Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków. 22 sierpnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9683)

KuLwIk 22.08.2016 23:14

Zamiast z meczu na mecz grać coraz lepiej, to gramy coraz to gorzej. Pomijając sytuację w klubie, w dzisiejszym meczu nawet nie było widać jakichkolwiek schematów czy czegokolwiek innego. Wszystko na pałę, zawodnicy sami nie wiedzieli co mają grać, żadnych wypracowanych sytuacji. Tutaj nawet nie było czego zmarnować. Jeśli jakakolwiek akcja się udała, to była ona dziełem przypadku lub efektem jednej indywidualności, którą za chwilę psuł inny zawodnik. Przykładem jest postawa Boguskiego, który kilkukrotnie jest sam na 18 metrze, ma odsłoniętą bramkę i trzy godziny zastanawia się co ma zrobić z piłką, oczywiście w konsekwencji ją traci lub w dobrej sytuacji zagrywa do tyłu, do Głowackiego.

Naprawdę, brak słów jak się na to patrzy. Jak wcześniej nie zastanawiałem się nad przyszłością Wdowczyka, tak teraz widać, że on nawet nie ma jakiegokolwiek wpływu na tych zawodników. Dobrze to oni wyglądali pod jego wodzą tylko w pierwszych spotkaniach tamtego sezonu. Wychodzi więc na to, że do sezonu lepiej ich przygotował Pawłowski niż obecny szkoleniowiec.

I kolejna szpilka, to brak w kadrze choćby Drzazgi. Chłopak się pokazał w pucharze Polski, ambicji mu odmówić nie można. W poprzednim meczu do przerwy nasza gra z Ruchem, gdy był na placu, też wyglądała jako tako. Wszedł na boisko Ondraszek i zero jakichkolwiek sytuacji po przerwie. Dzisiaj również, cień piłkarza. W tamtym sezonie ganiał za piłką jak opętany, a dzisiaj jakby inny piłkarz.

wolfy 23.08.2016 00:02

W sumie byliśmy o krok od wywiezienia jednego punktu z trudnego (dla nas) kieleckiego terenu. Ale nie ma co przesadzać z optymizmem...
Jest źle.

arti 23.08.2016 05:20

Duża część grajków jest bardzo kiepska.
Nasza "gra" to tak naprawdę w głównej mierze przypadkowa kopanina.
Irracjonalnie marzę, że wyrwanie z klubu chwasta odwróci kartę już od piątku.
Co mi pozostało.

7 kotów 23.08.2016 07:07

Gra leży bo Mąka jest w katastrofalnej formie.
I Zdenek. Zdenek jest obecnie tak niesamowicie chujowy ze gorzej juz sie nie da.

Plus wyprowadzanie piłki przez naszych obronnych to zbrodnia.
Niechże ten Głowacki siedzi pod swoim polem karnym jak Zielinski czy Łapiński. A on sie bierze za rozgrywanie.

Guzmics grał dobry mecz do tej feralnej 93. minuty. Coś jak derby gdy nam ten żydowski Hodor gola wcisnął.

serek.c2 23.08.2016 07:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1450989)
Niechże ten Głowacki siedzi pod swoim polem karnym jak Zielinski czy Łapiński. A on sie bierze za rozgrywanie.

Skoro nikt się do rozegrania nie garnie...

zim zum 23.08.2016 07:57

W aktualnej sytuacji wszystkie te Bałaszowy, Crivellay i Guerriery byłyby dla nas zbawieniem. Myśmy się zdecydowanie osłabili w stosunku do wiosny, a Dariusz W. zapowiadał walkę o Mistrzostwo. Chyba słabe rozeznanie miał.

funkykoval 23.08.2016 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1450910)
Ale, kto ma za tego Boguskiego grać ? Cywka ? Popović ? Może Brlek ? Jeden drugi i trzeci, to bardzo słabi piłkarze. Może Petar odpali, ale też potrzebuje czasu.

Boguski na skrzydle to horrendum i tyle. Nie wiem czy na miejscu Wdowczyka nie przestawiłbym Patryka na prawe skrzydło, a na lewe wpuścił Mójte. Ewentualnie na prawym skrzydle wystawić Bartosza, a prawej obronie Jovicia.
Coś bym zrobił bo niestety wczorajsze podanie Boguskiego w poprzek (zamiast strzału) do Guzmicsa dało kontrę i utratę bramki. Widać, że Rafał jest kompletnie bez formy....
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1450989)
Gra leży bo Mąka jest w katastrofalnej formie.
I Zdenek. Zdenek jest obecnie tak niesamowicie chujowy ze gorzej juz sie nie da.

Plus wyprowadzanie piłki przez naszych obronnych to zbrodnia.
Niechże ten Głowacki siedzi pod swoim polem karnym jak Zielinski czy Łapiński. A on sie bierze za rozgrywanie.

Guzmics grał dobry mecz do tej feralnej 93. minuty. Coś jak derby gdy nam ten żydowski Hodor gola wcisnął.

Akurat Mąka wczoraj prezentował się przyzwoicie, tylko, że on nie jest rozgrywającym - zazwyczaj podaje do przodu, gdzie grali Wolski, Onraszek czy Brożek w formie....
Nie wiem za to dlaczego grał Uryga, wg mnie Brlek byłby lepszy na tej pozycji

DJ Hazel 23.08.2016 09:29

Nie mamy na pewno gorszych piłkarzy od jakiejś Arki, Łęcznej czy Płocka. Jestem pewien,że gdyby dostali kasę i w klubie przywrócono by w końcu porządek nasze wyniki były by lepsze. Potrzeba jakiegoś pozytywnego bodźca,który w końcu pchnie nas do przodu. Pamiętacie zimę? Też 6 porażek i remis z Łęczną... Nie mamy graczy jak Zurawski czy Szymkowiak ale skład jest na pierwszą "8".Nie mówię tu o Boguskim i Urydze bo Ci Panowie z całym szacunkiem powinni sobie grać w 2-3 lidze. Cała reszta ma problem z psychiką! Gdzie jest ten Guzmics z Euro nie mówiąc o Mączyńskim?Nie graliśmy z Koroną źle ale wystarczył jeden głupi błąd...Biednemu zawsze wiatr w oczy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl