![]() |
I w taki sposób robi się z siebie frajera sezonu...
Tylko Wisła potrafi takie rzeczy osiagnac... Nie ma co się pompować po kilku wygranych... Jak na razie brakuje podkładu żeby cokoliwke zdzialc w przyszłym sezonie,zbytnia euforia przyslonila chwilowo to co ten klub lubi najbardziej czyli .......ic rzeczy wręcz niemożliwe... Ogolnie mecz tragiczny... 2 celne strzaly u sibie z byle kim,brak wszystkiego w tym meczu... Przestanmy pompować a zacznijmy się zastanawiać nad przyszłym sezonem czy da się z tym co mamy teraz jako skład cokolwiek zadzialac... |
Jeszcze 4 kolejki i się sezon skończy. Owszem jest lepiej od czasów wdowczyka ale w tym sezonie w plebiscycie najwięksi frajerzy Ekstraklapy jesteśmy na pierwszym miejsc.
Jedyna opcją żebyśmy z tego zaszczytnego miejsca spadli jest spadek Podbeskidzia które przez jeden dzień było w grupie mistrzowskiej. Podsumowując mecz. niechlujstwo, brak pomysłu stagnacja. W nastepnym meczu bez 10 i 88. Mam nadzieję ze w ich miejsce wejdzie Bałaszow i Mączyński a nie Guerrier i Uryga/Cywka :) |
Ten mecz to była jakaś żenada. Już im sę wydaje, że są najlepsi i mecz sam się wygra? Nawet nie będę komentować poszczególnych sytuacji, ale żeby nie wykorzystać tego, co wyprawiała obrona Niecieczy, to trzeba po prostu być kaleką. Albo mieć wyjebane na mecz.
Już wolałam 1:1 - do 90 minuty byłam tak znudzona meczem, że powoli godziłam się z zasłużonym remisem. A tak mi jeszcze ciśnienie na koniec podnieśli :D Ch.j bombki strzelił, ch.j kupon strzelił. Do dupy. Oby Wdowczyk im solidnie nakopał do dupy za takie przejście koło meczu. |
Cytat:
Cytat:
ale bardziej mi sie z tego powodu chce smiac, my chyba zaczynamy miec w DNA tracenie punktow w najglupszy z mozliwych sposobow Nieciecza w 2 polowie miala 1,5 akcji A i polecam zobaczyc zachowanie Sadloka przy pierwszej straconej bramce... ze 2 obroncow rzed nowym sezonem to jest minimum |
Wdowczyk powinien .......nac piescia w stol zeby wiecej taka sytuacja sie nie powtorzyla, jesli tego nie zrobi to beda dalej gwiazdorzyc jak dzisiaj.
|
Mam nadzieje, że po tym sezonie pożegnamy się z Boguskim, który .... wie co zrobił przy tej sytuacji. Kontrakt ma do końca sezonu, i jeśli chcemy coś więcej ugrać w następnym sezonie, to musimy mieć skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Może Mak z Piasta ? Ma umowę do czerwca tego roku, i nie przedłużył jeszcze kontraktu z Piastem. Mam również nadzieje, że przyjdzie jakiś stoper.
|
Wolski tym meczem pokazał że raczej nie chce grać w Wiśle.,
|
Cytat:
Bez przesady. Nie wiemy, czy nie grał mimo wszystko z jakimś urazem, bo niby to było tylko stłuczenie, ale jakiś tam dyskomfort mógł odczuwać. Zagrał jeden mecz słabo, i od razu jazda po nim. :haha: |
Cytat:
|
Nam potrzeba prawdziwego lidera ktory bedzie ciagna gre nawet z najwiekszymi ogorami. Wolski dzisiejszym meczem nie pokzazal ze na takiego lidera sie nadaja dlatego tez fiorentina sie go pozbyla lekka reka.
|
Po co zmieniał skład skoro ostatnio wygraliśmy 3-0
|
Obciach jak cholera - bramkarz nam strzela gola. Mam nadzieję że nie chcieliśmy "pomóc" Niecieczy tylko graliśmy jak frajerzy. Takich bramek się nie traci. Żenada jak .c.huj!
|
To wyglądało jakby mecz się miał skończyć remisem tylko zapomnieli powiedzieć Dzikiemu. Albo nie zrozumiał, co też jest prawdopodobne. Jak można było zagrać źle to zagrali właśnie tak. Jak można było s.......ić, to s.......ili (strzał Boguskiego, kontra 3:2 i podanie za plecy itd.). Żal było marznąć.
|
Wrócił Brożek - wróciły demony przeszłości.
Jedno dobre zagranie pod presją w meczu, reszta straty. Ciekawe ilu jeszcze trenerów zdoła w Wiśle zwolnić ? I ilu jeszcze Stępińskich i Drzazg zmarnuje talent bo legenda musi grać. I drugi Rafał "mam dobre staty bo zagram trzy przyzwoite mecze w sezonie" Boguski. Również jedno dobre zagranie + żółta kartka Jovicia na jego konto.. Jak się wychodzi w dziewięciu nie ma gry. Czech sam wszystkiego w przodzie nie wybiega. Głowacki, wielki szacunek za walkę, ale biega coraz wolniej. Dariusz W. - ogromny minus za dzisiejsze zestawienie składu i zmiany. On jeszcze nie wie, ale zaczął kręcić sznur na swoją szubienice. Totalnie marnujemy Jovicia na prawym skrzydle bo nie ma z kim grać. Wszystkie akcje ofensywne idą po lewej, bo tam Sadlok z Małeckim biegają. Byłoby jeszcze lepiej gdyby Małecki czasami coś podał a nie grał tylko sam ze sobą. 9200 wiernych kibiców. 9200 frajerów klientów. |
Krótko i na temat Frajerzy sezonu 2015/16
|
Nie ma co dorabiać ideologii do tego meczu. Spotkanie bez historii.
A może jednak z historią bo ta bramka Nowaka... śmiech na sali. Niech wyciągną wnioski na przyszły sezon. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Po raz kolejny grajki zaśmieszkowały i skończyło się żenującym remisem. Bekę mam niebywałą, bo ręce po prostu już opadły, a mecz i tak miał dla nas zerową stawkę. Dziś niektórzy obrońcy Brożka i Boguskiego chyba wreszcie dostali odpowiedź czy należy przedłużać z nimi kontrakt i dlaczego nie. ;)
|
Cytat:
|
Juz zapomnieliscie ile Brożek dał nam w tym swoim mega słabym sezonie?! 10 bramek Wrócil po kontuzji zagrał słabo, ok ale to nie jest powód aby wyrzucać go z klubu. Zobaczycie on jeszcze da nam trochę radości.
Boguski raczej powinien sobie dać spokój. Słaby mecz, bez walki, bez pomysłu na gre. Nie zawsze przyjdzie nam wygrywać, nawet w grupie spadkowej. Jednak takie coś jak dziś nie powinno mieć długo miejsca na R22. |
Cytat:
|
No, szału nie było, ale spodziewałeś się większej publiczności?
|
Cytat:
Najgorsze jest to, że Boguski ma w tym sezonie 8 bramek, co czyni go drugim najskuteczniejszym strzelcem w naszym zespole. Boje się, że przedłużą mu umowę, i będzie nadal grał. Ja go lubię, jako człowieka, ale nie wyobrażam sobie Wisły, z nim w składzie w walce o coś więcej niż 9 miejsce. Co do Brożka. Tutaj też jest ciężka sprawa, bo niby ładuje kolejny sezon co najmniej te 10 bramek. Z drugiej strony, gdyby ta jego skuteczność była większa to byśmy byli teraz w pierwszej 8, a on sam z 10 goli więcej by władował. |
Graliśmy wyraźnie na remis, niestety Donald strzelił i musiało dojść do kompromitującej sytuacji. W sobotę pewnie będzie już normalnie, szkoda że Mały nie zagra bo to będzie strata.ciekawe ilu z obecnych dziś pikników wybierze się (i kiedy) znowu na stadion po takich wygłupach?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wyszli z założenia, że lepiej jeździć do pobliskiej Niecieczy niż do Górnika Łęczna no i Termalica wywiozła remis ;)
|
Brawa dla Wisły za kolejny mecz bez porażki.
Smuci Boguski, który z 4 metrów nie trafia. Widać było dzisiaj, że piłkarze podeszli do spotkania bez spinania pośladków. Dużo zabawy w polu karnym, wolna gra. Dobrze, że nie wygrali bo kubeł zimnej wody nauczy ich żeby strzelać ile się da a nie przy 1:0 zabawy z piłką. Trzeba pamiętać, że terma dobrze broniła całym zespołem. Wyszli raz w drugiej połowie z kontry i kędziora strzelił. Potem rzut rożny to nikt nie spodziewał się, że bramkarz może strzelić. Dla mnie trochę śmiechu bo i tak nie martwię się o utrzymanie |
Kubeł zimnej wody..☺
|
Niechlujstwo w obronie i w ataku. Albo niechciejstwo. Choć mam wrażenie, że naszym włączyła się nieśmiertelność i punkty dopisali sobie 1. Przed meczem, 2. Po bramce na 1-0, a już na pewno 3. po bramce na 2-1. Obie bramki padły po naszych błędach. Przy pierwszej brakło asekuracji dla linii obrony, a przy drugiej to w ogóle szkoda się odzywać. Piłkarska podstawówka chyba z Donaldem w roli głównej. Mam nadzieję, że piłkarze zareagują złością sportową i wygrają w Kielcach.
|
Wyskoczył zorro w czarnej pelerynie na nic niespodziewajacych sie wrogow i zadał ostateczny cios :D Takie historie tylko u Nas :D
|
Miśkiweicz stojący jak przyspawany na linii bramkowej i nie wychodzący do dośrodkowań aby je przeciąć zawali nam jeszcze wiele bramek. Bramkarz Termaliki walnal z głowy chyba na 5 m od bramki. Z Zagłębiem było podobnie, dośrodkowanie, brak wyjścia z bramki i jesteśmy w grupie spadkowej. Porównanie z Cierzniakiem, który często wychodził i łapał prawie wszystko nie wypada na korzyść obecnego naszego bramkarza.
|
Oglądanie meczu bolało. Taki moment musiał przyjść w sytuacji, gdy walczymy o pietruszkę i mało prawdopodobne jest zagrożenie spadkiem. Cała determinacja i zaangażowanie zostały zredukowane i nastąpiła faza człapania. Oby udało się jeszcze coś z naszych piłkarzy wykrzesać do końca sezonu, bo oglądanie takich widowisk, to tortury i zagrożenie dla zdrowia psychicznego.
|
Mecz typu pykamy wszystkich trzema bramkami to co będziemy się na takich wieśniaków spinać. Jak wcześniej było widać determinację tak wczoraj był to mecz na luzie. I stało co się stało. Szkoda.
|
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to była ewidentna ustawka. Nie ma tu co nawet komentować.
|
To nic nowego. Zwłaszcza jak zatrudnia się trenera o haniebnej przeszłości.
Kiedyś przez wiele lat Wisła była praktycznie jedynym klubem, który nie zgadzał się na korupcję i szybko reagował (w sprawie Blachy, Łobodzińskiego). Później zmieniły się priorytety i przez wiele miesięcy grał z zarzutami Garguła, a klub nie reagował, mimo iż sytuacja była prosta i jak się okazało został uznany za winnego, a podczas pobytu w Wiśle Garguła udawał, że nie wie o co chodzi w sprawie korupcji, aby cały czas ciągnąć od Wisły kontrakt życia. Rok i dwa lata temu w grupie mistrzowskiej Wisła nie chciała wygrać (pamiętne końcówki z Jagiellonią, z Pogonią, itp.), a wczoraj wiadomo. Szacunek jedynie dla Donalda, że strzelił gola na 2:1, a potem jako jedyny próbował nie dopuścić do tego, aby Nowak strzelił bramkę, bo reszta (w tym tzw. nietykalni z Głowackim na czele) zrobiła autostradę dla bramkarza Niecieczy. Polska piłka ma dość duży potencjał (o wiele większy niż te kraje, które wyprzedzają nas w rankingu klubowym takie jak Czechy, Rumunia, Austria, Chorwacja), ale takie wyczyny odpychają kibiców, więc na obecny stan rzeczy, te dziesięć tys. to znakomity wynik i godny pochwały. |
Cytat:
|
Przeciwnicy Wdowczyka mają swoje 5 minut, i mogą dorabiać teorie spiskowe. Po meczu z Ruchem był cacy, ale teraz, jak stracili bramkę po uderzeniu bramkarza, to już ustawianie meczy.
|
Jesteście p...leni dwie bramki w po 90 minucie to naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali żeby tak ustawić mecz.
Pytanie po co ustawić ? Grali u buka. Wdowczyk nie może wytrzymać żeby meczów nie kupować/ sprzedawać . Dla niego trenerka w Wiśle to szansa jedna na tysiąc i miałby znowu w cos takiego wchodzić po co ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl