Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9786)

s1mone 19.04.2017 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1468746)
mozeby w ostatnim meczu dac pograc innymn zawodnikom ?? ktorzy grzali lawe albo wchodzili na koncowke ? dobra zagrywka z tym wykartkowaniem sie po Zaglebiu

Przecież nie będzie Sadloka, Gonzaleza i Mączyńskiego, więc 3 świeżynki w składzie wystarczy. Wpuszczanie za dużo nowych naraz oznaczałoby porażkę. 3 nowi to i tak dużo. Wystarczy naprawdę.

Karherop 20.04.2017 05:38

Jakich 3 nowych zawodnikow? Brleka nie można nazwac nowym zawodnikiem (on zagra na pozycji Maki), Urygi zreszta tez ( ponad 100 spotkan w ekstraklasie) - da sobie radę przeciwko ostatniej druzynie ligi. Jedyna swiezynka bedzie zawodnik na lewej obronie, ktokolwiek to będzie.

I to pewnie bedzie koniec zmian, choc Boguski i Brozek z czasem powinni powachac troche lawki rezerwowych.

JrQ- 20.04.2017 11:17

Ja tam się obawiam, bo zabraknie naszych trzech kluczowych zawodników jeśli chodzi o grę defensywną.
Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy prowadzić grę i nie będziemy musieli za wiele bronić.

mitmichael 20.04.2017 12:49

Tomasz Kwiatkowski z Warszawy (no jakby inaczej) będzie sędzia sobotniego meczu z Górnikiem.

Griszka30KR 20.04.2017 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1468731)
A jak jest Euro czy Mundial tom mam możliwość obejrzenia dowolne wybranego meczu, a nie liczenia na łaskę Legia+

Dokładnie.Kiedy to Legia grała ostatnio mecz w poniedziałek?Nie liczę tego "lanego" kiedy jest Święto....

inspektor erektor 20.04.2017 14:49

Cytat:

Dokładnie.Kiedy to Legia grała ostatnio mecz w poniedziałek?
Taka już jest niestety polityka Canal+. Rzucają na tę naszą nędzną ligę więcej kasy niż ktokolwiek inny, więc mogą dyktować warunki. Wiedzą, że mecz Legii z kimkolwiek zgromadzi przed TV więcej widzów niż prawie każdy mecz z innymi drużynami, więc nie chcą meczów Legii przekazywać Eurosportowi.

A co do Multiligi - mogę się założyć, że wcale najwięcej czasu nie poświęcą meczowi Legii.

wiesniak842 20.04.2017 15:02

No nie poświęca bo mecz Legii normalnie będzie transmitowany.

szym_ek 20.04.2017 15:22

Przeglądam właśnie ramówke anal+ ... i chyba ich pojebało !!

od 17 na CSport multiliga
od 18 na CPlus sąsiadka 7egła
od 18 na CSport2 Lech Ruch
od 19 na CPlus1 .... sąsiadka 7egła !!!
od 23:30 na CSport2 Multiliga !!
od 1:45 na nsport ... Lech Ruch !!!
od 2:15 na CSport ... no ....a sąsiadka 7egła !!!!!!!!

a jakby ktoś chciał oglądnąć inne mecze to w niedziele specjalnie dla fanów Ekstraklapy będzie mecz .... siąsiadka 7egła pokazywany 3 razy !!!!!!!!!!
oczywiście po razie multiliga !! i Lech - Ruch !!
i o dziwo ... Pogoń Lechia o godz 10 rano na nsport

a gdyby ktoś opuścił ten maraton - niech się nie martwi w poniedziałek o 6 rano będzie transmisja ... Lech- Ruch ....

....a no ktoś tu sobie jaja robi ....

Karherop 20.04.2017 16:13

Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.

ashkeczup 20.04.2017 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1468776)
Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.

Ale tylko w wypadku udokumentowania, że się obejrzało legie wcześniej

szym_ek 20.04.2017 17:04

#Karherop
Jesteś pewny ? w programie na stronie http://canalplussport.pl/liga/ekstraklasa na żywo są mecze w Chorzowie, Krakowie i Szczecinie ...
No i oczywiście multiliga...

abcabc 20.04.2017 17:22

Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem?

Karherop 20.04.2017 17:26

@szym_ek
Andrzej Twarowski podał taką informację na twitterze

jonaf 20.04.2017 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1468783)
Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem?

ten mecz JEST bardzo ważny. pozwoli nam startować z 24 pktami w grupie mistrzowskiej

FraMat 20.04.2017 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1468776)
Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.

A co to jest ten canalplussportonline i czy wszyscy mogą mieć do tego dostęp?

ABGwislakABG 20.04.2017 18:09

Strona internetowa / aplikacja. Jak masz nc+ za friko korzystasz, wklepujesz bodajże nr abonenta itd.

FraMat 20.04.2017 18:23

To nie da rady. Mam nc+ ale przez Orange TV. Nie mam więc osobnego numeru abonenta nc+
:evil:
Jednak skoro tam będzie transmisja to może jakieś meczyki.pl czy inna strona to udostępnią?

Viper 20.04.2017 18:52

Do tego trzeba mieć komplet Canal+ w pakiecie.

jova 20.04.2017 19:29

Ciekawe co poleci na dailymotion.com/Ekstraklasa. Pewnie multiliga.

AntyMod 20.04.2017 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1468756)
Przecież nie będzie Sadloka, Gonzaleza i Mączyńskiego, więc 3 świeżynki w składzie wystarczy. Wpuszczanie za dużo nowych naraz oznaczałoby porażkę. 3 nowi to i tak dużo. Wystarczy naprawdę.

a co sie takie stanie nawet jesli przegramy mecz , ale przynajmniej raz zobaczymy nowe nabytki ??? dluzej niz 10 minut ?? z kolumbijczykami francuzami i gruzinami itp ?? widziales tabele ???? ani porazka ani zwyciestwo nie zwolni nas z 5 miejsca ( najgorszego jakie mozna bylo zajac w gornej osemce) ,

Wojtas 20.04.2017 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1468749)
Kiko nie będzie nikogo oszczędzał, jak co poniektórzy myślą. Mecz co 5-8 dni to kawał czasu, każdy zdąży się zregenerować. Zresztą póki Kiko nie ma kontraktu na nowy sezon to z jakiej paki ma cokolwiek odpuszczać?


Dokladnie Kiko walczy o kontrakt (ktory pewnie ma juz zagwarantowany) ale ze w zyciu nigdy nic....to pewnie bedzie chcial wygrać i postawić kropkę nad I.A SMuda bedzie sie chcial zesrać zeby pokonać Wisłę.

ashkeczup 20.04.2017 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1468792)
a co sie takie stanie nawet jesli przegramy mecz , ale przynajmniej raz zobaczymy nowe nabytki ??? dluzej niz 10 minut ?? z kolumbijczykami francuzami i gruzinami itp ?? widziales tabele ???? ani porazka ani zwyciestwo nie zwolni nas z 5 miejsca ( najgorszego jakie mozna bylo zajac w gornej osemce) ,

Stracimy 2 punkty mogące dawać albo puchary, ale przynajmniej większa kasę za miejsce w lidze.

wolfy 21.04.2017 12:42

Na szczęście to Kiko ustala skład i żadnych rewolucji nie będzie. Szanse to trzeba sobie wywalczyć na treningu, a my i tak wymieniamy 1/3 składu z pola. Znając to forum Ci sami geniusze od "sprawdzania" ciosaliby kołki na głowie trenera i drużyny po jakiejkolwiek stracie punktów z "ostatnią drużyną ligi".

Grają najlepsi - to jedyny zdrowy układ.

konvict1993 21.04.2017 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1468792)
a co sie takie stanie nawet jesli przegramy mecz , ale przynajmniej raz zobaczymy nowe nabytki ??? dluzej niz 10 minut ?? z kolumbijczykami francuzami i gruzinami itp ?? widziales tabele ???? ani porazka ani zwyciestwo nie zwolni nas z 5 miejsca ( najgorszego jakie mozna bylo zajac w gornej osemce) ,

a co się stanie jak zabraknie nam 2 pkt do pucharów bo dostaniemy bęcki z Łęczną teraz?
Kto wymyślił jakiś mit ogrywania zawodników którzy są słabsi od graczy podstawowego składu?
Trener widzi ich na treningach i decyduję czy dany zawodnik ma szanse pomóc drużynie w zwycięstwie.
Tak w zwycięstwie! Drużyna ma grać najlepiej jak potrafi bo za wyniki odpowiada trener, i to odpowiada swoja posadą.
Jak młody/ nowy jest dobry to będzie grał.
I błagam tylko bez Stępińskich czy innych, każdy piłkarz ma jakiś tam potencjał. I czy go rozwinie zależy od wielu czynników.

PlayLikeAPro 21.04.2017 14:19

W koło macieju:
Grajmy młodymi. Grajmy polakami. Grajmy Stiliciem i Brożkiem bo się rozumieją. Grajmy Małeckim bo to prawdziwy Wiślak. Grajmy zagranicznymi bo na pewno są lepsi od naszych .

Pierd...nie. Wszystkim nigdy nie dogodzi :)
Dajcie trenerom pracować na swoje nazwisko, lub zacznijcie się uczyć trenerki.

FraMat 21.04.2017 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlayLikeAPro (Post 1468826)
W koło macieju:
Grajmy młodymi. Grajmy polakami. Grajmy Stiliciem i Brożkiem bo się rozumieją. Grajmy Małeckim bo to prawdziwy Wiślak. Grajmy zagranicznymi bo na pewno są lepsi od naszych .

Pierd...nie. Wszystkim nigdy nie dogodzi :)
Dajcie trenerom pracować na swoje nazwisko, lub zacznijcie się uczyć trenerki.

Przecież to i tak tylko takie p...enie na forum. Kiko, na szczęście tego nie czyta.

brylant17 21.04.2017 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlayLikeAPro (Post 1468826)
W koło macieju:
Grajmy młodymi. Grajmy polakami. Grajmy Stiliciem i Brożkiem bo się rozumieją. Grajmy Małeckim bo to prawdziwy Wiślak. Grajmy zagranicznymi bo na pewno są lepsi od naszych .

Pierd...nie. Wszystkim nigdy nie dogodzi :)
Dajcie trenerom pracować na swoje nazwisko, lub zacznijcie się uczyć trenerki.

Każdy ma swoje zdanie....

El'kabat 21.04.2017 18:23

Na cholerę temat podnosić. Zmiany jakie bedą, każdy wie.

Tak naprawdę pytanie tylko kto za Sadloka - Bartosz czy Bartkowski i po temacie.
A może tak jak kolega piszę poniżej, Spicić

Łęczna niech ciśnie, a nasi zrobią dwie kontry i mecz do historii.
A zabawa się zacznie od nastepnego meczu.

andrucik 21.04.2017 18:36

z tego co mi wiadomo, to Spicić zagra prawdopodobnie.

Karherop 21.04.2017 21:52

Podobno Valencia będzie w meczowej 18.

UcheJ 21.04.2017 21:53

Obstawiam ze Spicic

KrzychooR 21.04.2017 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1468845)
Podobno Valencia będzie w meczowej 18.

Skąd info? Telefoniczne?

mitmichael 21.04.2017 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1468847)
Skąd info? Telefoniczne?

Wiekszosc zrodeł wislackich na FB tak podaje. Fajnie byloby go zobaczyc rowniez na murawie, nie tylko na lawce

wislakrakow124 21.04.2017 22:40

Na instagramie Valencia wrzucil fotke i lokalizacja na niej jest Hotel i Restauracja Piano czyli jest w Lublinie:)

Karherop 22.04.2017 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1468847)
Skąd info? Telefoniczne?

Twitter Evera Valencii. Kolega wyżej tez wyjaśnił.

Levis88 22.04.2017 08:58

Mecz walki się szykuje a Łęczna z remisu będzie zadowolona. W tej sytuacji mógłby Zdenek od pierwszej minuty zagrać - mogą to być ostatnie mecze dla niego w Naszym zespole.

Ogryzek 22.04.2017 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1468855)
Mecz walki się szykuje a Łęczna z remisu będzie zadowolona. W tej sytuacji mógłby Zdenek od pierwszej minuty zagrać - mogą to być ostatnie mecze dla niego w Naszym zespole.

Dlatego że mogą to być ostatnie minuty u Nas Ondrasek ma grać? Bez urazy ale bardzo słaby argument. My mamy grać o zwycięstwa a nie żeby Czechowi za przeproszeniem robić "dobrze". Rozumiem np. ma grać bo to będzie mecz walki a on do walki się nadaje itd.

nesta 22.04.2017 10:09

Sugerując się dobrze poinformowanym wiślackim TT to gra Spisic, a nie Bartkowski.
Słabe musi mieć notowania Kuba u trenera jak nawet w takiej sytuacji nie wstaje z ławki. Ale to Kiko ich widzi na co dzień.

JrQ- 22.04.2017 10:22

Przecież to prawy obrońca, po co go rzucać na tą pozycję?
Oczywiste wg mnie, żę powinien grać Spicic.

Maxell 22.04.2017 11:55

Mecz Łęczna - Wisła na kanale 38 nc+


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl