Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ III KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 29 lipca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9820)

Ogryzek 28.07.2017 08:12

Ja jak jestem spokojny o mecz to najczęściej wtapiamy. Zatem ja wolę się podenerwować :)

Jeśli Zabrze pierwsze strzeli gola to może być naprawdę ciężko.

Arek95 28.07.2017 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1478144)
Jedyna zmiana jak może być to Brozio za Zdenka.

Ja bym Brożka zostawił na 70 minutę bo z Niecieczą pokazał całkiem przyzwoitą zmianę. Z chęcią chciałbym zobaczyć Kostala na skrzydle bo dość solidnie się prezentował w sparingach. Ewentualnie Wojtkowski na 10 za Carlitosem bo też w nim pokładane ogromne nadzieje.

tomasz_19 28.07.2017 08:40

Julian
Cywka Głowa Gonzalez Sadlok
Wojtkowski Velez Brlek Małecki
Ondrasek
Carlitos

szprotson 28.07.2017 08:49

Wojtkowski kosztem Boguskiego? tia.....

jonaf 28.07.2017 12:27

W Zabrzu będziemy musieli radzić sobie bez Zdenka Ondráška, Pola Lloncha i Bartkowskiego

tomasz_19 28.07.2017 12:35

no to

Julian
Cywka Głowa Gonzalez Sadlok
Boguski Velez Brlek Małecki
Brożek
Carlitos

FraMat 28.07.2017 12:41

Dlaczego myślicie, że Kiko będzie chciał grać dwójką napastników, lub 4-4-1-1 ?
To mecz na wypróbowanie bardziej defensywnego ustawienia. Może 5-4-1 ?

El'kabat 28.07.2017 13:12

Po konferencji jest plus, że Zdenek na pewno nie zagra. Więc pewnie Paweł wskoczy.
Może Wojtkowski za Bogusia od początku?

Szneka 28.07.2017 14:17

Moim zdaniem powinniśmy zagęścić środek, kosztem Brożka. Halilović lub Kostal

swiety37 28.07.2017 14:19

Nie sądzę by Kiko postawił na młodego debiutanta od początku. Raczej za Zdenka typuję Wojtkowskiego w pierwszym składzie.

Szneka 28.07.2017 14:20

Wojtkowski na skrzydło a Boguś do środka przed Velezem i Brlekiem?

szprotson 28.07.2017 14:44

Wielka szkoda ze Llonch nie zagra. w takim meczu srodek Velez, Llonch, Brlek bylby mega.
Framat sugeruje Bunoze Arseenica, jak dla mnie za duza mina.

Gornik nie takie leszcze Stefan, wiec trzeba uwazac.

trzeba grac tak by sie nie nadziac na kontry

ashkeczup 28.07.2017 15:50

Jak na wiosnę Boguski rzeczywiście był w formie, tak teraz wrócił do wcześniejszej dyspozycji i moim zdaniem nie daje zespołowi tego, czego się od niego wymaga, czyli przede wszystkim jest tragiczny 'do przodu'. Kostal czy Wojtkowski to świeżość, która w tym nie najmłodszym składzie może być zbawienna. Czekamy na Pola!

Wojtas 28.07.2017 20:42

Gornik jest jeszcze mocno nagrzany jak kominy elektorciepłowni,ta seria z pierwszej ligi ich jeszcze pewno trzyma

Szkoda ze nie bedzie Lloncha bo to mój ulubiony pikarz ,czekam na pare Lloonch -Velez na srodku,to bedzie to.

Poki co Velez napewo da radę,tu nie ma co sie bac,to tez jest dobry pilkarz.
Dobrze ze niemiecka telenowa\ela sie skonczyla i mozna juz myslec tylko o tym meczu.Ave Wisła.

X-Ray 28.07.2017 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1478156)
Wojtkowski kosztem Boguskiego? tia.....

Właśnie mam nadzieje, że to się stanie. W pierwszych dwóch meczach Boguski był bezproduktywny.

Stawiam jutro 1:1. Górnik poukładany, fajnie wszedł w sezon, jutro znowu pełny stadion. Trzy zwycięstwa na start? Za pięknie by było.

St Yabol 28.07.2017 22:54

Ja bym postawił na zwycięstwo Wisly, mozę zadziałać efekt wypłaty ;)

pawlozm 29.07.2017 03:37

Może faktycznie warto postawić na Wojtkowskiego od pierwszej minuty? Dałby dużo świeżości, mógłby fajnie z Bogusiem zmieniać się pozycjami w trakcie meczu. Broziu pierwszy do wejścia i Kostal mam nadzieję, że wejdzie w trakcie meczu.
Cuesta - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Velez, Brlek, Wojtkowski - Małecki, Boguski - Carlitos

Typuję 1:3

Rob_Zombie 29.07.2017 06:43

Ondrasek i Boguski do zmiany i po 3 punkty

Choć Rafał to lubi grać w kratkę, po dwóch beznadziejnych meczach może właśnie zbliża się hattrick?

FraMat 29.07.2017 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1478441)
Właśnie mam nadzieje, że to się stanie. W pierwszych dwóch meczach Boguski był bezproduktywny.

Boguski, co prawda nie pokazywał się w ofensywie, ale w pressingu na rywalu, w graniu roli drugiego defensywnego pomocnika spisywał się znakomicie.
Wykonywał mnóstwo czarnej roboty.
W pierwszym meczu z Pogonią znamienny był obrazek, kiedy straciliśmy piłkę w ataku i poszło podanie na skrzydło do groźnej kontry, a Rafał niczym mały bulterierek, zupełnie jak Llonch, tak długo tarmosił rywala, aż cała Wisła wróciła do ustawienia obronnego i kontra paprykarzy spaliła na panewce.

Tak więc, wbrew pozorom, w meczu z rozpędzonymi sztygarami taki bulterierek Rafał może przydać się, grając na skrzydle, ale realizując też część zadań nieobecnego Lloncha

siemstein 29.07.2017 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1478473)
Ondrasek i Boguski do zmiany i po 3 punkty

Ondrasek nie gra dzisiaj

wolfy 29.07.2017 12:03

Nie zgodzę się z twierdzeniem że Boguski był bezproduktywny. Jeżeli już, to Wojtkowski. Nie mylcie efektywności z efektownością.

Ciężki mecz, zwłaszcza po tym cyrku. Oby trzy punkty, ale jednym nie pogardzę.

konvict1993 29.07.2017 14:37

Boguski jednak wykonuję masę roboty w defensywie, i myślę że w tym meczu jest potrzebny od początku. Pytanie czy zostawić go na skrzydle i w ataku Brożek czy przesunąć go za plecy Carlitosa i Wojtkowski na skrzydle.
Górnik gra naprawdę dobrze, są na fali, świetnie grają z kontry, tak samo jak my. Dlatego atak pozycyjny i wygranie środka pola powinno być w tym spotkaniu kluczowe. Zagrajmy mądrze, nie na hura bura i tego meczu nie przegramy.
Jeśli sie nie uda wygrać to zremisujemy, a Zabrze w tym sezonie będzie cholernie trudnym terenem.

Zwitter 29.07.2017 15:32

Mam obawy przed tym meczem, niestety czuję, że będzie porażka. Każdy zdobyty punkt będzie dla mnie miłą niespodzianką.

Toeju 29.07.2017 16:27

Mam nadzieję, że dziś wyjdziemy 1-4-5-1 i nie oddamy środka boiska Górnikom :)

Kryniu 29.07.2017 18:04

Gramy o lidera. Zwycięstwo mentalnie ustawi piłkarzy a i pozwoli zatrzeć cały ten bałagan z nowym właścicielem. Mecz śmierdzi mi Remisem. Kiko zagra podobnie jak grywał z Lechem zachowawczo ponieważ Górnik gra z kontry. Pierwsza bramka dla nas i cofamy się do tyłu. Wtedy zacznie się nerwówka jak zawsze. Tak naprawdę jednak to nie mam zielonego pojęcia jak ten mecz będzie wyglądać:)

Uran235 29.07.2017 18:58

Dziwny skład, jestem zaskoczony, że zaczynamy bez Brożka, z Termalicą dobra zmiana, a Wojtkowski nie wydaje się gotowy na granie w pierwszym składzie. Trochę to wygląda na ciągnięcie chłopaka za uszy - oby był tego warty.

JrQ- 29.07.2017 19:00

Nie jest jednak tak defensywnie jak myśleliście, zobaczymy jak zagra Wojtkowski.

johny96 29.07.2017 20:15

Po 15 minutach dramat. Brlek, Wojtkowski, Carlitos jest komu pograć, a my walimy pały do przodu. Sadlok co piłę ma przy nodze do gra wielką parubicką. Skrzydła zostały w Krakowie...

7 kotów 29.07.2017 20:21

Po pierwszej połowie Gonzalez dramat, Wojtkowski nie ten poziom, Boguś słabiutko.
Górnik wygrywa środek pola dosyć łatwo.
Punkt będzie dużym sukcesem.

ashkeczup 29.07.2017 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1478602)
Po pierwszej połowie Gonzalez dramat, Wojtkowski nie ten poziom, Boguś słabiutko.
Górnik wygrywa środek pola dosyć łatwo.
Punkt będzie dużym sukcesem.

Dobrze dedukuje, że Boguś>Wojtkowski w pierwszej połowie? Jeśli tak, to aha.

JrQ- 29.07.2017 20:36

http://www.wislaportal.pl/photo/mecz...2015/mp/22.JPG

Jam55 29.07.2017 20:43

Ręce opadają co oni robią? Gonzales tragiczny.

JrQ- 29.07.2017 20:54

Bledy Gonzaleza i Sadloka niestety

Jam55 29.07.2017 21:00

Tyle ze sadlok jeszcze coś tam próbuje w ataku coś zrobić od czasu do czasu. Środek pola nie istnieje.Wygląda to jakbyśmy w 9 grali przeciw Gornikowi.

mitmichael 29.07.2017 21:22

Przegrana na wlasne zyczenie, jak sie zaczyna grac dopiero w koncowce meczu to sie nie da wygrac. Do tego powinien byc karny, dwie swietne sytuacje Brozka. Jednym slowem tragedia. Trzeba jak najszybciej o tym meczu zapomniec zreszta oprocz tej koncowki to za duzo do zapamietania nie ma. Mimo tego, ze Gornik to jak na razie druzyna jednego zawodnika to nie zasluzylismy na 3 punkty.

Levis88 29.07.2017 21:23

ZWE zakłada meczowy i przegrana... Arkadiusz ogarnij ten temat za tydzień!!

bridgeburner 29.07.2017 21:25

Górnik mial napastnika a my Pawła , ktory napastnikiem byl kiedys
a to co zagral Gonzalez to szkoda nawet komentowac
Llonch zeby wrocil i Veleza do obrony

maxx304 29.07.2017 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1478609)
Przegrana na wlasne zyczenie, jak sie zaczyna grac dopiero w koncowce meczu to sie przegrywa. Do tego powinien byc karny, dwie swietne sytuacje Brozka. Trzeba jak najszybciej o tym meczu zapomniec zreszta oprocz tej koncowki to za duzo zapamietac sie nie da.

Czy na własne życzenie? Bez przesady. Górnik dzisiaj bardzo dobrze, Angulo to jest ....a jakiś killer. Jemu nie można metra wolnego zostawić, bo inaczej bramka murowana. Nasi walczyli, ale widać że w niektórych momentach brakowało jakości. Niestety, są lepsze drużyny od nas w tej lidze i trzeba się z tym pogodzić. W....... Legii też nie był przypadkowy. Szkoda dzisiejszego meczu, bo niestety, ale druga część pierwszej połowy i spory kawałek drugiej zdominowany przez Górnika. Jednak lepiej się bronić niż atakować. Trudno. Jak dla mnie było dobrze, biorąc pod uwagę to co się ostatnio działo wokół Wisły, to bęcki były wkalkulowane w ten mecz. Nie ma co histeryzować.

Jam55 29.07.2017 21:27

To co dzisiaj robiła obrona to kryminal. Środek nie wyglądał bo go nie bylo. Górnik wchodził w nas jak w maslo. Brożek powinien wziąść przykład z Angulo prawie rówieśnicy a jakość tylko z jednej strony.

7 kotów 29.07.2017 21:28

Ostatnio tak katastrofalnie w obronie jak Ivan to chyba zagrał niejaki Serge Branco.
Masakra co dziś odstawił za dywersję . Do kompletu mu zabrakło tylko czerwieni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl