Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9775)

rafkur 17.03.2017 23:04

Mnie w tym meczu najbardziej podobał się moment kiedy dzięki dopingowi poczułem się jak parę lat temu. Znów chociaż przez chwilę razem i znów mimo 12 a nie 20 tys na pełnej k..

rychu 17.03.2017 23:12

Piękny mecz, wspaniałe emocje na trybunach.

Ode mnie plus dla Lloncha, miał sporo świetnych odbiorów, jeśli się nie mylę to on odebrał piłkę przy pierwszej bramce, co umożliwiło nam przeprowadzenie kontry.

Słabiej natomiast zagrał Mączyński, dużo niepotrzebnych strat.

Czołowa ósemka wydaje się niemal pewna, mecz z Lechem zapowiada się pięknie. Liczę na 25 tys.

azkaz 17.03.2017 23:12

Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.

dawiss 17.03.2017 23:13

Moim zdaniem Videmont w drugiej polowie calkiem niezle sie rozkrecil.

Tobi1906 17.03.2017 23:14

Czy ktoś dostał kartkę która wyklucza go z meczu z Lechem?

rafkur 17.03.2017 23:16

Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?

Błaszczu_WIŚLAK 17.03.2017 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tobi1906 (Post 1466841)
Czy ktoś dostał kartkę która wyklucza go z meczu z Lechem?

Nie. Zagrożeni w meczu z Lechem będą: Mąka, Głowa, Ondraszek i Gonzalez.

ashkeczup 17.03.2017 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azkaz (Post 1466839)
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.

Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował ;)

azkaz 17.03.2017 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1466844)
Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował ;)

Sytuację z faulem na Pawle po którym sam faulowany dostał kartkę i ktoś jeszcze z płocka możesz skomentować? Ja to widziałem jako ewidentne żółtko za faul taktyczny, wychodził na dobrą pozycję

Vinci 17.03.2017 23:26

Łukasz ma szansę po dzisiejszym meczu na wyróżnienie za paradę kolejki i klops kolejki... nadal uważam, że to dobry bramkarz, ale ciągle co jakiś czas ma nieprzewidywalny odpał.

Subiektywnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że Videmont nadal na 60% swoich możliwości. Kaliber Małeckiego to z pewnością nie jest. Ja tam słabszej dyspozycji Mąki nie widzę i nie spodziewam się go ujrzeć na ławce w najbliższym czasie. Cieszy systematyczny powrót do formy Stilica i gol Bartosza. Szczególnie w takich okolicznościach. Szkoda, że bramki traciliśmy po głupich błędach. Zarówno w Warszawie, jak i dziś.

Dodatkowo te paskudne dośrodkowania Furmana siały niezły chaos pod naszą bramką. Trochę w stylu Kosowskiego te jego wrzutki...

Ładnie to wygląda w tabeli. Może uda się Lechowi wyrwać pkt. W tym momencie jednak wydaje mi się, że to najmocniejsza ekipa w naszej lidze. No i czekam na Kolumbijczyków. Może być ciekawie.

Dzimi 17.03.2017 23:29

Jak to było z tą zmianą? najpierw schodzi Boguski i siada na ławce rezerwowych, a za chwilę widzę że to jednak Llonch zszedł.

tomek100 17.03.2017 23:33

Zobaczył "9" na tablicy tylko że to dotyczyło zmiany Wisły Płock.

rafalek 17.03.2017 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1466848)
Jak to było z tą zmianą? najpierw schodzi Boguski i siada na ławce rezerwowych, a za chwilę widzę że to jednak Llonch zszedł.

Boguski zobaczył 9 na tablicy i szybko zbiegł z boiska, a to się okazało była sygnalizowana zmiana Płocka (też 18 wchodziła za 9). Potem to wyjaśnili i zszedł Llonch.

JrQ- 17.03.2017 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1466829)
Krótko: ten i poprzednie mecze pokazały, że PETAR BRLEK obecnie jest poziom wyżej od pozostałych zawodników.
Znakomity transfer, ciekawe, ile % z następnego transferu (oby kwota rozgrywała się w kilku mln euro) ma nasz klub.

jaki procent? : ))
ktoś tu odleciał mocno

Coglin 17.03.2017 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1466843)
Nie. Zagrożeni w meczu z Lechem będą: Mąka, Głowa, Ondraszek i Gonzalez.

Jeszcze Sadlok i Brlek

WioReXXX 17.03.2017 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1466842)
Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?

Oj zdecydowanie. Pierwsza połowa słaba, ale nie ma przypadki ze jest pprakryczbie pierwszym zmiennikiem. Z każdą minutą lepiej a w drugiej połowie po stracie bramki wszystkie ataków jego strona.

Moim zdaniem będzie grajek.

7 kotów 17.03.2017 23:43

Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene.

ashkeczup 17.03.2017 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1466857)
Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene.

A, że pewnie nie była zbyt wygórowana, to dobra nasza :)

KrzychooR 17.03.2017 23:49

Oglądałem bramkę Stilicia i byłem niemal pewien że to totalny fuks... No ale potem sobie myśle że taka wrzuta na pałe bez patrzenia to zupełnie nie w stylu Stilicza... Gdyby tak wrzucił Mały albo RB9 to byłby fuks ale Stylicz...

ashkeczup 17.03.2017 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1466859)
Oglądałem bramkę Stilicia i byłem niemal pewien że to totalny fuks... No ale potem sobie myśle że taka wrzuta na pałe bez patrzenia to zupełnie nie w stylu Stilicza... Gdyby tak wrzucił Mały albo RB9 to byłby fuks ale Stylicz...

W wywiadzie przyznał, że wrzucał

KrzychooR 17.03.2017 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1466860)
W wywiadzie przyznał, że wrzucał

Czyli ze Stiliczem jest gorzej niż myślałem :<

Dariook 17.03.2017 23:58

Albo, aż strach pomyśleć co by było gdyby strzelał :D

szprotson 18.03.2017 00:07

Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą.
Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare.
Zmiany zrobiły swoje

p.s. brac Merebaszwiliego

Fugiel 18.03.2017 00:08

:) Heh ostatnio taka atmosfera jak od 80 minuty to chyba byla na meczu z Lublinem o awans do pierwszej 8 a wczesniej to nie wiem .... chyba z Lazio :) .... bardzo sie ciesze z bramki Semira, fuks czy nie fuks, fajnie, ze to wpadlo. ... chlopaki z plocka sie porozbieraly a tu trzeba bylo sie ubrac :D

Dzimi 18.03.2017 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1466857)
Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene.

Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero
- krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski.

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.

Wojtas 18.03.2017 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1466863)
Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą.
Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare.
Zmiany zrobiły swoje

p.s. brac Merebaszwiliego


Mi Videmont nie pasuje odkąd zoabaczylem go po raz pierwszy,zmanierowany Francuski piesek,tak twierdzilem i zdania nie zmieniam.

A co do meczu,......do 80 minuty byla mała stypa. 2 frajerskie bramki ,pederaści bez koszulek na sektorze Gosci i w ogóle wsyztsko zjebane.

A potem taka metamorfoza,gol Semira ,i potem ta szalona akcja,z C2 slabo bylo widać.mam w pamieci tylko wykrok bramkarza Plocka.
I potem ta "dzikaaa" radosc,bo golu,czegos takiego na sektorze na dawno nie bylo,dla takich chwil warto chodzi na mecze.,zreszta frekwencja 12 tys na Płocku to dobry wynik.Cudo ,piekne momenty ktore zostana na dlugo.licze na mobilizacje i minimum 20 tys za 2 tyg na sprzęcie AGD./

maciekkk 18.03.2017 00:17

Zwatpilem po stracie na 1:2. Ale w końcu mamy na ławce kogoś kto po wejściu może zrobić różnice. Dziś brama Semira, asysyta Zachary i gol Bartosza.

Videmonta nieskreslalbym jeszcze. W drugiej połowie się rozkręcił i oprócz tego komicznego drybligu grał nieźle. Kilka razy fajnie wpadł w pole karne i szukał podania na klepkę. Ogólnie jak zaczęliśmy grać piłką i przejmować inicjatywę w drugiej połowie to można było dostrzec atuty w jego grze. Dajmy mu jeszcze trochę czasu. Jestem dobrej myśli co do niego.

Llonch wg mnie to przekozak. Dynamiczny, niezmirdowany. Jedyne czego mi brakowało w jego grze to przerzutów i podań nie tylko do najblizego ale w drugiej połowie dwa razy super przerzucił piłkę i kilka razy zagrał dłuższe celne podanie co daje do myślenia, że naprawdę ma wysokie umiejętności. Ale i tak ze wszystkiego, najbardziej zapamiętam, jak w pierwszej połowie doskoczyl do bramkarza i obrońcy i odzyskał piłkę :D

Brawo Wisełka ! Jest super !

BW.WISŁA 18.03.2017 00:19

Pięknie dziś na trybunach. Jak za dawnych lat. Brawo My!!

KOMINEK 18.03.2017 00:19

Ostatnio taki szał był po golu Małeckiego z Piastem. Tak po to się chodzi na stadion żeby przezywać takie chwile. Takie mecze cementują drużynę i napędzają frekwencje która jakby drgnęła w górę.

Wojtas 18.03.2017 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1466869)
Ostatnio taki szał był po golu Małeckiego z Piastem. Tak po to się chodzi na stadion żeby przezywać takie chwile. Takie mecze cementują drużynę i napędzają frekwencje która jakby drgnęła w górę.


zaskoczony bylem ze 12 tys ludzi,na Jadze w bardziej prestizowym meczu bylo 11.....super ze frekwnecja idzie w gore,takie 15 tys zeby wlasnie na 'takich" meczach bylo i ten stadion juz jakos wyglada.
Ale ludzie tez widzą ze wraca normalnosc ,sponsorzy ,klub idzie do przodu ,ma plany.Ludzie tez to widzą,i tez bardziej "sa z klubem" .nie tylko na forum czy przez internet.

Karherop 18.03.2017 00:24

To prawda, takiego szału radości dawno nie było :)

Stillić ogromnie przyfarcił, ale to mocno podbuduje tego zawodnika. To było potrzebne i jemu, i kibicom.

Videmont w pierwszej połowie zagrał katastrofalnie, ale w drugiej zasłużył by dograć do końca. Mam wrażenie, że więcej może dać drużynie w środku pola, niż na skrzydle. Brakuje mu szybkości, odstaje motorycznie, ale przegląd pola i technicznie jest niezły. Dobrze jednak, że na Lecha wraca już Mały.

A jeszcze co do Pola, to przypomnijmy to że III ligowy hiszpański piłkarz, który dopiero wskakuje na poziom 'ekstraklasowy'. Myślę, że jego walory będą rosły wraz ze zrozumieniem gry drużyny. Poza tym fatalna gra Mąki też wpływa i na jego grę.
Warto odnotować, że to bodaj 3 mecz z rzędu w którym ma przechwyt decydujący o bramce lub stwarzający znakomitą okazję. Sądzę, że tak za rok będziemy mieć mega grajka. Póki co zjada Popovicia.

pawlozm 18.03.2017 00:26

Brawo za walkę do samego końca, takimi meczami buduje się morale drużyny i nabiera pewności siebie. W głowach zostaje świadomość, że można odwracać losy spotkania. O tym jak to były ważne 3 punkty wszyscy wiemy. Brlek super zawody, warto zauważyć, że po wejściu Stilica, Petar świetnie sobie radził jako ten trochę cofnięty. Jak najbardziej powinni grać razem, jest to super alternatywa w środku. Pozytywny ból głowy Kiko jak obsadzić środek pola, a cieszy bramka Semira, który wraca do formy:). A kto wie w jakiej będzie za dwa tygodnie? Oby w takiej żeby Kiko musiał wybierać między Lionchem, a Mąką ;).

sandomingo 18.03.2017 00:30

Dzisiaj to była wojna o punkty, którą wygraliśmy i super, brawo drużyna!
Chodziło o te 3 punkty, jak dla mnie reszta się nie liczyła. A że w takich okolicznościach....

Frekwencja jak dla mnie na plus, myślałem, że będzie gorzej.
Gdyby udało się dobić do regularnego poziomu 14-15 tysięcy byłoby świetnie.

Niektórzy tutaj narzekają na Lloncha - to już nie te czasy, żeby wybrzydzać takim zawodnikiem. Taki ktoś jest w drużynie bardzo potrzebny, jego grę ce..... naprawdę duża dyscyplina.

Dla wszystkich maruderów - 7 miesięcy temu byliśmy na dnie i w rękach Jakuba M.
A jak jest dzisiaj? Jest drużyna, walczymy o górną połówkę, są sponsorzy i partnerzy.

nesta 18.03.2017 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1466865)
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już całkiem zero

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.

Zdajesz sobie sprawę, że opisałeś właśnie pomocnika idealnego? Nawet Kante, ostatni wzorcowy model defensywnego pomocnika nie ma wszystkich z tych cech. Określiłeś jakiś nierzeczywisty perfekcyjny model. Takich zawodników nie ma, a jak są to w wieku tych 19-20 lat odrazu poszedłby do LaLiga.

Nie mówiąc o tym, że on motorycznie jest właśnie rewelacyjny - doskok, przyśpieszenie na kilku metrach plus biega tak jakby miał dodatkową parę płuc.
Jak do tej pory - najlepszy transfer okienka z na równi z Goznalezem.

Videmont - dla mnie casus Brleka. Myślę, że mylicie jego focha na twarzy z gigantyczną presją, którą on sobie sam tworzy. Za bardzo chce. To jest jeden z tych piłkarzy, którzy niekoniecznie mają tytanową psychikę, wyłączą się i odrazu będą grać. On tak jak Brlek - jak mu się zaufa, jak zagra kilka dobrych meczów, jak się tu poczuje komfortowo psychicznie to zacznie grać. Bo widać, że ma taki naturalny dryg do technicznej gry. Inna sprawa, że to nie jest dla mnie typowy skrzydłowy - nie ma przyśpieszenia i szybkości potrzebnych na tej pozycji. Bardziej podwieszony pod napastnika.

Brlek - niesamowicie jak potrafił uwalniać się spod 2-3 zawodników rywala. Ma wielki potencjał i będzie coraz lepszy.

Generalnie - hiper ważne zwycięstwo. Tak kształtuję się team spirit. I w pełni zasłużone. Były okresy, że Płock nie istniał.

Płock głownie robił grę indywidualnymi umiejętnościami zawodników. Pokazał jak istotne, aby mieć ludzi, którzy wygrają 1 na 1 (ten Gruzin). Plus zawodnik ze świetnie ułożoną stopą pod stałe fragmenty (Furman). Tu liczę, na Stilica.

A propos Semira - on musi grać i wróci do formy. Widać, on ma ten zmysł cały czas tylko najzwyczajniej brakuje mu pewności siebie, wyczucia zagrania w konkretnych sytuacjach. A to tylko zdobędziesz meczami, nie treningami.

Kolektywnie wygląda to dobrze, ale na letnie okienko jednak priorytetem wzmocnienie z przodu.

abcabc 18.03.2017 00:48

Radocha była jak po meczu pucharowym (do którego w tym roku dojdzie :)).
Załuska faulowany, chociaż mógł mocniej wchodzić (co to za sędzia?). Ale największa wina obrońców. Głowackiego i Sadloka.
Jak mogli dopuścić, żeby przeciwnicy przepychali tłumnie ich bramkarza? Od tego są, żeby ich blokować i robić miejsce dla bramkarza.
Głowacki też przy drugiej bramce trochę zawalił (i Gonzo), ale nie aż tak jak przeciwko Ległej, kiedy to złamał linię spalonego i się machnął. Wtedy to nawet Cywka mniej zawalił.
Bajania , że Videmont słaby mogą tylko pochodzić od wielbicieli drwali i ogólnej młócki. Wyrafinowany zawodnik jest zbyt wyrafiinowany, lepiej żeby tak na chama grał (choć Stilic, mam nadzieję, że jednak nie "piesek". :lol:).
Promowanie na siłę Bartosza to dyletantyzm. Strzelił bramkę, ale robił to w tak niepewnie, że było dużo szczęścia, że wpadło.
Bartosz na razie z ławki powinien wchodzić (choiaż Cywka od niego dużo lepszy nie jest).
Videmont i Stilić powinni więcej szans dostawać. Boguski nie musi zawsze być w pierwszym składzie.

JrQ- 18.03.2017 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1466865)
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero
- krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski.

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.

Co za bzdury. Po zdaniu pogrubionym przestałem czytać :rotfl:

azkaz 18.03.2017 00:58

My strzeliliśmy 3 piękne bramy, oni dwa farfocle spowodowane w....ieniem na biernosc sedziego. Ostatnio taka radość u Nas to była jak Mały strzelił po rykoszecie Szmatule i przełamaliśmy passę porażek

WioReXXX 18.03.2017 01:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1466865)
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero
- krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski.

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.

Gdyby nasz pomocnik mial chociaz 1/3 atutow, ktore wypisujesz jako wady Lloncha, to w wieku 24 lat bylby nie osiagalny dla jakiegokowleik klubu z tej ligi.

Jakie to niesamowite, jak niektorzy z walki o utrzymanie przeskakuja na poziom "defensywny pomocnik ma slaba kiwke"

UcheJ 18.03.2017 01:28

Ludzie nie doceniacie w ogóle Maki on robi bardzo przydatną robotę!!! Łączy bardzo dobrze atak z Obroną umie podać do przodu. W obronie dużo odbiorów. Trochę moim zdaniem przesadzacie.

Patryko 18.03.2017 01:49

Llonch to taki Wilk tylko że potrafi jeszcze grać w piłkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl