![]() |
Janekx89 to Kim Kardashian
|
Moim zdaniem on jest byłym piłkarzem.Niekoniecznie Legii i niekoniecznie musiał być jakąś "gwiazdą".
|
Cytat:
|
Nie pisał już 15h :D Niespotykane.
|
Jeden wpis o jego urodzinach, drugi o tym czy po wpisaniu jego nazwiska coś google wypluje.
Janekx dementował kilka dni temu jedno podejrzenie co do swojej osoby, napisał Kamil Burzec z Profus Managment to nie ja. Ale kto go tam wie. https://s1.postimg.org/kflfiye63/Zrzut_ekranu_180.png https://s1.postimg.org/pfivqwjsr/Zrz...anu_182_LI.jpg |
Cytat:
Nawet jak się odgadnie poprawnie kim jest, on i tak zaprzeczy. Zawsze zaprzeczy. Na pewno jest z 1989, na pewno z lipca. Jest prawdopodobne, że ma na imię Kamil. Ale o tym później ;) |
Tutaj rozmawia Burzec m.in. z janekx89 https://twitter.com/przemekbator/sta...26428421222400
|
Janekx89 RACZEJ nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to NA PEWNO nie Kamil Burzec:
http://imageshack.com/a/img923/1585/9d1yMz.png http://imageshack.com/a/img924/9993/9Sxkbm.png Janekx89 nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to nie Kamil Burzec: http://imageshack.com/a/img923/1585/9d1yMz.png http://imageshack.com/a/img924/9993/9Sxkbm.png ale nie wykluczone, że to od niego ma część info dotyczących ruchów transferowych: http://imageshack.com/a/img924/1553/hoK97h.png http://imageshack.com/a/img924/9839/1zuIVI.png Jednak niekoniecznie: 1. daje info o piłkarzach którzy podlegają pod prze różne agencje 2. daje info o piłkarzach którzy nie mają managerów Teoria 1: pracuje z dokumentami na co dzień Teoria 2: przez niego przechodzą informacje dotyczące ruchów transferowych Ale z kolei info o zmianach właścicielskich we Wiśle sprzed rok oraz z tego roku, to nie są ruchy transferowe. Ponadto, gdyby był umocowany gdzieś przy PZPN, dawno by już padł. Za długo funkcjonuje na Twitterze, zbyt wiele sprawdzonych info wypuścił. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że raczej by go szybko ubili. Tylko czy w takim wypadku PZPN miałby interes żeby go eliminować? |
Przecież to jest rodzina jednego z agentów dużych, 100%. Z zawodu jest prawnikiem-ceniony e środowisku, specjalizacja prawo sportowe i gospodarcze.
|
Cytat:
Cała agencja Profus to jest rodzina. Ten Burzec zaczął pracować u nich i ustrzelił ich córeczkę. |
Tak, on. Burzec nic do tego nie ma, co Ty wymyślasz? To jest inny Kamil. On jest ułożony ze Stanowiskim chociażby, zauważ że Stan go obserwuje od dawna a anonimów olewa ogólne, często mu odpisuje i dyskutują pod publiczkę. Tak samo on nie atakuje nigdy PZPN i Bońka, przecież łatwo skojarzyć fakty. To jest szara eminencja, prawnik bardzo dobry współpracujący z PZPN itd. Ktoś kiedyś na kolacji wigilijnej PZPN-u widział tą piłeczkę na zalogowanej aplikacji, no ale co ja tam wiem, rozkminiajcie dalej .
|
Jedyny prawnik, powiązany z PZPNem (wydział dyscypliny) i mający na imię Kamil, którego można znaleźć to Kamil Kosior.
Jakoś mi to nie pasuje. |
Cytat:
|
Jak juz sie tak bawicie w szukanie to szukajcie kogos z imieniem Janek bo moze to od tego imienia jest jego nick. Jan Tomaszewski na pewno odpada :D
|
Cytat:
|
Dlatego też wstawiłem te ss żeby to obalić, ku ścisłości.
|
Najbardziej poinformowane są świeżo utworzone acc z komentarzami wyłącznie w jedynym temacie o janexie. Znamy to z przeszłości m.in. w politycznym ;)
|
Cytat:
|
Janek Janek, janek ach to Ty
|
Czy ten zwrot, "klub kukułka", to jakiś kolokwializm? Czy to z jakiegoś filmu? Czy nie?
http://imageshack.com/a/img924/1333/VKSI5f.png http://imageshack.com/a/img922/6756/M3YFvU.png http://imageshack.com/a/img923/8127/d5Il4z.png http://imageshack.com/a/img922/3024/n8JHXh.png Pytam, bo nie znam. Według Google jeszcze Podoliński i Zieliński użyli w jakichś tam wywiadach tego sformułowania (uprzedzając: NIE, NIE MYŚLĘ ŻE JEDEN Z NICH TO JANEKX89 :D) Dobra, znalazłem. Odpowiedź: https://image.prntscr.com/image/_XD2...Eq_dwcQqLA.png |
Jeżeli Janekx89 jest prawnikiem i to od prawa sportowego - to jest prawnikiem pożal się Boże - czego dał przykład w dyskusji twitterowej na temat kontraktu zawodnika, który idzie na wypożyczenie do innego klubu (dotyczyło Kuby w Wiśle) gdzie twierdził, że klub wypożyczający przejmuje obowiązki kontraktowe zawodnika.
Oczywista nieprawda, gdyż klub wypożyczający zawiera na czas wypożyczenia kontrakt z zawodnikiem, a klub macierzysty jest zwolniony z świadczeń kontraktowych przez okres wypożyczenia. Tym samym raczej nie lokowałbym go wśród prawników czy menagerów, bo raczej podstawowych informacji nie ma.... Zresztą ustalanie kim jest ten gość - po jego wpisach najszybciej mógłby dokonać TS poprzez ujawnienie danych osoby celem wszczęcia postępowania cywilnego za zniesławianie TS Wisła w publikacjach na twitterze. |
Stawiam tezę , że nik janekx89 nie ma nic wspólnego z imieniem(prawdopodobnie Kamil), nazwiskiem, rokiem urodzenia, a ma jedynie utrudnić identyfikacje obiektu.
|
Cytat:
- Nie wierzę, aby pochodziło od nazwiska, - Według mnie pochodzi od imienia Jana Kollera (Janek jest wielkim fanem Borussi), - 89 raczej jest rokiem urodzenia. Na pewno urodził się w lipcu, Czy Kamil? Nie wiem, czy to wiarygodne. Rzeczywiście ktoś się tak do niego kiedyś zwracał na TT, jednak to mogłoby być pudło (bo ten ktoś myślał, że Janek to Burzec Kamil). |
Ciekawy temat, sam kiedyś z ciekawości szukałem czy coś o nim jest. W starszych tweetach pisał, żeby nie wyszkuiwać w google bo i tak nic się nie znajdzie. Ogólnie bardzo pewny siebie, wrzucał zdjęcia swojego telewizora, kuchni raczej skromnie :-). Sporo podróżował/podróżuje.
Tu konto google+ z takim nickiem https://plus.google.com/102512808667188195270 jest tam kilka zdjęć https://get.google.com/u/0/albumarch...tos-from-posts przedstawiających.. starą Katedrę w Zamościu, zdjęcia zrobione Lenovo K6 Note. Jest też konto na YT https://www.youtube.com/user/janekx89 jak ktoś wspomniał fan rapu. Może to Kamil Jan ... '89 |
w swiecie w ktorym kazdy kłamie i kazdy moze udawac kogo chce, macie ciezki orzech do zgryzienia.
oczywiscie nie sugeruje ze autor tematu gra pod siebie (Jest ustanowiona nagroda przez pewne agencje manadzerskie za dane osobowe bohatera) czy cos, ale jesli sugerujecie ze to jest ktos z forum, idzcie do modów po IP i po krzyku. oczywiscie jesli uwazacie ze bohater ma wyjebane na ostrożność i nie korzysta z zadnego rodzaju zabezpieczen i szyfrowań ;] a to ze na necie sa konta o identycznej nazwie (janekx89) to ja nie jestem zaskoczony... |
Cytat:
Zgadzam się z wpisem powyżej. |
Fajna rozkminka, nie powiem.
Jeżeli Gapiński to on chyba jeszcze w TOK FM pracuje. TS mógłby mu jakieś postępowanko wkroić...potem kontrolowany przeciek do Białońskiego i mamy Jasia na patelni:):) |
Witam serdecznie kolegów
Czy temat dalej aktualny ? |
Cytat:
|
Moje uwagi
- Za bardzo się interesował tematem Wisły w kontekście kupna przez Niemców ( interesował , dyskutował, miał wiedze i wszedł w konflikt z kilkoma osobami. Chyba najbardziej z tym radnym z Krakowa który mocno i przesadnie go atakował musi mieć jakiś związek z Wisłą, Krakowem może dobrego znajomego No i czy tez miał interes w zmienię właściciela a za tym tez zarządu ale nie mówię że interes finansowy ale np. konflikt , urazę... - Jeśli to Kamil Jan Gapiński to nie ma raczej prawicowych poglądów ( jak ktoś wspominał ) bo jest synem posłanki z PO i na jego prywatnym TT mocno atakował Dudę przy okazji kampanii prezydenckiej - Dziwne jak na kibica Legii bo ostatnio na TT były wpisy że brał udział w jakiś akcjach 12 bohater czy jakiś charytatywnych Wiślackich ... - Jeśli to KJG to jego pesel jest pewnie gdzieś do odszukania ( data urodzin) -Jeśli to KJG to ze zdjęć wynika że faktycznie zadufany i narcystyczny ;-) |
Dobre spostrzeżenia.
Ja jednak chciałbym wykluczyć jakoby Janekx89 był Kamilem Janem Gapińskim. - Janekx89 jest bardzo mobilny, - Pisze wiele z telefonu, zawsze tylko o piłce, - Gapiński też pisze sporo na Twitterze i nie tylko o piłce Takie przełączanie i przelogowywanie się z konta na konto jest uporczywe, na dłuższą metę nie do zniesienia. |
Można mieć na telefonie dwa twittery zalogowane równorzędnie.
|
Janekx89 tak bardzo dba o zachowanie anonimowości że nie było by problemu dla niego aby mieć dwa telefony czy dwa konta TT obsługiwane jednocześnie. Zresztą według mnie na 99% on nie "urodził się" na TT w dniu swojego pierwszego tweeta jako Janekx89 tylko wtedy rozpoczął działalność pod takim nickiem a wcześniej pewnie pisał jako ktoś inny i zapewne tamto konto pozostawił i prowadzi je równolegle. Przecież nikt nagle nie staje się tak z przypadku dobrze poinformowanym źródłem przecieków. Jego działalność może mieć kilka sttron medalu. Część tweetów to normalne średnio wartościowe info. o mało interesujących ruchach w świecie piłkarskim ale CZĘŚCIĄ może rozgrywać swoje gierki czy wpływać na pewne sprawy. Popatrzcie jak zachowywał się w sprawie Wisły. Ktoś dawał mu info a on je przekazywał na TT. Dokonywał swojej interpretacji i oceny inwestora i zapewniał niewzruszenie o nieuchronności transakcji sprzedaży Wisły. To tak naprawdę przez 100% czasu on i Miga byli źródłem informacji o poczynaniach Niemców TF dała 2czy 3 oświadczenia i tyle.
Popatrzcie jak od 21 lipca jarał sie nowym właścicielem Wisły , ze ma informacje od poważnych ludzi , ktoś zażartował że "kasy jak szejk ale zimna niemiecka głowa" a on to potwierdził. Tak samo jak z Meresińskim też twierdził że zrobi z Wisły potęgę . Potem się wykręcą że "ktoś" jakiś "dureń" go wprowadził w błąd. To jest gość któremu ktoś wrzuca informacje a on je powtarza wykorzystując swoja popularność. Zastanawia że po przypadku Meresińskiego też tak bezkrytycznie podszedł do Niemców jednocześnie deprecjonując prezes Sarapatę i TS |
Miga, odkup swe winy!
Kto ci dawał info bo janex też miał to samo. |
Moje spostrzeżenia:
Janex89 raczej nie jest agentem, bo niektóre jego info okazują się totalnym nieporozumieniem: Miał być wielki inwestor z Niemiec, pisał o tym, że widział oświadczenia, że Jorg Loser już jest na spotkaniu w TF, że widział jego osobiste oświadczenie potwierdzające chęć zakupu Wisły. Gość robi to dla rozgłosu, pisząc "mam te kopie/skany gdzieś na dysku". Po prostu gość dostaje info od kogoś, a tu zaliczył mega wtopę. Była nawet dyskusja o tym, że nie ma żadnego spotkania, a on jak debil kłócił się, że "właśnie trwa spotkanie". Że prawnicy Losera są w TF. Potem zaczął gadać, że TF wyda zupełnie inne oświadczenie (inne niż TS!). Ktoś go nieźle wkręcił, a chłopczyk dał się zrobić, więc informatorem to on osobiście nie jest, a pośrednikiem, który też chce trzymać się anonimowości i wykorzystuje Janexa, któremu popularność jak najbardziej się podoba - wszakże cytują go poważne portale. Szkoda słów ogólnie. Burak jakich mało, w dodatku gbur blokujący tych, którzy go jadą gdy się pomyli, a on prostuje to i ściemnia, że to nie tak było, a i jeszcze sam usuwa swoje Tweety. Raczej nie dojdziemy do niego, bo jest tylko pionkiem w całej grze. |
piszecie ze burak, ze slabe info itd
to po .... rozkminiacie kim on jest i czytacie jego tt ? Sami sobie zaprzeczacie... biorac pod uwage ze na....ia dzien w dzien, to procent jego pomyłek wg mnie jest najmniejszy wsrod wszelkich twitterowych informatorów. A co do tego ze "ktoś go wkręcił " .... czy wy ....a zapomnieliscie ze nasz byly rzecznik pisal ze beda transfery za meresinskiego? Nie jakis ....a twitterowicz tylko czlowiek z klubu ? Czy nie bylo informacji ze Skwk czy tez szarki sie z nim spotkaly i mu ufaja? Skoro wkrecic mozna Cupiała, to mozna kazdego, nie sadzicie? p.s. jakby nie bylo, gdyby nie afera TT to ten klub by juz dwa razy został sprzedany...!! aha. po IP go nie znajdziecie ani po VPN. Głupi nie jest. E: zero stopni, wiec nie wmawaj :) temat śmieszkowy imho Ja mam informacje ze po VPN mozna bardzo dobrze namierzyć, dlatego kupuje sie VPN z dziwnych regionów, no ale co ja tam wiem |
Cytat:
Po VPN się nie namierza... |
|
Cytat:
|
Janekx w odpowiedzi na podanie przez oficjalne konto Legii składu na dzisiejszy mecz z Wisłą Płock:
http://pics.tinypic.pl/i/00926/t6snb850imwx.jpg Oczywiście mało istotne, gdzie miał biegać sam Broź, ale z tego wynika, że Janekx ma jakiegoś "kreta" w szatni Legii, skoro publikuje informacje z samej odprawy przedmeczowej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl