![]() |
Drugi rok z rzędu - a więc od początku takiej możliwości - mam karnet na cały sezon.
Dla mnie, co już napisano - najlepszym wyjściem byłyby cegiełki, 5, 10, 20, 50 itp. |
Może kalendarze wykupmy? https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wis..._na_sciane_B1/ to dla najmniej zamożnych jest całkiem spoko opcja. Dobrze byłoby postarać się o wykupienie takich rzeczy, żeby niepotrzebnie nie zalegały gdzieś w magazynach albo też nie zostały zniszczone. Ja kupię 2 w najbliższym czasie. I na mecz ze Śląskiem obowiązkowo się pojawię.
|
Wszyscy na Śląsk, nie ma wymówek, jeszcze nigdy Nasz Klub nas tak bardzo nie potrzebował, niech najgłośniej śpiewane "życie bym dał za krakowską Wisłę..." okaże się w piątek prawdziwe!!!
|
Pomoc finansowa swoją drogą. Owszem, dla mnie to wydaje się być łatwiejszy wybór, ale zastanowiłbym się również gdzie można uciąć koszta funkcjonowania klubu. Jestem przekonany że wiele prac zamiast zlecać osobom spoza klubu... można by tutaj namówić ludzi do wykonania w czynie społecznym. Może to nie będzie jakaś astronomiczna kwota, ale zawsze to jakiś grosz który pozwoliłby utrzymać pensję zawodnika.
Czy TS po przejęciu spółki mógłby udostępnić strukturę wydatków? --- Ponadto w tym klubie zupełnie brakuje marketingu (zwłaszcza tego małego marketingu). Z własnego doświadczenia wiem, że wielu fanów naszego zespołu dużo podróżuje po świecie. Często są to podróże biznesowe. Często tacy ludzie spotykają kogoś kto ma naprawdę ciekawe dojścia biznesowe. I w tym miejscu brakuje narzędzi by wyróżnić się na tle innych setek tysięcy klubów na świecie. To może być coś prostego: np. kanał na YT z materiałami uniwersalnymi językowo które będą wzbudzać aprobatę poza środowiskiem kibicowskim. Taki marketing działa prosto. Spotykasz się z kimś kto ma dojścia (np. dyrektor średniego szczebla w korporacji z którą współpracuje moja firma. Pokazujesz filmik. Czy ten dyrektor zaprezentuje ten filmik komuś z zarządu? Może wzbudzi taki entuzjazm, że komuś przyjdzie na myśl by spróbować zawiązać współpracę z klubem?) Nawet jeżeli ktoś tylko raz do roku będzie mieć sytuację by wykorzystać taką chwilę... to pamiętajcie że takich kibiców są dziesiątki. Właśnie to marketing szeptany poza kręgiem kibicowskim strasznie u nas kuleje. |
A co myslicie o pomyśle, zeby pomoc Wiśle i jednocześnie dać troche radości dzieciakom? Mianowicie zbieramy określoną sume pieniędzy i wykupujemy wszysykie maskotki i przekazujemy je maluchom w szpitalach, ew dogadać się z jakąś placówką i zabrać dzieciaki na mecz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kasy trzeba szukać wszędzie
|
Pomysł z gadżetami i cegiełkami świetny. Może da radę wprowadzić jakąś nową, serie zwykłych koszulek, jeżeli w sklepie będzie brakować czy coś takiego nowego dołożyć.
+ Cegiełki też pomoc prosta i szybka. |
Cytat:
|
O biletach też myślałem akurat wczoraj. Skoro i tak ktoś miałby ochotę kupować bilet, to można przekazać je komuś, kto na stadion pójdzie. Rodzinie czy znajomym, a jeśli byłaby zorganizowana jakaś grubsza akcja, to może jakieś szkoły? Swoją drogą poszedłby niezły przekaz w Polskę, że Wiślacy fundują bilety szkołom czy maskotki do domów dziecka, przy okazji wspomagając klub.
|
Cegiełki są o tyle prostszym rozwiązaniem, że nie ma żadnych kosztów, w przeciwieństwie do gadżetów, czyli cała cena sprzedaży trafia do klubu a nie jedynie jej część....
Na dzisiaj konieczne byłoby jednak sprzedanie zdecydowanie większej ilości karnetów, co czego również się przyczynię.... |
Teraz najważniejsze jest to, aby naprawdę pokazać swoją miłość do Wisły.
Dość pierrdolenia w internecie, narzekania na sytuację. Dość szukania wymówek, dlaczego nie chodzę na mecze! Koniec. TS Wisła mówi sprawdzam! I ja też mówię sprawdzam! Każdy bez wyjątku powinien zebrać się w sobie, przypomnieć ile razy cieszył się po wygranych meczach, po emocjach w europejskich pucharach, ile raz wracał z fety z rynku. Teraz jest ciężko, ale od nas samych zależy czy będzie lepiej. Faceci łapią się za jaja, Kobiety za cycki i jedziemy z tematem! Wisła jest najważniejsza i nie twórzcie podziałów! Nie pasuje wam SKWK, WSH. Okej. Kupcie bilet na inny sektor, wspierajcie klub, dzięki któremu przeżyliście niezapomniane momenty w swoim życiu.. Nikt z was chyba nie znalazł się na R22 przez przypadek, to nasz dom, nasza rodzina, o którą musimy dbać! I teraz pojawia się szansa na to aby dać coś od siebie, pokazać, że WISŁA to nie tylko pięć liter, ale coś więcej. Nie od razu Kraków zbudowano, ale my możemy wykonać mały krok do tego aby pokazać całej Polsce, że siłą tego klubu są kibice, bez względu na różnicę w poglądach, różnice na temat zgód, itd. WISŁA JEST WARTOŚCIĄ, KTÓRA JEST PONAD WSZYSTKIM, MA NAS ŁĄCZYĆ A NIE DZIELIĆ! WISŁA TO MY. |
Podpisuję się pod wszystkimi słowami WISLAZWE jako też każdym z osobna ;) generalnie - kupujmy asortyment z Wiślackiego Świata - najlepiej już dziś - o ile dojdzie ostatecznie do finalizacji umowy (JM nie można do końca wierzyć) - a przy okazji każdego meczu Wisły wstępujmy na stadion i kupujmy różne rzeczy :) w ten sposób wzbogacimy Wisłę o dodatkowe pieniądze, które teraz tak bardzo są jej potrzebne. Ja kupię w najbliższym czasie trochę rzeczy. 2 kalendarze na 2016 r., który wprawdzie się już kończy, ale można to potraktować jako formę cegiełki. W sklepie są różne inne ciekawe gadżety, więc myślę, że warto spróbować wykupić cały asortyment. Ten, któremu leży Wisła na sercu, niech - po info o sprzedaży Wisły - siada na komputer, wklepuje sklep.wisla.krakow.pl i niech kupuje cokolwiek - breloki, zapalniczki, pościel, koszulki etc. Razem jesteśmy w stanie stworzyć wielką Wisłę. Proponowałbym także, w ramach kontroli stworzyć forumowy temat, w którym tworzylibyśmy tabelę, co, kto i ile wydał w danym miesiącu w Wiślackim Sklepie :) może to nas też trochę zmotywuje do wspierania klubu. No i oczywiście przede wszystkim teraz trzeba chodzić na mecze. Sam się trochę zaniedbałem ostatnio, ale obiecuję, że teraz ruszę tyłek i pójdę. Ja zabieram dwie osoby ze swojej rodziny na mecz ze Śląskiem (pod warunkiem, że JM sprzeda Wisłę). Wy też angażujcie swoją rodzinę we wspieranie klubu :) Pozdrawiam :)
|
i ja się podpisuję pod tym co napisał WISŁAZWAE, z tym że ja łapię za cycki :-D i ciągnę je na mecz. Jaja zawsze ze mną chodzą :-P
|
Nie ważne co byle była by opcja płatności payU/SMS. W takich akcjach ważne jest aby pod wpływem impulsu można było szybko kasę przekazać.
|
Cytat:
|
JA Karnet zawsze mam choć nie zawsze mogę być na meczu ale kupuje dla zasady.
Choć ja się wszystko unormuje to moze by dał0o rade by zakupić bilety do jakieś Loteri ma firme z checia bym kupił bilety i dawał losy klientą np zakup 15 biletów a nawet karnetów. Z czego by była kasa z biletów plus kasę z loteri przekazał bym na konto Wisły |
Panowie, Panie, jeśli chcecie dać Wiśle pieniądz, a już macie karnety i bilety, to zaczekajcie na te cegiełki, albo na konto klubowe, bo kupując gadżety w sklepie to w większości wspieracie ich producentów, a nie Wisłę, która dostanie tylko marżę na produkcie i z waszych 100 PLN do klubu trafi 40 PLN (no chyba że produkt już leży na stocku, ale to się wyprzeda i zamówią nowe).
Poproście Damiana Juszczyka na TT o konto klubowe, na które można robić przelewy wspierające. ALE TO PO PODPISANIU UMOWY I OFICJALNEJ INFORMACJI O TS JAKO WŁAŚCICIELU |
Cytat:
|
Czy ktoś mi może wyjaśnić/podać linka, że już nie obowiązuje nas umowa z UFA? Ta 10-letnia, bednarzowska. Bo jakoś mi chyba umknęło.
|
Cytat:
Nie było to podane oficjalnie. Tak samo jak zakończenie współpracy z Totolotkiem czy Euro Alloys. Od lutego UFA nie ma. |
Cytat:
|
Fajnie by bylo gdyby była możliwośc kupienia biletu np dla kogoś z domu dziecka. Wiele osób nie zawsze może być na meczu przez prace, dojazdy itp. a lepiej żeby zamiast pustego miejsca gdy kupi się bilet by pomóc klubowi poprostu kupić bilet dziecku. Niech sobie obejrzy mecz a i trybuny lepiej wyglądają gdy są kibice na nich niż puste miejsce (choć zapłacone).
|
Cytat:
|
Kochani Wisła Kraków odbita teraz czas działać. O to podstawowy plan działania.
1.Kupujemy Bilety Na najbliższy mecz 2.Kupujemy Karnety ile się da najlepiej wszystkie możliwe :) 3.Wykupujemy cały asortyment ze sklepów Wisły. 4.Niech Wisła poda Konto gdzie każdy będzie mógł przelać ile się da 5.Niech Wisła uruchomi funkcje SMS do wspierania klubu tak jak na fundacje. 6.Jak nie możecie być na meczu kupujecie bilety lub karnety dla dzieci z Domów dziecka w ten sposób nie tylko finansowo pomagamy klubowi ale tez poprawiamy wizerunek 7.Cegiełki w postaci pluszaków (ZROBIONYCH NA WZÓR MASKOTKI WISŁY CZYLI SMOKA) i niech te misie idą do domu dziecka lub do przedszkoli świetlic itp |
Cytat:
|
https://www.facebook.com/events/1652832798340297/ - wydarzenie na FB. Moi drodzy - zaprośmy jak największą liczbę znajomych na mecz! Miejmy pewność, że zrobiliśmy wszystko, by przywrócić blask Białej Gwieździe!!! :) Kupmy bilet, zaciągnijmy znajomych, kupmy asortyment, czekajmy na cegiełki! Jedziemy z tym koksem!!! :)
|
Cytat:
|
kalafior, ajax, dziki, ja też częściej jestem za granicą niż w Polsce i też bym tak wolał niż kupować krzesełko na pusto. Bo to jest też dobre dla takiego dzieciaka. To są niezapomniane przeżycia. I wiążą z Wisłą.
|
A nie mozna poprostu przelac pieniedzy na konto SSA ? dla mnie to najłatwiej by bylo? Tylko zyby to było bezposrednio na Społke nie jakies Stowarzyszenia czy inne bedziewia
|
Tyle osób pisało wczoraj o tym że dołączą się do akcji, którą zainicjowałem. Co z wami Szanowni Państwo ? Jaka wymówka teraz? Że po konferencji?
|
Czekam z niecierpliwoscią na prezentację koszulki z nowym sponsorem (Krakbet?? ;)) :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://s10.ifotos.pl/mini/potwierdz_ahhpxha.png http://ifotos.pl/z/ahhpxha
Ja przelałem na Wisłę 33 zł. W załączeniu przedstawiam Wam potwierdzenie przelewu. Wprawdzie na potwierdzeniu widnieje 45 zł, ale 12 zł jest dla Pocztexu. Obecnie nie jestem w Krakowie, ale chciałem szybko zareagować. Pozdrawiam serdecznie :) |
Nigdy nie uważałem się za kibica, bo chociaż oglądałem Wisłę za jej najlepszych czasów, to nigdy nie pojechałem na mecz. Na stadionie byłem jedynie w kontekście biznesowym, przy rozmowach jeszcze z Adrianem Ochalikiem.
Wcześniej obiecałem, że także pomogę, jeśli władze rzeczywiście się zmienią. Słowa dotrzymam. Zamówiłem właśnie kartę kibica i zamówię koszulkę. W ten piątek na stadionie być nie mogę, ale na kolejny już przyjadę. Nie sam. Dacie radę! |
Cytat:
Kto się dokłada? Kto sprawi, że pęknie pierwsza setka? |
Cytat:
|
@Marcinkrakwoj - biletów nie wliczamy?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl