Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie tematów meczowych. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9808)

Barti 06.06.2017 09:07

Czy TIR_DO_SŁUBIC i Arkadiusz.Czerepach, to aby nie jest jedna i ta sama osoba?

wiesniak842 06.06.2017 09:11

Jeszcze ashkeczup i wiktorpiekarski:D We 4 ten sam poziom gimbazy.

swiety37 06.06.2017 12:33

1. Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać taki temat?
Pasuje mi tak jak to robi WIZŁAZWE.
2. Co chciałbyś w nim przeczytać?
Pasuje mi to co wypisuje WIZŁAZWE. (składy, nieobecności, zagrożenia, krótka historia)
3. Co należy zmienić, co zostawić?
Ostatnio pojawiły się komentarze ekspertów - zbędne mi to.
4. Jakieś nowości? Analizy?
Analizy to już w komentarzach czytamy ;)
5. Kiedy powinien pojawiać się temat?
Najlepiej dzień po ostatnim meczu.
6. Mam wyjeebane, nabijam posty a treść mnie nie interesuje.
Mam wyjeeebane na offtop;)

Pozdrawiam.

MaLk 06.06.2017 13:11

Moje zdanie jest niezwykle oryginalne - temat meczowy służy do dyskusji forumowiczów o meczu.

Generalnie jest mi więc wszystko jedno kto i jak go założy, a także ile informacji i według jakiego standardu zamieści, bo chodzi o to, żeby było gdzie dyskutować. Należy odróżnić temat meczowy od artykułu czy wprowadzenia meczowego. Oczywiście szanuję robotę, jaką wykonuje WISŁAZWE, ale nie powinna być ona warunkiem do tego, aby temat meczowy miał się pojawić (w ogóle lub z dużym opóźnieniem).

Założenie tematu meczowego to czynność czysto techniczna, która powinna zostać zrealizowana najpóźniej dzień po poprzednim meczu, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoje informacje WISŁAZWE zamieszczał (np. w treści wątku) wtedy, kiedy je po prostu spokojnie opracuje.

ashkeczup 06.06.2017 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1471977)
Jeszcze ashkeczup i wiktorpiekarski:D We 4 ten sam poziom gimbazy.

Jestem takim gimbusem, jak ty nie jesteś śmieciarzem ;)

wiesniak842 06.06.2017 13:27

To spoko, że się przynajmniej przyznajesz bo ja smieciarzem nie jestem. Jeśli zaś nawiazujesz do naszej rozmowy z sb, to podanie mojej profesji jako smieciarza miało na celu wywołanie u Ciebie beki z czyjejś profesji. Żadna praca nie hanbi jeśli masz na utrzymaniu rodzinę czy nawet siebie samego ale skąd gimb jak Ty może o tym wiedzieć. Pozyjesz, zrozumiesz.

Laszi 06.06.2017 15:08

Domyślam się, że ZWE chce jak najpóźniej wrzucać temat meczowy ze względu na to, że większość nie czyta pierwszej strony w danym temacie jak jest ich już kilka .Dzień po meczu nie ma grafik i statystyk, setka wpisów się pojawi zanim zrobią grafiki, a jak grafiki i statystyki się pojawią to nikt nie zauważy. Pytanie więc do modów czy dali by rade 'przykleić' pierwszy post na każdej stronie tematu tak jak to jest zrobione z ankietami. Pierwszy wpis będzie uzupełniany, a reszta może wylewać żale do woli ;)

X-Ray 06.06.2017 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1472008)
Domyślam się, że ZWE chce jak najpóźniej wrzucać temat meczowy ze względu na to, że większość nie czyta pierwszej strony w danym temacie jak jest ich już kilka .Dzień po meczu nie ma grafik i statystyk, setka wpisów się pojawi zanim zrobią grafiki, a jak grafiki i statystyki się pojawią to nikt nie zauważy. Pytanie więc do modów czy dali by rade 'przykleić' pierwszy post na każdej stronie tematu tak jak to jest zrobione z ankietami. Pierwszy wpis będzie uzupełniany, a reszta może wylewać żale do woli ;)

O! I to uważam za pomysł idealny, jeśli tylko jest możliwy do stworzenia.

Generalnie to ja na miejscu administracji zabrałbym się za nagradzanie tych, którzy coraz częściej w tematach dyskusyjnych, robią wycieczki słowne do innej persony. Nikogo wasze pyskówki nie obchodzą, macie od tego miejsce w prywatnych wiadomościach. Uważam, że takie szkodniki powinny być eliminowane, skoro nie potrafią zachowywać się odpowiednio.

ashkeczup 06.06.2017 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1471997)
To spoko, że się przynajmniej przyznajesz bo ja smieciarzem nie jestem. Jeśli zaś nawiazujesz do naszej rozmowy z sb, to podanie mojej profesji jako smieciarza miało na celu wywołanie u Ciebie beki z czyjejś profesji. Żadna praca nie hanbi jeśli masz na utrzymaniu rodzinę czy nawet siebie samego ale skąd gimb jak Ty może o tym wiedzieć. Pozyjesz, zrozumiesz.

Rzucanie na prawo i lewo gimbem rzeczywiście świadczy dobrze o twoim statusie, rodzina pewnie byłaby dumna, bo przecież nie ma to jak się dowartościować. W ogóle nie wiem po co mnie wciągałeś do tej dyskusji. Wiesz dobrze, że zawsze chętnie wysłucham argumentów, natomiast "z kimś takim jak ty nie będę dyskutował" nie jest dla mnie argumentem- jest żałosne i to też nie raz powtarzałem.

jonaf 06.06.2017 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1472022)
Rzucanie na prawo i lewo gimbem rzeczywiście świadczy dobrze o twoim statusie, rodzina pewnie byłaby dumna, bo przecież nie ma to jak się dowartościować. W ogóle nie wiem po co mnie wciągałeś do tej dyskusji. Wiesz dobrze, że zawsze chętnie wysłucham argumentów, natomiast "z kimś takim jak ty nie będę dyskutował" nie jest dla mnie argumentem- jest żałosne i to też nie raz powtarzałem.

bardzo bym prosił kolegów o zaprzestanie tego typu wycieczek w tym temacie. Staramy się zebrać potrzebne nam informacje na przyszły sezon, aby lepiej przygotowywać tematy meczowe. Przejdzcie na pw

ashkeczup 06.06.2017 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1472024)
bardzo bym prosił kolegów o zaprzestanie tego typu wycieczek w tym temacie. Staramy się zebrać potrzebne nam informacje na przyszły sezon, aby lepiej przygotowywać tematy meczowe. Przejdzcie na pw

Zaczepiony czułem obowiązek odpowiedzieć :P

abcabc 07.06.2017 08:03

Tematy meczowe powinny być jak do tej pory. Po co w ogóle pytać? Trzeba było wykasować tamten żałosny temacik i założyć normalny jak zwykle. Nie byłoby zamieszania.
Na pewno nie chcę jarmarcznej hucpy Czerepacha. Czy ten gość musi zawsze mącić?
Na zdjęciu ma pasiaki. Więc nic dziwnego. :lol:

As 07.06.2017 08:13

Ja kdla mnie tematy meczowe sa rewelacyjne w takiej formie w jakiej istnieja obecnie. Lubie tez te "opinie ekspertow".
Jedyny raz kiedy mi sie nie podobal temat meczowy to ten przed derbami kiedy autor okazal swoje kompleksy wzgledem Cracovii.
My jestesmy Wisla Krakow i jesli ktos powinien miec kompleksy to raczej Cracovia do nas a nie my do nich.

Ogolnie jednak ocena tematow meczowych z mojej strony jest ze wszechmiar pozytywna.

brylant17 12.07.2017 13:18

Halo Zwe i W.S jest szansa aby to wy robiliście dalej meczowe? Odwalacie kawał roboty, niektórym użytkownikom to pasi np.mnie a niektórym nie np.pysio.A nie chce by jakieś lemingi tym się zajmowały, które są bez ładu i składu tematy przez nich zakładane.

WISŁAZWE 12.07.2017 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1474982)
Halo Zwe i W.S jest szansa aby to wy robiliście dalej meczowe? Odwalacie kawał roboty, niektórym użytkownikom to pasi np.mnie a niektórym nie np.pysio.A nie chce by jakieś lemingi tym się zajmowały, które są bez ładu i składu tematy przez nich zakładane.

Robimy swoje nadal. Tematy meczowe będą pojawiać się wcześniej niż dotychczas.
Zawsze ktoś z trójki ja, jonaf lub W.S odpowiedni temat założy.

Wychodząc na przeciw forumowiczom temat meczowy Wisła Kraków - Termalica Nieciecza pojawi się w niedziele wieczorem, lub w poniedziałek do południa. Ze względu na to, że chcemy uzupełnić dane po niedzielnym meczu naszych rywali, oraz dopisać analizę naszych wyczynów w pierwszej kolejce.

Mogę zapewnić, że cały zarys tematu oraz analiza przeciwnika jest już zrobiona i będzie modyfikowana po spotkaniu Bruk-Bet -Jagiellonia.


Pozdrawiam.

brylant17 12.07.2017 13:39

Super!! dzięki.Jestem zadowolony! oby tak dalej

szorstki 12.07.2017 16:10

To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni... ;)

Karherop 12.07.2017 17:15

Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.

Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.

czaro 12.07.2017 17:26

Lotto nie jest aktualnie już chyba sponsorem ekstraklasy, a jest na grafikach. Czasem czcionka jest nieczytelna. Można temat zakładać wcześniej, a stopniowo edytować pierwszy post.

Chciałem bardzo podziękować za tę pracę, bo dzięki temu forum żyje i chce się na nie wchodzić.

Ja nie donoszę, więc zwrócę się bezpośrednio do użytkowników o dużym dystansie do poważnych wypowiedzi: dla Was też jest miejsce na forum i wnosicie tu na pewno sporo kolorytu (np. posty o tym, że nowy bramkarz zły, bo nie obronił karnego w debiucie - wryło mi się w pamięć), ale znajcie swoje miejsce. Ton forum powinni nadawać użytkownicy poważniejsi, starsi, którzy poświęcają czas (ZWE & co.).

jonaf 12.07.2017 17:37

Lotto i Ekstrakalsa podpisały list intencyjny na przyszł sezon - dalej będą sponsorem na nowy seozn 2017/18

czaro 12.07.2017 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1475034)
Lotto i Ekstrakalsa podpisały list intencyjny na przyszł sezon - dalej będą sponsorem na nowy seozn 2017/18

Tak, jak pisałem w drugim temacie - w takim razie przepraszam za zamieszanie!

WISŁAZWE 12.07.2017 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 1475020)
To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni... ;)


Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..

Trzeba będzie poważniej przemyśleć sprawę zmiany przeglądarki. Zwrócę na ten problem uwagę. Ale wiadomo jak jest, wszystko robię na Mozilli i ciężko mi się przestawić specjalnie tylko na jedną stronę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1475027)
Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.

Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.

Racja. Czcionka będzie zmieniona w następnym temacie. Dziękuje za sugestie.
Tak jak wspomniałem wyżej, temat na mecz z Niecieczą będzie najpóźniej w poniedziałek do południa, ale zrobimy wszystko aby był już w niedzielę wieczorem.

(No chyba, że w weekend będzie ładna pogoda i pojedziemy nad wodę :) )

R33 12.07.2017 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1475051)
Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..

To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.

Patryko 12.07.2017 21:12

Mnie forum działa idealnie pod FF. Może macie jakiś addon, który gryzie się z vBulletin?

jonaf 12.07.2017 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1475056)
To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.

oczywiście, ze takie rzeczy dzieją się na Chrome'a. Bo mi siętak robi na Chromie

mitmichael 12.07.2017 21:54

Tak to jest z przegladarkami, ja mam ich az 4 bo na kazdej cos nie chodzi, na chwile obecna opera dziala najlepiej. Tylko nie wiem czy nie jest cos nie tak na forum bo po wklejaniu zamienia znaki interpunkcyjnena "â" i temu podobne, w temacie meczowym jest to samo wiec to nie jest blad zewnetrzny

WISŁAZWE 07.03.2018 10:43

Przed tematem ze Śląskiem Wrocław pozwolę sobie odświeżyć temat.

Jak wam się podoba aktualna forma temtów? Czy #OkiemWislaka i #OkiemEksperta spełnia swoją rolę?
Czegoś jest za dużo? Za mało?

Ogólnie jak to widzicie? Tematy są dla Was więc bardzo się liczymy z Waszym zdaniem. Myślę, że poprawiliśmy się z punktualnością. Staramy się być w miarę na bieżąco i wcześniej wrzucać tematy. Wiadomo, że kiedy gramy co trzy-cztery dni to jest to ciężkie..

swiety37 07.03.2018 10:49

Ogólnie ok, ale już tak na zasadzie marudzenia: to trochę długie te tematy się zrobiły - może by trochę konkretniej? Osobiście to nie chce mi się czytać ani "okiem wiślaka", ani tym bardziej "okiem experta" - jedno i drugie to w zasadzie niemal to samo co potem w komentarzach się przewija ;)

Ale i tak dzięki za pracę nad tymi tematami.
Pozdr.

pawlozm 07.03.2018 11:11

Ja natomiast lubię przed meczem czytać jak najwięcej informacji i opinii, więc dla mnie jak najbardziej jest wszystko OK:)

Marcinnno 07.03.2018 11:44

Grafiki są zajebiste. Szczerze mówiąc mi się nie podobają te opinie ekspertów, bo to jest ogólnie to co ludzie piszą. Generalnie prosiłbym oto, żeby dzień przed meczem, czy rano była podana kadra meczowa. Kto się załapał, a kto nie... To by było fajne, bo teraz mamy sporo zawodników i fajnie wiedzieć, że załóżmy Kolara nie ma w kadrze meczowej, bo sie nie załapał.

butazango 07.03.2018 11:51

Dla mnie im więcej info tym lepiej, także wszelkie opinie, statystyki, ciekawostki itp na duży plus. Dobra robota.

pepe72 07.03.2018 13:35

@WISŁAZWE

Zazwyczaj nie czytam "okiem ..." bo jet wszystkiego zbyt wiele. Może dodać to jako pierwszy komentarz zamiast część artykułu?

Prezydentowa 07.03.2018 14:16

Dla mnie również im więcej tekstu tym lepiej (oczywiście dopóki jest jakaś sensowna treść), lubię sobie poczytać. Więc jest OK!

Arkadiusz.Czerepach 07.03.2018 23:16

i nawet sie wyrabiacie na czas :P

MaLk 07.03.2018 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1495730)
Jak wam się podoba aktualna forma temtów?

Jest w porządku. Treść, forma i terminy ;)

brylant17 08.03.2018 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1495782)
i nawet sie wyrabiacie na czas :P

Lecz ktoś wyskoczy jak filip z konopi i założy temat na odpi...ol

Dariook 08.03.2018 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1495787)
Lecz ktoś wyskoczy jak filip z konopi i założy temat na odpi...ol

Wy to sie lubicie. Co?

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2018 18:14

miłuje rozum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl