Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9691)

qbbba 22.08.2016 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt. (Post 1450736)
"ja.......ę, człowieku, o czym ty mówisz". Na dzień dzisiejszy ten zły Misiek i SKWK pomogły TS'owi wyjść z długów. Was to już kompletnie pojebało z tymi rozkminami...

Rozbiłeś bank.

Revolver 22.08.2016 13:58

Jednym słowem - TSW musi skołować 10 baniek w skali roku, żeby Wisła mogła operować budżetem na podobnym poziomie, co w zeszłym roku. 10 baniek brakuje nam obecnie, żeby osiągnąć stan wegetatywny. Dunin to rozsądny, ogarnięty i honorowy człowiek, więc jestem dobrej myśli.

A co do SKWK i "dobrej atmosfery", to nawet mnie tu ku*wa nie rozśmieszajcie. "Dobra atmosfera", to się zacznie, kiedy SKWK przestanie ustawiać wszystkich kibiców jak im się podoba, lżyć tych "gorszych" i skończyć z byciem dyktatorami, a zająć się byciem stowarzyszeniem. Szymański wielki "sprawdzacz", to może jak już wykładamy karty, to może powie, na co dokładnie szły setki tysięcy złotych dla stowarzyszenia? Zamiast do kasy klubu, to na ku*wa "PDW"! Ile razy klub musiał bulić kasę za race, których tak dzielnie bronił?

aNouc 22.08.2016 14:03

Kiedy ostatni raz widziales race na stadionie Wisly?

wszystkie pozostale kluby nawet się z nas śmieją, że jako jedyni w Polsce nie odpalamy rac.


I nie martw sie, transparent "PDW" nie kosztuje 10 milionow zlotych. Przełkniesz to!

seta 22.08.2016 14:04

@rav zamknij to forum w ....u

Manhunt. 22.08.2016 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qbbba (Post 1450754)
Rozbiłeś bank.

A nie było tak :) No właśnie, chuja wiesz.

dziabong 22.08.2016 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1450757)
Kiedy ostatni raz widziales race na stadionie Wisly?

wszystkie pozostale kluby nawet się z nas śmieją, że jako jedyni w Polsce nie odpalamy rac.

Kiedy leciały w moim kierunku.
Sorry, że się wtrąciłem.

Raf 66 22.08.2016 14:09

Fajne hasła tutaj padają, aż chce się żyć. Jakich to Wisła wspaniałych kibiców ma.
Tak, to prawda. Wisła ma wspaniałych kibiców.
Tylko wiecie, od czego zacznie się piątkowy mecz ? Od jebania Śląska... .

David. 22.08.2016 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1450755)
Jednym słowem - TSW musi skołować 10 baniek w skali roku, żeby Wisła mogła operować budżetem na podobnym poziomie, co w zeszłym roku. 10 baniek brakuje nam obecnie, żeby osiągnąć stan wegetatywny. Dunin to rozsądny, ogarnięty i honorowy człowiek, więc jestem dobrej myśli.

A co do SKWK i "dobrej atmosfery", to nawet mnie tu ku*wa nie rozśmieszajcie. "Dobra atmosfera", to się zacznie, kiedy SKWK przestanie ustawiać wszystkich kibiców jak im się podoba, lżyć tych "gorszych" i skończyć z byciem dyktatorami, a zająć się byciem stowarzyszeniem. Szymański wielki "sprawdzacz", to może jak już wykładamy karty, to może powie, na co dokładnie szły setki tysięcy złotych dla stowarzyszenia? Zamiast do kasy klubu, to na ku*wa "PDW"! Ile razy klub musiał bulić kasę za race, których tak dzielnie bronił?

Pod rządami tego samego SKWK od dłuższego czasu nie ma u nas pirotechniki, ba, pamiętam nawet taki jeden mecz z laskami w paski, gdzie śpiewaliśmy "zawsze nad wami, dla nas jesteście mistrzami (czy jakoś tak)" żeby tylko nie wyłapać kary. Jak widać każdy kij ma dwa końce. Niestety nawet w takiej sytuacji nie możemy być jednością. Z jednej strony dobrze, że każdy dba o swoje interesy a z drugiej...

BigLeb 22.08.2016 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1450757)
Kiedy ostatni raz widziales race na stadionie Wisly?

wszystkie pozostale kluby nawet się z nas śmieją, że jako jedyni w Polsce nie odpalamy rac.


I nie martw sie, transparent "PDW" nie kosztuje 10 milionow zlotych. Przełkniesz to!

Na PDW to sobie płaćcie ze swoich. A race był wtedy kiedy to było dla SKWK potrzebne, a dla SA to był gwóźdź do trumny. Co wy myślicie że ludzie zapomnieli w tak krótkim czasie jakie były akcje?

Rience 22.08.2016 14:12

WSZYSCY NA ŚLĄSK !!!


Nie będzie lepszego momentu aby każdy kibic od decyzyjnego po piknika powiedział reset!!! Najlepszy moment na reset relacji w naszym środowisku i czas od nowa budować wielką Wisłą, tę na boisku i na trybunach obie te sprawy się uzupełniają i są potrzebne obustronnie jak woda do życia!!!


Teraz albo nigdy! Nie będzie lepszej okazji aby zostawić w tyle zaszłości. Adekwatna sytuacja gdzie nasz naród jednoczy się gdy wojna nawiedza nasz kraj! Nas nawiedziło widmo upadku i trzeba wszelkie zaszłości zostawić w tyle i pokazać JEDNOŚĆ!!

Wisłaaa Kraków Białaaaa Gwiazdaaaa, Wisłaaa Kraków Białaaa Gwiazdaaa!!!

nesta 22.08.2016 14:13

Ja .......e... Niektórym proponuje klasztor, moze tam będa szczęśliwi. Oczekiwanie świętych w piłce?! I .... z tego co było, masz przestępców w zarządzie, ktos komuś cos udowodnił? Chwała tym ludziom, ze podjęli sie i to tak szybko i energicznie na odbicie Wisły z rąk JM.

Strasznie budujące, że jednak zdecydowana większość chce wspierać Wisle i na bok odkłada jakies dziwne animozje.

Nie róbcie tez z TS gołodupce. Szymański powiedział, ze przejęli Wisle i to za poważne pieniądze. Kto wie czy nawet nie dali Meresinskiemu zarobić, aby tylko odzyskać Wisle.

A pozytywny odzew juz jest. Proszę, Targosz, który chciał juz skontaktować sie z JM w sprawie sponsoringu. Pisze tez ze moze uda sie sciągnąć jeszcze kogoś:

@Inferno889 Czekamy na finalizację umowy JM - TSW i zaczynamy na pewno. @KTargosz

Wisła ma potężna markę, ogrom kibiców, pokolenie które wychowywało sie na ostatnich sukcesach, teraz dorasta i ma pieniądze do wydawania. To świetny kąsek dla sponsorów i inwestorów.

Manhunt. 22.08.2016 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1450770)
Na PDW to sobie płaćcie ze swoich. A race był wtedy kiedy to było dla SKWK potrzebne, a dla SA to był gwóźdź do trumny. Co wy myślicie że ludzie zapomnieli w tak krótkim czasie jakie były akcje?

No to wymień mi te akcje oprócz akcji z ostrzelaniem stadionu ?. SKWK nie jest święte, ale szkoda, że wszyscy pamiętają tylko te chujowe momenty zamiast tych dobrych. W każdym klubie są takie akcje, ale chyba tylko u nas nad tym ludzie płaczą ...

Dive Pirate 22.08.2016 14:33

Mnie najbardziej rzucił się w oczy fakt że TS wcale się nie pali do tego przejęcia i Panowie nie wyglądali na zbyt szczęśliwych. Grunt żeby wyrwać klub z rąk bananowego chłopca. Myślę że będzie dobrze.

Revolver 22.08.2016 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 1450780)
Mnie najbardziej rzucił się w oczy fakt że TS wcale się nie pali do tego przejęcia i Panowie nie wyglądali na zbyt szczęśliwych. Grunt żeby wyrwać klub z rąk bananowego chłopca. Myślę że będzie dobrze.

Moim zdaniem panowie wyglądali po prostu na zmęczonych. Długie dni negocjacji za nimi. I o ile Dunin był w stanie wku*wienie ukryć, bo jest człowiekiem ułożonym, to Szymański jest jak widać (wciąż) impulsywny. Cóż, cecha charakteru. Będzie dobrze.

czarny7777777 22.08.2016 14:38

TS ratuje Wisłę trzeba bić brawo ale głównym ich priorytetem to powinno byc szukanie kupca i utrzymanie sie w lidze (sportowo i licencyjnie) jeśli choc 1 z tych spraw im sie nie uda to tak naprawdę jest to tylko odwlekanie końca

i na ten moment jest 100 razy lepiej niz było wczoraj ale jest 100 razy gorzej niż było w czerwcu

7 kotów 22.08.2016 14:41

Niekoniecznie trzeba poszukiwac kupca.
Wystarczy sprawnie funkcjonujacy klub z poteznym zapleczem sponsorskim i wyciagajacy maks pieniedzy z czego sie tylko da.
Tak jak na Legii.

Kazdy kolejny "bogaty wlasciciel" to odsuwanie w czasie totalnego zaorania.

rafkur 22.08.2016 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1450790)
Niekoniecznie trzeba poszukiwac kupca.
Wystarczy sprawnie funkcjonujacy klub z poteznym zapleczem sponsorskim i wyciagajacy maks pieniedzy z czego sie tylko da.
Tak jak na Legii.

Kazdy kolejny "bogaty wlasciciel" to odsuwanie w czasie totalnego zaorania.

Słuszna uwaga. Bogaci właściciele to jak będą chcieli to sobie kupią powiedzmy Palermo a mają już np PSG. W Polsce żaden klub z podobno bogatym właścicielem nie zbudował podstaw do zarabiania przez x lat.

radek2323 22.08.2016 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1450790)
Niekoniecznie trzeba poszukiwac kupca.
Wystarczy sprawnie funkcjonujacy klub z poteznym zapleczem sponsorskim i wyciagajacy maks pieniedzy z czego sie tylko da.
Tak jak na Legii.

Kazdy kolejny "bogaty wlasciciel" to odsuwanie w czasie totalnego zaorania.

Brawo nic dodac nic ujac!

pegie84 22.08.2016 14:52

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za panów z TSu!!!

silver03 22.08.2016 14:53

I tak i nie, równie dobrze bogaty właściciel może ogarnąć klub tak, żeby to wszystko miało i ręce i nogi.

crux.a 22.08.2016 15:06

To wszystko jest przedwczesne. Boję się, że konferencja była próbą wywarcia nacisku na jm. Boję się, że ten ku.as wywinie nam jeszcze jakiś numer. Boję się, że jest zdesperowany i nie zachowa się racjonalnie.

BlurgH 22.08.2016 15:20

To może wysłać do niego delegację w krótkich spodenkach ?

qbbba 22.08.2016 16:06

Za godzinę podpisanie umowy

nesta 22.08.2016 16:08

Właśnie zadzwonił do mnie J. Meresiński: "Nie jestem już właścicielem Wisły. Mój pełnomocnik w ciągu godziny podpisze umowę sprzedaży klubu @SzJadczak

Dajcie znać drużynie.. Moze to pomoże im trochę

Piotr777 22.08.2016 16:39

O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!

qbbba 22.08.2016 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotr777 (Post 1450846)
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!

Gdyby nie ta "mieronota" Jadczak i inni dziennikarze, to dziś nadal byłbyś jebany w dupę przez JM

Revolver 22.08.2016 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotr777 (Post 1450846)
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!

"Dziennikarz" na literę S (całe nazwisko tego chodzącego gównojada nie przechodzi mi przez klawiaturę) niech lepiej ustosunkuje się teraz do tekstu opublikowanego kilka miesięcy temu, w którym to twierdził, że Kielce ciężko popie*doliło, bo zablokowały sprzedaż Korony Meresińskiemu.

As 22.08.2016 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotr777 (Post 1450846)
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!

Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?

Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.

Co jest z toba?

Wiślak88 22.08.2016 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1450866)
Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?

Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.

Co jest z toba?

Jechali po wiadomixie, bo mogli jednocześnie ośmieszać Wisłę.

Za to też chcesz im flaszkę stawiać?

Już tweeta usunęli, ale wrzucili nowego https://twitter.com/WeszloCom/status/767778905306624001 Flaszka się należy jak nic!

mitmichael 22.08.2016 18:47

Umarł Krol, niech zyje Krol
http://zzapolowy.com/umarl-krol-niech-zyje-krol-2/

kopaczoholik 22.08.2016 19:24

Zapowiada się nowa świecka tradycja...

Kiedyś zmienialiśmy trenerów jak rękawiczki, a teraz jak rękawiczki zmieniają się właściciele klubu...

Jeśli faktycznie klub przejmie TS Wisła to znając życie do końca sezonu będzie czekała nas jeszcze przynajmniej jedna zmiana właściciela...

czaro 22.08.2016 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak88 (Post 1450868)
Jechali po wiadomixie, bo mogli jednocześnie ośmieszać Wisłę.

Za to też chcesz im flaszkę stawiać?

Już tweeta usunęli, ale wrzucili nowego https://twitter.com/WeszloCom/status/767778905306624001 Flaszka się należy jak nic!

Ani on nie demaskował JM z miłości do Wisły, ani też nie robił tego po to, żeby Wisłę ośmieszyć. W gruncie rzeczy Wisła jest mu obojętna - liczy się dla niego on sam i może trochę gdzieś w tle majaczą własne sympatie klubowe. W jego własnym interesie jest utrzymywać wysoką poczytność portalu weszło, więc pisał. Miał do tego pełne prawo, podobnie jak użytkownicy internetu mogli czytać, albo nie czytać pisane na weszło teksty. Życie.

Natomiast zaleźli mu za skórę różni internetowi wiślaccy młodzi gniewni, bo wyzłośliwiał się wobec Juszczyka na TT. Chyba, że on rzeczywiście myśli, że Juszczyk pisał tylko to, co mu kazali - wtedy nie ma racji, bo nasz rzecznik zachowywał się w ostatnich tygodniach bardzo inteligentnie. Ja przynajmniej miałem takie wrażenie.

Davey777 22.08.2016 19:40

Chyba sie dzisiaj nie doczekamy na oficjalne info o przejeciu Wisły SA

domin_czyzyny 22.08.2016 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1450890)
Ani on nie demaskował JM z miłości do Wisły, ani też nie robił tego po to, żeby Wisłę ośmieszyć. W gruncie rzeczy Wisła jest mu obojętna - liczy się dla niego on sam i może trochę gdzieś w tle majaczą własne sympatie klubowe. W jego własnym interesie jest utrzymywać wysoką poczytność portalu weszło, więc pisał. Miał do tego pełne prawo, podobnie jak użytkownicy internetu mogli czytać, albo nie czytać pisane na weszło teksty. Życie.

Natomiast zaleźli mu za skórę różni internetowi wiślaccy młodzi gniewni, bo wyzłośliwiał się wobec Juszczyka na TT. Chyba, że on rzeczywiście myśli, że Juszczyk pisał tylko to, co mu kazali - wtedy nie ma racji, bo nasz rzecznik zachowywał się w ostatnich tygodniach bardzo inteligentnie. Ja przynajmniej miałem takie wrażenie.

Byłem do naszego rzecznika negatywnie nastawiony. Ale jestem mile zaskoczony. Zdał On nomen omen egzamin dojrzałości ;) brawo!

kicur 22.08.2016 21:11

Akurat na temat rzecznika prasowego mogę powiedzieć dużo dobrego. Dzięki niemu w tym tygodniu zrealizuje swoje marzenie, którym z wami się podzielę :)

El'kabat 22.08.2016 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1450926)
Akurat na temat rzecznika prasowego mogę powiedzieć dużo dobrego. Dzięki niemu w tym tygodniu zrealizuje swoje marzenie, którym z wami się podzielę :)

Anal terror vol 2 ?

kicur 22.08.2016 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1450939)
Anal terror vol 2 ?

Chciałbyś :P

Wywiad z Patrykiem Małeckim ;)

Bronex 22.08.2016 22:04

Niewątpliwie sytuacja jest i będzie trudna. Klub sportowo ,w formacie ekstraklasowym,jest na dnie. Finansowo zresztą również. Teraz szukanie sponsorów to będzie tylko opieka paliatywna. Polska niestety jest takim krajem gdzie bardzo ciężko znaleźć kapitał. Rodzimych przedsiębiorców z sensowymi finansami jest bardzo mało. Polacy to naród wciąż bardzo biedny, który nie ma kasy na rozrywki w skali miesiąca (stabilna wysoka frekwencja meczowa - odpada). Korporacje zachodnie nie mają w tego typu przedsięwzięciach żadnego interesu. Spółki skarbu państwa to sprawa śliska bo wymaga jednak dojść i stabilnej sytuacja politycznej. Krótko napisawszy Wisła przez 3 tygodnie była w bardzo wielkich opałach ,teraz jest w wielkich opałach. Kryzys można też wykorzystać produktywnie. Do poukładania wielu płaszczyzn funkcjonowania klubu na nowo. Jednak czy ludzie TS-u są do tego zdolni? Nie mnie to oceniać. Obawy mam. Co do Meresińskiego to odnoszę wrażenie ,że w tym duecie z Citko to ten drugi był głównym zawiadowcą tylko jak zobaczył co się święci to pierwszy przytomnie spier..lił , wytykają gimbusa palcami i zatykając nos. Coś czuję ,że Meresiński to jeszcze na tym całym bujaniu łódką zarobił. PS. A propos dziennikarzy... to miarkujcie hejt. Dzięki ich działaniu udało się szybko ten duet kombinatorów prześwietlić i wykopać.

siemstein 22.08.2016 22:11

Co mnie ciekawi, Dunin z Szymańskim byli "prawie" pewni, że podpiszą o tej 16, nie chcę być czarnowidzem, ale u nas co ma się spierrdolić, to się spierrdoli :/ Obym się mylił

maxusk 22.08.2016 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1450949)
Niewątpliwie sytuacja jest i będzie trudna. Klub sportowo ,w formacie ekstraklasowym,jest na dnie. Finansowo zresztą również. Teraz szukanie sponsorów to będzie tylko opieka paliatywna. Polska niestety jest takim krajem gdzie bardzo ciężko znaleźć kapitał. Rodzimych przedsiębiorców z sensowymi finansami jest bardzo mało. Polacy to naród wciąż bardzo biedny, który nie ma kasy na rozrywki w skali miesiąca (stabilna wysoka frekwencja meczowa - odpada). Korporacje zachodnie nie mają w tego typu przedsięwzięciach żadnego interesu. Spółki skarbu państwa to sprawa śliska bo wymaga jednak dojść i stabilnej sytuacja politycznej. Krótko napisawszy Wisła przez 3 tygodnie była w bardzo wielkich opałach ,teraz jest w wielkich opałach. Kryzys można też wykorzystać produktywnie. Do poukładania wielu płaszczyzn funkcjonowania klubu na nowo. Jednak czy ludzie TS-u są do tego zdolni? Nie mnie to oceniać. Obawy mam. Co do Meresińskiego to odnoszę wrażenie ,że w tym duecie z Citko to ten drugi był głównym zawiadowcą tylko jak zobaczył co się święci to pierwszy przytomnie spier..lił , wytykają gimbusa palcami i zatykając nos. Coś czuję ,że Meresiński to jeszcze na tym całym bujaniu łódką zarobił. PS. A propos dziennikarzy... to miarkujcie hejt. Dzięki ich działaniu udało się szybko ten duet kombinatorów prześwietlić i wykopać.

O tak, sytuacja była bardzo trudna ale w tej kwestii nie wiele się zmieniło. Oglądając z wielkim zainteresowaniem konferencje prasową TS, odnoszę wrażenie że z spadliśmy z deszczu pod rynnę a raczej może z rynny pod rynnę. Zestaw Panów wypowiadających się na konferencji może poza PDS, to mieszanka śmieszno i straszno. Panowie przy całej ich miłości do Wisły to zestaw (obym się mylił) na A klasową drużynę a nie na poważny klub. Pan Szymański to wielki kibic, ale to co mówił i w jaki sposób mówił woła o pomstę do nieba, a wszystko okraszone wzrokiem Pana Przewodniczącego dopełniało przekazu.

Zgadzam się że Wisłę należało ratować z rąk gimnazjalisty i jeśli się udało to mimo wszystko jest dobra najlepsza informacja dzisiejszego dnia.. ale pomimo panującego tu dziś zachwytu to przeraża mnie fakt że klubem rządzić będą Panowie pośrednio lub bezpośrednio odpowiedzialni, za race, dziwnej maści protesty, awantury na trybunach, zastraszanie kibiców mających inne zdanie (choćby w kwestii zgody z Ruchem).. że o innego rodzaju występkach nie będę wspominał.. i nie przekonuje mnie opowiadane o wielkiej jedności, hasłach Wisła to My, bo mam przemożne wrażenie że w ich rozumieniu MY to nie wszyscy Kibice tylko wybrana grupa interesów.
Obym się mylił, i musiał to odszczekać!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl