2017 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489314)
W sumie z całego Twojego posta tylko to ma sens, ponieważ oddaje jak myślicie (w sensie - większość kibiców). Jakimś cudem na koniec zawsze jednak wychodzi że to trener jest do dupy, bo nie wykorzystuje nieziemskiego potencjału naszych zawodników którzy tylko przez zły los i ślepych trenerów nie osiągnęli kompletnie niczego i są nieznani w sumie nikomu kto nie śledzi egzotycznych lig i poziomów rozgrywkowych.
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa...

A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące.

Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to.

Oby.

Dlaczego celowo wprowadzasz ludzi w błąd stosując figurę retoryczną? Nikt tutaj nie domaga się na serio Mistrzostwa Polski od Wisły...podkreślam na serio....przynajmniej ja tego nie zauważyłem Manipulatorze....

Markus 10.12.2017 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1489309)
Markus - oni nie maja zadnego potncjalu. Potencjal ma Bartosz Wojtkowski Carlitos czy Halilovic. Tamci nie pokazuja niczego ponad przecietnego. Perez gra cudownie do boku i do najblizszego a poza tym kompletnie przecietny jak 23 Polakow i Chorwatow czekajacych w kolejce :D

Ps Llionch w formie wciaga Pereza dwoma uszami na raz :D

To nie Bartosz, Wojtkowski czy Halilovic grali i dawali sobie radę w La Liga, tylko Perez. Skoro tam umiał grać dobrze, tym bardziej może i powinien sobie dać radę w słabszej polskiej ekstraklasie. Jego potencjał został już zweryfikowany na poziomie sportowym, o który taki Bartosz zapewne nigdy się nawet nie otrze.

regan 10.12.2017 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1489318)
To nie Bartosz, Wojtkowski czy Halilovic grali i dawali sobie radę w La Liga, tylko Perez. Skoro tam umiał grać dobrze, tym bardziej może i powinien sobie dać radę w słabszej polskiej ekstraklasie. Jego potencjał został już zweryfikowany na poziomie sportowym, o który taki Bartosz zapewne nigdy się nawet nie otrze.

Dobra bo nie o tym temat.
;)

wolfy 10.12.2017 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1489317)
Dlaczego celowo wprowadzasz ludzi w błąd stosując figurę retoryczną? Nikt tutaj nie domaga się na serio Mistrzostwa Polski od Wisły...podkreślam na serio....przynajmniej ja tego nie zauważyłem Manipulatorze....

Błąd? Nie, to są wypowiedzi z tego forum. Puchary to dla niektórych minimum przyzwoitości i cel Wisły w tym sezonie. Może troszkę podkoloryzowane, bo nie chciało mi się szukać tych głupot, ale tak to wielu widzi:>

ashkeczup 10.12.2017 23:28

Też nie rozumiem krytyki Moskala. Zespół grał fajnie, wyniki były równie przyzwoite, piłkarzy 13 w kadrze. Dużym minusem był tylko polski paszport Kazka-wiadomo, nie to co jakiś przystojny hiszpan.

Karherop 10.12.2017 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489314)
W sumie z całego Twojego posta tylko to ma sens, ponieważ oddaje jak myślicie (w sensie - większość kibiców). Jakimś cudem na koniec zawsze jednak wychodzi że to trener jest do dupy, bo nie wykorzystuje nieziemskiego potencjału naszych zawodników którzy tylko przez zły los i ślepych trenerów nie osiągnęli kompletnie niczego i są nieznani w sumie nikomu kto nie śledzi egzotycznych lig i poziomów rozgrywkowych.
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa...

A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące.

Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to.

Oby.

Nie wkladaj mi słów których nie powiedziałem i proszę ogarnij się, bo wiem lepiej co myślę od Ciebie.

Kilka osób już ma jakieś "ale" do potencjalnego nowego trenera. I to do nich bylo moje stwierdzenie o "nowym" człowieku.

Aspiracje mamy wyższe niz "tylko" gra w 8 jak rok temu. I na tym zakończmy.

wolfy 10.12.2017 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489325)
Aspiracje mamy wyższe niz "tylko" gra w 8 jak rok temu. I na tym zakończmy.

Ty masz większe aspiracje. Ja tylko pytam - na czym je opierasz? Bo jakbym nie patrzył na naszą kadrę - wypisz, wymaluj drużyna na miejsca 6-13. Nie totalne łamagi, jest kilka mocnych punktów (Carlitos, Małecki, Sadlok), kilku średniaków i kilka gigantycznych dziur (bramka, drugi stoper, prawa obrona, rozgrywający).

Skąd te aspiracje? Zadałem pytanie - w czym Imaz jest lepszy od Kante albo Vareli? Arsenić Dźwigałę czapką nakrywa, serio? Gdzie ta kadrowa przewaga nad Wisłą Płock? W którym miejscu zakodowałeś sobie że ich piłkarze to frajerzy i anonimy, skoro nasi są z przysłowiowej dupy wyciągnięci za darmo?

Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia.

Życzę nowemu trenerowi jak najlepiej.

Kurz 11.12.2017 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489329)
Ty
Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia.

To już mnie nawet nie szokuje. Ale z podobnie myślącym zarządem daleko nie zajedziemy.

Jam55 11.12.2017 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489339)
To już mnie nawet nie szokuje. Ale z podobnie myślącym zarządem daleko nie zajedziemy.

Ręce opadają. Z takim zarządem daleko nie zajedziemy bo raczył zwolnic guru trenerskiego z 3 ligi hiszpańskiej. To może trzeba zarząd zwolnic? Radzę głowę w zaspę. Może kolego trochę ochłoniesz.

For_FuN_ 11.12.2017 02:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1489279)
To kup sobie klub i inwestuj.

Ostatnie co potrzebujemy, to trener któremu taki Małecki czy Sadlok powie kim ty ku...wa jesteś żeby mnie z boiska ściągać.

Gdzieś ty był? Przecież to właśnie Kiko był kimś takim w szatni :D(tzn. miękką kluchą, która ani me, ani be po polsku, ani po angielsku). Już widzę zamordystę Brosza, który nie daje sobie rady z naszymi ... (należałoby tu coś wstawić, ale oszczędzę). Po drugie, jakoś dobrze wychodzą te polskie kluby z Polakami ;).

bob85 11.12.2017 06:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489329)
Ty masz większe aspiracje. Ja tylko pytam - na czym je opierasz? Bo jakbym nie patrzył na naszą kadrę - wypisz, wymaluj drużyna na miejsca 6-13. Nie totalne łamagi, jest kilka mocnych punktów (Carlitos, Małecki, Sadlok), kilku średniaków i kilka gigantycznych dziur (bramka, drugi stoper, prawa obrona, rozgrywający).

Skąd te aspiracje? Zadałem pytanie - w czym Imaz jest lepszy od Kante albo Vareli? Arsenić Dźwigałę czapką nakrywa, serio? Gdzie ta kadrowa przewaga nad Wisłą Płock? W którym miejscu zakodowałeś sobie że ich piłkarze to frajerzy i anonimy, skoro nasi są z przysłowiowej dupy wyciągnięci za darmo?

Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia.

Życzę nowemu trenerowi jak najlepiej.


Serio? :D. Przecież aktualnie to jesteśmy organizacyjnie na pewno poniżej poziomu Legii, Lecha i Zagłębia. Sportowo dodałbym na pewno Górnik. Nie wydaje mi się, że jesteśmy gorsi od Jagiellonii, Arki, Śląska, Płocka, Lechii - te drużyny aktualnie raczej będą aspirować do walki o górną ósemkę na tę chwilę. Reszta zależy od tego jak komu żre w tej lidze. Korona, która lała wszystkich nagle dostaje w dupę 0:3 z Arką. Płock 3 mecze w dupe, teraz 2 zwycięstwa, fakt że miniony mecz mógł być grany na zwolnienie. Osobiście uważam więc, że miejsca 4-6 to jest kur.wa nasz obowiązek.

Karherop 11.12.2017 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489329)
Ty masz większe aspiracje. Ja tylko pytam - na czym je opierasz?

Do mnie możesz sie przyp****, ale to nie ja, ale Zarząd zwolnił Ramireza, wiec są pewne przesłanki że maja wyższe ambicje wynikowe niz Ci sie wydaje. Nie będę się z resztą powtarzał bo to bez sensu, poczytaj stare posty.

ArturBarlinek 11.12.2017 07:27

Karuzela się kręci :D

to oznacza jedno, zarządu nie satysfakcjonuje miejsce w pierwszej ósemce, a coś więcej

pokazała to wczorajsza frekwencja, pustawo na stadionie przy 10 tysiącach.

Będą wyniki - będzie komplet. Proste.

X-Ray 11.12.2017 08:05

Wszystko co zebrałem na temat naszego prawdopodobnie nowego trenera:

https://twitter.com/TomekSzczygiel/s...14614234288128

Poczytałem, porozmawiałem z ludźmi z Chorwacji i takie coś stworzyłem. Podajcie dalej.

As 11.12.2017 09:18

W sumie co to za roznica kto bedzie nowym trenerem? Faceta za 10 miesiecy i tak nie bedzie juz w klubie i wszelkie atuty, ktore teraz ma po pierwszym dolku formy i 3-4 gorszych wynikach przestana istniec.

Pamietacie jak zaprezentowano Ramireza i sie na niego oraz klub rzucily media, ze zatrudniono amatora? Jak Junco, Sarapata i Dukat bronili decyzji mowiac, ze faceta przeswietlili, ze wiedza jak trenuje, ze odpowiada im styl gry jego zespolowo i ze to jest czlowiek ktory im pasuje i ktorego wybrano z wielu kandydatow.

Dlatego niewazne czy przyjdzie Carrillo, Moskal czy inny macher gdyz gwarantuje wam, ze nie dostanie czasu na zbudowanie druzyny ani zaufania do wyjscia z ewentualnej obnizki formy. Facet cos wygra, cos przegra ale generalnie bedzie punktowal podobnie jak Kiko

KOMINEK 11.12.2017 09:29

Kiko był trenerem na czas gdy Wisła każdą złotówkę oglądała 10 razy i był strach czy następny sezon nie będzie w IV lidze. I na ten czas był to dobry wybór spokojne utrzymanie się, górna część tabeli.
Obecnie każdą złotówką oglądamy już tylko dwa razy i stać nas na lepszego i droższego trenera. Dlaczego teraz a nie po sezonie - bo gramy derby a wczorajszy mecz wyglądał jak wyglądał.

Snow 11.12.2017 09:33

Przecież ten Carillo to ma CV lepsze niż chyba wszyscy zagraniczni trenerzy z Ekstraklapy.
Hiszpan znający angielski - jak dla mnie idealny wybór na ten czas.

ArturBarlinek 11.12.2017 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1489366)
Obecnie każdą złotówką oglądamy już tylko dwa razy i stać nas na lepszego i droższego trenera.

mam podobne zdanie:)

pamiętajcie, że awans do pucharów do 2,4 mln euro - za SAM AWANS do fazy grupowej.

Do tego jeszcze kilka milionów pln. za wyniki/transmisje.

Jest o co walczyć, tylko trzeba zainwestować, a dodatkowo każde miejsce wyżej to 200 tyś zł

Kurz 11.12.2017 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1489366)
Kiko był trenerem na czas gdy Wisła każdą złotówkę oglądała 10 razy i był strach czy następny sezon nie będzie w IV lidze. I na ten czas był to dobry wybór spokojne utrzymanie się, górna część tabeli.
Obecnie każdą złotówką oglądamy już tylko dwa razy i stać nas na lepszego i droższego trenera. Dlaczego teraz a nie po sezonie - bo gramy derby a wczorajszy mecz wyglądał jak wyglądał.

To nie trenerzy wychodzą na boisko. Ogólnie, być może uwierzyłbym w te bajki, gdybyśmy nie przeżywali tego 8 czy 9 raz bez widocznego skutku.

pepe72 11.12.2017 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1489359)
Wszystko co zebrałem na temat naszego prawdopodobnie nowego trenera:

https://twitter.com/TomekSzczygiel/s...14614234288128

Poczytałem, porozmawiałem z ludźmi z Chorwacji i takie coś stworzyłem. Podajcie dalej.

Nie napisałeś dlaczego odszedł z Videotonu.
https://www.transfermarkt.pl/joan-ca.../trainer/14860

Sezon 13/14 na 4 miejscu.
Sezon 14/15 skończyli z mistrzem Węgier.

As 11.12.2017 10:02

Tak jak napisalem wyzej, mozemy wziac trenera nawet 10 razy drozszego a i tak po pierwszej znizce formy dostanie bilet w jedna strone.
Moze to byc dla niektorych szokiem ale tak juz w pilce jest, ze raz forma jest wyzsza a raz nizsza - kazda druzyny na swiecie ma w sezonie momenty gorsze i lepsze.
Ja jestem poprostu w szoku po tym zwolnieniu bo myslalem, ze w klubie pracuja troche powazniejsi ludzie i ze wytrzymaja cisnienie. Jesli jednak zmieniaja trenera bo ostatnie trzy mecze zagralismy piach a w srode sa derby to niestety smierdzi to gruba amatorka.

wiesniak842 11.12.2017 10:02

Ten caly Carrillo to juz pewniak? Tak patrzam na konferencje z Hajduka z zeszlego roku, to ten jego angielski troche slabo, w kazdym badz razie na pewno lepszy niz Kiko no i przez rok pewnie sie z deka podszkolil. Ogolnie wyglada od Ramireza duzo lepiej w perspektywie mitycznego dlugofalowego projektu. Jak zwykle, wszystko wyjdzie w praniu.

Marcinnno 11.12.2017 10:05

Bardziej bym widział Stokowca, czy Magierę. Decyzja już podjęta, także kolejny hiszpan ;) Oby lepszy od poprzednika..

Vinci 11.12.2017 10:15

Cytat:

Tak jak napisalem wyzej, mozemy wziac trenera nawet 10 razy drozszego a i tak po pierwszej znizce formy dostanie bilet w jedna strone.
Moze to byc dla niektorych szokiem ale tak juz w pilce jest, ze raz forma jest wyzsza a raz nizsza - kazda druzyny na swiecie ma w sezonie momenty gorsze i lepsze.
Ja jestem poprostu w szoku po tym zwolnieniu bo myslalem, ze w klubie pracuja troche powazniejsi ludzie i ze wytrzymaja cisnienie. Jesli jednak zmieniaja trenera bo ostatnie trzy mecze zagralismy piach a w srode sa derby to niestety smierdzi to gruba amatorka.
albo, co bardziej prawdopodobne, nie wiemy wszystko o klauzulach w kontrakcie itp.

Nie widzę sensu wieszać psów na zarządzie, skoro Wisła nadal istnieje, a spora forumowa grupa rozwodzi się nad tematem szansy gry pucharach/ligowej czołówce. Wynik i tak ponad stan, biorąc pod uwagę, co jeszcze działo się z tym klubem kilka miesięcy temu.

Przypomnijcie sobie, jakie klakiernia forumowa miała parcie na sprzedaż klubu Niemcom.

Zwolnienie Kiko na podstawie ogólnodostępnych danych było dla mnie złą decyzją, albo podjętą w nieodpowiednim czasie.
Z drugiej strony nie wiem co się dzieje w szatni, "myślenickach korytarzach" itp. Twierdzę natomiast, że wieszanie psów na zarządzie ( w stylu wulgaryzmów czy personalnych ataków) jest pokazem polskiego piekiełka i niewdzięczności. W krytycznym momencie działali jak należy, to i teraz myślę, że warto im zaufać.

Nowy trener. Trochę nudzą mnie już te teksty nowych trenerów o pasji, wizji i filozofii gry. Wszystko i tak w nogach Głowy, Wasyla, Małeckiego czy Carlitosa. Oby trafił się nam gość, który nie będzie przeszkadzał a wniesie coś sensowego. I oby tego Carlitosa niedlugo udało się drogo sprzedać...

As 11.12.2017 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1489384)
albo, co bardziej prawdopodobne, nie wiemy wszystko o klauzulach w kontrakcie itp.

Nie widzę sensu wieszać psów na zarządzie, skoro Wisła nadal istnieje, a spora forumowa grupa rozwodzi się nad tematem szansy gry pucharach/ligowej czołówce. Wynik i tak ponad stan, biorąc pod uwagę, co jeszcze działo się z tym klubem kilka miesięcy temu.

Przypomnijcie sobie, jakie klakiernia forumowa miała parcie na sprzedaż klubu Niemcom.

Zwolnienie Kiko na podstawie ogólnodostępnych danych było dla mnie złą decyzją, albo podjętą w nieodpowiednim czasie.
Z drugiej strony nie wiem co się dzieje w szatni, "myślenickach korytarzach" itp. Twierdzę natomiast, że wieszanie psów na zarządzie ( w stylu wulgaryzmów czy personalnych ataków) jest pokazem polskiego piekiełka i niewdzięczności. W krytycznym momencie działali jak należy, to i teraz myślę, że warto im zaufać.

Nowy trener. Trochę nudzą mnie już te teksty nowych trenerów o pasji, wizji i filozofii gry. Wszystko i tak w nogach Głowy, Wasyla, Małeckiego czy Carlitosa. Oby trafił się nam gość, który nie będzie przeszkadzał a wniesie coś sensowego. I oby tego Carlitosa niedlugo udało się drogo sprzedać...

Nie sadze aby powodem zwolnienia Kiko bylo jego podejscie do nauki polskiego lub angielskiego bo wtedy dograliby runde do konca i ewentualnie wtedy chlopa zwolnili.
Jesli trenera zwolnila "szatnia" to tez zle bo znowu to ogon kreci psem.

Jesli zwolnili Kiko - i to jest najbardziej prawdopodbne - przez aktualna znizke formy to musimy sie wszyscy zastanowic nad profesjonalizmem dzialaczy.

Ja po Kiko nie bede plakal, trener jak kazdy inny. Ludzilem sie tylko, ze w Wisle wreszcie mamy nowa jakosc w skali kraju. Myslalem, ze swiadomie rozpoczelismy projekt nowej druzyny i ze nie zostanie on zarzucony po pierwszych niepowodzeniach, ze nastapi jakas eweluacja i decyzje po zakonczeniu sezonu.

Widze niestety, ze popelniamy te same bledy co cala liga.

szprotson 11.12.2017 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1489379)
Bardziej bym widział Stokowca, czy Magierę. Decyzja już podjęta, także kolejny hiszpan ;) Oby lepszy od poprzednika..

Magiere?
a co on takiego zrobil ?

Vinci 11.12.2017 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489385)
Nie sadze aby powodem zwolnienia Kiko bylo jego podejscie do nauki polskiego lub angielskiego bo wtedy dograliby runde do konca i ewentualnie wtedy chlopa zwolnili.
Jesli trenera zwolnila "szatnia" to tez zle bo znowu to ogon kreci psem.

Jesli zwolnili Kiko - i to jest najbardziej prawdopodbne - przez aktualna znizke formy to musimy sie wszyscy zastanowic nad profesjonalizmem dzialaczy.

Ja po Kiko nie bede plakal, trener jak kazdy inny. Ludzilem sie tylko, ze w Wisle wreszcie mamy nowa jakosc w skali kraju. Myslalem, ze swiadomie rozpoczelismy projekt nowej druzyny i ze nie zostanie on zarzucony po pierwszych niepowodzeniach, ze nastapi jakas eweluacja i decyzje po zakonczeniu sezonu.

Widze niestety, ze popelniamy te same bledy co cala liga.

Argumenty owszem masz sensowne. Nie sposób z nimi polemizować.
Pozostaje jeszcze kwestia, że od początku chcieli Carillo i teraz jest ku temu okazja.

As 11.12.2017 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1489388)
Argumenty owszem masz sensowne. Nie sposób z nimi polemizować.
Pozostaje jeszcze kwestia, że od początku chcieli Carillo i teraz jest ku temu okazja.

To rowniez jestem w stanie zrozumiec, aczkolwiek po ludzku to jest troche nie fair w stosunku do Kiko.

Smiesza mnie natomiast ludzie, ktorzy mysla ze przyjdzie nowy trener wezmie pada w rece i zacznie nagle wygrywac :-D
Ci sami ludzie, ktorzy sie teraz jaraja Carrillo beda go mieli po paru gorszych meczach za nieudacznika. Szybko znajda sobie kolejnego zbawce, ktoremu beda chcieli wreczyc pada.

WISŁAZWE 11.12.2017 10:57

Już jedni w naszym klubie byli co postawili na rodaka.. Końcowy efekt był opłakany w skutkach.
Tutaj coś się wyczerpało a my dalej idziemy w kierunku hiszpańskim. Nie podoba mi się to, ale żebym się mylił.

Zmiana przed Derbami - okej, trzeba wstrząsnąć piłkarzami, bo to nie jestem zwykły mecz. Mam nadzieję, że Małecki, Głowa i reszta przekaże hiszpańskim gwiazdorom co to są Derby!

Niby gościu odnosił tam jakieś sukcesy no ale w lidze węgierskiej, nie wiem czy to jest jakiś wyznacznik jego talentu. Bardziej martwi mnie to, że poszedł do klubu jako strażak, mając wydobyć ją z kryzysu i nie zrobił tego bo po dwóch miesiącach stracił robotę.. A co jeżeli w tym wypadku będzie podobnie?

Jakoś po tych ostatnich spotkaniach i postawie niektórych naszych grajków jestem sceptycznie nastawiony na kolejnego Hiszpana. Obym się mylił i po ostatniej kolejce cieszył się z pucharów.

Nie mam chyba dużych wymagań, ale jeżeli drużyna zakończyła już etap przebudowy, zawodnicy zaczęli się zgrywać (o ile można tak powiedzieć) to czas wskoczyć na wyższy poziom i pokazać się z lepszej strony niż dotychczas. Życzę sobie jedynie poprawy naszej gry, żebym po kilku spotkaniach widział styl drużyny, taktykę, żebym się nie musiał martwić, że po strzelonej bramce zaraz oddamy inicjatywę i będziemy czekać na ciosy rywali a sami będziemy liczyć na kontry.

piotek 11.12.2017 11:35

Długofalowy projekt, a kontrakt ponoć do końca sezonu :D

Z jednej strony pewność, że się w nic nie wpakujemy i nie będziemy płacić milionów monet za zerwanie, a z drugiej jednak dłuższy bardziej by mnie uspokoił, potwierdzając niejako, że zarząd jest całkowicie pewien nowego trenera.

WISŁAZWE 11.12.2017 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1489398)
Długofalowy projekt, a kontrakt ponoć do końca sezonu :D

Z jednej strony pewność, że się w nic nie wpakujemy i nie będziemy płacić milionów monet za zerwanie, a z drugiej jednak dłuższy bardziej by mnie uspokoił, potwierdzając niejako, że zarząd jest całkowicie pewien nowego trenera.

Dać mu kontrakt jak Stawowemu :lol:

piotek 11.12.2017 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1489399)
Dać mu kontrakt jak Stawowemu :lol:

Jak tylko zadeklaruje, że za 5 lat będziemy w Lidze Mistrzów, to ja bym zaryzykował :D

obikenobi 11.12.2017 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek
Długofalowy projekt, a kontrakt ponoć do końca sezonu

Na lovekraków pisali dzisiaj, że umowa do końca przyszłego sezonu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl