![]() |
Pogratulować - kibice i piłkarze przyciągnęli dzisiaj sponsorów.
|
To co nasi pilkarze dzisiaj odwalili to szkoda w ogole komentowac. Jak tak maja nadal grac to ja dziekuje za uwage
|
....a, ja .......ę - SPADNIEMY.
|
Zacytuje sam siebie po meczu z Korona.
Cytat:
|
Tu chyba jedynie powrót Cupiała z jakąś kasą może nas uratować...
|
Ch.uj tam z Urygą, ale ile bramek już zajebał Głowacki... Chryste Panie...
|
Cytat:
|
Psychicznie wytrzymałem tylko pierwszą połowę, widząc wynik chyba dobrze zrobiłem.
NA NASZĄ GRĘ NIE DA SIĘ K****A PATRZEĆ. Do tej pory myślałem, że Uryga gra w tej drużynie z powodu rodzinnych koneksji z Cupiałem - myliłem się. Nie potrafię na ten moment racjonalnie wytłumaczyć jego obecności w pierwszym składzie, ba!, w drużynie ekstraklasowej. To co on odpierdala to jest po prostu dramat. Nad Brożkiem nie będę się znęcać, bo jest najzwyczajniej w świecie totalnie bez formy i wypuszczanie go w takim stanie na boisko jest wyrządzaniem mu krzywdy. Robi mi się słabo, jak pomyślę, że tym składem będziemy grać przynajmniej do następnego okienka transferowego. |
przede wszystkim trzeba pogratulować Telefonice sprzedawania klubu w trakcie sezonu. Pożniej trzeba pogratulować Telefonice sprzedania klubu Meresińskiemu. Dzięki temu zdążyliśmy się tylko osłabić, a na wzmocnienia brakło jakby czasu.
Może jakoś doczłapiemy do przerwy... tylko po fali entuzjazmu atmosfera wokoł klubu znów beznadziejna. |
Dalej ściągajmy spadkowiczów z mentalnością przegranych - z pewnością się utrzymamy.
|
A ja mam wrażenie, że pograli coś pierwszy kwadrans, potem pograli coś pierwszy kwadrans po przerwie, a więcej dołożą, jak dostaną kasę.
|
Kupując bilet spelniłem swój obowiązek jako kibic wobec Wisły. Szkoda że te popierdułki piłkarzy nie wywiązali się ze swoich obowiązków. Miskiewicz to dno bramkarskie Boguski pilkarskie Brożek masakra . Boże chroń Wisłę !!!!
|
Jak by to Powiedział Zbigniew Stonoga: To jest K***A DRAMAT!!!
|
Głowacki niech juz kończy karierę bo to ile goli zawala to jest jakaś masakra.
A gra całej reszty to wypadkowa dywersji w obronie jaka odpierdala Głowa. 5-1 Zw Śląskiem. U siebie. Do absolutnego wyjebania na juz: Mójta, Guzmics i Broniszewski. |
Trzeba powiedzieć dość takim osobom jak: Miśkiewicz, Głowacki, Guzmics, Uryga, Boguski, Brożek, Mójta, Załuska, Buchalik, Mączyński, Popović. Dramat!!! Nie ma kim grać! Na bramce ręcznik, obrona nie istnieje, pomoc nie istnieje, atak nie istnieje. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale zaczynam tęsknić za Gargułą, Łobodzińskim, Paljiciem, Junior Diaz itd Taki Jaliens wciągał nosem Guzmicsa. Paljic wszystkich naszych lewych obrońców razem wziętych!!! Genkov to był mega snajper w porównaniu do Zachary, Ondraska, Drzazgi...Od Miśkiewicz to chyba nawet Jovanić i Juszczyk byli lepsi!!!
|
Z drugiej strony to serce się raduje jak prawdziwa WISŁA nowej sztamy nie toleruje! brawo pikniki bluzgać i gwizdać na smRód i brodaty klub.
|
Trochę chłodnej wody na głowę polecam.
Gramy słabo, ale do momentu bramki na 1-2 nie byliśmy zespołem słabszym (co nie znaczy, że graliśmy dobrze). Ciężko wygrać w ekstraklasie grając w dziewięciu. Urygi i Brożka nie liczę. Myślę, że taki wygląd tego spotkania to kwestia psychiki. To samo co było na wiosnę. Problem, że jak nie u siebie ze Śląskiem to z kim tu odpalić? Terminarz nas teraz nie oszczędza. |
Cytat:
|
Niestety, zaczynam coraz bardziej wierzyć w "klątwę Mójty". :(
Drużyna jest naprawdę słaba, pozbawiona jakości i środka pola. A Głowacki w takiej formie nie powinien w ogóle wychodzić na boisko. Rozpaczliwie potrzeba wzmocnień, na które brakuje środków. |
Dramat, drużyna kompletnie rozbita bez pomysłu na gre i woli walki. Myślałem że to bedzie przełamanie i zwyciestwo a tu takie lanie
|
Podwójny dramat, jeden na boisku drugi na trybunach. Sportowo wujek Cupiał rozpieprzał zespół latami aż w końcu doszło do tego co jest. Kibicowsko strzeliliśmy sobie w kolano sami. Jeżeli był dzisiaj na meczu potencjalny sponsor z grubą kasą, to co najwyżej zdecyduje się na kupienie karnetu silver VIP na następny mecz. To jak dzisiaj wyglądaliśmy na boisku i trybunach to chyba największy dramat od 20 lat.
|
Oczy krwawią, uszy więdną...
|
Powiem tak... To jest ....a tak żenujące że osobom które dziś były na stadionie klub powinien zasponsorować za darmo karnet do końca sezonu. Może w ten sposób spowodują, że te osoby nie .......na tym wszystkim.
To jest ....a dramat proszę Państwa. Jesteśmy na dnie. Myślimy, że jesteśmy silni a jesteśmy nędzarzami. I na koniec. Skwk zniszczy nas jak rak. Nie mamy pieniędzy a ci jeszcze tworzą między nami podziały. |
Cytat:
Jeżeli są chętni na kogokolwiek z tego składu, to ja bym się nie zastanawiał i sprzedawał. Sprzedaż Guzmicsa powinna być priorytetem. Podobnie jak rozwiązanie kontraktów z Mójtą, Pietrzakiem i Cywką. Nie ma potrzeby płacić tym zawodnikom, ich miejsce w składzie mogą zająć juniorzy. Wdowczyk jest typem trenera, który gdy przychodzi robi wielką różnicę na plus, ale później, im dalej w las, tym gorzej. I to się potwierdza, ale jakoś fatalnie spotęgowane. Prawie wszyscy zawodnicy, którzy mogą być pod formą (bo akurat nie są starzy, po urazie), są pod formą. Na miarę swoich możliwości grają tylko Małecki i Boguski. Dramat był już w sparingach. Co się z nimi stało przez wakacje? Gdzie był trener w okresie przygotowawczym? Odnoszę wrażenie, że wiceprezes trochę pośpieszył się z tymi zapewnieniami o wsparciu dla trenera. |
Cytat:
Ta drużyna w ogóle nie ma żadnego pomysłu na swoją grę. Pisałem to już tydzień temu, napiszę i dzisiaj. Jedyna sensowna akcja to ta z Brożkiem na boku, który zgrywa do Małeckiego i jego uderzenie broni Pawełek. Wszystkie inne sytuacje to albo indywidualne zagrania Małeckiego albo straty wszystkich innych zawodników. Nawet w tym meczu dużo lepiej niż poprzednio zagrał Boguski, dobrze się ustawiał i nie tracił wielu piłek, ale co z tego, jak nie było żadnych bramkowych sytuacji ani nawet zalążka takiej akcji. Uryga nie potrafi podać na 5 metrów, ale co z tego, gra znów w pierwszym składzie! Spóźniony w akcjach obronnych, bezużyteczny w ataku... Szkoda, po całkiem niezłej końcówce poprzedniego sezonu Popovica, dziwi brak jego na boisku nawet na parę minut. Szkoda, że nie ma już Cupiała, chociażby z tego względu, że Wdowczyk już dawno by poleciał. On już nie ma jakiegokolwiek wpływu na ten zespół. Jest bezradny, próbuje na konferencjach silić się na wiślackie hasła, co jest już ostatecznością i braku jakiegokolwiek pomysłu na funkcjonowanie drużyny. |
Wisły już nie ma, zostały niedobitki
|
Cytat:
|
....a Boguski faktycznie gra na miarę możliwości baaardzo niskich możliwości. Kolesia na prawym skrzydle po prostu nie było!
Głowa przed sezonem powiedział ze nie jest do gry i to niestety widać. Puszczanie Urygi na def pom to można w MKS Kluczbork co najwyżej. Drzazga nie wiem czy dotknął piłki. Brożek przyjęcia piłki podpatrzył u Boguskiego. Szykuje sie sprzedaż Mączynskiego, który obok Małego, i Zachary grał na poziomie ekstraklasy. Guzmics jak ktoś chce za niego dać 0,5 mln euro to w ciemno brać. Mójta za Sadloka? Przecież gościu nie potrafi bronić!!!! Jovic ma grać do przodu (Po prawej oprócz niego nie ma nikogo) i gra ale zostawia dziurę w tyle której nie ma kto Przecież K...a jeden Wolski nie może robić takiej różnicy w zespole ! Jedyne rozsądne wyjście to takie, że albo im nie płaca albo grają na zwolnienie Wdowczyka. Zreszta powinien podać sie do dymisji bo ja nie widzę możliwości poprawy gry.... |
O grze to nawet nie ma co pisać. Te 13 000 ludzi, które dziś przyszło musiało bardzo gorzką pigułę przełknąć.
Gratuluje wyczucia z tym skandowanym "nic się nie stało" przy 1:5...Na trybunach schizmy ciąg dalszy i z pewnością raczej monolitu to nie przypomina... nie wiem, co się musi wydarzyć, żeby cały ten chaos znowu poukładać... |
Forma sportowa nie jest głównym problemem piłkarzy. Gdyby o to chodziło, zremisowalibyśmy ze Sląskiem 1-1 po chu...wej grze z obu stron, może wtopili 0-1. Problemem jest stan psychiczny kopaczy. I trenera chyba również. Przecież oni są kompletnie przybici, mentalnie wyczerpani, martwi. I - szczerze - rozumiem to. Mamy za sobą kilkutygodniową powódź kloaki, z wizją upadku Klubu na horyzoncie. Niewielu jest ludzi, którzy w takich okolicznościach się mobilizują, znajdują wewnętrzną energię, iskrę. Większość się poddaje. Zwłaszcza jeśli nie łączy jej z Klubem jakaś szczególna więź emocjonalna. Większość tu po prostu pracuje i utrzymuje w ten sposób rodzinę. Zadaniem trenera i zarządu będzie teraz motywacja tej grupy. Łatwo nie będzie.
Jeśli nie będzie pozytywnych bodźców z zewnątrz - pojawienie się sponsorów, potencjalny kupiec itd, obawiam się, że będzie tylko gorzej. |
Oni się faktycznie starają ale zwyczajnie są zbyt słabi by wygrać. Boguski kolejny razy zdecydowanie powiedział że zmiany własicielskie nie mają wpływu na to co sie dzieje na boisku i ja mu wierzę.
Trzeba znaleźć jakis sposob by miekko wyladowac w I lidze i nie pociągnąć TS za sobą w dół. Jedyna szansa na to by nie utknąć w g.. po uszy i na lata bo to że spadku nie unikniemy jest w zasadzie, na obecną chwilę, pewne. |
byłem dziś z rodziną na trybunie E... i jestem załamany zachowaniem części kibiców którzy gwizdali na przyśpiewki na nowe zgody. Pamiętajcie gdyby nie było WSH to chodzilibyście z szalikiem w majtkach. Czym wam sie zasłużył ten Slask... mają zgode z Motorem któregy nas nie nawidzi wiec i my możemy robić zgodę z kim chcemy. Przypominam także że Ruch i Widzew to dawne zgody Wisły
|
Wszystkich pier.olacych jak to jest źle odsylam do Nibylandii. Tam co sprawniejsi umysłowo pisali o się dzieję od kilku lat. Teraz tylko efekt końcowy braku pomysłu na Wisłę widac...
|
Pilkarski i kibicowski dramat.
Pilkarski-nie pamietam straconych 5 bramek odkoad chodze na Wisłe od 98 r.Nie pamietam tak beznadziejnie wygladajacych pilakrzy .thu..wkłady na koszulki,bo to nie sa piłkarze.Zero ambiccji ,czegokowliek.Niewiem jak wam ale mnie zrobilo sie smutno na koniec jak przyszli pod sektor ,bezradni jak dzieci ktorym wzieto zabawke i niewiedzą co robic.A my im spiewamy nic sie nie stalo.Dramat. Kibicowski.-koncze z sektorem C.tyle lat na starym C ,tyle lat za bramką.Ale juz dosc.Gniazdowy jego Ruchy i inne jebanie Slaska,mam dośc.Guli .,jak sie przypomi jak to bylo kiedys itd,to az sie płakac chce.Moja noga w kazdym razie na C juz nie postanie,a tyle lat w młyn sie bawiłem.Szacunek dla Slaska za to ze choc "kibice " z C bez przerwy po nich lżeli ci praktycznie nie nie odpowiadali na te zaczepki.Byl Tylko Widzew i Ruch,o WIsle chyba nie spiewali nic.Klasa . Jestesmy na dnie,po kazdym wzgledem.Niewiem do czego to zmierza,moze 1 liga? Moze..gdyby miala powrócic normalnosc głownie kibicowska to jestem za.Ogólnie nie pamietam jak chodze na mecze od 18 lat zebym byl tak zmieszany po meczu. |
Wielki szacunek dla kibiców Sląska. Za klasę i ignorowanie prostackich zaczepek typów w czarnych przyciasnych bluzach. Nie wiem jak oni zdzierżyli ten cały syf, który się dziś na nich na Reymonta wylał bez jednej bluzgi na Wisłę. Miałem dziś z nimi więcej wspólnego niż z połową kibiców własnej drużyny. Race mam w d.ie.
Wielki szacunek dla pikników, zwłaszcza tych z D za jasne, konsekwentne wyrażanie swojego zdania o tym co się dzieje na stadionie. A można było dziś na D zaliczyć w ryj za obstawanie przy własnej opinii. C przestało istnieć. Nie wiem co to za byt, kim są ci ludzie ale z kibicami Wisły Kraków mają niewiele wspólnego. To jakaś karykatura. Niech ktoś im w ogóle wytłumaczy, że w wiślackich barwach nie ma czerni. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A piłkarsko - chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić nauczyciela WF ze szkoły podstawowej Alana Urygi.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Brak grup pseudokibiców rozwiązałby problem noszenia barw na mieście w sposób radykalny ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl