Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9693)

Sevi 22.08.2016 19:22

Drugi rok z rzędu - a więc od początku takiej możliwości - mam karnet na cały sezon.
Dla mnie, co już napisano - najlepszym wyjściem byłyby cegiełki, 5, 10, 20, 50 itp.

bonawentura 22.08.2016 19:31

Może kalendarze wykupmy? https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wis..._na_sciane_B1/ to dla najmniej zamożnych jest całkiem spoko opcja. Dobrze byłoby postarać się o wykupienie takich rzeczy, żeby niepotrzebnie nie zalegały gdzieś w magazynach albo też nie zostały zniszczone. Ja kupię 2 w najbliższym czasie. I na mecz ze Śląskiem obowiązkowo się pojawię.

KotWButach 22.08.2016 20:35

Wszyscy na Śląsk, nie ma wymówek, jeszcze nigdy Nasz Klub nas tak bardzo nie potrzebował, niech najgłośniej śpiewane "życie bym dał za krakowską Wisłę..." okaże się w piątek prawdziwe!!!

InQ 23.08.2016 00:02

Pomoc finansowa swoją drogą. Owszem, dla mnie to wydaje się być łatwiejszy wybór, ale zastanowiłbym się również gdzie można uciąć koszta funkcjonowania klubu. Jestem przekonany że wiele prac zamiast zlecać osobom spoza klubu... można by tutaj namówić ludzi do wykonania w czynie społecznym. Może to nie będzie jakaś astronomiczna kwota, ale zawsze to jakiś grosz który pozwoliłby utrzymać pensję zawodnika.

Czy TS po przejęciu spółki mógłby udostępnić strukturę wydatków?

---
Ponadto w tym klubie zupełnie brakuje marketingu (zwłaszcza tego małego marketingu). Z własnego doświadczenia wiem, że wielu fanów naszego zespołu dużo podróżuje po świecie. Często są to podróże biznesowe. Często tacy ludzie spotykają kogoś kto ma naprawdę ciekawe dojścia biznesowe.
I w tym miejscu brakuje narzędzi by wyróżnić się na tle innych setek tysięcy klubów na świecie. To może być coś prostego: np. kanał na YT z materiałami uniwersalnymi językowo które będą wzbudzać aprobatę poza środowiskiem kibicowskim.
Taki marketing działa prosto. Spotykasz się z kimś kto ma dojścia (np. dyrektor średniego szczebla w korporacji z którą współpracuje moja firma. Pokazujesz filmik. Czy ten dyrektor zaprezentuje ten filmik komuś z zarządu? Może wzbudzi taki entuzjazm, że komuś przyjdzie na myśl by spróbować zawiązać współpracę z klubem?) Nawet jeżeli ktoś tylko raz do roku będzie mieć sytuację by wykorzystać taką chwilę... to pamiętajcie że takich kibiców są dziesiątki.
Właśnie to marketing szeptany poza kręgiem kibicowskim strasznie u nas kuleje.

JacobCFC 23.08.2016 07:50

A co myslicie o pomyśle, zeby pomoc Wiśle i jednocześnie dać troche radości dzieciakom? Mianowicie zbieramy określoną sume pieniędzy i wykupujemy wszysykie maskotki i przekazujemy je maluchom w szpitalach, ew dogadać się z jakąś placówką i zabrać dzieciaki na mecz.

momo 23.08.2016 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1451002)
A co myslicie o pomyśle, zeby pomoc Wiśle i jednocześnie dać troche radości dzieciakom? Mianowicie zbieramy określoną sume pieniędzy i wykupujemy wszysykie maskotki i przekazujemy je maluchom w szpitalach, ew dogadać się z jakąś placówką i zabrać dzieciaki na mecz.

Myślę że pomysł świetny, akcja typu 'Kup bilet dla dzieciaka' - kibice kupują bilety dla placówek typu dom dziecka, szkoły itp. Mamy kupować bilety to kupujmy dla kogoś konkretnego.

krzaq12 23.08.2016 09:04

Cytat:

Jaki zysk, skoro wyliczyłeś tutaj sam przychód bez uwzględnienia kosztów tj. wynajem stadionu, podatek od biletów (8%), oświetlenie, obsługa każdej trybuny, obsługa gastronomiczna, woda, prąd, firma ochroniarska, stewardzi, pracownicy kas itd.

Tak to by każdy chciał, ciągnąć sam zysk bez ponoszenia kosztów
Wybacz źle się wyraziłem, oczywiście przychód. Zysk po odliczeniu kosztów pojedynczego spotkania (podatek, obsługa itp.)

suikoden 23.08.2016 09:12

Kasy trzeba szukać wszędzie

Arronax 23.08.2016 09:14

Pomysł z gadżetami i cegiełkami świetny. Może da radę wprowadzić jakąś nową, serie zwykłych koszulek, jeżeli w sklepie będzie brakować czy coś takiego nowego dołożyć.

+ Cegiełki też pomoc prosta i szybka.

sndr 23.08.2016 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez momo (Post 1451006)
Myślę że pomysł świetny, akcja typu 'Kup bilet dla dzieciaka' - kibice kupują bilety dla placówek typu dom dziecka, szkoły itp. Mamy kupować bilety to kupujmy dla kogoś konkretnego.

Chętnie się dołączę do podobnej akcji, w miarę skromnych możliwości. Również wirtualne cegiełki wydają się być fajnym pomysłem. Póki co zostaje bilet na mecz i jakiś inny gadżet ze sklepu.

xanti1906 23.08.2016 09:25

O biletach też myślałem akurat wczoraj. Skoro i tak ktoś miałby ochotę kupować bilet, to można przekazać je komuś, kto na stadion pójdzie. Rodzinie czy znajomym, a jeśli byłaby zorganizowana jakaś grubsza akcja, to może jakieś szkoły? Swoją drogą poszedłby niezły przekaz w Polskę, że Wiślacy fundują bilety szkołom czy maskotki do domów dziecka, przy okazji wspomagając klub.

funkykoval 23.08.2016 09:30

Cegiełki są o tyle prostszym rozwiązaniem, że nie ma żadnych kosztów, w przeciwieństwie do gadżetów, czyli cała cena sprzedaży trafia do klubu a nie jedynie jej część....
Na dzisiaj konieczne byłoby jednak sprzedanie zdecydowanie większej ilości karnetów, co czego również się przyczynię....

WISŁAZWE 23.08.2016 10:07

Teraz najważniejsze jest to, aby naprawdę pokazać swoją miłość do Wisły.
Dość pierrdolenia w internecie, narzekania na sytuację. Dość szukania wymówek, dlaczego nie chodzę na mecze! Koniec.

TS Wisła mówi sprawdzam! I ja też mówię sprawdzam!
Każdy bez wyjątku powinien zebrać się w sobie, przypomnieć ile razy cieszył się po wygranych meczach, po emocjach w europejskich pucharach, ile raz wracał z fety z rynku. Teraz jest ciężko, ale od nas samych zależy czy będzie lepiej.

Faceci łapią się za jaja, Kobiety za cycki i jedziemy z tematem!
Wisła jest najważniejsza i nie twórzcie podziałów! Nie pasuje wam SKWK, WSH. Okej. Kupcie bilet na inny sektor, wspierajcie klub, dzięki któremu przeżyliście niezapomniane momenty w swoim życiu.. Nikt z was chyba nie znalazł się na R22 przez przypadek, to nasz dom, nasza rodzina, o którą musimy dbać! I teraz pojawia się szansa na to aby dać coś od siebie, pokazać, że WISŁA to nie tylko pięć liter, ale coś więcej.

Nie od razu Kraków zbudowano, ale my możemy wykonać mały krok do tego aby pokazać całej Polsce, że siłą tego klubu są kibice, bez względu na różnicę w poglądach, różnice na temat zgód, itd.

WISŁA JEST WARTOŚCIĄ, KTÓRA JEST PONAD WSZYSTKIM, MA NAS ŁĄCZYĆ A NIE DZIELIĆ!


WISŁA TO MY.

bonawentura 23.08.2016 10:15

Podpisuję się pod wszystkimi słowami WISLAZWE jako też każdym z osobna ;) generalnie - kupujmy asortyment z Wiślackiego Świata - najlepiej już dziś - o ile dojdzie ostatecznie do finalizacji umowy (JM nie można do końca wierzyć) - a przy okazji każdego meczu Wisły wstępujmy na stadion i kupujmy różne rzeczy :) w ten sposób wzbogacimy Wisłę o dodatkowe pieniądze, które teraz tak bardzo są jej potrzebne. Ja kupię w najbliższym czasie trochę rzeczy. 2 kalendarze na 2016 r., który wprawdzie się już kończy, ale można to potraktować jako formę cegiełki. W sklepie są różne inne ciekawe gadżety, więc myślę, że warto spróbować wykupić cały asortyment. Ten, któremu leży Wisła na sercu, niech - po info o sprzedaży Wisły - siada na komputer, wklepuje sklep.wisla.krakow.pl i niech kupuje cokolwiek - breloki, zapalniczki, pościel, koszulki etc. Razem jesteśmy w stanie stworzyć wielką Wisłę. Proponowałbym także, w ramach kontroli stworzyć forumowy temat, w którym tworzylibyśmy tabelę, co, kto i ile wydał w danym miesiącu w Wiślackim Sklepie :) może to nas też trochę zmotywuje do wspierania klubu. No i oczywiście przede wszystkim teraz trzeba chodzić na mecze. Sam się trochę zaniedbałem ostatnio, ale obiecuję, że teraz ruszę tyłek i pójdę. Ja zabieram dwie osoby ze swojej rodziny na mecz ze Śląskiem (pod warunkiem, że JM sprzeda Wisłę). Wy też angażujcie swoją rodzinę we wspieranie klubu :) Pozdrawiam :)

cudlaty 23.08.2016 10:24

i ja się podpisuję pod tym co napisał WISŁAZWAE, z tym że ja łapię za cycki :-D i ciągnę je na mecz. Jaja zawsze ze mną chodzą :-P

Ajax 23.08.2016 10:31

Nie ważne co byle była by opcja płatności payU/SMS. W takich akcjach ważne jest aby pod wpływem impulsu można było szybko kasę przekazać.

LucjuszWielki 23.08.2016 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1450840)
Poczekajmy tylko na oficjalne ogłoszenue powrotu klubu po skrzydła TS.

No tak miałem pisać właśnie, po ogłoszeniu przejęcia zrobię jakieś zakupy, miałem pojechać po wolfym,że tylko klepać potrafi, ale widzę, że zabiera się wyłożyć coś od siebie więc OK:tsw_wisla_flaga:

suikoden 23.08.2016 10:51

JA Karnet zawsze mam choć nie zawsze mogę być na meczu ale kupuje dla zasady.
Choć ja się wszystko unormuje to moze by dał0o rade by zakupić bilety do jakieś Loteri ma firme z checia bym kupił bilety i dawał losy klientą np zakup 15 biletów a nawet karnetów.
Z czego by była kasa z biletów plus kasę z loteri przekazał bym na konto Wisły

gdsmk 23.08.2016 11:11

Panowie, Panie, jeśli chcecie dać Wiśle pieniądz, a już macie karnety i bilety, to zaczekajcie na te cegiełki, albo na konto klubowe, bo kupując gadżety w sklepie to w większości wspieracie ich producentów, a nie Wisłę, która dostanie tylko marżę na produkcie i z waszych 100 PLN do klubu trafi 40 PLN (no chyba że produkt już leży na stocku, ale to się wyprzeda i zamówią nowe).

Poproście Damiana Juszczyka na TT o konto klubowe, na które można robić przelewy wspierające. ALE TO PO PODPISANIU UMOWY I OFICJALNEJ INFORMACJI O TS JAKO WŁAŚCICIELU

bonawentura 23.08.2016 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1451066)
Panowie, Panie, jeśli chcecie dać Wiśle pieniądz, a już macie karnety i bilety, to zaczekajcie na te cegiełki, albo na konto klubowe, bo kupując gadżety w sklepie to w większości wspieracie ich producentów, a nie Wisłę, która dostanie tylko marżę na produkcie i z waszych 100 PLN do klubu trafi 40 PLN (no chyba że produkt już leży na stocku, ale to się wyprzeda i zamówią nowe).

Poproście Damiana Juszczyka na TT o konto klubowe, na które można robić przelewy wspierające. ALE TO PO PODPISANIU UMOWY I OFICJALNEJ INFORMACJI O TS JAKO WŁAŚCICIELU

Dobre i 40 zl ze 100 zl. Póki nie ma żadnych akcji trzeba wesprzeć klub w ten sposób. Nie ma na co czekać.

17wojownik 23.08.2016 12:09

Czy ktoś mi może wyjaśnić/podać linka, że już nie obowiązuje nas umowa z UFA? Ta 10-letnia, bednarzowska. Bo jakoś mi chyba umknęło.

WISŁAZWE 23.08.2016 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1451086)
Czy ktoś mi może wyjaśnić/podać linka, że już nie obowiązuje nas umowa z UFA? Ta 10-letnia, bednarzowska. Bo jakoś mi chyba umknęło.


Nie było to podane oficjalnie. Tak samo jak zakończenie współpracy z Totolotkiem czy Euro Alloys.
Od lutego UFA nie ma.

Marcinkrakwoj 23.08.2016 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinkrakwoj (Post 1450681)
suma: 49 zł (zapłacone będzie w wiślackim świecie w piątek)

https://zapodaj.net/9ecb260842b91.jpg.html<a href=https://zapodaj.net/9ecb260842b91.jpg.html><img src=https://zapodaj.net/images/9ecb260842b91.jpg alt=hostowane przez zapodaj.net /></a>


cytując klasyka : Sprawdzam! :)

jedziemy!!!!

kalafior1993 23.08.2016 13:23

Fajnie by bylo gdyby była możliwośc kupienia biletu np dla kogoś z domu dziecka. Wiele osób nie zawsze może być na meczu przez prace, dojazdy itp. a lepiej żeby zamiast pustego miejsca gdy kupi się bilet by pomóc klubowi poprostu kupić bilet dziecku. Niech sobie obejrzy mecz a i trybuny lepiej wyglądają gdy są kibice na nich niż puste miejsce (choć zapłacone).

Ajax 23.08.2016 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1451111)
Fajnie by bylo gdyby była możliwośc kupienia biletu np dla kogoś z domu dziecka. Wiele osób nie zawsze może być na meczu przez prace, dojazdy itp. a lepiej żeby zamiast pustego miejsca gdy kupi się bilet by pomóc klubowi poprostu kupić bilet dziecku. Niech sobie obejrzy mecz a i trybuny lepiej wyglądają gdy są kibice na nich niż puste miejsce (choć zapłacone).

Jako kibic na emigracji się podpisuje:)

suikoden 23.08.2016 13:41

Kochani Wisła Kraków odbita teraz czas działać. O to podstawowy plan działania.
1.Kupujemy Bilety Na najbliższy mecz
2.Kupujemy Karnety ile się da najlepiej wszystkie możliwe :)
3.Wykupujemy cały asortyment ze sklepów Wisły.
4.Niech Wisła poda Konto gdzie każdy będzie mógł przelać ile się da
5.Niech Wisła uruchomi funkcje SMS do wspierania klubu tak jak na fundacje.
6.Jak nie możecie być na meczu kupujecie bilety lub karnety dla dzieci z Domów dziecka w ten sposób nie tylko finansowo pomagamy klubowi ale tez poprawiamy wizerunek
7.Cegiełki w postaci pluszaków (ZROBIONYCH NA WZÓR MASKOTKI WISŁY CZYLI SMOKA) i niech te misie idą do domu dziecka lub do przedszkoli świetlic itp

dziki 23.08.2016 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1451115)
Jako kibic na emigracji się podpisuje:)

I ja też. Od 10 lat jestem poza Polską, starałem się raz na czas podjechać, ale gdyby była możliwość 'cegiełkowania' np. dla dzieciaków to ja bardzo chętnie!

bonawentura 23.08.2016 14:20

https://www.facebook.com/events/1652832798340297/ - wydarzenie na FB. Moi drodzy - zaprośmy jak największą liczbę znajomych na mecz! Miejmy pewność, że zrobiliśmy wszystko, by przywrócić blask Białej Gwieździe!!! :) Kupmy bilet, zaciągnijmy znajomych, kupmy asortyment, czekajmy na cegiełki! Jedziemy z tym koksem!!! :)

St Yabol 23.08.2016 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1451090)
Nie było to podane oficjalnie. Tak samo jak zakończenie współpracy z Totolotkiem czy Euro Alloys.
Od lutego UFA nie ma.

To się wiązało ze sprzedażą Wisły przez TFK czy umowy obowiązywały do teraz?

crux.a 23.08.2016 14:30

kalafior, ajax, dziki, ja też częściej jestem za granicą niż w Polsce i też bym tak wolał niż kupować krzesełko na pusto. Bo to jest też dobre dla takiego dzieciaka. To są niezapomniane przeżycia. I wiążą z Wisłą.

JacekFan 23.08.2016 14:43

A nie mozna poprostu przelac pieniedzy na konto SSA ? dla mnie to najłatwiej by bylo? Tylko zyby to było bezposrednio na Społke nie jakies Stowarzyszenia czy inne bedziewia

Marcinkrakwoj 23.08.2016 16:07

Tyle osób pisało wczoraj o tym że dołączą się do akcji, którą zainicjowałem. Co z wami Szanowni Państwo ? Jaka wymówka teraz? Że po konferencji?

Patryko 23.08.2016 16:07

Czekam z niecierpliwoscią na prezentację koszulki z nowym sponsorem (Krakbet?? ;)) :)

JacobCFC 23.08.2016 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1451180)
Tyle osób pisało wczoraj o tym że dołączą się do akcji, którą zainicjowałem. Co z wami Szanowni Państwo ? Jaka wymówka teraz? Że po konferencji?

Z mojej strony padł pomysł, który widzę parę osób już podłapało, a mianowicie kupienia biletów dla dzieciaków. Może zróbmy liste ile osób na taką akcje byłoby chętnych i uderzmy konkretnie do jakiejś placówki.

WISŁAZWE 23.08.2016 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1451150)
To się wiązało ze sprzedażą Wisły przez TFK czy umowy obowiązywały do teraz?

Umowy z Totolotkiem oraz z Euro Alloys obowiązywały do końca sezonu.

bonawentura 23.08.2016 16:33

http://s10.ifotos.pl/mini/potwierdz_ahhpxha.png http://ifotos.pl/z/ahhpxha
Ja przelałem na Wisłę 33 zł. W załączeniu przedstawiam Wam potwierdzenie przelewu. Wprawdzie na potwierdzeniu widnieje 45 zł, ale 12 zł jest dla Pocztexu. Obecnie nie jestem w Krakowie, ale chciałem szybko zareagować. Pozdrawiam serdecznie :)

kha1 23.08.2016 16:34

Nigdy nie uważałem się za kibica, bo chociaż oglądałem Wisłę za jej najlepszych czasów, to nigdy nie pojechałem na mecz. Na stadionie byłem jedynie w kontekście biznesowym, przy rozmowach jeszcze z Adrianem Ochalikiem.

Wcześniej obiecałem, że także pomogę, jeśli władze rzeczywiście się zmienią. Słowa dotrzymam. Zamówiłem właśnie kartę kibica i zamówię koszulkę. W ten piątek na stadionie być nie mogę, ale na kolejny już przyjadę. Nie sam.

Dacie radę!

Marcinkrakwoj 23.08.2016 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1451190)
http://s10.ifotos.pl/mini/potwierdz_ahhpxha.png http://ifotos.pl/z/ahhpxha
Ja przelałem na Wisłę 33 zł. W załączeniu przedstawiam Wam potwierdzenie przelewu. Wprawdzie na potwierdzeniu widnieje 45 zł, ale 12 zł jest dla Pocztexu. Obecnie nie jestem w Krakowie, ale chciałem szybko zareagować. Pozdrawiam serdecznie :)

Moje 49 złotych i 33 złote bonawentury czyli razem 82 złote.

Kto się dokłada? Kto sprawi, że pęknie pierwsza setka?

hawaiisurfer 23.08.2016 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1451185)
Z mojej strony padł pomysł, który widzę parę osób już podłapało, a mianowicie kupienia biletów dla dzieciaków. Może zróbmy liste ile osób na taką akcje byłoby chętnych i uderzmy konkretnie do jakiejś placówki.

Jak to zorganizujecie do piątku, dajcie znać - przekażę Wam swój bilet o ile będzie taka możliwość.

hawaiisurfer 23.08.2016 16:44

@Marcinkrakwoj - biletów nie wliczamy?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl