Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9768)

lukaszsz86 08.03.2017 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1466161)
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

jeśli na to zasłuży to pewnie tak, ale nie wiem czy Kiko odpowie Ci na to pytanie tutaj na forum

Przybyszewski 08.03.2017 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1466161)
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

Jest ktoś na forum kto regularnie ogląda treningi ? Jak się ten chłopak prezentuje ?

R33 08.03.2017 23:59

Ostatni raz na wyjeździe z nimi to chyba w 2010 r. wygraliśmy. Wtedy co przy praktycznie pustych trybunach grali (tam chyba jakiś sektor mieli otwarty), a w końcu wygrać musimy... tak więc tylko 3 punkty.

domin_czyzyny 09.03.2017 10:42

ostatni raz to było za Kasperczaka, przed pamiętnymi JOPowymi derbami

Herbi1303 09.03.2017 11:07

ostatni raz to było za Skorży, przy pustych trybunach 0:3. Było to tak dawno temu, że najwyższy czas aby chłopaki wywieźli 3 punkty z Łazienkowskiej. Ruch dał radę, Bruk Bet tylko przez swoją nie indolencję strzelecką tylko zremisował, więc czemu My nie możemy tam wygrać. JJJBG i czekamy na 3 punkty!

heoij 09.03.2017 11:28

Na Waszą prośbę, zapisy do Warszawy zostały przedłużone do soboty tj. 11.03 do godziny 13:00.

Kartki z danymi imię, nazwisko i PESEL należy przynieść do Sklepu Reymonta 22 w starej hali Wisły, od poniedziałku do piątku od 9-19 oraz w sobotę od 10 do 13.

Nowicjusz 09.03.2017 11:44

http://www.wislaportal.pl/32400,Pawe...a___Wisla.html

Arked 09.03.2017 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1466161)
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

Przy tak grającym Cywce to musi poczekać aż ten wypadnie za kartki.

Co do meczu to chciałbym żebyśmy wygrali, remis wziąłbym w ciemno ale raczej będzie w czape.

brylant17 09.03.2017 13:30

Będzie ciężko,ale wieżę,że będzie dobrze musi chciałbym aby gola strzelił Mały tak w 90 minucie :) bardziej wk...ic by się ich nie dało :D wyłączyć z gry Odjidja i Rdovica i będzie git malina.

kalafior1993 09.03.2017 15:30

"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga

arth_ur 09.03.2017 15:36

Oby to była zasłona dymna.

jonaf 09.03.2017 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1466238)
"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga

z drugiej strony:

"W ćwiczeniach na boisku udziału nie wzięli Maciek Dąbrowski i Michał Kucharczyk, natomiast Kuba Rzeźniczak nadal trenuje indywidualnie."

azkaz 09.03.2017 16:29

Gil sędzią meczu, kompletnie nie rozumiem jaki sens jest w tym, żeby oba mecze sędziował ten sam gość.

R33 09.03.2017 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1466225)
ostatni raz to było za Skorży, przy pustych trybunach 0:3. Było to tak dawno temu, że najwyższy czas aby chłopaki wywieźli 3 punkty z Łazienkowskiej. Ruch dał radę, Bruk Bet tylko przez swoją nie indolencję strzelecką tylko zremisował, więc czemu My nie możemy tam wygrać. JJJBG i czekamy na 3 punkty!

Skorża to akurat miał wyjątkowy nawyk przegrywania z Legią (z nimi to chyba raptem 2 razy wygrał u siebie w lidze - jesień 2007 i wiosna 2009, a grali często bo dochodziły jeszcze puchary krajowe). Tak jak wspominał @domin_czyzyny, to było w sezonie 09/10 na wiosnę za Kasperczaka.

Wojtas 09.03.2017 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1466238)
"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga


Moze byc zaslona,bo granie z Pawłem albo ze Zdenkiem czy z nimi dwoma...to rózne schematy i taktyki :) Kiko kombinuj,kombinuj.

mitmichael 09.03.2017 20:56

LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW

Mecze Legii z Wisłą to spotkania drużyn z największą liczbą zwycięstw w historii rozgrywek Ekstraklasy. Legia i Wisła stoczyły już ze sobą 148 meczów na tym samym poziomie. Wojskowi wygrywali 53 razy przy 56 zwycięstwach drużyny Białej Gwiazdy. Dzięki temu drużyna spod Wawelu ma na swoim koncie najwięcej triumfów nad zespołem ze stolicy ze wszystkich ekip występujących kiedykolwiek w elicie. Jest też jednym z siedmiu klubów w dziejach, który w Ekstraklasie zanotował więcej zwycięstw niż porażek Legia. Do niedzielnego klasyku obie drużyny przystępują w podobnych nastrojach. Legioniści w pierwszych czterech meczach obecnej rundy zgarnęli siedem z dwunastu punktów, zaś Wisła zainkasowała ich o dwa więcej. W dobrej, piłkarskiej formie są obecnie dwaj napastnicy Białej Gwiazdy – Paweł Brożek i Zdenek Ondrasek. To właśnie oni będą starali się siać postrach wśród defensorów drużyny ze stolicy. – Pozytywne jest to, że obaj strzelamy gole. We wcześniejszym meczu bramkę zdobył Paweł, teraz ja. Teoretycznie nie zmienia się zwycięskiego składu, ale zobaczymy. Jasne, że presję mamy na sobie obaj, bo każdy chce grać, lecz przekonamy się jaką decyzję podejmie trener.

Arkadiusz.Czerepach 10.03.2017 14:29

no to jest zastrzyk motywacji dla pilkarzy ;)

pietrekts 10.03.2017 18:08

Na legii
 
Zajrzalem na jakies ich forum i kloca sie strasznie miedzy soba, jedni pisza ze my slabi na wyjazdach a w obronie gra 40 letni emeryt i hiszpanski zaciag, inni pisza ze bedzie zle przytaczajac termalice i ruch, no ciekawe jak to bedzie

El'kabat 10.03.2017 18:25

Ciekawie będzie na pewno, jak sędziuje ten pojeb GiL.

Karawana jedzie dalej, róbmy swoje, a może uda się pokusić o niespodziankę.

LucjuszWielki 10.03.2017 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietrekts (Post 1466343)
... w obronie gra 40 letni emeryt i hiszpanski zaciag..

dobrze ze w cwe7ce grają same młodzieniaszki....

FraMat 10.03.2017 21:31

Będzie ciężko.
Legia nie podejdzie do nas lekceważąco jak do Ruchu.
Mam nadzieję, że nie przegramy, a nasi piłkarze uczynią jakiś kolejny krok do przodu w kreacji gry i wejdą na wyższy poziom. Po to, by następne mecze coraz lepiej wyglądały.

Wojtas 10.03.2017 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1466356)
Będzie ciężko.
Legia nie podejdzie do nas lekceważąco jak do Ruchu.
Mam nadzieję, że nie przegramy, a nasi piłkarze uczynią jakiś kolejny krok do przodu w kreacji gry i wejdą na wyższy poziom. Po to, by następne mecze coraz lepiej wyglądały.



bedzie bardzo ciezko,tu nie ma co w ogóle dyskutować.Dlatego wazne byly te 3 pkt w Gliwicach.
Ale ...nawet jesli (odpukać) nam sie w W-wie nie powiedzie,,to jak popatrzec na kalendarz ...wyglada on do konca dobrze.Musimy wejsc do grupy Mistrzowskiej,z ciezkich to tylko mamy Amike i to u siebie na ktora trzeba sie mega zmotywowac.
Takze w Wawie walczymy ,remis byłby super,ale wiadomo ze z Legią to i za Kasperczaka lubilimsy tam dostać oklep.Ale oni dostawali go za to u nas i tak to juz bylo przez lata .Eh fajne te mecze byly keidys :)

Karherop 10.03.2017 22:58

Mecz z Legią nie będzie kluczowy jeśli chodzi o nasz awans do 8. Taki będzie mecz z Orlenem i Termaliką. Oczywiście wiadomo, że każdy punkt przybliży nas do grupy mistrzowskiej. Myślę, że ważniejszy w tym meczu będzie aspekt medialny. Jeśli ugramy dobry wynik, skończą się żarty warszawiaków o IV ligowym trenerze. Najnormalniej w świecie będzie im wstyd :) Damy też mocny sygnał dla kibiców w całej Polsce - wracamy do gry o coś więcej w tej lidze.

Ogryzek 10.03.2017 23:07

Nie jestem optymistą przed tym meczem i remis wziąłbym w ciemno. Niemniej liczę że nie będzie jakiegoś blamażu. Walczyć Wisła walczyć! :)

Stelio 11.03.2017 01:07

Myślę, że padnie dosyć rozsądny wynik, tzn. w myśl zasady "nie może być zbyt pięknie" dostaniemy oklep 2/3:0 i nastroje do koljnego meczu znowu opadną. Ot taka sinusoida drużyny ze środka tabeli, śledząć wyniki Wisły od paru lat można spokojnie przewidzieć stratę punktów, szczególnie z ległą..

radek2323 11.03.2017 01:09

A ja jestem optymistą jesteśmy w stanie się im postawić trzeba zapierdal...I będzie dobrze Wiselko tylko zwycięstwo!

Mixu 11.03.2017 01:22

Remis biorę w ciemno.

Niech wygra lepszy.

I niech Gil ma dzień konia a nie dzień sprzedawczyka.

patti 11.03.2017 01:42

W tym sezonie zagramy z legla 2 razy... raz remis, raz wygrana. Jak bedzie w Niedziele??... chyba remis
Najwazniejszy mecz bedziemy grac z plockiem... jesli wygramy, mamy grupe mistrzowska

wściekłe pięści węża 11.03.2017 11:28

Wypowiadając się nt. najbliższego meczu, Jacek Magiera zwrócił uwagę na pomoc sędziów i innych organów e-klasy udzielaną Legii.

Cytat:

- Zawsze tym meczom towarzyszył szacunek. Gra była fair i takie mecze lubię. Zupełnie inaczej jest dzisiaj
Dobrze wiedzieć, że jednak ktoś tam w Warszawie nie udaje, że tego nie widzi.

;)

Emenems81 11.03.2017 12:02

2-0 dla nas, Brożek x2.
W Wawie komplet, więc piłkarzyki nie udźwigną presji ;)

serek.c2 11.03.2017 12:10

Czuję w....... niestety.

brylant17 11.03.2017 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1466381)
Czuję w....... niestety.

Fajny z ciebie kibic skoro nie wierzysz w swoją drużynę....

arth_ur 11.03.2017 12:33

Lepiej się nakręcić na "pewną wygraną" z 7 a w niedzielny wieczór wieszać psy na Ramirezie.

Ogryzek 11.03.2017 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1466383)
Lepiej się nakręcić na "pewną wygraną" z 7 a w niedzielny wieczór wieszać psy na Ramirezie.

Dokładnie też tak myślę.

Niestety niektórzy uwierzyli że jesteśmy wręcz faworytem bo legła się potknęła 2 razy u siebie. Dopiero będą Ramirez i piłkarze jechani po porażce skoro byliśmy faworytami. Ale my nie nie jesteśmy faworytami więc nie ma się co napinać.

Co nie znaczy że i my nie możemy sprawić niespodzianki.

domin_czyzyny 11.03.2017 13:08

Mam nadzieje na dobre defensywne ustawienie. Skupienie i asekurowanie. Wtedy mozemy raz czy drugi ukąsić cwelke z kontry.

ashkeczup 11.03.2017 13:22

Za wszystko więcej niż porażka powinniśmy nosić naszych grajków na rękach. Nie tak mocna Wisła już przy Ł3 przegrywała, nie oczekujmy samych zwycięstw.

JrQ- 11.03.2017 13:31

Liczę, że powalczą nasi, wtedy będzie szansa na korzystny wynik.

serek.c2 11.03.2017 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1466382)
Fajny z ciebie kibic skoro nie wierzysz w swoją drużynę....

Dajże już sobie spokój synku z takimi mądrościami.

19sebawro06 11.03.2017 15:05

Bedzie 1-0 ale nie wiem dla kogo. Oby dla nas

Levis88 11.03.2017 15:15

W tej lidze każdy wynik jest możliwy :) a patrząc realnie po ostatnich meczach stołecznych to raczej pogrom nam nie grozi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl