Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 31 października, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9722)

Karherop 31.10.2016 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1456099)
No własnie wtedy naprawde dobrze zagrał, myslałem ze chłopaczyna od tamtego meczu bedzie tak regularnie grac. Nic z tego.



Za Probierza to Alana nie bylo nawet w meczowych 18-stkach

Za Probierza zadebiutował w I drużynie Wisły (2 występy) i faktycznie wyglądał bardzo obiecująco. Widocznie wtedy nikt mu jeszcze nie powiedział, że nie może wykonywać podań do przodu.

pekaczech 31.10.2016 16:52

Wdowczyk na haloween zrobił nam psikus, nawet cukierka nie chciał...

Patryko 31.10.2016 16:59

Jeśli Alan już musi wystąpić to niech to będzie lepiej defensywny pomocnik. Na stoperze nikt już za niego jego błędów nie naprawi :(

Edit: no to mamy dream team, remis biorę w ciemno.

mcrap 31.10.2016 17:28

Też bym wziął remis w ciemno ... ale niestety pachnie totalnym wpierd...em. Obym się mylił :(

pekaczech 31.10.2016 19:36

Wolfy odszczekasz może co nieco? :)

bridgeburner 31.10.2016 19:54

z takim skladem, z taki klopsami w obronie przy straconych bramkach
ten wynik trzeba szanowac
gra caloksztaltnie poza zacmienien od 40 do 50 minuty calkiem niezla

mitmichael 31.10.2016 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1456085)
W takim razie remis to bedzie ogromny sukces

No i sie sprawdziło

mcrap 31.10.2016 19:56

Ufff jedank się uadało :). A nie wierzyłem ... oj ja niedobry. Ale po przerwie graliśmy dramat. Cieszmy się z tego remisu :)

wiesniak842 31.10.2016 19:58

Niestety nie dane mi bylo ogladac meczu. Patrzac jednak na sklad wyjsciowy a szczegolnie nasza line obrony to bardzo dobry wynik. Fajnie tez, ze nareszcie Wdowczyk zdjal Boguskiego co zaowocowalo bramka Bartosza.

PS. Szczegolnie trzeba sie cieszyc z faktu, ze po tylu kolejkach w koncu wydostalismy sie ze strefy spadkowej. Teraz tylko Leczna pyknac u siebie i bedzie git.

Fugiel 31.10.2016 20:00

Co do meczu - na papierze wyglądało fatalnie. Dziś 6 mecz bez porażki, wracamy pomału na powierzchnię.

Alan w obronie w miarę spoko, lepiej niż się spodziewałem, wygrał parę główek, raz uratował nas po błyskotliwym podaniu Popovica. Natomiast w ataku tragedia ...

Brelok fajnie strzelił, pozatym OK, mam nadzieję, będą z niego ludzie.

Szkoda, że Brożkowi nie wpadł ten lob ...

krzaq12 31.10.2016 20:10

Cytat:

Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.
Ja to tutaj tak tylko zostawię :DDDD

Brawo Petar, już jesteś lepszy od Urygi, dzięki czemu niektórzy nie będą Cie stawiać w jednym szeregu.

Dzięki za walke, choć gra raczej słaba.

Maciek17 31.10.2016 20:12

Po pierwsze... Alan, nie uciekaj od piłki!!! Masz super warunki fizyczne, co dzisiaj pokazałeś kilka razy. Więcej odwagi i zdecydowania, nie zabiegaj przed przyjęciem, a po przyjęciu pociągnij zdecydowanie czasem, zaryzykuj, będzie git.

W pierwszej połowie mega mądra gra, fantastyczne przesuwanie momentami i bardzo dużo zagrań z pierwszej piłki. Pietrzakowi na pewno nie pomogła dzisiaj słabsza dyspozycja Małego. Brożek na bardzo duży plus, Ondrasek walczak, ale jak dobrze dziś technicznie. Popović z Brlekiem (!), Jović. Nie hejtuję Boguskiego, forma formą, ale to inny typ zawodnika. Kilka razy też dobrze upłynnił grę. Bartosz niewidoczny raczej, ale wielkie gratulacje dla niego za bramkę, oby tak dalej. :)

Niestety kilkanaście minut kryminału dodaje dużą łyżkę dziegciu, grunt że udało się wyrównać i osiągnąć remis.

Przed meczem, z prognozami co do składu, wziąłbym remis w ciemno.
Musieli grać w pierwszej tak dobrze i rozpalić apetyty?

Edit: Brlek mi przypomina taką dynamiczniejszą wersję Jirsaka. Jeszcze dzisiaj ten gol, on też strzelał u nas piękne bramki. Oby spełnił się tutaj bardziej niż Czech. ;)

s1mone 31.10.2016 20:20

Ciężki był ten mecz. Generalnie graliśmy długimi fazami obronę Częstochowy. Zagłębie było lepsze wg mnie, szczególnie w drugiej połowie.

Fantastyczna bramka Brleka[!], normalnie Kałużny mi się przypomniał, albo Sobol jak jeszcze miał na tyle dynamiki, że był w stanie oddawać strzały z dystansu nie będąc zablokowany. W ogóle pierwsza połowa do straty gola była udana. Może i pozwoliliśmy Zagłębiu grać piłką, ale to my stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje, a Zagłębie nie wiedziało jak nas ugryźć.

W drugiej połowie daliśmy się zepchnąć i kupę szczęścia mieliśmy, że wyrównaliśmy.

Na minus bardzo wyróżniał się dziś Pietrzak, tyle co on głupich strat / bezmyślnych decyzji podjął to niektórzy za 3 spotkania takiej ilości nie zrobią.

Załuska mógł wyciągnąć strzał na 2:1 bo był świetnie ustawiony do strzału w długi... tyle, że był pewien że piłka nie pójdzie w światło. Nie mam do niego pretensji, tylko dzięki swojemu ustawieniu miał szanse to wyjąć. Większość bramkarzy by była bliżej środka i by tej piłki nie byli w stanie wyciągnąć. Załuska jednoczęśnie znakomicie wyczuł intencje i się ustawił tam gdzie przy takim strzale miał szansę bronić, ale potem spieprzył wszystko tym, że się nie ruszył. Szkoda bo byłby gracz meczu.

Mam nadzieję, że w następnym meczu zagramy lepiej i wygramy.

Bene Nati 31.10.2016 20:28

Długimi fragmentami da się tę Wisłę oglądać. Dziś tylko pierwsza połowa.

Brawa dla nowego zarządu, że wytrzymali ciśnienie i nie zwolnili Wdowczyka (pieniędzy i chętnych też pewnie nie było zbyt wielu).

PS. Nigdy nie wykrzyczę jego nazwiska na stadionie, ale trzeba mu oddać, że wykonuje kawał dobrej roboty.

AS82 31.10.2016 20:30

1.Mogliśmy ten mecz wygrać gdy przy stanie 1-0 swoje szanse zmarnowali Brożek i Ondrasek
2.Wszystko się posypało bo głupim faulu Małeckiego,od tego momentu i straty gola graliśmy gorzej od Zagłębia
3.Udało się wyrównać i z tego punktu trzeba się cieszyć

Gin 31.10.2016 21:09

Niestety Mały dziś nie był sobą w

Szneka 31.10.2016 21:10

Brawa za walkę. Uryga Brlek i inni dźwignęli dziś ciężar walki. Słabiej Ondrasek Brożek i Mały. Ważne że mamy punkt

Elefant 31.10.2016 21:20

Chorwacka wersja Urygi pozdrowiła dzisiaj swoich forumowych wielbicieli :)

Już chociaż to, że Bartosz umie dośrodkować powinno być przepustką do pierwszej jedenastki, patrząc na umiejętności w tym zakresie innego znanego zawodnika występującego na prawej pomocy.

Brożek zagrał swój najlepszy mecz od nie pamiętam kiedy. Najlepszy nie znaczy znakomity.

Żal jak mało brakowało by osiągnąć zwycięstwo. Trochę zimnej głowy w 46 minucie.

Jak schodzi Ondrasek w naszym systemie : "kopdoprzoduaondrasekitakwygrawszystko" powstaje dziura
wielkości rowu Marjańskiego.

kk666 31.10.2016 21:45

No cóż, warto zauważyć, że Alan po raz kolejny WYSTAWIONY NA NOMINALNEJ POZYCJI (ŚO) daje radę, co czynił już wiosną 2013 r. Później niestety ktoś zaczął robić z niego DMF-a, ze skutkiem zazwyczaj marnym... Dlatego ja na środku obrony tego chłopaka jeszcze absolutnie bym nie skreślał. Cieszy występ Brleka, jak niemal zwykle bardzo solidny Jović, pożyteczni Brożek i Ondrasek, pokazał się przy bramce niewidoczny raczej Bartosz. Wygląda na to, że możemy już myśleć o równaniu do górnej ósemki. Bez szaleństw, ale pamiętając o tym, co było tak niedawno, jakże cieszy!

Patryko 31.10.2016 22:43

Dobry remis biorąc pod uwagę przebieg spotkania i nasz skład. Cieszą bramki zdobyte przez rezerwowych i całkiem przyzwoita postawa Alana (aczkolwiek przy drugiej bramce mógł się lepiej zachować).

FraMat 31.10.2016 22:49

Popovic chyba zaliczył dzisiaj poważny zjaaaaaaaaaaaaaaazd...
Środek pomocy do szybkiej naprawy.
Brlek - super strzał, potem kilka razy pokazał umiejętności, ale też zgasł.
Ta drużyna pokazuje, że odrobina taktyki i porządnego ustawiania się i można pokonać wszystkich w tej lidze.
To zasługa Wdowczyka, oczywiście.

nieznajomy 31.10.2016 23:17

Pierwsza połowa bardzo dobra. Jak ją oglądałem, zastanawiałem się czy mamy szansę na mistrza, czy pierwszą trójkę, a co se będę żałował ( odpowiedź na pytanie - nic nie brałem) ;) druga niestety dużo słabsza. ( już nie myślałem o pierwszej trójce...) Jeśli chodzi o zmienników: Brlek w sumie na plus, strzelił ładną bramkę, pary razy dobrze zagrał ale powiem szczerze że długo mi znikł z radarów. Pietrzak biegał po skrzydle ale miałem poczucie że z Boguskim najsłabsi ( mogę się mylić) Bartosz brawa za bramkę. Zachara jak zwykle jakieś leżanki na murawie, nie wiem o co temu gościowi chodzi.... Ogólnie widać zwyżkę formy i widać to w tabeli. Pozdrawiam fanów Wisełki.

krzywy 31.10.2016 23:32

Szkoda tego loba Pawła, swoją profesorską grą zasłużył na tego gola. W takiej formie jest kilka długości przed innymi strikerami z eklapy

St Yabol 01.11.2016 01:03

Jak wygląda nasza sytuacja z kartkami?

Popovic nie zagra z Łęczną to na pewno, ktoś jeszcze się wykartkował? Trzeba mieć już na uwadze powoli nadchodzące derby, dobrze by było gdyby Małecki zaliczył kartkę i z tego co pamiętam to Guzmics

silver03 01.11.2016 01:58

Jak dla mnie Uryga nie rozegrał dobrych zawodów.

Jay jay 01.11.2016 03:34

Ile Wisła ma pieniędzy na zimowe okienko transferowe?

wiesniak842 01.11.2016 03:49

Tysiąc pińcet!!!

radek2323 01.11.2016 06:22

Uryga nie spalił nam meczu to najważniejsze :) 14 kolejka za nami jeszcze 16 ...wszystko przed nami.

St Yabol 01.11.2016 09:19

Uryga zagrał tak, że jego błędy nie miały raczej wpływu na wynik, ale kilka razy można było mieć pełne gacie.
Brlek poza bramką raczej szału nie zrobił, ale dobrze, że udało mu się strzelić. Z Łęczną też pewnie zagra od pierwszych minut za Popovica

Kowalski 01.11.2016 09:43

Mały, jest zmęczony. Nie można orać we wszystkich meczach jednym skrzydłem. trzeba nam drugiego skrzydła!

JrQ- 01.11.2016 09:45

Coś mi się wydaje, ze Brlek z Mączyńskim to będzie nasz optymalny środek od następnego meczu i że Popovic wypadnie ze składu na dłuuugo po tej w sumie bezmyślnej kartce.

Dobry mecz, szkoda głupio straconych bramek, zdecydowanie dało się ich uniknąć.

Ogryzek 01.11.2016 09:59

Cieszy remis. Wreszcie wyszliśmy ze strefy spadkowej. Teraz przed nami mecz o 6 pkt z Łęczną.

Karherop 01.11.2016 10:28

Zagłębie wydawało się wczoraj silniejszą ekipą niż Lech, a pomimo to momentami byliśmy ekipą taktycznie lepiej ułożoną.

Zresztą poza tym, patrząc na tabelkę formy plasujemy się tabeli na 2 miejscu (!), tylko za Lechią.

Z Łęczną liczą się TYLKO 3 punkty. Po prostu nie wyobrażam sobie innego rezultatu. I każdy kolejny mecz to nasz awans w tabeli :)

IncognitoTSW 01.11.2016 10:58

Wynik cieszy, przy takim składzie mogło być znacznie gorzej.

Brlek odpalił, stało się coś niemożliwego. Szkoda, że zaraz potem wrócił do swojej typowej gry - unikania gry. Tym precyzjnym strzałem zrehabilitował się jednak i pokazał, że aż takim kaleką to on nie jest. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - przypomnijmy sobie jakie wejście miał Krzywejajo (czy jak tam niektórzy mówili Krzywejaju)

d 01.11.2016 11:08

Jak wyżej, wynik jest doskonały. 2-2 na jednym z najtrudniejszych wyjazdów w sytuacji, gdy nie ma Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego + słabszy dzień Małeckiego, który ostatnio ciągnął drużynę niemal w pojedynkę to wynik wyborny, nawet jeśli to klasyczny mecz z cyklu "więcej szczęścia niż rozumu".

Przy napiętym terminarzu z 3 ciężkich, dalekich wyjazdów (2x Lech) przywozimy trzy remisy. Trudno nie być optymistą.

swiety37 02.11.2016 08:49

Cieszy ten punkcik.
Jakby jeszcze dwucyfrową liczbę punktów udało się w tym roku zdobyć to było by na prawdę dobrze + awansować do półfinału PP.

Fajny mamy terminarz:
15) 05.11. Wisła Kraków – Górnik Łęczna
16) 19.11. Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
17) 26.11. Wisła Kraków – Arka Gdynia
PP) 30.11. Wisła Kraków - Lech Poznań
18) 03.12. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
19) 10.12. Wisła Kraków – Cracovia
20) 17.12. Ruch Chorzów – Wisła Kraków

BlurgH 02.11.2016 09:51

Kurde - wygrać wszystko u siebie, to będziemy mieli spokojną zimę...
Żadna z drużyn, które przyjeżdżają nie jest aż tak silna, żeby się przed nią położyć, zwłaszcza, że u nas progres...

Szneka 02.11.2016 10:33

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wygrać wszystko do końca roku. nawet Lechia nie jest tak silna co pokazała ostatnio Arka. wprawdzie z wielkim fartem ale.................................szczęście sprzyja lepszym

swiety37 02.11.2016 12:11

Martwi mnie ten mecz, w którym Mały będzie za kartki pauzował. Szkoda, ze nie dostał kartki w lubinie, bo z Łęczną u siebie to TEORETYCZNIE najłatwiejszy nasz mecz do końca roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl