![]() |
Cytat:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...o-meczu-wideo/ |
Ten mecz pokazał nasz aktualny poziom sportowy, czyli górne rejony 1 ligi, lub walka o utrzymanie w ekstraklasie.
|
Cytat:
|
Myślałem że jak ostatnio dostaniemy w kuper a tu udało się awansować :-)
|
Dobry mecz :).
Bartosz super Drzazga dobrze Zachara obiecująco . |
Uryga i Boguski to jednak piłkarze. Może na poziomie drugoligowym, ale jednak. Natomiast Cywka nie kwalifikuje się, by go tak nazywać. Gdzieś tam czytałem opinię jego angielskiego trenera (niestety nie pamiętam nazwiska), który dosadnie się o nim wyraził. Nie chodziło w tym przypadku nawet o umiejętności piłkarskie. Jak Wdowczyk pojawił się w Krakowie, to odstawił Cywkę od składu co przyjąłem z ulgą, a gra jakoś tam wyglądała. Nie wiem co mu odbiło w letniej przerwie, że tak teraz na niego stawia (nawet kontuzja Jovicia nie jest wytłumaczeniem). Cywka nie jest ponoć obrońcą. Nie jest też pomocnikiem, ani tym bardziej napastnikiem i bramkarzem. Czym więc jest? Już wiem, to element ataku hybrydowego na Wisłę :lol:
|
W tej drużynie nie ma potencjału, kolejne spotkanie ze straconą przynajmniej jedną bramką. Na gwałt potrzebne wzmocnienia.
|
kryminał to mało powiedziane. na urygę i cywkę nie mogę patrzeć.nie wiem czy dali by radę w pierwszej lidze.dlaczego ie gra bartosz?jeszcze zwróćcie uwagę na sadloka który popełnia mnóstwo błędów.przy tej piłce którą wyciągnął załuska przerzut przez całą połowę a on nie wie gdzie zawodnik którego kryje i wychodzi sam na sam.o pietrzaku nie wspomnę bo szkoda gadać.
|
Grajcie na Cywkę,on jest cienki.
On chyba w tym UK to ziemniaki obierał a nie grał w pilkę bo chlop jest przerazająco słaby.Z takim syfnowcu mialby problem z załapaniem sie do skladu. Generalnie wniosek jest jeden i to malo optymistyczny -na tą drużyne nie da sie patrzeć. |
Tracimy trzy bramki z przecietnym poerwszoligowcem. Nie napawa to optymizmem. Wprawdzie dwie to zasługa Cywki ale cała obrona bardzo niepewna. Mam nadzieje, że Bartosz wraca do pierwszej jedenastki
|
Cytat:
|
Brawo Drzazga, brawo Bartosz, brawo Uryga.
Zaluska nam jeszcze sporo meczów zawali. |
Cytat:
|
nasi bramkarze to dramat, serio byłbym za szansą dla Al Aniego, najwyżej znowu stracimy 3 bramki... jak zawsze :D
|
Cytat:
|
Dałbym jeszcze szanse sprzątaczce, może ona coś wybroni?
|
To może pozytywów troszkę?
1. Zachara w 2 połowie w końcu coś pograł... asysta przy golu Drzazgi, do tego dobre zgranie do Boguskiego (niecelny strzał). 2. Nareszcie gol Krzyśka Drzazgi i to na prawdę ładny. Do tego kilka fajnych zagrań, przyjęć piłki ze zwodem. W końcu mecz na +. 3. Mimo wszystko Załuska. Każdy mecz ma lepszy od poprzedniego. 4. Brlek. Jakby tylko miał lepszych zawodników do grania to oceniali byśmy go znaacznie lepiej. |
oj tam narzekacie.
Załuska w ostaniej akcji meczu wybronił nam brak karnych :) szkoda ze taka pyta ze stoperami. Kogoś jeszcze mozna cofnąć i spróbować na pozycji sr. obroncy? z kim nastepny? |
Cytat:
On jest zapuszczony, przecież to widać z daleka. Ogoliłby się u schudł. A propo - przyjrzyjcie się tej sytuacji z 119', było na granicy spalonego. Jak dla mnie nawet centymetrowy spalony Maticia. Uryga zaskakująco poprawnie wczoraj. Boguski i Cywka wyżej dupy nie podskoczą. Wyklinałem co niemiara, czemu nie wpuści Małeckiego, ale wytłumaczył Wdowiec, że Mały ma uraz. Żal Bartosza, że tak późno. O Drzazdze Szukiełowicz (ależ autorytet) wypowiadał się, że wielka szkoda, że Śląsk go nie łyknał, bo grę bez piłki, poruszanie się, szukanie gry ma na poziomie Ekstraklasowym. Dla mnie wielki plus dla Brleka. Wg mnie im dalej od naszej bramki, tym gość jest lepszy. |
W kolejnej rundzie czekamy na zwycięzcę pary Chojniczanka-Stal, kolejnym przeciwnikiem może być wygrany spotkania Ruch-Stomil lub Lech Poznań.
|
o tym meczu trzeba szybko zapomnieć bo szkoda naszych nerwów na jego analizy. Mam cichą nadzieję, że Wdowczyk wyciągnie jakieś wnioski po wczorajszej kopaninie.
|
Nie wiem czemu tu nikt nie pisze o grze na alibi sadloka. W jednej akcji w pierwszej polowie az sie prosilo o wslizg bo szla grozna akcja ale zawodnik Wisly wolal dac pograc przeciwnikowi.
Nie wiem, ale jesli Wisla marzy o grze w pucharach powinni wymienic cay blok defensywny bo na ta chwile tylko jeden zespol z ekstraklasy ma wieksza ilosc straconych goli. A to dopiero 4 kolejka! |
Cytat:
|
Ważne, że udało się wygrać, drabinka jest taka, że mamy spore szanse na ćwierćfinał. Ciężko oceniać grę naszych piłkarzy. Pogoda była taka, że jakby popadało 5 minut dłużej to by pewnie mecz został przerwany. Nie było szans na techniczną grę, a wtedy zawsze jest to bonus dla drużyny słabszej. Ważne, że mimo utraty bramki, zespół walczył do końca i nie dopuścił do serii rzutów karnych.
|
Cytat:
Sadlok również słaby występ. Obrona: CYWKA-URYGA-SADLOK-MÓJTA/PIETRZAK to jakiś koszmar, przecież formacja: BURLIGA-GUZMICS-GŁOWA-SADLOK czy BURY-GŁOWA-MARKO J.-BUNOZA to był mur nie do przejścia w porównaniu do obecnego kabaretu. Nie ma już wymówek jak kiedyś, że gwiazdki, nie chce się, PO PROSTU BRAKUJE JAKOŚCI. |
Cytat:
Sadlok był najjaśniejszym punktem naszej wczorajszej obrony. Uryga kilka razy dał się ograć a o Cywce nie będę nawet wspominał. |
Cytat:
|
Kolejny mecz w PP gramy na R22 czy na wyjezdzie ?
|
Na wyjeździe
|
Sadlok w ostatnich sezonach pokazał, że jest trochę jak Mączyński w kadrze - jeśli gra obok kogoś kumatego, to daje radę, czasem zrobi błąd, czasem błyśnie. Wychodziło na zero. Obecnie ciężko go oceniać, bo cała drużyna gra tragicznie.
|
A wiec gramy z Chojniczanką. Awans to jest mus
|
I zamiast Mielca mamy Chojnice (564 km) kilka dni przed domowym meczem z Legią.
|
Jakas zyebana ta drabinka ja my cały czas gramy na wyjezdzie.
Po Chojnicach byłby Lech i znów wyjazd. No qrwa 3 rok pod rząd wyjazd w pucharze do Poznania ? |
Panowie, w Pucharze Polski zostały już tylko:
z ekstraklasy: Arka Gdynia Śląsk Wrocław Lech Poznań Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin Piast Gliwice Lechia Gdańsk z czego ktoś odpadnie. W tym roku moglibyśmy się pokusić o ten puchar!!! |
i czemu 3 wyjazdy pod rząd?
|
A z lechem to my nie gramy przypadkiem juz systemem mecz-rewanz?
|
10. Czwarta runda – 1/4 finału Pucharu Polski
10.1. W rundzie czwartej - 1/4 finału Pucharu Polski rozgrywa się dwa mecze (mecz i rewanż). W rundzie czwartej udział bierze: 8 zespołów – zwycięzców meczów rundy trzeciej; 10.2. Gospodarzami pierwszych meczów 1/4 Finału Pucharu Polski są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/2017. W przypadku meczów z udziałem drużyn uczestniczących w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach tej samej klasy, gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/8 finału rozgrywek. czyli będzie rewanż !! :) |
Tak mi sie własnie wydawało. No nic najpierw przejdzmy Chojniczankę.
|
Cytat:
|
Póki co Ruch jeszcze nie awansował, a niespodzianek na tym etapie nie brakowało.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl