Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9778)

Herbi1303 23.03.2017 13:35

nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!

El'kabat 23.03.2017 14:25

Na wyjeździe byłoby ciężko z tymi pedałkami z rtv agd.

U siebie możemy wszystko. Amika też bez swojego kapitana-majtasa Trałki w środku.
Liczę po cichu na 23-25 tysięcy ludzi i piekne rozpoczęcie wiosennego weekendu.

3-1 dla Wisełki

crux.a 23.03.2017 15:50

Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).

Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki.

Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala.

Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc.

Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch.
Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem.

ashkeczup 23.03.2017 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1467269)
Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).

Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki.

Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala.

Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc.

Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch.
Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem.

Ten wariant ze Stiliciem, a bez skrzydła widzę tak:
Bartosz jako ofensywny PO robiący na SKRZYDLE tyle co Boguś (bo umówmy się, z Rafała taki skrzydłowy jak z Urygi Paul Pogba), na lewym skrzydle niżej ustawiony Sadlok i Małecki. Wtedy Llonch asekuruje Kubę podczas jego ataków i mamy to. Oczywiście na papierze wygląda to nieźle, ale nasz liga jest ciężka pod względem zmian taktycznym, więc równie dobrze moglibyśmy dostać 5 bramek w takim meczu.

regan 24.03.2017 17:09

Wzorem dyskusji z tematu meczowego z Orlen Plock stawiam pytanie, czy w interesie Wisly jest zeby Lech spadl do B-klasy, czy gral w ekstraklasie? :D wszak szykuje sie komplet i korzysci sa ale czy napewno?
Co myslicie? :D

ABGwislakABG 24.03.2017 18:54

Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?

ashkeczup 24.03.2017 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467331)

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Lecz się człowieku

FraMat 24.03.2017 19:39

Na takie coś nie ma lekarstwa.

picasso 24.03.2017 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467331)
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?

merytorycznie może i masz racje ale po co wplątujesz tu politykę?kompleksy jakieś masz,nie zostaleś radnym,posłem a może nawet prezydentem?

rasel1906 26.03.2017 11:39

Cisza w temacie a do meczu pozostało pare dni . Jak myślicie Valencia zagra ?

El'kabat 26.03.2017 12:00

Tzn? Poważnie pytasz?


Skład jest ustalony. Jak ktoś oglądał sparing to widział, że chłopak ma potencjał, ale jeszcze więcej brakuje mu do załapania o co chodzi w piłce europejskiej i, że istnieje takie słowo jak obrona.

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.
Żaden grajek nie wskoczy od razu do składu, a tym bardziej jakiś 20 latek z Kolumbii.

regan 26.03.2017 12:09

Widze ze Valencia dalej robi za Ronaldo u nas :D
Panowie spokojnie jak bedzie na tyle dobry to zagra ;)

mitmichael 26.03.2017 12:48

Jestesmy w stanie to wygrac u siebie i zrewanzowac sie za porazke w rewanzowym meczu Pucharu Polski. Druzyna Smudy pokazała, ze nie taki rywal straszny jak go maluja remisujac i to na wyjezdzie. Moim zdaniem Valencia jeszcze nie zagra ale na ławce byc moze sie znajdzie a pokazał z dobrej strony, probował sie kiwac i strzelił gola. Troche zgrania i na prawde moze wniesc duzo do naszej ligi. Wygrywamy i gorna osemka bedzie na wyciagniecie reki.

ashkeczup 26.03.2017 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1467411)

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.

Niech unika wszystkiego, co jest z tym w jakikolwiek sposób powiązane :D

Karherop 27.03.2017 10:55

Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.

Czy usiądą choć na ławce meczu z Lechem? wątpię. Możemy mieć 7 rezerwowych i poza bramkarzem i 2 obrońcami do 4 miejsc w ofensywie będą konkurować: Stillić Bartosz, Zachara Ondrasek,Videmont, Valencia oraz Echavarria. Trochę chyba poczekają na występ ligowy.

s1mone 27.03.2017 12:04

Lejemy i patrzymy czy równo puchnie. Szybkie dwa gongi i kolejki są rozbite. Tak mi się to widzi :-)

Obstawiam
1x Boguski
1x Brlek

JrQ- 27.03.2017 15:18

Cytat:

Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.
Przecież był to jego pierwszy mecz po kilku tygodniach przerwy...

Karherop 27.03.2017 16:03

@JrQ-

i dlatego trzeba też studzić głowy, bo jak Valencia za miesiąc zacznie wyglądać solidnie to będzie święto

Wojtas 27.03.2017 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467331)
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?


Sam se ruszaj POpaprańcu.


Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw.

ashkeczup 29.03.2017 10:09

Śniło mi się 1:0, tak być musi :D

AS82 30.03.2017 11:58

Kadra w pełni zdrowa, ciekawe czy od 1-szej minuty zagra Ondrasek

mitmichael 30.03.2017 12:30

Raczkowskiego to dali chyba w formie zartu :/ chociaz wiekszosc przypuszcza, ze moze tym razem nam pomagac zeby Legii ułatwiac walke o Mistrzostwo :D

azkaz 30.03.2017 12:43

No i 25 tysięcy przekroczone, komplet niemalże pewny. Czuję długie 0:1 wyrównane w końcówce ale serce mówi że dwójkę im możemy wpakować bez problemu.

Davss875 30.03.2017 13:00

Ja bym im chętnie piątkę wpakował, za tą żenadę w Pucharze Polski. Niech się dowiedzą, że Wisła się odradza!!!

lny88 30.03.2017 16:12

Będą 3 punkty jutro, przy komplecie publiczności innego rozwiązania być nie może :)

Karherop 30.03.2017 16:15

Podobno w Lechu nie zagra 3 podstawowych zawodników: Trałka (to pewne - kartki), Kownacki i Bednarek.

Szczególnie absencja tego ostatniego to spory problem. Na szczęście tylko dla nich.

El'kabat 30.03.2017 16:19

Według oficjalnej Amiki "Na piątkowe spotkanie z miejscową Wisłą nie pojechali Dawid Kownacki, Łukasz Trałka oraz Elvis Kokalović."

2-0 jutro dla Wisełki

simo23 30.03.2017 16:47

nic nie stracili, mają Robaka

kellermax 30.03.2017 17:49

No i komplet pewny:). Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!

mitmichael 30.03.2017 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kellermax (Post 1467642)
No i komplet pewny:). Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!

A bo to pierwszy raz. Zeby tylko jutro było zwyciestwo bo nie chce nic mowic ale ostatnim razem gdy był pełny stadion to przegralismy a potem troche trzeba było czekac na pełny stadion (chyba własnie do teraz do meczu z Lechem). Rywal osłabiony, My wrecz przeciwnie wiec MUSI byc dobrze

St Yabol 30.03.2017 18:20

Nie będzie mnie na meczu i nawet nie będę mógł go oglądać.
Do tej pory, gdy tak było wszystkie mecze wygrane w tym sezonie.
Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie :)

Wojtas 30.03.2017 18:42

Dokladnie,trzeba ich pojechać,za ten przekręt na Pucharze Polski.

swiety37 30.03.2017 19:27

2:0 po golach Brożka i Mączyńskiego :)

krzaq12 30.03.2017 19:53

Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.

Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko.
Także wiara i jazda po wygraną. ;)

!!IRIVER!! 30.03.2017 20:22

Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno :)
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz.

Wojtas 30.03.2017 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1467656)
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno :)
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz.


Ale na meczu z Kuchennymi komplet jest po raz pierwszy.

szprotson 31.03.2017 10:03

Lech bez Trałki i Kownackiego w Krakowie nie wygra. To Trałka dawał siłe i agresje linii pomocy (Tetteh tez, ale glownym .....m byl ŁT) a Kownacki świeżość w ataku.

ABGwislakABG 31.03.2017 10:06

Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.

El'kabat 31.03.2017 10:13

Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.

Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku.
Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś.

silver03 31.03.2017 10:31

Ważne, żeby Jevtić nie był w formie, on obecnie jest na poziomie super star Stilicia za najlepszych lat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl