![]() |
Mnie w tym meczu najbardziej podobał się moment kiedy dzięki dopingowi poczułem się jak parę lat temu. Znów chociaż przez chwilę razem i znów mimo 12 a nie 20 tys na pełnej k..
|
Piękny mecz, wspaniałe emocje na trybunach.
Ode mnie plus dla Lloncha, miał sporo świetnych odbiorów, jeśli się nie mylę to on odebrał piłkę przy pierwszej bramce, co umożliwiło nam przeprowadzenie kontry. Słabiej natomiast zagrał Mączyński, dużo niepotrzebnych strat. Czołowa ósemka wydaje się niemal pewna, mecz z Lechem zapowiada się pięknie. Liczę na 25 tys. |
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.
|
Moim zdaniem Videmont w drugiej polowie calkiem niezle sie rozkrecil.
|
Czy ktoś dostał kartkę która wyklucza go z meczu z Lechem?
|
Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Łukasz ma szansę po dzisiejszym meczu na wyróżnienie za paradę kolejki i klops kolejki... nadal uważam, że to dobry bramkarz, ale ciągle co jakiś czas ma nieprzewidywalny odpał.
Subiektywnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że Videmont nadal na 60% swoich możliwości. Kaliber Małeckiego to z pewnością nie jest. Ja tam słabszej dyspozycji Mąki nie widzę i nie spodziewam się go ujrzeć na ławce w najbliższym czasie. Cieszy systematyczny powrót do formy Stilica i gol Bartosza. Szczególnie w takich okolicznościach. Szkoda, że bramki traciliśmy po głupich błędach. Zarówno w Warszawie, jak i dziś. Dodatkowo te paskudne dośrodkowania Furmana siały niezły chaos pod naszą bramką. Trochę w stylu Kosowskiego te jego wrzutki... Ładnie to wygląda w tabeli. Może uda się Lechowi wyrwać pkt. W tym momencie jednak wydaje mi się, że to najmocniejsza ekipa w naszej lidze. No i czekam na Kolumbijczyków. Może być ciekawie. |
Jak to było z tą zmianą? najpierw schodzi Boguski i siada na ławce rezerwowych, a za chwilę widzę że to jednak Llonch zszedł.
|
Zobaczył "9" na tablicy tylko że to dotyczyło zmiany Wisły Płock.
|
Cytat:
|
Cytat:
ktoś tu odleciał mocno |
Cytat:
|
Cytat:
Moim zdaniem będzie grajek. |
Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene. |
Cytat:
|
Oglądałem bramkę Stilicia i byłem niemal pewien że to totalny fuks... No ale potem sobie myśle że taka wrzuta na pałe bez patrzenia to zupełnie nie w stylu Stilicza... Gdyby tak wrzucił Mały albo RB9 to byłby fuks ale Stylicz...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Albo, aż strach pomyśleć co by było gdyby strzelał :D
|
Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą. Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare. Zmiany zrobiły swoje p.s. brac Merebaszwiliego |
:) Heh ostatnio taka atmosfera jak od 80 minuty to chyba byla na meczu z Lublinem o awans do pierwszej 8 a wczesniej to nie wiem .... chyba z Lazio :) .... bardzo sie ciesze z bramki Semira, fuks czy nie fuks, fajnie, ze to wpadlo. ... chlopaki z plocka sie porozbieraly a tu trzeba bylo sie ubrac :D
|
Cytat:
Jednak poza tym: - technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak. - szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się - mało atutów ofensywnych - przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero - krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski. Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle. |
Cytat:
Mi Videmont nie pasuje odkąd zoabaczylem go po raz pierwszy,zmanierowany Francuski piesek,tak twierdzilem i zdania nie zmieniam. A co do meczu,......do 80 minuty byla mała stypa. 2 frajerskie bramki ,pederaści bez koszulek na sektorze Gosci i w ogóle wsyztsko zjebane. A potem taka metamorfoza,gol Semira ,i potem ta szalona akcja,z C2 slabo bylo widać.mam w pamieci tylko wykrok bramkarza Plocka. I potem ta "dzikaaa" radosc,bo golu,czegos takiego na sektorze na dawno nie bylo,dla takich chwil warto chodzi na mecze.,zreszta frekwencja 12 tys na Płocku to dobry wynik.Cudo ,piekne momenty ktore zostana na dlugo.licze na mobilizacje i minimum 20 tys za 2 tyg na sprzęcie AGD./ |
Zwatpilem po stracie na 1:2. Ale w końcu mamy na ławce kogoś kto po wejściu może zrobić różnice. Dziś brama Semira, asysyta Zachary i gol Bartosza.
Videmonta nieskreslalbym jeszcze. W drugiej połowie się rozkręcił i oprócz tego komicznego drybligu grał nieźle. Kilka razy fajnie wpadł w pole karne i szukał podania na klepkę. Ogólnie jak zaczęliśmy grać piłką i przejmować inicjatywę w drugiej połowie to można było dostrzec atuty w jego grze. Dajmy mu jeszcze trochę czasu. Jestem dobrej myśli co do niego. Llonch wg mnie to przekozak. Dynamiczny, niezmirdowany. Jedyne czego mi brakowało w jego grze to przerzutów i podań nie tylko do najblizego ale w drugiej połowie dwa razy super przerzucił piłkę i kilka razy zagrał dłuższe celne podanie co daje do myślenia, że naprawdę ma wysokie umiejętności. Ale i tak ze wszystkiego, najbardziej zapamiętam, jak w pierwszej połowie doskoczyl do bramkarza i obrońcy i odzyskał piłkę :D Brawo Wisełka ! Jest super ! |
Pięknie dziś na trybunach. Jak za dawnych lat. Brawo My!!
|
Ostatnio taki szał był po golu Małeckiego z Piastem. Tak po to się chodzi na stadion żeby przezywać takie chwile. Takie mecze cementują drużynę i napędzają frekwencje która jakby drgnęła w górę.
|
Cytat:
zaskoczony bylem ze 12 tys ludzi,na Jadze w bardziej prestizowym meczu bylo 11.....super ze frekwnecja idzie w gore,takie 15 tys zeby wlasnie na 'takich" meczach bylo i ten stadion juz jakos wyglada. Ale ludzie tez widzą ze wraca normalnosc ,sponsorzy ,klub idzie do przodu ,ma plany.Ludzie tez to widzą,i tez bardziej "sa z klubem" .nie tylko na forum czy przez internet. |
To prawda, takiego szału radości dawno nie było :)
Stillić ogromnie przyfarcił, ale to mocno podbuduje tego zawodnika. To było potrzebne i jemu, i kibicom. Videmont w pierwszej połowie zagrał katastrofalnie, ale w drugiej zasłużył by dograć do końca. Mam wrażenie, że więcej może dać drużynie w środku pola, niż na skrzydle. Brakuje mu szybkości, odstaje motorycznie, ale przegląd pola i technicznie jest niezły. Dobrze jednak, że na Lecha wraca już Mały. A jeszcze co do Pola, to przypomnijmy to że III ligowy hiszpański piłkarz, który dopiero wskakuje na poziom 'ekstraklasowy'. Myślę, że jego walory będą rosły wraz ze zrozumieniem gry drużyny. Poza tym fatalna gra Mąki też wpływa i na jego grę. Warto odnotować, że to bodaj 3 mecz z rzędu w którym ma przechwyt decydujący o bramce lub stwarzający znakomitą okazję. Sądzę, że tak za rok będziemy mieć mega grajka. Póki co zjada Popovicia. |
Brawo za walkę do samego końca, takimi meczami buduje się morale drużyny i nabiera pewności siebie. W głowach zostaje świadomość, że można odwracać losy spotkania. O tym jak to były ważne 3 punkty wszyscy wiemy. Brlek super zawody, warto zauważyć, że po wejściu Stilica, Petar świetnie sobie radził jako ten trochę cofnięty. Jak najbardziej powinni grać razem, jest to super alternatywa w środku. Pozytywny ból głowy Kiko jak obsadzić środek pola, a cieszy bramka Semira, który wraca do formy:). A kto wie w jakiej będzie za dwa tygodnie? Oby w takiej żeby Kiko musiał wybierać między Lionchem, a Mąką ;).
|
Dzisiaj to była wojna o punkty, którą wygraliśmy i super, brawo drużyna!
Chodziło o te 3 punkty, jak dla mnie reszta się nie liczyła. A że w takich okolicznościach.... Frekwencja jak dla mnie na plus, myślałem, że będzie gorzej. Gdyby udało się dobić do regularnego poziomu 14-15 tysięcy byłoby świetnie. Niektórzy tutaj narzekają na Lloncha - to już nie te czasy, żeby wybrzydzać takim zawodnikiem. Taki ktoś jest w drużynie bardzo potrzebny, jego grę ce..... naprawdę duża dyscyplina. Dla wszystkich maruderów - 7 miesięcy temu byliśmy na dnie i w rękach Jakuba M. A jak jest dzisiaj? Jest drużyna, walczymy o górną połówkę, są sponsorzy i partnerzy. |
Cytat:
Nie mówiąc o tym, że on motorycznie jest właśnie rewelacyjny - doskok, przyśpieszenie na kilku metrach plus biega tak jakby miał dodatkową parę płuc. Jak do tej pory - najlepszy transfer okienka z na równi z Goznalezem. Videmont - dla mnie casus Brleka. Myślę, że mylicie jego focha na twarzy z gigantyczną presją, którą on sobie sam tworzy. Za bardzo chce. To jest jeden z tych piłkarzy, którzy niekoniecznie mają tytanową psychikę, wyłączą się i odrazu będą grać. On tak jak Brlek - jak mu się zaufa, jak zagra kilka dobrych meczów, jak się tu poczuje komfortowo psychicznie to zacznie grać. Bo widać, że ma taki naturalny dryg do technicznej gry. Inna sprawa, że to nie jest dla mnie typowy skrzydłowy - nie ma przyśpieszenia i szybkości potrzebnych na tej pozycji. Bardziej podwieszony pod napastnika. Brlek - niesamowicie jak potrafił uwalniać się spod 2-3 zawodników rywala. Ma wielki potencjał i będzie coraz lepszy. Generalnie - hiper ważne zwycięstwo. Tak kształtuję się team spirit. I w pełni zasłużone. Były okresy, że Płock nie istniał. Płock głownie robił grę indywidualnymi umiejętnościami zawodników. Pokazał jak istotne, aby mieć ludzi, którzy wygrają 1 na 1 (ten Gruzin). Plus zawodnik ze świetnie ułożoną stopą pod stałe fragmenty (Furman). Tu liczę, na Stilica. A propos Semira - on musi grać i wróci do formy. Widać, on ma ten zmysł cały czas tylko najzwyczajniej brakuje mu pewności siebie, wyczucia zagrania w konkretnych sytuacjach. A to tylko zdobędziesz meczami, nie treningami. Kolektywnie wygląda to dobrze, ale na letnie okienko jednak priorytetem wzmocnienie z przodu. |
Radocha była jak po meczu pucharowym (do którego w tym roku dojdzie :)).
Załuska faulowany, chociaż mógł mocniej wchodzić (co to za sędzia?). Ale największa wina obrońców. Głowackiego i Sadloka. Jak mogli dopuścić, żeby przeciwnicy przepychali tłumnie ich bramkarza? Od tego są, żeby ich blokować i robić miejsce dla bramkarza. Głowacki też przy drugiej bramce trochę zawalił (i Gonzo), ale nie aż tak jak przeciwko Ległej, kiedy to złamał linię spalonego i się machnął. Wtedy to nawet Cywka mniej zawalił. Bajania , że Videmont słaby mogą tylko pochodzić od wielbicieli drwali i ogólnej młócki. Wyrafinowany zawodnik jest zbyt wyrafiinowany, lepiej żeby tak na chama grał (choć Stilic, mam nadzieję, że jednak nie "piesek". :lol:). Promowanie na siłę Bartosza to dyletantyzm. Strzelił bramkę, ale robił to w tak niepewnie, że było dużo szczęścia, że wpadło. Bartosz na razie z ławki powinien wchodzić (choiaż Cywka od niego dużo lepszy nie jest). Videmont i Stilić powinni więcej szans dostawać. Boguski nie musi zawsze być w pierwszym składzie. |
Cytat:
|
My strzeliliśmy 3 piękne bramy, oni dwa farfocle spowodowane w....ieniem na biernosc sedziego. Ostatnio taka radość u Nas to była jak Mały strzelił po rykoszecie Szmatule i przełamaliśmy passę porażek
|
Cytat:
Jakie to niesamowite, jak niektorzy z walki o utrzymanie przeskakuja na poziom "defensywny pomocnik ma slaba kiwke" |
Ludzie nie doceniacie w ogóle Maki on robi bardzo przydatną robotę!!! Łączy bardzo dobrze atak z Obroną umie podać do przodu. W obronie dużo odbiorów. Trochę moim zdaniem przesadzacie.
|
Llonch to taki Wilk tylko że potrafi jeszcze grać w piłkę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl