![]() |
Cytat:
z Jovicem mój błąd niedokładnie doczytałem , umknął mi powód absencji |
Cytat:
na podstawie posiadanej wiedzy uwazam ze pan GŚ kupi klub. Zobaczymy po czasie kto ma racje :) a co do meczu -- > bedzie ciezko. Bedzie ciezko jezeli Robaka bedzie kryl Ivan, a my bedziemy grali jak ostatnio :) Licze na cud i świeżość |
Cytat:
Tak, Urban buduje taktykę LVL ONE i się szybko expi, żeby go zrushować, a Kiko zbiera wszystkie questy z okolicy i czeka aż będzie miał na tyle, żeby po wręczeniu mu lvl 3 wskoczył od ręki :D:D No proszę Cię, każdą argumentację potrafię przyjąć, ale to co napisałeś przestawiło mi mózg w poprzek. Uwierz mi, że piłka nożna nie jest aż tak skomplikowana, jakby niektórzy chcieli sądzić.W szczególności Ty. Śląsk gra w piłkę i piłką, my bronimy i próbujemy szybko kontrować, myślisz, że która taktyka jest łatwiejsza do zrealizowania dla piłkarzy? Częściowo do mnie trafia argumentacja o potrzebie czasu - bo faktycznie zmian było multum. Bardziej trafia do mnie argumentacja, że Śląsk pozyskał piłkarzy w lepszej dyspozycji, droższych i lepiej znających realia naszej ekstraklasy, a u nas z aklimatyzacją w nowym otoczeniu jest trudniej. Za to argumentacja o levelach taktyk sprawiła, że spadłem z krzesła. Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? SERIO? SERIO? SERIO? :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak. Piłka nożna jest prosta. Wystarczy zebrać kilku chłopaków (jak Tadek), rzucić im piłkę: niech wygrywają. Mogę się mylić co do planów Junco i Kiko, albo ich umiejętności. Ale wierzę w to, co piszę. |
Ja nie twierdzę, że Wisła Kiko nie zacznie grać - chociaż patrząc w przekroju całej kadencji Kiko to w najlepszym wypadku możemy liczyć na dobre wyniki przy lekko siermiężnej grze.
Generalnie nawet zdobycie wyższego miejsca w lidze niż Śląsk nie będzie świadczyło o niczym. Wygranie meczu w sobotę również. Czy też porażka. Ja zawsze uważałem, że trener ma ograniczony wpływ na wyniki drużyny (skłaniałbym się do proporcji 1 do 3). Za to kluczowy wpływ na to w jaki sposób się rozgrywa piłkę od tyłu, w ostatniej części boiska większość zależy od piłkarzy, ich jakości, formy i zgrania. Ale to moja opinia. Mniej oderwana od rzeczywistości niż jakieś taktyczne levele. |
Huja sie znacie...Gimbusy z levelu1 i Janusze trybu hardcore
:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
Co do meczu to, żeby nie było off topu - w plecy. |
generalnie najważniejsze jest żeby zawczasu już zdać sobie sprawe że ten mecz mozemy przegrać i że to nie wina Kiko
(az strach pomyslec co sie bedzie dzialo w niedziele na forum ) |
Nic nie jest wina Kiko, wszak to jedynie hiszpanski minstrel zabawiajacy chlopakow w szatni gra na lutni i recytowaniem wlasnej poezji przy akompaniamencie innych iberyjskich instrumentalistow i muzykow. W razie w wroci do swojej ojczyzny na osiolku niczym Sancho Pansa a kibice podobni Tobie zaspiewaja mu z trybun na pozegnanie "nic sie nie stalo" po hiszpansku.
|
Musimy poczekać do momentu gdy Slask zwolni Urbana i wtedy zostanie naszym nowym trenerem będzie dobrze , tak myślę.
Skoro mówicie ze Slask gra piłka to będzie dobry mecz i wcale nie jesteśmy bez dużych szans na 3 pkt, nic tylko sie cieszyć. |
Hiszpanski zna, polski zna. CV duzo lepsze (nawet w Hiszpanii) od Kiko. Idealny kandydat na obecna Wisle:D
|
Hiszpanski na ten moment to poważny atut w Wiśle :).
Poczekajmy z ta ostateczna ocena Kiko bo w tej lidze to co miesiąc góra dwa mamy nowego guru trenerskiego a potem wszystko sie odwraca . Osobiście podchodzę do tematu Kiko spokojnie bo za duzo transferów zrobiliśmy pod trenera i jego koncepcje aby w naszej finansowej sytuacji tak sobie teraz wszystko zmieniać bo styl nam sie nie podoba. |
To, ze z ostateczna ocena Kiko trzeba poczekac przynajmniej do konca rundy zasadniczej jest oczywiste. Tak na chlopski rozum. Problemem jest to, ze on musi i koniec, osiagnac jakis tam zakladany wynik (jaki, tego nie wie nikt). Nie daj Boze jakby wyniki byly do dupy, grozilo nam widmo spadku. Co wtedy? Kto by ogarnal ten caly zaciag? Potrzeba by bylo albo jakiegos magika albo znowu jakiegos Hiszpana, ktoremu potrzebny by byl czas i tak w kolo Macieju. Wbrew pozorom hiszpanski projekt Wisly jest projektem mocno ryzykownym. Oby Kiko to ogarnal. Ja oceniam tylko obecny stan rzeczy. Na ta chwile Kiko nie ogarnia nic. Czy ogarnie na przyszlosc??? Zobaczymy. Na pewno do tego nie jest potrzebny zaden czas bo czas nie gra w pilke, nie jest trenerem, nie strzela goli, tylko pilkarze zgodnie z zaleceniami trenera. Potrzebna jest odpowiednia praca odpowiednich ludzi. Na koniec tak czy siak wyjdzie szydlo z worka kto byl odpowiedni a kto nie wraz z uplywem czasu ale bez jego pomocy.
|
Dlatego ze mamy tak duży zaciąg i w sytuacji jakiegoś większego kryzysu może być nie do ogarniecia nie rozumiem tak duzej krytyki tego co robi Kiko w sytuacji jakiej to sie wszystko odbywa (transfery kontuzje itd) a sytuacje w punktowa mamy dobra.
Cele moim zdaniem to walka o puchary nie robienie oczywiście rewolucji jak na koniec nam do tego miejsca coś tam braknie zresztą to zależy jak sie liga ułoży. Zbyt wielu wiekowych zagranicznych piłkarzy podpisaliśmy na koniec aby grac np o miejsce 6-7 . Wojtkowski Kolar Bałaniuk Carlitos Llonch to sa piłkarze podobno z papierami na gre w momencie transferowania jako melodia przyszłości ale Basha Velez Cuesta Perez Ivan Ze Manuel to chyba nie przyszli tu aby dac nam 8 miejsce w lidze. |
Cytat:
Mam nadzieję,że się to zmieni,ale nie widzę do tego podstaw.Ostatni lepszy mecz był wynikiem większego zaangażowania zawodników(Ich inicjatywy),a nie "ręki trenera".Zobaczymy jak będzie ,byle nie za późno. |
Cytat:
za to szanuje niektórych forumowiczów, w sednie sprawy nie mają racji , ale potrafią coś kreatywnego i fajnego napisać, bo są ludźmi na poziomie ! innym dobrym przykładem jest np s1mone na drugim biegunie wiadomo, pewien oszlifowany kamień szlachetny :rotfl: |
jeżeli ktoś z forum chciałby się wybrać na jutrzejszy mecz do Wrocławia, chętnie oddam bilety na polskibus w obie strony
kupiłem je za 4zł w obie strony a niestety nie mogę jechać, zainteresowanych proszę o kontakt na priv |
W tym meczu oczekuję od Kiko pomysłu na grę, od zawodników realizacji tych pomysłów.Od zakontraktowania ostatnich zawodników minął ponad miesiąc. To mniej więcej tyle, ile minęło od pierwszych transferów w okienku do startu ligi.
Nie oczekuje wygranej z fajerwerkami. Należę do grupy, która pisze, by dać czas Kiko i drużynie. Ale uważam, że te pomysły na grę powinniśmy zaczynać oglądać od najbliższych kolejek. To nawiązuje też mniej więcej do tego co powiedział Junco w ostatnim wywiadzie i planowanych transferów w zimie. Mamy październik, zawodnicy teraz muszą zacząć pokazywać swój potencjał. |
Czego ja oczekuje ze sie w najbliższym czasie drugi napastnik do gry znajdzie na bardzo dobrym poziomie, poprawimy gre obronna plus nasz środek pomocy to będzie czołówka jeżeli chodzi o lige.
|
To, że Śląsk nie jest drużyną drwali czy innych traktorzystów, ale ma grę poukładaną i techniczną to wbrew pozorom dla nas duża szansa.
Kiedy bowiem gra toczy się nie o to, komu bardziej dokopać, kogo znieść z boiska, kogo w walce o piłkę tak mocno poszturchać, żeby mu się tej walki odechciało, ale w grę wchodzą umiejętności piłkarskie, nie stoimy na straconej pozycji. Oczywiście, może być jak z Lubinem, gdzie miedziowi też grali piłką i koniec końców mieli więcej szczęścia w sytuacjach podbramkowych. Szczęście może jednak także uśmiechnąć się do nas i gra w piłkę obydwu drużyn może zakończyć się lepiej niż to było w Lubinie. Możemy też wtopić i ze względu na osłabienia kadrowe, nie będę miał o to pretensji. |
Basha niestety nabawił sie kontuzji, prawdopodobnie zagra. Wrócił Ondraszek, zdrowy jest Głowacki, czyli jest pod tym względem lepiej. O ile nie specjalnie martwi mnie nieobecność Ze Manuela, to szkoda, ze nie ma Małeckiego i Veleza, którzy w mojej opinii są zawodnikami pierwszego składu jak są zdrowi. No niestety jedyny w miarę ogarnięty skrzydłowy jest kontuzjowany (Małecki) więc będzie problem ze skrzydłami, na których WKS ma Koseckiego czy Pich albo Madej.
Skład na ten mecz: Buchalik- Arsenić, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Basha, Llonch, Perez, Boguski - Carlitos, Ondraszek Zmiany: Brożek, Wojtkowski i pewnie Imaz |
Basha niby wrócił do treningów, ale może lepiej nie wpuszczać go od pierwszej minuty, żeby znowu sobie czegoś nie zrobił i był gotowy na warszawiactwo. Wobec nieobecności Małego pewnie Imaz w pierwszym, oby w końcu zaliczył jakis progres. I pytanie kto obok Carltiosa - Ondrasek, który nie grał dwa miesiące (a ostatnią bramke strzelił w marcu), Brożek, który nie strzelił gola od maja, Bałaniuk, który nic na razie nie pokazał, czy Kolar, który jeszcze nie zagrał ani sekundy :lol: A moze wszystkich pogodzi Halilovic, który zagra jako trzeci pomocnik. Jak dla mnie mecz z cyklu "wszystko się może zdarzyć".
|
Cytat:
|
Jaka przesada. Dwa mecze o ktorych wspominasz odbyly sie w lipcu. Od tamtej pory w lidze Slask nie przegral zadnego meczu a mamy pazdziernik. U siebie maja bilans 4-1-0. Patrzac w statystyki z ostatnich pieciu sezonow Slask nas goli jako gospodarz (4 zwyciestwa, jeden remis). Zdaje sobie sprawe z tego, ze to polska liga i nie bede nawet zdziwiony jak to wygramy ale przed meczem Slask jest faworytem i mowienie inaczej mija sie z prawda.
Druga sprawa, ktora mnie ciekawi. Gramy z kontry ze wszystkimi (chyba ze gramy w przewadze) i kopiemy sie po czole z ogorkami. Czekam z niecierpliwoscia na jutrzejszy mecz bo w koncu pojawia sie okazja aby ta nasza kontrokopanina i wygladala dobrze i sie sprawdzila. |
Owszem kursy na mecz są 2,0 - 3,7 i owszem są drużyną swojego boiska podobnie jak Korona. I dokładnie tak jak Korona nie potrafią grać na wyjeździe. Niestety gramy we Wrocławiu. Z tym, że rafaello56 płakał jakbyśmy grali z Realem czy inna Barceloną.
Jeśli Ondraszek zagra to wreszcie będzie inna opcja w ataku niż dzida na Carlitosa. |
Real, Barcelona? W tej lidze jest tylko poslki Bayern:D Inna opcja bedzie ewentualna dzida na Ondraska. W tym wypadku bedzie to mialo moim zdaniem jakis sens.
|
@wiesniak842
Biorąc pod uwagę, że w zeszłym sezonie Śląsk u siebie wszystkim rozdawał prezenty, a nas trochę przypadkowo ogolił, to może teraz będzie odwrotnie -Śląsk u siebie wszystkich wali, a dla nas zrobi prezent, bo niestety bez prezentu będzie bardzo ciężko.... |
Cytat:
|
Według mnie Kiko przestawi zespół na 4-3-3 i zagramy z przodu z Imazem, Carlitosem i Boguskim.
Za nimi zagra Perez, Llonch, Basha. W obronie Arsenic, Głowa, Ivan, Maciek Do bramki może wróci Cuesta, chociaż pewnie dopiero na legie. Druga opcja to klasycznie 4-4-2 wtedy z Carlitosem ktoś z dwójki Brożek, Bałaniuk, w pomocy Imaz,Perez,Llonch,Boguski |
Cytat:
|
Obyśmy nie powtórzyli 5-0.....
|
Kiedy bylo 5:0???
|
|
Cytat:
|
Jak tego nie przegramy, to będzie duży sukces.
|
Cytat:
|
Nie ma co analizować i rozkminiac jak sam Śląsk tego meczu nie przegra to My sami chvja ugramy niestety.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl