![]() |
nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!
|
Na wyjeździe byłoby ciężko z tymi pedałkami z rtv agd.
U siebie możemy wszystko. Amika też bez swojego kapitana-majtasa Trałki w środku. Liczę po cichu na 23-25 tysięcy ludzi i piekne rozpoczęcie wiosennego weekendu. 3-1 dla Wisełki |
Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).
Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki. Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala. Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc. Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch. Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem. |
Cytat:
Bartosz jako ofensywny PO robiący na SKRZYDLE tyle co Boguś (bo umówmy się, z Rafała taki skrzydłowy jak z Urygi Paul Pogba), na lewym skrzydle niżej ustawiony Sadlok i Małecki. Wtedy Llonch asekuruje Kubę podczas jego ataków i mamy to. Oczywiście na papierze wygląda to nieźle, ale nasz liga jest ciężka pod względem zmian taktycznym, więc równie dobrze moglibyśmy dostać 5 bramek w takim meczu. |
Wzorem dyskusji z tematu meczowego z Orlen Plock stawiam pytanie, czy w interesie Wisly jest zeby Lech spadl do B-klasy, czy gral w ekstraklasie? :D wszak szykuje sie komplet i korzysci sa ale czy napewno?
Co myslicie? :D |
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.
A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety. Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną? |
Cytat:
|
Na takie coś nie ma lekarstwa.
|
Cytat:
|
Cisza w temacie a do meczu pozostało pare dni . Jak myślicie Valencia zagra ?
|
Tzn? Poważnie pytasz?
Skład jest ustalony. Jak ktoś oglądał sparing to widział, że chłopak ma potencjał, ale jeszcze więcej brakuje mu do załapania o co chodzi w piłce europejskiej i, że istnieje takie słowo jak obrona. Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę. Żaden grajek nie wskoczy od razu do składu, a tym bardziej jakiś 20 latek z Kolumbii. |
Widze ze Valencia dalej robi za Ronaldo u nas :D
Panowie spokojnie jak bedzie na tyle dobry to zagra ;) |
Jestesmy w stanie to wygrac u siebie i zrewanzowac sie za porazke w rewanzowym meczu Pucharu Polski. Druzyna Smudy pokazała, ze nie taki rywal straszny jak go maluja remisujac i to na wyjezdzie. Moim zdaniem Valencia jeszcze nie zagra ale na ławce byc moze sie znajdzie a pokazał z dobrej strony, probował sie kiwac i strzelił gola. Troche zgrania i na prawde moze wniesc duzo do naszej ligi. Wygrywamy i gorna osemka bedzie na wyciagniecie reki.
|
Cytat:
|
Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.
Czy usiądą choć na ławce meczu z Lechem? wątpię. Możemy mieć 7 rezerwowych i poza bramkarzem i 2 obrońcami do 4 miejsc w ofensywie będą konkurować: Stillić Bartosz, Zachara Ondrasek,Videmont, Valencia oraz Echavarria. Trochę chyba poczekają na występ ligowy. |
Lejemy i patrzymy czy równo puchnie. Szybkie dwa gongi i kolejki są rozbite. Tak mi się to widzi :-)
Obstawiam 1x Boguski 1x Brlek |
Cytat:
|
@JrQ-
i dlatego trzeba też studzić głowy, bo jak Valencia za miesiąc zacznie wyglądać solidnie to będzie święto |
Cytat:
Sam se ruszaj POpaprańcu. Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw. |
Śniło mi się 1:0, tak być musi :D
|
Kadra w pełni zdrowa, ciekawe czy od 1-szej minuty zagra Ondrasek
|
Raczkowskiego to dali chyba w formie zartu :/ chociaz wiekszosc przypuszcza, ze moze tym razem nam pomagac zeby Legii ułatwiac walke o Mistrzostwo :D
|
No i 25 tysięcy przekroczone, komplet niemalże pewny. Czuję długie 0:1 wyrównane w końcówce ale serce mówi że dwójkę im możemy wpakować bez problemu.
|
Ja bym im chętnie piątkę wpakował, za tą żenadę w Pucharze Polski. Niech się dowiedzą, że Wisła się odradza!!!
|
Będą 3 punkty jutro, przy komplecie publiczności innego rozwiązania być nie może :)
|
Podobno w Lechu nie zagra 3 podstawowych zawodników: Trałka (to pewne - kartki), Kownacki i Bednarek.
Szczególnie absencja tego ostatniego to spory problem. Na szczęście tylko dla nich. |
Według oficjalnej Amiki "Na piątkowe spotkanie z miejscową Wisłą nie pojechali Dawid Kownacki, Łukasz Trałka oraz Elvis Kokalović."
2-0 jutro dla Wisełki |
nic nie stracili, mają Robaka
|
No i komplet pewny:). Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
|
Cytat:
|
Nie będzie mnie na meczu i nawet nie będę mógł go oglądać.
Do tej pory, gdy tak było wszystkie mecze wygrane w tym sezonie. Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie :) |
Dokladnie,trzeba ich pojechać,za ten przekręt na Pucharze Polski.
|
2:0 po golach Brożka i Mączyńskiego :)
|
Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.
Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko. Także wiara i jazda po wygraną. ;) |
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno :)
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz. |
Cytat:
Ale na meczu z Kuchennymi komplet jest po raz pierwszy. |
Lech bez Trałki i Kownackiego w Krakowie nie wygra. To Trałka dawał siłe i agresje linii pomocy (Tetteh tez, ale glownym .....m byl ŁT) a Kownacki świeżość w ataku.
|
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.
|
Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.
Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku. Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś. |
Ważne, żeby Jevtić nie był w formie, on obecnie jest na poziomie super star Stilicia za najlepszych lat.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl