![]() |
Buchalik - Cywka -Głowacki(Arsenić) -Gonzalez- Sadlok - Wojtkowski-Perez-Basha- Małecki - Bałaniuk - Carlitos
To jest bardzo mocny skład, Perez mi się podoba zobaczycie będziecie mu buty czyścić. Bałaniuk jak na pierwszy mecz i 20 lat to ma to coś będzie dobrze, Wojtkowski może osiągnąć poziom Wybitnego grajka... Ja tam uważam że PP nie był taki zły tylko poźniej po zmianach wyszła kicha... Ze Manuel i Imaz dla mnie nie wypały jak na razie... |
Jest dobrze i będzie dobrze. Bez względu na wynik meczu z tymi prostakami. Najbardziej obawiam się o zdrowie Carlitosa.
|
Pytanie ilu zawodników po ostatnich 120 minutach w PP jest gotowych do gry. Można mieć wątpliwości w pełną gotowość Balaniuka i Wojtkowskiego.
|
Ktoś z Was się oszukuje, że wyjdziemy ofensywnie i na pełnej kvrwie na mecz?że, będziemy grać pressingiem już od ich 16-stki?że, Kiko zagra na dwóch napastników z cofniętym Carlitosem?
|
Chce zobaczyć serce, walkę, pasję w ich grze ku..... mać.
Niech odkupią winy, bo ośmieszyli się w środę. Mieli 3 dni na regeneracje, więc niech wyjdą i zapierd......ją Głowa, Carlitos, Małecki, Wojtkowski-mocno na nich liczę. |
Jestem ciekawy czy rozmowa z kibicami po meczu PP coś pomogła. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja Brożka bo szedł na pierwszy ogień i z zdjęć wynika że z nim głownie kibice rozmawiali bo "banda hiszpanów" i tak nic nie rozumie tylko "Vamos i Vamos", ale był tam też Buchal Cywka i Wojtkowski. Choć oni się schowali za hiszpanami, którzy naszego języka nie znają
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co wy z tym Głowackim? Żadna wartość dodana w tym sezonie. Zawala gole na równi z Gonzalezem. Coraz wolniejszy. Coraz częściej ratuje się faulami, w dodatku coraz ostrzejszymi. Zdecydowanie wolę robiącego postępy z meczu na mecz Arsenica.
Takie wpisy pokazują jedynie że niczym nie poparte przywiązanie do nazwisk jest u niektórych mocniejsze niż u naszego trenera. |
A ja wole Arka niz wiecznie spoznionego i walacego babole Gonzaleza.
|
Głowacki - Arsenić to na ten moment chyba najlepszy wybór na środek obrony
|
Też tak sądzę. Ale nie ma co liczyć, że bez powodu Kiko od razu wymieni Ivana.
Chyba, że dziś odjebie totalną manianę, to może tak się stać. |
Ivan gra od poczatku sezonu z kontuzja i mówił o tym Kiko. Wystarczygo uważnie słuchać.
Tez mam nadzieję zobaczyć dzisiaj pare Glowacki Arsenic |
Cytat:
2) dlaczego w takim razie Velez nie wskoczył za Gonzaleza do obrony, tylko na środek pomocy? Ja tego nie rozumiem, ale może za słabo śledzę ten sezon. |
Arsenic tez szalu nie robi. Jest dosc mocno elektryczny przy interwencjach.
Na ten moment dla mnie Glowacki=Arsenic=Gonzalez |
Tylko zwycięstwo!
Wygrywamy i rozsiadamy się, przynajmniej do jutra, w fotelu lidera! Najwyżej się przesuniemy trochę na bok, jak ktoś będzie chciał się przysiąść ale i tak nikt nas z niego nie zrzuci. Nie ma to tamto, każdy inny wynik niż zwycięstwo to będzie dla nas ciężki wstyd! Korona z 16 osobową kadrą przeciorana w 10 przez 120 minut 3 dni temu, my z prawie 30 osobową, po kontuzjach pewnie ~25 os. Możemy wymienić prawie cały skład, a poza tym graliśmy w przewadze i daliśmy odpocząć kluczowym zawodnikom. Do tego biegaliśmy dużo mniej w meczu pucharowym! Korona powinna spuchnąć bardzo szybko, jak nasi piłkarze nie wykorzystają takiej okazji do zwycięstwa, to oznacza, żeby nie wygrali nawet jakby Korona wyszła z opaskami na oczach. JAZDA JAZDA JAZDA |
Cytat:
2) może dlatego, że w środku pola tym bardziej nie mial kto grac? I ze po 5 kolejkach Velez jest kontuzjowany na dobre? |
Cytat:
|
Jest już skład.
Michał Buchalik Zoran Arsenić Arkadiusz Głowacki Iván González Maciej Sadlok Kamil Wojtkowski Pol Llonch Vullnet Basha Patryk Małecki Carlos López Denys Bałaniu Zastanawia brak Cywki. Na prawej stronie obrony Arsenic? Najwidoczniej bardzo zależy trenerowi na tym, żeby Arsenic nie wypadł z rytmu meczowego. Skład generalnie wygląda tak, jakby Kiko wyciągnął właściwe wnioski. Pozostaje trzymać kciuki. |
Ja bym postawił na Bartosza,ale ok to trener decyduje kto gra....
|
Liczę na Wojtowskiego i wspólprace Lopeza z Bałaniukiem,nie wracajcie do Krakowa jak przegracie :)
|
Cytat:
|
Gol i asysta, faktycznie zawód
i dostał łącznie 1 szansę występu w podstawowym składzie zawód w ciul nie to co Ze Manuel :) |
Cytat:
Oj tam, małych tabelek nie składam, jak mamy tyle samo punktów co lider to siedzimy razem na foteliku. Do boju! |
Bardzo dobrze przygotowany nasz zespół, niestety dzisiaj znów wszystko przeciwko nam i sędzia nie dał czerwonej dla gospodarzy. Ochłońcie, potrzeba czasu, dajcie im pracować. 3 pkt straty do lidera.
|
bardzo ciezko bedzie sie zalapac do gornej 8 - pucharowicze do dziela
|
Kiko wypierdalaj!!!
|
Zostaliśmy zdeklasowani, bo tak to trzeba nazwać.
Znowu Basha z LLonchem i znowu nasz środek NIE ISTNIEJE. Nic dobrego o naszym konstruowaniu akcji nie można powiedzieć. Oddaliśmy całkiem pole i Korona robiła co chciała. Dosłownie jak dzieci we mgle. Szkoda słów. Daleko na takiej grze nie zajedziemy. |
Korona i Lettieri zniszczyli system. Da się zagrać tym samym składem w przeciągu trzech dni i wygrać.
Nawet w 93 minucie cisnęli pressingiem na naszej połowie. Jebać rotacje! |
Strzały 18:4. Celny jeden :D
Hej kiko gol KVRWA mać! |
Noname GER 2:0 Noname ESP
Pomoc nie istnieje, pomysł na grę nie istnieje. Oglądanie gry Wisły zakrawa o masochizm, szczęście też się skończyło. |
Tak na gorąco.... Środek obrony to powinien być Arsenic i Velez. I niestety, ale jak nie ma RB9 to nie ma gry.
|
Ech... Ciężko na to patrzeć. Jeżeli w pewnym momencie przecierałem oczy widząc grę kombinacyjną i zaangażowanie k...ewek z Kielc, to jak słabo musiała zagrać Wisła? Carlitos zrobił swoje, niestety reszta się nie dopasowała. Przykre. Ale co zrobić? Zwolnić trenera, jak za Cupiała? I co dalej? Kto to ogarnie? Wstrzymajcie się ze swoimi zwolnieniami, bo robimy dokładnie to, na co narzekaliśmy za Cupiała. Pozostaje czekać. Ja osobiście nie wiem jakie warunki musi spełnić Kiko, żeby został, ale wierzę, że zarząd podejmie odpowiednie kroki, jeżeli wizja nie będzie się sprawdzać i będziemy pikować w dół. Żal i w.... na maksa, ale bluzganie na trenera lub braci po szalu nie pomoże. Będzie tylko gorzej.
|
Paradoksalnie jestem zły, że Buchal wyjął te dwie setki, bo gdybyśmy dostali (zasłużenie) 4-1, to może ludzie by trochę oprzytomnieli. Warsztat trenerski Ramireza jest tak ku*wa chvjowy, że gdyby na ławce siedziały wykopane prosto z grobu zwłoki, to gra nie byłaby gorsza. Ramirez nadaje się najwyżej do tego, żeby nosić Tomkowi Kulawikowi bidony w Podhalu. A pewnie nawet to robiłby w chvjowym stylu.
|
Padlina zupełna, moze minimalnie lepiej niz w srode ale i tak totalnie do dupy. Korona znow w pelni zasluzenie wygrala, caly mecz w naszym wykonaniu to liczenie na farta bo zadnego poymyslu na gre dalej nie ma.
|
Dawno nie pisałem ale dziś już po prostu krew mnie zalewała...
Dotąd raczej pozytywnie myślałem o Ramirezie. Ale po tym dwumeczu uważam, że jego czas się skończył. Gra dramat. Zmiany dramat. Walki zero. Mamy obecnie drużynę frajerów do golenia. I już wszyscy widzą, że wystarczy trochę pobiegać z Wisłą, żeby nas stłamsić. |
Nie no było prze chujo........wo
Gramy coraz większy syf. Bardzo byłem za Kiko, bo miałem nadzieje, że zaczną coś grać, pokazywać pewne zamysły tego co chcą robić na boisku. Z każdym meczem słabiej to wygląda. Chyba czas się powolutku rozglądać za następcą........ |
Trzeba sobie zadać jedno pytanie. Kto zawinił? Junco czy Ramirez. Piłkarze tacy słabi czyli wina Junco czy słabo kierowani czyli wina Kiko. Ktoś musi beknać za to co się odpier*** z naszą grą od czasu odejścia Brleka.
|
Definitywny koniec farta....no, nie czekajcie Carlitos strzelił z niczego:) Obrona do wymiany poczynając od Cywki a na środkowych obrońcach kończąc. wywaliliśmy kilkunastu zawodników i mamy teraz nowych, jak rozumiem takich jakich chciał trener? No dobra czekajmy do końca rundy i wtedy ocenimy.
|
Korona była lepsza i to zdecydowanie.
Problem taktyki jest sprawą drugorzędną w sytuacji, gdy wszyscy nasi pomocnicy wyglądają gówniane indywidualnie. Nie widać w nich żadnej jakości. Niesamowite jest to, że każdy zestaw, który wchodzi na boisko wygląda podobnie źle. Krytycy Kiko niech też wyślą trochę czułości Junco, bo jeśli najbliższe tygodnie czy miesiące nie sprawia, że nowi piłkarze pokaże się z lepszej strony, będzie można spokojnie uznać, iż spier....lił robotę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl