Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lechia Gdańsk, 3 grudnia, godz.20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9739)

Siemion 03.12.2016 14:49

Też się nie raz nad nim zastanawiałem, ale widocznie nie widzę tego, co widzą trenerzy. Z jego dośrodkowaniem i strzałem widziałbym Mójtę zdecydowanie na lewym skrzydle. Na obronie sam jest dla siebie zagrożeniem. Ktoś zrobił mu kiedyś dużą krzywdę czyniąc go LO.

mitmichael 03.12.2016 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1458449)
A nie wystarczyło Ci 88 minut Bartosza z Pogonią żeby dostrzec, że to jeszcze nie jest najlepszy moment na wrzucanie go do pierwszego składu w prestiżowych meczach? Gyurcso potraktował jego nogi jak sitko, Peszko, Haraslin czy Kuświk zrobią to samo. Nie twierdzę, że Kuba jest słaby, ale mimo to wolałbym (chujowego) Mójtę.

W tym meczu to akurat nikt dobrze nie zagrał, nie tylko Bartosz wiec podsumowywanie go po tym spotkaniu jest nie na miejscu. Mojta na prawde? mam nadzieje, ze nie bedziemy musieli go z musu wystawiac, niech siedzi sobie na ławce i wchodzi co najwyzej przy dobrym wyniku bo przy gorszym tylko bedzie kibicom cisnienie podnosil

mcrap 03.12.2016 15:53

A ja w przeciwieństwie do hurra optymistów, remis biorę w ciemno. Wiem, że potrzebujemy punktów i fajnie jest marzyć ... ale trzeba jednak realnie stąpać po ziemi. Oczywiście mam nadzieję, że zostanę pozytywnie zaskoczony przez piłkarzy Wisełki.

Jazda, jazda, jazda ... !!!

regan 03.12.2016 16:31

Trzeba zagrac jak z legia. Twardo i nieustepliwie. Jesli Glowacki nie zagra to nie ma co liczyc na dobry wynik. Ja jestem poki co dobrej mysli :)

Maciek17 03.12.2016 19:36

Jest kapitan, wraca też Tomek Cywka.
http://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.ne...78771377_o.jpg
http://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.ne...32741982_o.jpg

mcrap 03.12.2016 19:45

Jest Arek!! To może i powalczymy o 3 punkty :)

wolfu 03.12.2016 22:25

Bajlando, jest pięknie! Brawo panowie, byliście zajebiści!!!

mcrap 03.12.2016 22:34

O ja człowiek małej wiary! O ja głupi! Co za mecz, co za emocje! Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)

Maciek17 03.12.2016 22:34

Czyli po tej kolejce zostajemy w górnej połowie!

Brawo panowie, wreszcie koncentracja i skuteczność.

P.S. Karny karnym, ważne, że nie strzelił. Alan nauczka na przyszłość. ;)

brylant17 03.12.2016 22:35

Brawo PANOWIE BRAWO!!! widać,że zadziała rozmowa z psychologiem na szybko:

plus za to,że nie cofamy się po strzelonym golem jak to było za Wdowczyka
co pograli przy drugiej bramce klasa światowa
Mączyński prze kozak dzisiaj oby został
współpraca na linii Sadlok--->Małecki
na minus

Gra w drugiej połowie troszkę chaotycznie,ale było ok
Mały sam chciał czasami,ale nie czepiam się


P.s craxa dz...wo derby blisko!!!
P.s 2 zawsze nad wami!!!

Chwilo trwaj!!!

tomytom 03.12.2016 22:39

Najlepsze, że Boguski znów miał szansę na trójeczkę ;-)

ulTraS 03.12.2016 22:48

Jazda na dupach, walka. Brawo kierwa! Ale to co Brożek dziś grał to ukłon z mojej strony

Revolver 03.12.2016 22:51

Wszystko git, ale ku*wa mać - czy my naprawdę nie mamy nikogo lepszego do wykonywania rożnych niż Popović?

Mixu 03.12.2016 23:02

Ręka do góry kto się spodziewał takiego scenariusza? Bo ja na pewno nie. Fakt że pierwsza bramka pozwoliła nam pograć z kontry gdzie Brożek (który przypomniał sobie najlepsze lata chyba ;) ) pięknie rozdziela piłki i jego gra bez piłki jest znakomita.

Wielkie brawa za WOLĘ WALKI bo ta drużyna jeździ na dupach aż miło i nawet jeśli będą słabsze wyniki to szacunek bo robią co mogą. Ciężko wskazać kogoś na minus bo Uryga mimo że dał Lechii karnego to znowu zagrał dobre spotkanie.Głowa profesura to już standard, może zagra jeszcze jeden sezon, daj mu Panie Boże zdrowie. Sadlok z Jovicem znowu elegancko. Popović nie był tak widoczny jak w poprzednich spotkaniach i wydaje mi się że kondycyjnie trochę odstawał. Brlek dobrze, czasami fajnie zabierał się z piłką. Mąka to nasz nowy Iniesta i tyle w temacie. Skrzydła znowu bardzo dobrze: Małecki zapieprzał jak dziki dzik, Boguś znowu coś zmieścił. Brożek jak wyżej, złapał formę i gra jak z nut.

Bartosz to jednak lepszy materiał na skrzydłowego niż na bocznego obrońcę, i nadaje się na zmiennika bo ten chłopak ma motorek w dupie. Zachara dobrze zachował się przy bramcę, wierzę w niego że będzie naszym asem w rękawie czy to przy zmianach czy przy kontuzjach napastników. Jeśli tak nasz przód będzie grał to Ondrasek będzie miał problem wskoczyć do 1 składu.

Panowie WIELKIE WIELKI BRAWA. DZIĘKI ZA DZIŚ.

SOBOL I KMIECIK JESTEŚMY Z WAMI.

piotek 03.12.2016 23:06

Żeby tylko nikt nie wpadł na pomysł podmieniania Sobola w zimie... Lepiej tę kasę dać na nowe umowy z zawodnikami.

swiety37 03.12.2016 23:07

No to pytanie o derby: Rysiek po takiej przerwie do składu, czy zostawiamy Alana z którym w składzie dobrze nam idzie???

wolfy 03.12.2016 23:11

Napiszę to samo co w temcie o naszym duecie trenerskim:

Przyznam szczerze, że nie sądziłem że Sobolewski tak szybko odciśnie swoje piętno na drużynie, ale po czterech ostatnich meczach widać nie tylko jazdę na dupach, ale też świetne rozpracowanie taktyczne rywala.
Zwłaszcza ostatnia taktyka pod Lechię, gdzie wisłą grała bardzo mądrze w obronie, prawie zawsze 9-ciu zawodników za linią piłki i błyskawiczny doskok do rywala na 30-tym metrze od naszej bramki. Lechia była straszliwie sfrustrowana grą Wisły (kilka złośliwych fauli), próbowali górnych piłek które padały łupem Głowackiego i Urygi. I to wszystko mimo obiektywnej przewagi piłkarskiej rywala (moze poza Brożkiem i Mączyńskim, profesura).

mitmichael 03.12.2016 23:11

Kolejny piekny wieczor przy Remonta. Nawet weszlo prosilo o to zeby Wisła zachowała srednia strzelonych goli :D Lider odeslany z kwitkiem, sedzia nie przeszkadzał wiec mozna bylo grac spokojnie. A teraz najwazniejszy mecz sezonu czyli Wielkie Derby Krakowa. Krakow znowu musi byc czerwony. Mamy 8 miejsce w tabeli, teraz tylko w gore :)

BlurgH 03.12.2016 23:13

Moim zdaniem Uryga powinien zostać - niech się ogrywa, bo za chwilę Rysiu czmychnie za lepszą kasą, Arek odejdzie na zasłużoną emeryturę i zostaniemy bez ani jednego ogranego stopera. I żeby nie było,cały czas uważam, że na gwałt potrzeby SO.
Za dzisiejszy mecz nisko chylę czoła całej pierwszej drużynie i sztabowi szkoleniowemu.
Takie mecze mają szansę nakręcić frekwencję i zachęcić sponsorów.
Za tydzień poproszę powtórkę !

wolfy 03.12.2016 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1458483)
No to pytanie o derby: Rysiek po takiej przerwie do składu, czy zostawiamy Alana z którym w składzie dobrze nam idzie???

Raczej Uryga. Rysiek po kontuzji, sam z siebie nie jest bezbłędny w obronie (chociaż lepszy w ofensywie), za to Uryga jest ewidentnie na wznoszącej formy i gra coraz pewniej. Dzisiaj kolejny dobry mecz (mimo że zostawił nogę przy karnym).

Poza tym trzeba pamiętać, że Ryśka pewnie nie będzie po przerwie zimowej, a na bank po sezonie.

FraMat 03.12.2016 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1458399)
Jak dla mnie to Lechia to taka drużyna złożona z bardzo dobrych grajków, ale jako całość, bez charakteru. W tym upatruję naszej szansy.

Podtrzymuję swoje zdanie.
Podobnie przed chwilą w " canal dodać" powiedział Mączyński: "wygraliśmy charakterem".










Proszę o ciąg dalszy za tydzień przeciwko wiadomo komu.

Vinci 03.12.2016 23:17

Mam nadzieję że dzisiejsza wizyta w loży Jóźwiaka nie zwiastuje kolejnego odpływu z drużyny. Wynik super. Nic tylko umocnić pozycję w tabeli ogrywając Cracovię.

crux.a 03.12.2016 23:28

Marzy mi się Sobolewski jako trener na ćwierć wieku, jak Ferguson. Takie marzenie, a co:)

Mąka powiedział nam w pomeczowym wywiadzie coś ważnego, za co jestem mu wdzięczny. Nie, nie myślę o zapewnieniach, że źle to już było, sądzę, że nadal są jakieś zaległości, Sarapata nie ma przecież drukarni kasy. Myślę o tym, co chyba dwa razy powtórzył, że każdy z nich ma aspiracje, żeby zagrać w lepszej lidze. Nie w lepszym klubie, ale w lepszej lidze.

Oglądałem niestety tylko drugą połowę, więc nie oceniam. Ale dziękuję za walkę, świetną taktykę, trafione zmiany i odbudowywanie twierdzy R22.

Coglin 03.12.2016 23:29

Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.

ichigo 03.12.2016 23:39

Ktoś tu chyba nie zrozumiał co ten gif przedstawia :D

AS82 03.12.2016 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1458480)
Wszystko git, ale ku*wa mać - czy my naprawdę nie mamy nikogo lepszego do wykonywania rożnych niż Popović?

Przecież to Popović asystował przy golu Głowy..

JrQ- 03.12.2016 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1458480)
Wszystko git, ale ku*wa mać - czy my naprawdę nie mamy nikogo lepszego do wykonywania rożnych niż Popović?

Przecież padł gol na 1-0.
Wam to nigdy nie dogodzi...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1458485)
Napiszę to samo co w temcie o naszym duecie trenerskim:

Przyznam szczerze, że nie sądziłem że Sobolewski tak szybko odciśnie swoje piętno na drużynie, ale po czterech ostatnich meczach widać nie tylko jazdę na dupach, ale też świetne rozpracowanie taktyczne rywala.
Zwłaszcza ostatnia taktyka pod Lechię, gdzie wisłą grała bardzo mądrze w obronie, prawie zawsze 9-ciu zawodników za linią piłki i błyskawiczny doskok do rywala na 30-tym metrze od naszej bramki. Lechia była straszliwie sfrustrowana grą Wisły (kilka złośliwych fauli), próbowali górnych piłek które padały łupem Głowackiego i Urygi. I to wszystko mimo obiektywnej przewagi piłkarskiej rywala (moze poza Brożkiem i Mączyńskim, profesura).

A moim zdaniem to była zwykła obrona Częstochowy z dużą dawką szczęścia. Zobaczymy jak będzie dalej.

PS: biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań jesteśmy najlepsi w lidze.

Adenalix 03.12.2016 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1458492)
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.

E23, sama góra;-) A poważnie to wyglądało to dziś niepoważnie. Szczególnie, że mecz był w weekend, mecz o przystępnej porze, a emocji było od pierwszych minut sporo. Kto nie był... nie widział Mikołaja w roli technicznego;-)

DysoN 03.12.2016 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1458492)
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.

E23. U nas w piknikowej krainie kibicow tez mniej niz w środę ale proporcjonalnie ubytek względem C raczej mniejszy.

AOT 03.12.2016 23:51

Przeczytajcie to uważnie, bo to istotne.

Jak to jest możliwe, że na mecze Wisły chodzi niecałe 10 tys. ludzi? Przecież to jest jakiś żart. Wisła dźwignęła się bagna w którym była (potwierdził to nawet przed chwilą Mączyński w c+). Atmosfera wokół klubu się prostuje. Jak wcześniej się tylko ciągle słyszało negatywne newsy, tak teraz co chwila dobre info. A to jakaś firma partnerem Wisły, a to kolejna. Drobne kroczki, ale jednak.
Do tego chłopaki grają taką piłeczkę, że naprawdę się przyjemnie patrzy. Obczajcie sobie skrót w necie z dzisiejszego meczu, przecież oni klepią takie akcje że aż się chce oglądać.
Ja wiem, zimno jest, mi też się dziś nie chciało, ale bez kitu był taki fajny mecz, że gdybym nie poszedł to bym się na siebie w....iał, że mecz z karnetu zmarnowałem. Ludzie, przecież każdy sprzedany bilet jest ważny, ale już pieprzyć pieniądze! Idźcie na mecz, bo na Wiśle po prostu jest ostatnio mega fajnie.
Kolejna rzecz która mnie dosłownie rozwala to gwizdy pikników z E (do których sam się już dziś zaliczam!!) na pozdrawianie Ruchu i Widzewa. Nie no, serio, mam taką bekę z tego że to szok. Co to ....a za różnica dla janusza z wąsem czy zgoda jest z tym czy tamtym? Jakie janusz ma z tym problemy, skoro i tak nikogo z Gdańska czy Łodzi nie zna? Dla mnie to jest śmiech na sali. A już fochy ludzi z C, którzy teoretycznie powinni być bardziej zorientowani w "klimacie" to jest porażka totalna. "Nie ide na C, bo tam lubią R&W" no ....a :D Nie chcę się bardziej zagłębiać w ten temat, bo to nie miejsce i okoliczności, ale jak jesteś kibolem z C, ale nie chodzisz bo sie obraziłeś za Ruch.... to się ....a zastanów nad sobą i kształtem ruchu kibicowskiego :D

Kończąc ten przydługawy wywód chciałem napisać, że jeśli zdarzyło ci się zaśpiewać hymn Wisły, to przypomnij sobie słowa drugiej zwrotki. A następnie przestań se robić z gęby cholewę i "znów przyjdź na jej mecz", bo tak naprawdę nie ma powodu, dla którego miałbyś nie iść. Wyniki są, dobra gra jest, sytuacja organizacyjna wydaje się spoko, do tego nawet Boguski napierdala bramy jak szalony. No i przed nami derby z rurami ze złej strony Błoń.

Pozdrawiam wszystkich i cała Wisła zawsze razem!


Edit: właśnie się zorientowałem, że my już jesteśmy w pierwszej ósemce! Koniec marudzenia i wszyscy na stadion.

Mixu 03.12.2016 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1458498)

A moim zdaniem to była zwykła obrona Częstochowy z dużą dawką szczęścia. Zobaczymy jak będzie dalej.

Zgodzę się z tym że mieliśmy dużo szczęscia. Naprawdę farciło nam dzisiaj, szczególnie że Załuska w bramce jest strasznie ociężały i przez to spóźnia się do piłek. Ale co do obrony to nie była obrona Częstochowy bo to było mądre bronienie, bronienie wyćwiczone. Nie wiem czy Sobol czy Wdowczyk im to wpoił ale Lechia mimo że potrafi naprawdę grać do przodu miała baaaardzo ciężko. Co do czego mógłbym się przyczepić to do tego że czsasami brakowało przytrzymania piłki w środku pola i uspokojenia gry.

DysoN 03.12.2016 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 1458502)
Przeczytajcie to uważnie, bo to istotne.
. "Nie ide na C, bo tam lubią R&W" no ....a :D Nie chcę się bardziej zagłębiać w ten temat, bo to nie miejsce i okoliczności, ale jak jesteś kibolem z C, ale nie chodzisz bo sie obraziłeś za Ruch.... to się ....a zastanów nad sobą i kształtem ruchu kibicowskiego :D

No ale moze właśnie część się zastanowiła, przemyślała i postanowiła albo to wszystko odpuścić sobie ale przenieść się na inny sektor? Żadnymi statystykami ani ankietami nie dysponuje ale optycznie tak to właśnie wygląda.

La Furia Dell' Est 04.12.2016 00:02

Marzliśmy tak jak i TY;)
A co do meczu....Ogólnie super, i jak miałbym się do czegoś przyczepić, to chyba "elektryczny" Załuska i "sędzina" jakiś taki przewrażliwiony na każdy kontakt naszych obrońców...Ogólnie- mimo zimna- zajebiście;)

Wojtas 04.12.2016 00:02

Piłkarze jak kiedys kibice,mogli zagrac na nosie i nie podchodzic pod sektor,albo pocieszyc sie do pustych trybun.Bo to jakas zenada jest.

Jak nie idziesz na C to nie,idz gdziekolwiek indziej masz do wyboru jeszce jakies 20 tysiecy innych krzesłek.
Ok czesc ludzi nie chodzi na mecze bo niepodoba im sie Ruch.Ok ,ale co z tego?Co pokazujesz nie chodzac wogole na Wisle?Nic,a klub nic nie zarabia,bo te marne 9 tys ludzi dziś na 34 tys stadione to jakaś kpina.Wisla nie zarabia ,Kibiców nie ma.No sory ale to jest kolo zamkniete.

CO do meczu to widać walkę i jakby ręke Sobola,gralsimy zorganizowani z tyłu i dobrze ustawieni.fakt mielismy szczescie ,ale gdyby los mial zrócic ile nam zabrał to do konca sesozu powinnismy wygrywac po 3;0./

AOT 04.12.2016 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1458505)
No ale moze właśnie część się zastanowiła, przemyślała i postanowiła albo to wszystko odpuścić sobie ale przenieść się na inny sektor? Żadnymi statystykami ani ankietami nie dysponuje ale optycznie tak to właśnie wygląda.

serio? Z powodu przetasowań na mapie ktoś sobie odpuścił Wisłę? Ludzie dorośnijcie. Nawiasem mówiąc - nie jestem historykiem i nie mam pewności- ale czy to nie z Ruchem Chorzów właśnie Wisła miała kiedyś dobrą zgodę? Ludzie, bez podniecania się, przyjmijcie to na chłodno. No chyba że chcecie się obrazić.

Tylko się zastanówcie jak to będzie wyglądać jak żydy wjadą na sektor gości, a z naszych własnych sektorów pójdą gwizdy na R&W.

R33 04.12.2016 00:11

W drugim golu przy asyście ,,Mąki" to aż nam obrońca stojący na linii Lechii brawo bił. :D

AntyMod 04.12.2016 00:19

dzis duzo farta ....czy naprawde Zaluska musi byc pewniakiem w bramce ???

masada 04.12.2016 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1458492)
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.

Po prostu na ten moment jest nas 10 tys. Chyba trzeba to w końcu zaakceptować. A już na pewno takimi tekstami ich niestety nie zmobilizujesz. ;)

Ja mam inne przesłanie: nie było wcale tak zimno, na razie to wpadnijcie chociaż na derby.

Naprawdę podobało mi się pojednawcze powtórzenie Tylko Wisła TS z młyna po gwizdach na układy z E i G. Przynajmniej tak to odebrałem i uważam, że w tą stronę trzeba iść. Rozejdzie się w końcu po kościach.

Patryko 04.12.2016 00:33

Wielkie dzięki za walkę. Mieliśmy dziś masę szczęścia tak naprawdę, ale jak to się mawia - szczęście sprzyja lepszym.

Jedna uwaga do pracy arbitra - Lechia powinna tak naprawdę kończyć mecz w 10-tkę, nie wiem co sobie myślał Kuświk grając dwa razy ręką w przeciągu 3 minut, chciał być lepszy niż Rzeźniczak? Przynajmniej za jedno z tych zagrań powinna być żółta kartka, oba zagrania z premedytacją. Czemu tego sędzia nie gwizdnął?

KOMINEK 04.12.2016 00:45

Lechia ma naprawdę dobrą pakę piłkarsko dorównywał chyba tylko Mączyński i Boban a mimo to my nie wygraliśmy na farcie tylko zasłużenia. Super taktyka i ogromne zaangażowanie.
Brawo cała Wisła. Kto nie był niech żałuje dla mnie najlepszy mecz rundy w naszym wykonaniu .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl