![]() |
Cytat:
|
Jakich 3 nowych zawodnikow? Brleka nie można nazwac nowym zawodnikiem (on zagra na pozycji Maki), Urygi zreszta tez ( ponad 100 spotkan w ekstraklasie) - da sobie radę przeciwko ostatniej druzynie ligi. Jedyna swiezynka bedzie zawodnik na lewej obronie, ktokolwiek to będzie.
I to pewnie bedzie koniec zmian, choc Boguski i Brozek z czasem powinni powachac troche lawki rezerwowych. |
Ja tam się obawiam, bo zabraknie naszych trzech kluczowych zawodników jeśli chodzi o grę defensywną.
Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy prowadzić grę i nie będziemy musieli za wiele bronić. |
Tomasz Kwiatkowski z Warszawy (no jakby inaczej) będzie sędzia sobotniego meczu z Górnikiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do Multiligi - mogę się założyć, że wcale najwięcej czasu nie poświęcą meczowi Legii. |
No nie poświęca bo mecz Legii normalnie będzie transmitowany.
|
Przeglądam właśnie ramówke anal+ ... i chyba ich pojebało !!
od 17 na CSport multiliga od 18 na CPlus sąsiadka 7egła od 18 na CSport2 Lech Ruch od 19 na CPlus1 .... sąsiadka 7egła !!! od 23:30 na CSport2 Multiliga !! od 1:45 na nsport ... Lech Ruch !!! od 2:15 na CSport ... no ....a sąsiadka 7egła !!!!!!!! a jakby ktoś chciał oglądnąć inne mecze to w niedziele specjalnie dla fanów Ekstraklapy będzie mecz .... siąsiadka 7egła pokazywany 3 razy !!!!!!!!!! oczywiście po razie multiliga !! i Lech - Ruch !! i o dziwo ... Pogoń Lechia o godz 10 rano na nsport a gdyby ktoś opuścił ten maraton - niech się nie martwi w poniedziałek o 6 rano będzie transmisja ... Lech- Ruch .... ....a no ktoś tu sobie jaja robi .... |
Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.
|
Cytat:
|
#Karherop
Jesteś pewny ? w programie na stronie http://canalplussport.pl/liga/ekstraklasa na żywo są mecze w Chorzowie, Krakowie i Szczecinie ... No i oczywiście multiliga... |
Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem? |
@szym_ek
Andrzej Twarowski podał taką informację na twitterze |
Cytat:
|
Cytat:
|
Strona internetowa / aplikacja. Jak masz nc+ za friko korzystasz, wklepujesz bodajże nr abonenta itd.
|
To nie da rady. Mam nc+ ale przez Orange TV. Nie mam więc osobnego numeru abonenta nc+
:evil: Jednak skoro tam będzie transmisja to może jakieś meczyki.pl czy inna strona to udostępnią? |
Do tego trzeba mieć komplet Canal+ w pakiecie.
|
Ciekawe co poleci na dailymotion.com/Ekstraklasa. Pewnie multiliga.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dokladnie Kiko walczy o kontrakt (ktory pewnie ma juz zagwarantowany) ale ze w zyciu nigdy nic....to pewnie bedzie chcial wygrać i postawić kropkę nad I.A SMuda bedzie sie chcial zesrać zeby pokonać Wisłę. |
Cytat:
|
Na szczęście to Kiko ustala skład i żadnych rewolucji nie będzie. Szanse to trzeba sobie wywalczyć na treningu, a my i tak wymieniamy 1/3 składu z pola. Znając to forum Ci sami geniusze od "sprawdzania" ciosaliby kołki na głowie trenera i drużyny po jakiejkolwiek stracie punktów z "ostatnią drużyną ligi".
Grają najlepsi - to jedyny zdrowy układ. |
Cytat:
Kto wymyślił jakiś mit ogrywania zawodników którzy są słabsi od graczy podstawowego składu? Trener widzi ich na treningach i decyduję czy dany zawodnik ma szanse pomóc drużynie w zwycięstwie. Tak w zwycięstwie! Drużyna ma grać najlepiej jak potrafi bo za wyniki odpowiada trener, i to odpowiada swoja posadą. Jak młody/ nowy jest dobry to będzie grał. I błagam tylko bez Stępińskich czy innych, każdy piłkarz ma jakiś tam potencjał. I czy go rozwinie zależy od wielu czynników. |
W koło macieju:
Grajmy młodymi. Grajmy polakami. Grajmy Stiliciem i Brożkiem bo się rozumieją. Grajmy Małeckim bo to prawdziwy Wiślak. Grajmy zagranicznymi bo na pewno są lepsi od naszych . Pierd...nie. Wszystkim nigdy nie dogodzi :) Dajcie trenerom pracować na swoje nazwisko, lub zacznijcie się uczyć trenerki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na cholerę temat podnosić. Zmiany jakie bedą, każdy wie.
Tak naprawdę pytanie tylko kto za Sadloka - Bartosz czy Bartkowski i po temacie. A może tak jak kolega piszę poniżej, Spicić Łęczna niech ciśnie, a nasi zrobią dwie kontry i mecz do historii. A zabawa się zacznie od nastepnego meczu. |
z tego co mi wiadomo, to Spicić zagra prawdopodobnie.
|
Podobno Valencia będzie w meczowej 18.
|
Obstawiam ze Spicic
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na instagramie Valencia wrzucil fotke i lokalizacja na niej jest Hotel i Restauracja Piano czyli jest w Lublinie:)
|
Cytat:
|
Mecz walki się szykuje a Łęczna z remisu będzie zadowolona. W tej sytuacji mógłby Zdenek od pierwszej minuty zagrać - mogą to być ostatnie mecze dla niego w Naszym zespole.
|
Cytat:
|
Sugerując się dobrze poinformowanym wiślackim TT to gra Spisic, a nie Bartkowski.
Słabe musi mieć notowania Kuba u trenera jak nawet w takiej sytuacji nie wstaje z ławki. Ale to Kiko ich widzi na co dzień. |
Przecież to prawy obrońca, po co go rzucać na tą pozycję?
Oczywiste wg mnie, żę powinien grać Spicic. |
Mecz Łęczna - Wisła na kanale 38 nc+
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl