![]() |
Bez względu na to jak zagramy, wszystko zależy od formy rywala. Jeśli L zagra na swoim najwyższym poziomie, to nie mamy szans. Tyle.
|
Cytat:
|
Cytat:
tez mi sie tw\ak wydaje.Wiadomo ze trzeba byc optymistą,ale jednak na dzis nie mamy armat zeby mierzyć sie z taką Legia jak równy z równym.Nie te czasy.Remis bylby super. Jedyne co to walka o kazdy metr,zwlaszcza na srodku boiska.A jak odpuscimy choc poł metra i damy im pograc,to sie moze nieciekawie zakończyć. |
Nie sądzisz, że żeby strzelić bramkę należy atakować, a nie "próbować przetrwać"?
|
Cytat:
(Czytaj: Gra w obronie jest bardzo ważna, a może bardziej ważniejsza niż atak. A mecze wygrywa się obroną.) Sądzę że będziemy grali żeby nie stracić gola a dopiero potem będziemy myśleli o ataku. Nie będzie ataków na hura ani wymiany ciosów. Tym bardziej nie będziemy atakować od 1 minuty. |
Jak w obronie zagra drewno Uryga to szkoda mojego czasu na ogladanie meczu
|
po zwyciestwie Amiki - nie widze innego wyniku niz przegrana niestety ...... bez napastnika nic nie ugramy ....jesli jeszcze wyjdzie cyrkowiec Stilic to po Nas ....chce sie mylic .... ale nie wierze - tzn nie postawilbym nawet zlotowki nawet na remis ......Rozum wygral z sercem
|
Cytat:
P.s: Głowacki z urazem. Juz wiadomo, ze ta niedziela nie bedzie udana. Ofoe pomimo, ze mocno przereklamowany, to zrobi jutro z Urygi powidło. |
Oczywiście, że jeśli cofniemy się na 30 metr to legia to wykorzysta i nas rozjedzie. Z drugiej strony jak pójdziemy na otwartą walke i zaczniemy za wysoko, również może się to źle skończyć. Kluczem będzie grać agresywnie w środku, ważne żeby Mąka i Pol opanowali środek i nie odpuszczali żadnej piłki.
Skąd info o Głowackim?? Jeśli jest pewne i wyjdziemy z Uryga to może być kiepsko. |
Zawsze można przesunąć Sadloka do środka a na lewą wystawić kogoś lepszego niż Uryga (czyli kogokolwiek).
|
Prawda jest taka ze musimy wygrac w Warszawie,zeby grac jeszcze o cos w tym sezonie, w co cięzko uwierzyc nawet mojemu wislackiemu sercu (ale dopoki pilka w grze :P) . Jak nie zdobedziemy kompletu punktow Kiko moze spokojnie dac sie "ogrywac" Urydze do konca sezonu przez pełne 90' w kazdym z meczów.
|
Cytat:
|
W celu uatrakcyjnienia naszej kochanej ligi.
Rozegrać 37 kolejek a następnie drugie 37 kolejek już na konsolach,po tym wszystkim iść do pubu na 37 kolejek. Marzy mi się,aby Pan Prezes Ekstraklasy do końca nie wiedział,ile dostanie wypłaty i w jakim terminie. W celu uatrakcyjnienia. A w dzisiejszym meczu padnie jedna bramka,w doliczonym czasie,z karnego,dla Legii. |
Cytat:
W coś więcej niż piąte nie wierzę bo swoje zdanie w kwestii walki o puchary orły pokazały w meczu z Franzem więc tutaj dla mnie raczej wszystko jasne. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z tego co kiedyś przeczytałem to każde wyższe miejsce w lidze to około 200 tys. zł więcej z tytułu praw telewizyjnych. Warto bić sie zatem o 5 miejsce, bo ono może dawać o około 600 tyś więcej do budżetu niż 8 pozycja. Pewnie można byłoby te środki rozsądnie zagospodarować.
|
Po zwycięstwach Lechii, Lecha i (być może) Jagiellonii eLka będzie na musiku i spięta. Obyśmy to jakoś wykorzystali. Oczywiście, porażka nie będzie niczym dziwnym, ani niczym strasznym.
Ciekaw jestem czy deklaracje Kiko o walce o podium to tylko takie hiszpańskie gadanie i co na to piłkarze.... |
Wszystko fajnie, ale wychodzimy w 10 przeciw Legii. W takiej sytuacji można pogratulować Legii wygranej.
|
a gdzie Valencia? Został w domu? Naprawdę musimy mieć na ławce i Bartkowskiego i Spicica a brak miejsca dla gościa który wprowadza jakiś pierwiastek nieobliczalności?
|
Muszą walczyć i wygrać....
|
Bez Arka raczej nie ma na co liczyć. Musiałby cud się stać. Ech szkoda ... no ale czekam na cud.
|
Ja bym wolał raczej Sadloka przesunąć na stopera.No, ale Kiko ma ich na co dzień i wierzę, że Uryga nie odjebie dziś maniany.
Walczyć na pełnej, a wynik może być różny... |
z tyłu nie wygląda to najgorzej, szkoda że Paweł w początkowych minutach niczym rasowy środkowy pięknie uspokoił gre pod bramką Legii i główką bezpiecznie wybił piłke poza pole karne
|
Uryga chłopie jak ty mi w tym momencie zaimponowałeś:shock:.Nie rozumiem jednego z Łeczną gra słabo a z taką Legią b.dobrze....
|
Cytat:
|
Jestem usatysfakcjonowany, Legia odrobine lepsza w przekroju calego meczu, ale i my również zagraliśmy niezły mecz. Zaslużony jeden punkt dla WIIIIISEEEEŁKIIII NASZEEEEEEJ.
|
Mi ten mecz przypomniał dlaczego nikt nie lubi Legii. Zespół pełen buców.
|
No to po pucharach. Pozostaje pałętanie sie po pierwszej ósemce. Nie tylko wynik bardzo słaby, ale i gra żałosna. Remis jest teraz porażką i dla Wisły i dla Legii. Nic nie daje.
Gra gorsza niż w przegranym meczu z Ległą. Styl dobijający. To spory minus dla trenera. Kiko straszliwie bojaźliwy. Nie ma wielkiej różnicy w porównaniu z meczem z Łęczną. To wygląda jak słaba podróbka Atletico, czy Mourinho. Oryginały żałosne, a co dopiero marna ich podróbka. Wisła nie może tak grać, jeżeli ma grać o coś więcej niż o utrzymanie (a do tego się teraz sprowadza). Legła dominowała, choć niezdarnie. |
Uryga się na ogórki nie spina. Jakby poszedł do Realu to niestety, ale Ramos musiałby szukać sobie klubu.
Trójca atakująca dzisiaj żałosna. Brlek, Mąka, Lloch super. Z obrony to chyba paradoksalnie Ivan najsłabszy. Napastnik i skrzydłowy potrzebny na gwałt. Uryga to człowiek zagadka, ale skoro Arsenić przychodzi wiosną, to tą pozycją się nie martwie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wynik lepszy niz gra. Jednak jak mawial klasyk jezeli nie mozna meczu wygrac to trzeba go zremisowac bo i my przy wiekszej dokladnosci moglismy sie pokusic o wiecej i Legia miala swoje okazje. Ciesze sie ze utarlismy noska warszawskim placzkom ktorzy teraz beda musieli spiac dupke bo im mistrzostwo troche odjechalo. My wygrywamy z Lechia w przyszlej kolejce a zespoly z pierwszej 4ki beda odbierac sobie nawzajem punkty. Licze tez na komplet punktow w pozostalych meczach u siebie i urywanie punktow na trudnych wyjazdach co nam na pewno da 5 miejsce a byc moze jakims cudem cos wiecej...
|
Cytat:
Wreszcie nie dostaliśmy łomotu w Warszawie. Jakie ty chłopie miałeś oczekiwania? Że wygramy tam 3-0 jak w 2010? Jakim składem? Dla mnie nie przegranie w stolycy to spory sukces. legła była na musiku. Wszyscy konkurencji do MP wygrali. A mimo to nam udało się wyrwać remis. A co do pucharów. Jakbyśmy je chcieli to wygralibyśmy w Łęcznej. Jakoś olaliśmy ten mecz. Dla mnie 5 miejsce po sezonie gdzie mogliśmy wylądować i w IV lidze to spory sukces. Fajnie jak jeszcze urwiemy kilka punktów "faworytom" i skopiemy taką koronę czy Pogoń. 5 miejsce i spokojna walka o coś więcej w następnym sezonie. |
Ciekawe czy komisja legii zauwazyla zachowanie Radovicia kiedy kopnął Brleka po upadku (Brlek faulował ale dal przywilej dla l) tym razem celowe kopniecie w nogę a nie w jaja ale z kolei niezauważone przez sedziego. Boguskiego za jeden przypadkowy wybryk ukarali a legijne wodogłowie jak zwykle bez żadnych konsekwencji. Klub powinien się zwrócić so KL bo przecież C+nic nie widzialo jak zwykle w LExtra +zwrócili uwagę ale bez odezwy do Komisji Legii
|
Cytat:
|
Szkoda, że daliśmy się zaskoczyć w statycznej sytuacji, dobry mecz.
|
Cytat:
|
Mądrze się broniliśmy, widać, że drużyna stanowi kolektyw. Do wymiany jest kilka ogniw, to prawda, ale nasza organizacja gry poszła mocno do góry, zawodnicy wiedzą co mają robić na boisku.
Ten remis trzeba szanować. |
Dla Legii ten wynik to porażka. Tak sobie myślę, że po sprzedaży N. Nikolić i A. Prijović ten zespół stracił 60% ze swojej siły. My z kolei notując remis na trudnym terenie jesteśmy bliżej do utrzymania 5 pozycji, oby tylko wygrywać u siebie teraz. Co do poziomu widowiska to ciężko napisać by był to jakiś wielki mecz w naszym i przeciwnika wykonaniu.
Widzę, że zawodnicy niestety ale nie nadążają za trenerem tzn. te same problemy towarzyszą nam w grze teraz jak i przed przyjściem Ramireza. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl