![]() |
Czy TIR_DO_SŁUBIC i Arkadiusz.Czerepach, to aby nie jest jedna i ta sama osoba?
|
Jeszcze ashkeczup i wiktorpiekarski:D We 4 ten sam poziom gimbazy.
|
1. Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać taki temat?
Pasuje mi tak jak to robi WIZŁAZWE. 2. Co chciałbyś w nim przeczytać? Pasuje mi to co wypisuje WIZŁAZWE. (składy, nieobecności, zagrożenia, krótka historia) 3. Co należy zmienić, co zostawić? Ostatnio pojawiły się komentarze ekspertów - zbędne mi to. 4. Jakieś nowości? Analizy? Analizy to już w komentarzach czytamy ;) 5. Kiedy powinien pojawiać się temat? Najlepiej dzień po ostatnim meczu. 6. Mam wyjeebane, nabijam posty a treść mnie nie interesuje. Mam wyjeeebane na offtop;) Pozdrawiam. |
Moje zdanie jest niezwykle oryginalne - temat meczowy służy do dyskusji forumowiczów o meczu.
Generalnie jest mi więc wszystko jedno kto i jak go założy, a także ile informacji i według jakiego standardu zamieści, bo chodzi o to, żeby było gdzie dyskutować. Należy odróżnić temat meczowy od artykułu czy wprowadzenia meczowego. Oczywiście szanuję robotę, jaką wykonuje WISŁAZWE, ale nie powinna być ona warunkiem do tego, aby temat meczowy miał się pojawić (w ogóle lub z dużym opóźnieniem). Założenie tematu meczowego to czynność czysto techniczna, która powinna zostać zrealizowana najpóźniej dzień po poprzednim meczu, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoje informacje WISŁAZWE zamieszczał (np. w treści wątku) wtedy, kiedy je po prostu spokojnie opracuje. |
Cytat:
|
To spoko, że się przynajmniej przyznajesz bo ja smieciarzem nie jestem. Jeśli zaś nawiazujesz do naszej rozmowy z sb, to podanie mojej profesji jako smieciarza miało na celu wywołanie u Ciebie beki z czyjejś profesji. Żadna praca nie hanbi jeśli masz na utrzymaniu rodzinę czy nawet siebie samego ale skąd gimb jak Ty może o tym wiedzieć. Pozyjesz, zrozumiesz.
|
Domyślam się, że ZWE chce jak najpóźniej wrzucać temat meczowy ze względu na to, że większość nie czyta pierwszej strony w danym temacie jak jest ich już kilka .Dzień po meczu nie ma grafik i statystyk, setka wpisów się pojawi zanim zrobią grafiki, a jak grafiki i statystyki się pojawią to nikt nie zauważy. Pytanie więc do modów czy dali by rade 'przykleić' pierwszy post na każdej stronie tematu tak jak to jest zrobione z ankietami. Pierwszy wpis będzie uzupełniany, a reszta może wylewać żale do woli ;)
|
Cytat:
Generalnie to ja na miejscu administracji zabrałbym się za nagradzanie tych, którzy coraz częściej w tematach dyskusyjnych, robią wycieczki słowne do innej persony. Nikogo wasze pyskówki nie obchodzą, macie od tego miejsce w prywatnych wiadomościach. Uważam, że takie szkodniki powinny być eliminowane, skoro nie potrafią zachowywać się odpowiednio. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tematy meczowe powinny być jak do tej pory. Po co w ogóle pytać? Trzeba było wykasować tamten żałosny temacik i założyć normalny jak zwykle. Nie byłoby zamieszania.
Na pewno nie chcę jarmarcznej hucpy Czerepacha. Czy ten gość musi zawsze mącić? Na zdjęciu ma pasiaki. Więc nic dziwnego. :lol: |
Ja kdla mnie tematy meczowe sa rewelacyjne w takiej formie w jakiej istnieja obecnie. Lubie tez te "opinie ekspertow".
Jedyny raz kiedy mi sie nie podobal temat meczowy to ten przed derbami kiedy autor okazal swoje kompleksy wzgledem Cracovii. My jestesmy Wisla Krakow i jesli ktos powinien miec kompleksy to raczej Cracovia do nas a nie my do nich. Ogolnie jednak ocena tematow meczowych z mojej strony jest ze wszechmiar pozytywna. |
Halo Zwe i W.S jest szansa aby to wy robiliście dalej meczowe? Odwalacie kawał roboty, niektórym użytkownikom to pasi np.mnie a niektórym nie np.pysio.A nie chce by jakieś lemingi tym się zajmowały, które są bez ładu i składu tematy przez nich zakładane.
|
Cytat:
Zawsze ktoś z trójki ja, jonaf lub W.S odpowiedni temat założy. Wychodząc na przeciw forumowiczom temat meczowy Wisła Kraków - Termalica Nieciecza pojawi się w niedziele wieczorem, lub w poniedziałek do południa. Ze względu na to, że chcemy uzupełnić dane po niedzielnym meczu naszych rywali, oraz dopisać analizę naszych wyczynów w pierwszej kolejce. Mogę zapewnić, że cały zarys tematu oraz analiza przeciwnika jest już zrobiona i będzie modyfikowana po spotkaniu Bruk-Bet -Jagiellonia. Pozdrawiam. |
Super!! dzięki.Jestem zadowolony! oby tak dalej
|
To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne. A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni... ;) |
Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.
Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus. |
Lotto nie jest aktualnie już chyba sponsorem ekstraklasy, a jest na grafikach. Czasem czcionka jest nieczytelna. Można temat zakładać wcześniej, a stopniowo edytować pierwszy post.
Chciałem bardzo podziękować za tę pracę, bo dzięki temu forum żyje i chce się na nie wchodzić. Ja nie donoszę, więc zwrócę się bezpośrednio do użytkowników o dużym dystansie do poważnych wypowiedzi: dla Was też jest miejsce na forum i wnosicie tu na pewno sporo kolorytu (np. posty o tym, że nowy bramkarz zły, bo nie obronił karnego w debiucie - wryło mi się w pamięć), ale znajcie swoje miejsce. Ton forum powinni nadawać użytkownicy poważniejsi, starsi, którzy poświęcają czas (ZWE & co.). |
Lotto i Ekstrakalsa podpisały list intencyjny na przyszł sezon - dalej będą sponsorem na nowy seozn 2017/18
|
Cytat:
|
Cytat:
Już tłumaczę. Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko.. Trzeba będzie poważniej przemyśleć sprawę zmiany przeglądarki. Zwrócę na ten problem uwagę. Ale wiadomo jak jest, wszystko robię na Mozilli i ciężko mi się przestawić specjalnie tylko na jedną stronę. Cytat:
Tak jak wspomniałem wyżej, temat na mecz z Niecieczą będzie najpóźniej w poniedziałek do południa, ale zrobimy wszystko aby był już w niedzielę wieczorem. (No chyba, że w weekend będzie ładna pogoda i pojedziemy nad wodę :) ) |
Cytat:
A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a. |
Mnie forum działa idealnie pod FF. Może macie jakiś addon, który gryzie się z vBulletin?
|
Cytat:
|
Tak to jest z przegladarkami, ja mam ich az 4 bo na kazdej cos nie chodzi, na chwile obecna opera dziala najlepiej. Tylko nie wiem czy nie jest cos nie tak na forum bo po wklejaniu zamienia znaki interpunkcyjnena "â" i temu podobne, w temacie meczowym jest to samo wiec to nie jest blad zewnetrzny
|
Przed tematem ze Śląskiem Wrocław pozwolę sobie odświeżyć temat.
Jak wam się podoba aktualna forma temtów? Czy #OkiemWislaka i #OkiemEksperta spełnia swoją rolę? Czegoś jest za dużo? Za mało? Ogólnie jak to widzicie? Tematy są dla Was więc bardzo się liczymy z Waszym zdaniem. Myślę, że poprawiliśmy się z punktualnością. Staramy się być w miarę na bieżąco i wcześniej wrzucać tematy. Wiadomo, że kiedy gramy co trzy-cztery dni to jest to ciężkie.. |
Ogólnie ok, ale już tak na zasadzie marudzenia: to trochę długie te tematy się zrobiły - może by trochę konkretniej? Osobiście to nie chce mi się czytać ani "okiem wiślaka", ani tym bardziej "okiem experta" - jedno i drugie to w zasadzie niemal to samo co potem w komentarzach się przewija ;)
Ale i tak dzięki za pracę nad tymi tematami. Pozdr. |
Ja natomiast lubię przed meczem czytać jak najwięcej informacji i opinii, więc dla mnie jak najbardziej jest wszystko OK:)
|
Grafiki są zajebiste. Szczerze mówiąc mi się nie podobają te opinie ekspertów, bo to jest ogólnie to co ludzie piszą. Generalnie prosiłbym oto, żeby dzień przed meczem, czy rano była podana kadra meczowa. Kto się załapał, a kto nie... To by było fajne, bo teraz mamy sporo zawodników i fajnie wiedzieć, że załóżmy Kolara nie ma w kadrze meczowej, bo sie nie załapał.
|
Dla mnie im więcej info tym lepiej, także wszelkie opinie, statystyki, ciekawostki itp na duży plus. Dobra robota.
|
@WISŁAZWE
Zazwyczaj nie czytam "okiem ..." bo jet wszystkiego zbyt wiele. Może dodać to jako pierwszy komentarz zamiast część artykułu? |
Dla mnie również im więcej tekstu tym lepiej (oczywiście dopóki jest jakaś sensowna treść), lubię sobie poczytać. Więc jest OK!
|
i nawet sie wyrabiacie na czas :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
miłuje rozum
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl