![]() |
Generalnie obawiać się jest o co, bo gramy pytę.
Nie zależnie czy przyjedzie Górnik, czy Płock różnie to się może skończyć. Arsenic czasami jak dziecko we mgle, a Wasyl pytanie czy na 90 minut kondycyjnie da radę. Nie mówiąc o rytmie meczowym, szybkości, czy fakcie, że grają ze sobą pierwsze raz jako para stoperów. Carlitoś coś może ustrzeli, Furman pewnie wrzuci coś z wolnego czy rogu. Finalnie 1-1 |
My obawiamy się każdego meczu.. Spośród pozostałych do końca roku, akurat ten wydaje się najłatwiejszy. Różnie to bywało na początku rundy wiosennej z naszą formą, trzeba się liczyć, że możemy nie od razu zaskoczyć. Dlatego tym ważniejsze są te mecze, żeby nie drżeć na wiosnę o miejsce w ósemce.
Dobrze, że Wasyl zagra sobie cały mecz (oby!) przed derbami, oby tylko Sadlok uniknął kartki.. Wygrać najmniejszym możliwym nakładem sił, bo w środę czeka nas Stan Wojenny na terenie całego Krakowa ;) |
Cytat:
|
Cytat:
w koncu to Feio w ostantim meczu mial 3 nieudane dosrodkowania... |
Cytat:
>Zespół gra pyte- ech ci kopacze... |
Cytat:
Panowie rok razem trenują rzuty rożne i wypada aby mieć lepszą skuteczność niż 1 gol na blisko 90 prób (ten sezon) Nie jest żadną tajemnicą, że nawet najsłabsi piłkarze (zespoły) to co w pierwszej kolejności potrafią opanować to zagrania ze stojącej piłki. |
Cytat:
zespół gra dobrze - brawo piłkarze zespół gra pyte - ech ten wuefista |
Inni trenerzy też byli krytykowani i chwaleni wolność Tomku w swoim domku
|
Nie wiem jak wy, ale ja chętnie bym dzisiaj w bramce zobaczył Cueste. Wypadł ze składu w meczu w Płocku, niech zatem z nafciarzami wróci do bramki.
Mam dość bramkarza, który stoi na linii i nie potrafi wychodzić do piłek. Każdy rozny, wolny, kazde dośrodkowanie to niebezpieczeństwo, bo Buchalik stoi jak wryty. Dla porównania przypomne jak padła dla nas bramka w meczu z Termalica w Krakowie:Cuesta wylapuje dośrodkowanie i uruchamia szybka kontre. |
Dla mnie to obaj są siebie warci.
Jeden przyspawany, drugi elektryczny jak na pigułach. Finalnie wystawiłbym Buchala - raz na jakiś czas puści babola, ale ogólnie widać, że się trochę ogarnął i wybronił nam sporo sytuacji. Cuesta z kolei cały czas elektryczny i z tego co gościa zapamiętałem to, że od razu wszystko wypierdala jak leci do przodu. Kompletnie nie graliśmy z tym gościem swojej piłki po ziemi od obrońców. Do tego z ryja mu źle patrzy :D |
Feio to jest chyba tylko dlatego w sztabie bo robi za tłumacza. 1 gol ze stałego fragmentu gry to słabizna. W defensywie przy stałych fragmentach też slabizna.
Jakby Feio był Polakiem to miałby już na forum przejebane, a tak ma sporo adwokatów i cieszmy się z tego 1 gola bo jego by mogło też nie być :) |
Cytat:
Miałem to wczoraj napisać, ale z forum niemal całkowicie wywiało stronnictwo poparcia dla Ramireza i do głosu doszła krucjata przeciw trenerowi, nie chciałem dolewać oliwy do ognia. Tak czy siak, skoro drużyna jest już gotowa i przygotowana fizycznie, dziś będziemy mieć dużo materiału do oceny. |
Cuesta w bramce, będzie śmiesznie. Już nie lepiej Chorążkę dać między słupki?
|
Ja tylko przypominam, że dzisiejszy mecz to kolejny mecz (po Pogoni i Sandecji) z leszczami. Może być nie tyle widoczna nasza dobra gra, co słaba Płocka. Także ostrożnie.
|
Gramy czterema ofensywnymi zawodnikami u siebie, z czego jedynie Carlitos jest/był w formie.
|
Generalnie to pyta i kilo mułu.
Wejdzie pewnie Małecki i Brożek, wyciągniemy fartowne 1:1 i mecz do zapomnienia a kikikekekuku do wyjebania. Strach pomyśleć co nasze gwiazdki zrobią jak żydy na nich siądą od początku. DWA RAZY Z RZĘDU PRZEJEBIEMY U SIEBIE ???? |
Cytat:
"Dobra gra"... |
Gol dla gości mega przypadkowy, choć stanowi dobre podsumowanie naszej gry obronnej ostatnimi czasy. W środku bezsensowne przebitki, które powodują mega chaos po obu stronach. Dziwacznie ustawiony i bezproduktywny Perez. Jeśli nie przejmiemy kontroli nad meczem w środkowej części, prze*&biemy lub wyciągniemy przypadkowy remis. Na plus Wasilewski na stoperze.
|
Miarka się przebrała w 50%. Drugie 50% potencjalnie za 45 minut.
|
przegrywamy, Perez gra tragicznie notujac 3/4 niecelnych podań, Boguskiego i Imaza nie widac
a zmieniany jest jedyny szarpiacy Wojtkowski, grajac nadal dwoma wolnymi defensywnymi pomocnikami w srodku chu... mnie zaraz strzeli nie mowiac o tym, ze tu u nas chyba nikt(poza Sadlokiem) nie biega w rozsadnym tempie |
Cytat:
|
Mówiłem nastawiajcie się na 3 x wpierdziel
|
Dobry mecz. Po prostu zabrakło szczęścia. Widać rękę Kiko.
|
Perez znów profesor. Mieliście racje, że Kiko słusznie na niego stawia. Mam nadzieję, że pomoże nam w tym trudnym okresie budowy zespołu, skoro ma opcje przedłuzenia do 2019.
|
Bardzo słaby mecz. W tej chwili nie wiem czy ktokolwiek u nas jest w formie.
Cuesta lepiej niż Buchalik. |
Cytat:
|
Paradoksalnie czerwona kartka dla pudla może nam pomóc. Nie zagra z sąsiadką.
|
Strzały 7:22. Chociaż tyle, że nie z jakąś słabą drużyną.
|
Cytat:
|
Mam wrażenie, że niektórzy tak bardzo chcą zwolnienia trenera, że kibicowali dzisiaj Wiśle z Płocka. Ja trzymałem kciuki za Wisłę z Krakowa, dlatego to, co zobaczyłem bardzo mnie zmartwiło.
Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Rozumiem wpadki - jak tydzień temu. Ale zanotowaliśmy kolejny słaby mecz. Do tego z Płockiem u siebie. To ma być ten gotowy produkt? Zawodnicy pokazali się ze słabej strony. W pamięci mam bezsensowne wrzutki i przerzutki, gdy boki próbowały zrobić cokolwiek. Mnóstwo było chodzonego. W oczy rzucały się straty Bartkowskiego, Pereza i Bashy. Ten ostatni przebił sam siebie, gdy po trzeciej stracie z rzędu przewrócił rywala, cudem nieodgwizdano faulu, ale on nie pociągnął akcji, bo przewrócił się o tego samego zawodnika, którego wcześniej sam powalił. Trener może niech weźmie się do pracy, zamiast pouczać w wywiadach, jak zarządzać klubem w Polsce. PS Cuesta jednak chyba lepszy od Buchalika PS 2 Asystentem Ramireza jest tylko Feio. Od dawna nie widziałem, aby Ramirez podczas meczu konsultował się z Sobolewskim PS3 nikt tu się ze mną pewnie nie zgodzi, ale nie uważam, aby różnica poziomu pomiędzy Arsenicem a Urygą była na tyle widoczna, by pozbywać się wychowanka. Abstrahując od braku klasy, z jakim go pożegnano |
to była tylko jakże przebiegła zasłona dymna przed derbami
|
Trzy ostatnie mecze to totalna kompromitacja . Są indywidualne umiejętności niektórych graczy natomiast Wisła w obecnym składzie to drużyna zupełnie bez charakteru . Co do Ramireza to jego misja już chyba się powinna skończyć . Przywiązanie do rodaków (Imaz , Perez i bezbarwnego Bartkowskiego) nic dobrego nie wróży .
|
Cytat:
|
Szkoda, że nie da się zatrzymać czasu, bo po tej dzisiejszej kompromitacji, już za tydzień będziemy się bardzo, oj bardzo wstydzić... To, że derby są przegrane jest niemal oczywistością, mam tylko nadzieję, że tym kalekom uda się uniknąć całkowitej kompromitacji jeśli chodzi o wynik, bo parchaci wyjdą na nas jak zwykle nabuzowani...
|
Popatrzcie na statystyki. To nawet nie był poziom pierwszoligowy. Wisła Płock z Alanem Urygą (!!!) w składzie ośmieszała nas sztuczkami technicznymi na naszej połowie. Byliśmy o klasę słabsi. W meczu z Wisłą Płock. U siebie. 2 czy 3 razy strzeliliśmy w światło bramki. W ciągu 90 minut. Niech epitafium dla Ramireza będzie czerwona kartka dla Pereza. Proszę się spakować Panie trenerze, zabrać swój "sztab" i wracać na zimę do domu. W derbach niech drużynę poprowadzi choćby Sobolewski, przynajmniej będzie można mieć pewność, że drużyna rozumie czego się od niej oczekuje. Jeśli nie wyj&*ą Kiko już jutro, czeka nas na Kałuży konkretny wpie#$dol.
|
Cytat:
Arsenić coraz słabiej. Dzisiaj beznadziejny występ. Chyba dałbym szansę Głowie i Wasylowi. |
Cytat:
Bartkowski pilkarsko jest arcy slaby, poziom pierwszej ligi |
Drugi tragicznie słaby mecz w naszym wykonaniu, zero reakcji Kiko przy ustalaniu składu. Najwyraźniej pomysły mu się na Wisłę skończyły, kibic w nieskończoność nie będzie kupować biletów na dzidę na Carlosa... mam nadzieję, że twitt Krzyśka Kiewicza jest prawdziwy i pożegnamy (z mojej strony bez większego żalu) Ramireza.
|
Taką pi.zde jak dzis zagrał ten erasmus Perez to chyba Branco ostatnio grał.
Gość do zdjęcia w przerwie. Prawdopodobnie koniec Kikusia ....usia. |
Cytat:
Dwójka tragicznie wolnych stoperów razem? Kiedy tylko ktoś mija Wasilewskiego ten od razu fauluje bo nie ma szans go dogonić. IMHO to samobójstwo. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl